ΑΓΩΝΕΣ

Κυπριακό πρωτάθλημα - 26η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
17/02 - 16:30 Ομόνοια Οθέλλος 1-0 Τελικό
17/02 - 19:00 ΑΕΚ Ανόρθωση 1-0 Τελικό
17/02 - 19:00 Απόλλων Εθνικός Άχνας 0-0 Τελικό
18/02 - 16:00 ΑΕΖ Καρμιώτισσα Πολεμιδιών 1-2 Τελικό
18/02 - 19:00 Άρης Λεμεσού ΑΕΛ 4-0 Τελικό
18/02 - 19:00 Δόξα ΑΠΟΕΛ 0-1 Τελικό
19/02 - 19:00 Πάφος FC Νέα Σαλαμίνα 0-0 Τελικό

Κυπριακό πρωτάθλημα - 25η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
13/02 - 19:00 Οθέλλος Πάφος FC 0-3 Τελικό
14/02 - 19:00 Εθνικός Άχνας Ομόνοια 2-2 Τελικό
14/02 - 19:00 Ανόρθωση Απόλλων 2-0 Τελικό
14/02 - 19:00 ΑΕΛ ΑΕΚ 2-3 Τελικό
15/02 - 17:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών Δόξα 3-1 Τελικό
15/02 - 19:00 Νέα Σαλαμίνα ΑΕΖ 1-1 Τελικό
15/02 - 20:00 ΑΠΟΕΛ Άρης Λεμεσού 1-0 Τελικό

Ελληνικό πρωτάθλημα - 26η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
03/03 - 19:30 Ολυμπιακός Βόλος 3-0 Τελικό
03/03 - 19:30 Κηφισιά Παναιτωλικός 2-2 Τελικό
03/03 - 19:30 Αρης ΑΕΚ 3-3 Τελικό
03/03 - 19:30 ΟΦΗ Παναθηναϊκός 2-2 Τελικό
03/03 - 19:30 Λαμία ΠΑΟΚ 0-2 Τελικό
03/03 - 19:30 Πανσερραϊκός Αστέρας Τρ. 2-1 Τελικό
03/03 - 19:30 ΠΑΣ Γιάννινα Ατρόμητος 1-1 Τελικό

Ελληνικό πρωτάθλημα - 25η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
28/02 - 15:00 Αστέρας Τρ. Κηφισιά 3-3 Τελικό
28/02 - 15:00 Βόλος ΟΦΗ 3-1 Τελικό
28/02 - 17:00 Παναιτωλικός Ολυμπιακός 1-2 Τελικό
28/02 - 17:00 Ατρόμητος Λαμία 3-1 Τελικό
28/02 - 19:00 ΑΕΚ ΠΑΣ Γιάννινα 4-2 Τελικό
28/02 - 20:00 Πανσερραϊκός ΠΑΟΚ 0-2 Τελικό
28/02 - 21:00 Παναθηναϊκός Αρης 2-0 Τελικό

Αγγλικό πρωτάθλημα - 38η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
19/05 - 18:00 ARSENAL EVERTON 2-1 Τελικό
19/05 - 18:00 LUTON FULHAM 2-4 Τελικό
19/05 - 18:00 BRIGHTON MANCHESTER UTD 0-2 Τελικό
19/05 - 18:00 SHEFFIELD UTD TOTTENHAM 0-3 Τελικό
19/05 - 18:00 MANCHESTER CITY WEST HAM 3-1 Τελικό
19/05 - 18:00 LIVERPOOL WOLVERHAMPTON 2-0 Τελικό
19/05 - 18:00 BRENTFORD NEWCASTLE 2-4 Τελικό
19/05 - 18:00 BURNLEY NOTTINGHAM FOREST 1-2 Τελικό
19/05 - 18:00 CHELSEA BOURNEMOUTH 2-1 Τελικό
19/05 - 18:00 CRYSTAL PALACE ASTON VILLA 5-0 Τελικό

Αγγλικό πρωτάθλημα - 37η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
11/05 - 14:30 FULHAM MANCHESTER CITY 0-4 Τελικό
11/05 - 17:00 WEST HAM LUTON 3-1 Τελικό
11/05 - 17:00 TOTTENHAM BURNLEY 2-1 Τελικό
11/05 - 17:00 BOURNEMOUTH BRENTFORD 1-2 Τελικό
11/05 - 17:00 NEWCASTLE BRIGHTON 1-1 Τελικό
11/05 - 17:00 EVERTON SHEFFIELD UTD 1-0 Τελικό
11/05 - 17:00 WOLVERHAMPTON CRYSTAL PALACE 1-3 Τελικό
11/05 - 19:30 NOTTINGHAM FOREST CHELSEA 2-3 Τελικό
12/05 - 18:30 MANCHESTER UTD ARSENAL 0-1 Τελικό
13/05 - 22:00 ASTON VILLA LIVERPOOL 3-3 Τελικό

Ισπανικό πρωτάθλημα - 38η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
24/05 - 22:00 GIRONA GRANADA CF 7-0 Τελικό
25/05 - 15:00 OSASUNA VILLARREAL 1-1 Τελικό
25/05 - 17:15 REAL SOCIEDAD ATLETICO MADRID 0-2 Τελικό
25/05 - 19:30 RAYO VALLECANO ATHLETIC BILBAO 0-1 Τελικό
25/05 - 19:30 ALMERIA CADIZ 6-1 Τελικό
25/05 - 22:00 REAL MADRID BETIS 0-0 Τελικό
26/05 - 15:00 GETAFE MALLORCA 1-2 Τελικό
26/05 - 17:15 LAS PALMAS ALAVES 1-1 Τελικό
26/05 - 17:15 CELTA VIGO VALENCIA 2-2 Τελικό
26/05 - 22:05 SEVILLA BARCELONA 1-2 Τελικό

Ισπανικό πρωτάθλημα - 37η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
18/05 - 22:00 ALAVES GETAFE 1-0 Τελικό
19/05 - 20:00 BETIS REAL SOCIEDAD 0-2 Τελικό
19/05 - 20:00 CADIZ LAS PALMAS 0-0 Τελικό
19/05 - 20:00 ATHLETIC BILBAO SEVILLA 2-0 Τελικό
19/05 - 20:00 MALLORCA ALMERIA 2-2 Τελικό
19/05 - 20:00 GRANADA CF CELTA VIGO 1-2 Τελικό
19/05 - 20:00 ATLETICO MADRID OSASUNA 1-4 Τελικό
19/05 - 20:00 VALENCIA GIRONA 1-3 Τελικό
19/05 - 20:00 VILLARREAL REAL MADRID 4-4 Τελικό
19/05 - 20:00 BARCELONA RAYO VALLECANO 3-0 Τελικό

Ιταλικό πρωτάθλημα - 38η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
23/05 - 21:45 CAGLIARI FIORENTINA 2-3 Τελικό
24/05 - 21:45 GENOA BOLOGNA 2-0 Τελικό
25/05 - 19:00 JUVENTUS MONZA 2-0 Τελικό
25/05 - 21:45 AC MILAN SALERNITANA 3-3 Τελικό
26/05 - 19:00 ATALANTA TORINO 3-0 Τελικό
26/05 - 19:00 NAPOLI LECCE 0-0 Τελικό
26/05 - 21:45 EMPOLI ROMA 2-1 Τελικό
26/05 - 21:45 LAZIO SASSUOLO 1-1 Τελικό
26/05 - 21:45 VERONA INTER 2-2 Τελικό
26/05 - 21:45 FROSINONE UDINESE 0-1 Τελικό

Ιταλικό πρωτάθλημα - 37η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
17/05 - 21:45 FIORENTINA NAPOLI 2-2 Τελικό
18/05 - 19:00 LECCE ATALANTA 0-2 Τελικό
18/05 - 21:45 TORINO AC MILAN 3-1 Τελικό
19/05 - 13:30 SASSUOLO CAGLIARI 0-2 Τελικό
19/05 - 16:00 MONZA FROSINONE 0-1 Τελικό
19/05 - 16:00 UDINESE EMPOLI 1-1 Τελικό
19/05 - 19:00 INTER LAZIO 1-1 Τελικό
19/05 - 21:45 ROMA GENOA 1-0 Τελικό
20/05 - 19:30 SALERNITANA VERONA 1-2 Τελικό
20/05 - 21:45 BOLOGNA JUVENTUS 3-3 Τελικό

Γερμανικό πρωτάθλημα - 34η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
18/05 - 16:30 BAYER LEVERKUSEN FC AUGSBURG 2-1 Τελικό
18/05 - 16:30 EINTRACHT FRANKFURT RB LEIPZIG 2-2 Τελικό
18/05 - 16:30 WERDER BREMEN VfL BOCHUM 4-1 Τελικό
18/05 - 16:30 BORUSSIA DORTMUND SV DARMSTADT 98 4-0 Τελικό
18/05 - 16:30 VfB STUTTGART BORUSSIA MONCHENGLADBACH 4-0 Τελικό
18/05 - 16:30 UNION BERLIN SC FREIBURG 2-1 Τελικό
18/05 - 16:30 1899 HOFFENHEIM BAYERN MUNICH 4-2 Τελικό
18/05 - 16:30 FC HEIDENHEIM FC KOLN 4-1 Τελικό
18/05 - 16:30 VfL WOLFSBURG FSV MAINZ 05 1-3 Τελικό

Γερμανικό πρωτάθλημα - 33η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
10/05 - 21:30 FC AUGSBURG VfB STUTTGART 0-1 Τελικό
11/05 - 16:30 SC FREIBURG FC HEIDENHEIM 1-1 Τελικό
11/05 - 16:30 FC KOLN UNION BERLIN 3-2 Τελικό
11/05 - 16:30 RB LEIPZIG WERDER BREMEN 1-1 Τελικό
11/05 - 16:30 BORUSSIA MONCHENGLADBACH EINTRACHT FRANKFURT 1-1 Τελικό
11/05 - 19:30 FSV MAINZ 05 BORUSSIA DORTMUND 3-0 Τελικό
12/05 - 16:30 SV DARMSTADT 98 1899 HOFFENHEIM 0-6 Τελικό
12/05 - 18:30 BAYERN MUNICH VfL WOLFSBURG 2-0 Τελικό
12/05 - 20:30 VfL BOCHUM BAYER LEVERKUSEN 0-5 Τελικό

Γαλλικό πρωτάθλημα - 34η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
19/05 - 22:00 LORIENT CLERMONT FOOT 63 5-0 Τελικό
19/05 - 22:00 LYON STRASBOURG 2-1 Τελικό
19/05 - 22:00 REIMS RENNES 2-1 Τελικό
19/05 - 22:00 METZ PARIS SAINT GERMAIN 0-2 Τελικό
19/05 - 22:00 LENS MONTPELLIER 2-2 Τελικό
19/05 - 22:00 LE HAVRE MARSEILLE 1-2 Τελικό
19/05 - 22:00 MONACO NANTES 4-0 Τελικό
19/05 - 22:00 LILLE NICE 2-2 Τελικό
19/05 - 22:00 TOULOUSE STADE BRESTOIS 29 0-3 Τελικό

Γαλλικό πρωτάθλημα - 33η Αγωνιστική

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
10/05 - 22:00 NICE LE HAVRE 1-0 Τελικό
10/05 - 22:00 STADE BRESTOIS 29 REIMS 1-1 Τελικό
12/05 - 22:00 CLERMONT FOOT 63 LYON 0-1 Τελικό
12/05 - 22:00 RENNES LENS 1-1 Τελικό
12/05 - 22:00 PARIS SAINT GERMAIN TOULOUSE 1-3 Τελικό
12/05 - 22:00 STRASBOURG METZ 2-1 Τελικό
12/05 - 22:00 MARSEILLE LORIENT 3-1 Τελικό
12/05 - 22:00 MONTPELLIER MONACO 0-2 Τελικό
12/05 - 22:00 NANTES LILLE 1-2 Τελικό

Κύπελλο Ελλάδος

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
26/08 - 17:00 ASTERAS STAVROS PO ELASSONAS 1-1 Τελικό
26/08 - 17:00 N. ASTERAS RETHYMNOU IALYSOS 0-3 Τελικό
27/08 - 17:00 THYELLA KATSIKAS PIERIKOS 0-1 Τελικό
27/08 - 17:00 ASTERAS PETRITI KASTORIA 2-0 Τελικό
27/08 - 17:00 PAOK KRISTONIS BYRON KAVALA 3-3 Τελικό
27/08 - 17:00 DOXA VOLAKAS CHANIOTIS 0-2 Τελικό
27/08 - 17:00 ERMIS AMYNTEOU ANAGENNISI ARTAS 0-5 Τελικό
27/08 - 17:00 PANTHRAKIKOS ALEXANDROS AGIA MARINA 5-0 Τελικό
27/08 - 17:00 VISTONIDA APOLLON PARALIMNIOU 3-4 Τελικό
27/08 - 17:00 PANAGRINIAKOS PAMISSOS MESSINIS 1-2 Τελικό
27/08 - 17:00 GRANITIS AGIA MARINA MIKRASIATIKOS 1-4 Τελικό
27/08 - 17:00 PAO VARDAS PATRAI 3-1 Τελικό
27/08 - 17:00 AO IPATOU DILINATA 6-0 Τελικό
27/08 - 17:00 ZAKYNTHOS APOLLON EFPALIOU 3-0 Τελικό
27/08 - 17:00 ACHARNAIKOS AGIOI THEODOROI 7-0 Τελικό
27/08 - 17:00 PANGYTHEATIKOS DIMITSANA 1-0 Τελικό
28/08 - 17:00 AE MYKONOS AETOS LOUTRON 3-0 Τελικό
30/08 - 17:00 FC ALEXANDROUPOLI THIELLA SARAKINON 1-0 Τελικό
30/08 - 17:00 ETHNIKOS PIRAEUS PAO KROUSSONA 5-0 Τελικό
30/08 - 17:00 THISEAS AGRIAS FIKIS PO 1-0 Τελικό
03/09 - 15:30 MIKRASIATIKOS AE MYKONOS 2-1 Τελικό
03/09 - 16:00 PAMISSOS MESSINIS ZAKYNTHOS 0-1 Τελικό
03/09 - 17:00 ASTERAS PETRITI CHANIOTIS 2-3 Τελικό
03/09 - 17:00 ANAGENNISI ARTAS APOLLON PARALIMNIOU 1-1 Τελικό
03/09 - 17:00 NEA ARTAKI ACHARNAIKOS 0-0 Τελικό
03/09 - 17:00 PAO VARDAS PANGYTHEATIKOS 3-0 Τελικό
03/09 - 17:00 AO IPATOU PANARGIAKOS 1-1 Τελικό
03/09 - 17:00 ASTERAS STAVROS ATROMITOS PALAMA 2-1 Τελικό
03/09 - 17:00 IALYSOS ETHNIKOS PIRAEUS 0-2 Τελικό
03/09 - 17:00 PANTHRAKIKOS THISEAS AGRIAS 6-0 Τελικό
03/09 - 17:00 BYRON KAVALA PIERIKOS 0-2 Τελικό
13/09 - 14:00 ASTERAS STAVROS GIOUCHTAS 1-3 Τελικό
13/09 - 15:00 PANTHRAKIKOS ETHNIKOS PIRAEUS 0-3 Τελικό
13/09 - 16:00 ACHARNAIKOS PANACHAIKI 1891 0-0 Τελικό
13/09 - 16:00 MAKEDONIKOS NEAPOLIS EGALEO 0-4 Τελικό
13/09 - 16:00 PANARGIAKOS PAO VARDAS 1-1 Τελικό
13/09 - 16:00 IERAPETRA KAMPANIAKOS 0-0 Τελικό
13/09 - 16:00 CHANIOTIS TILIKRATIS 0-1 Τελικό
13/09 - 16:00 IONIKOS KALLITHEA 0-3 Τελικό
13/09 - 16:00 ILIOUPOLIS LEVADIAKOS 1-2 Τελικό
13/09 - 16:00 APOLLON PARALIMNIOU FC ALEXANDROUPOLI 3-0 Τελικό
17/09 - 16:00 KOZANI AEP IRAKLIS 1908 PAE 2-1 Τελικό
17/09 - 16:00 PAE CHANIA APOLLON PONTOU 2-1 Τελικό
20/09 - 16:00 ZAKYNTHOS NIKI VOLOU 0-1 Τελικό
27/09 - 15:00 KOZANI PAE CHANIA 1-2 Τελικό
27/09 - 15:00 EOLIKOS ANAGENNISI KARDITSAS 3-0 Τελικό
27/09 - 16:00 PAO VARDAS NIKI VOLOU 1-3 Τελικό
27/09 - 16:00 PIERIKOS ACHARNAIKOS 0-1 Τελικό
27/09 - 16:00 LARISA TILIKRATIS 3-0 Τελικό
27/09 - 17:00 ALMOPOS ARIDEAS KAMPANIAKOS 0-0 Τελικό
28/09 - 16:00 KALAMATA KALLITHEA 1-1 Τελικό
28/09 - 16:00 MIKRASIATIKOS APOLLON PARALIMNIOU 3-1 Τελικό
04/10 - 13:30 EGALEO DIAGORAS RODOU 0-2 Τελικό
07/10 - 15:00 ACHARNAIKOS KIFISIA 0-2 Τελικό
07/10 - 15:00 MIKRASIATIKOS PANSERRAIKOS 0-2 Τελικό
07/10 - 15:00 PAS GIANNINA VOLOS NPS 1-2 Τελικό
09/10 - 15:00 KAMPANIAKOS ASTERAS TRIPOLIS 1-3 Τελικό
09/10 - 17:00 PAE CHANIA OFI 3-5 Τελικό
11/10 - 16:00 DIAGORAS RODOU PANETOLIKOS 1-1 Τελικό
08/11 - 15:00 LEVADIAKOS EOLIKOS 3-0 Τελικό
15/11 - 14:00 ETHNIKOS PIRAEUS GIOUCHTAS 1-2 Τελικό
22/11 - 15:00 LEVADIAKOS LAMIA 2-1 Τελικό
22/11 - 15:00 GIOUCHTAS ATROMITOS ATHINON 0-1 Τελικό
05/12 - 17:00 ASTERAS TRIPOLIS PANSERRAIKOS 0-2 Τελικό
05/12 - 19:30 PANETOLIKOS KALLITHEA 3-2 Τελικό
06/12 - 15:30 LARISA ATROMITOS ATHINON 1-1 Τελικό
06/12 - 17:30 OFI KIFISIA 3-1 Τελικό
07/12 - 15:00 LEVADIAKOS NIKI VOLOU 1-1 Τελικό
07/12 - 19:00 PAOK VOLOS NPS 1-0 Τελικό
10/01 - 15:00 PANSERRAIKOS ASTERAS TRIPOLIS 1-1 Τελικό
10/01 - 17:00 VOLOS NPS PAOK 0-2 Τελικό
10/01 - 19:30 AEK ATHENS ARIS THESSALONIKIS 0-0 Τελικό
10/01 - 21:30 PANATHINAIKOS OLYMPIACOS PIRAEUS 1-1 Τελικό
16/01 - 19:00 ATROMITOS ATHINON LARISA 4-0 Τελικό
17/01 - 15:00 KALLITHEA PANETOLIKOS 2-2 Τελικό
17/01 - 17:00 KIFISIA OFI 1-1 Τελικό
17/01 - 17:00 PANSERRAIKOS PAOK 0-4 Τελικό
17/01 - 19:00 ARIS THESSALONIKIS AEK ATHENS 1-1 Τελικό
17/01 - 21:00 OLYMPIACOS PIRAEUS PANATHINAIKOS 0-0 Τελικό
18/01 - 19:00 NIKI VOLOU LEVADIAKOS 1-0 Τελικό
23/01 - 18:00 OFI PANETOLIKOS 1-2 Τελικό
24/01 - 18:00 ARIS THESSALONIKIS NIKI VOLOU 3-0 Τελικό
24/01 - 21:00 PANATHINAIKOS ATROMITOS ATHINON 1-2 Τελικό
30/01 - 19:00 NIKI VOLOU ARIS THESSALONIKIS 2-2 Τελικό
31/01 - 17:00 PANETOLIKOS OFI 3-1 Τελικό
31/01 - 19:00 ATROMITOS ATHINON PANATHINAIKOS 0-2 Τελικό
31/01 - 21:00 PAOK PANSERRAIKOS 5-0 Τελικό
13/02 - 19:30 PANETOLIKOS ARIS THESSALONIKIS 0-1 Τελικό
14/02 - 19:30 PAOK PANATHINAIKOS 0-1 Τελικό
21/02 - 19:00 PANATHINAIKOS PAOK 1-2 Τελικό
06/03 - 19:00 ARIS THESSALONIKIS PANETOLIKOS 0-0 Τελικό
25/05 - 20:30 PANATHINAIKOS ARIS THESSALONIKIS 1-0 Τελικό

Champions League

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
09/04 - 22:00 ARSENAL BAYERN MUNICH 2-2 Τελικό
09/04 - 22:00 REAL MADRID MANCHESTER CITY 3-3 Τελικό
10/04 - 22:00 PARIS SAINT GERMAIN BARCELONA 2-3 Τελικό
10/04 - 22:00 ATLETICO MADRID BORUSSIA DORTMUND 2-1 Τελικό
16/04 - 22:00 BORUSSIA DORTMUND ATLETICO MADRID 4-2 Τελικό
16/04 - 22:00 BARCELONA PARIS SAINT GERMAIN 1-4 Τελικό
17/04 - 22:00 MANCHESTER CITY REAL MADRID 1-1 Τελικό
17/04 - 22:00 BAYERN MUNICH ARSENAL 1-0 Τελικό
30/04 - 22:00 BAYERN MUNICH REAL MADRID 2-2 Τελικό
01/05 - 22:00 BORUSSIA DORTMUND PARIS SAINT GERMAIN 1-0 Τελικό
07/05 - 22:00 PARIS SAINT GERMAIN BORUSSIA DORTMUND 0-1 Τελικό
08/05 - 22:00 REAL MADRID BAYERN MUNICH 2-1 Τελικό
01/06 - 22:00 BORUSSIA DORTMUND REAL MADRID 0-2 Τελικό

Europa League

Ημ./Ωρα Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος ΣΚΟΡ Κατάσταση
15/02 - 19:45 GALATASARAY SPARTA PRAHA 3-2 Τελικό
15/02 - 19:45 SHAKHTAR DONETSK MARSEILLE 2-2 Τελικό
15/02 - 19:45 FEYENOORD ROMA 1-1 Τελικό
15/02 - 19:45 BSC YOUNG BOYS SPORTING CP 1-3 Τελικό
15/02 - 22:00 AC MILAN RENNES 3-0 Τελικό
15/02 - 22:00 BENFICA TOULOUSE 2-1 Τελικό
15/02 - 22:00 SC BRAGA QARABAG 2-4 Τελικό
15/02 - 22:00 LENS SC FREIBURG 0-0 Τελικό
22/02 - 19:45 QARABAG SC BRAGA 2-3 Τελικό
22/02 - 19:45 SC FREIBURG LENS 3-2 Τελικό
22/02 - 19:45 TOULOUSE BENFICA 0-0 Τελικό
22/02 - 19:45 RENNES AC MILAN 3-2 Τελικό
22/02 - 22:00 SPARTA PRAHA GALATASARAY 4-1 Τελικό
22/02 - 22:00 MARSEILLE SHAKHTAR DONETSK 3-1 Τελικό
22/02 - 22:00 SPORTING CP BSC YOUNG BOYS 1-1 Τελικό
22/02 - 22:00 ROMA FEYENOORD 1-1 Τελικό
06/03 - 19:45 SPORTING CP ATALANTA 1-1 Τελικό
07/03 - 19:45 ROMA BRIGHTON 4-0 Τελικό
07/03 - 19:45 SPARTA PRAHA LIVERPOOL 1-5 Τελικό
07/03 - 19:45 QARABAG BAYER LEVERKUSEN 2-2 Τελικό
07/03 - 22:00 MARSEILLE VILLARREAL 4-0 Τελικό
07/03 - 22:00 BENFICA RANGERS 2-2 Τελικό
07/03 - 22:00 SC FREIBURG WEST HAM 1-0 Τελικό
07/03 - 22:00 AC MILAN SLAVIA PRAHA 4-2 Τελικό
14/03 - 19:45 WEST HAM SC FREIBURG 5-0 Τελικό
14/03 - 19:45 VILLARREAL MARSEILLE 3-1 Τελικό
14/03 - 19:45 RANGERS BENFICA 0-1 Τελικό
14/03 - 19:45 SLAVIA PRAHA AC MILAN 1-3 Τελικό
14/03 - 22:00 BRIGHTON ROMA 1-0 Τελικό
14/03 - 22:00 ATALANTA SPORTING CP 2-1 Τελικό
14/03 - 22:00 BAYER LEVERKUSEN QARABAG 3-2 Τελικό
14/03 - 22:00 LIVERPOOL SPARTA PRAHA 6-1 Τελικό
11/04 - 22:00 BENFICA MARSEILLE 2-1 Τελικό
11/04 - 22:00 BAYER LEVERKUSEN WEST HAM 2-0 Τελικό
11/04 - 22:00 LIVERPOOL ATALANTA 0-3 Τελικό
11/04 - 22:00 AC MILAN ROMA 0-1 Τελικό
18/04 - 22:00 MARSEILLE BENFICA 1-0 Τελικό
18/04 - 22:00 ATALANTA LIVERPOOL 0-1 Τελικό
18/04 - 22:00 WEST HAM BAYER LEVERKUSEN 1-1 Τελικό
18/04 - 22:00 ROMA AC MILAN 2-1 Τελικό
02/05 - 22:00 ROMA BAYER LEVERKUSEN 0-2 Τελικό
02/05 - 22:00 MARSEILLE ATALANTA 1-1 Τελικό
09/05 - 22:00 BAYER LEVERKUSEN ROMA 2-2 Τελικό
09/05 - 22:00 ATALANTA MARSEILLE 3-0 Τελικό
22/05 - 22:00 ATALANTA BAYER LEVERKUSEN 3-0 Τελικό