ΑΓΩΝΕΣ
Κυπριακό πρωτάθλημα - 26η Αγωνιστική
Ημ./Ωρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | Κατάσταση |
---|---|---|---|---|
17/02 - 16:30 | Ομόνοια | Οθέλλος | 1-0 | Τελικό |
17/02 - 19:00 | ΑΕΚ | Ανόρθωση | 1-0 | Τελικό |
17/02 - 19:00 | Απόλλων | Εθνικός Άχνας | 0-0 | Τελικό |
18/02 - 16:00 | ΑΕΖ | Καρμιώτισσα Πολεμιδιών | 1-2 | Τελικό |
18/02 - 19:00 | Άρης Λεμεσού | ΑΕΛ | 4-0 | Τελικό |
18/02 - 19:00 | Δόξα | ΑΠΟΕΛ | 0-1 | Τελικό |
19/02 - 19:00 | Πάφος FC | Νέα Σαλαμίνα | 0-0 | Τελικό |
Κυπριακό πρωτάθλημα - 25η Αγωνιστική
Ημ./Ωρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | Κατάσταση |
---|---|---|---|---|
13/02 - 19:00 | Οθέλλος | Πάφος FC | 0-3 | Τελικό |
14/02 - 19:00 | Εθνικός Άχνας | Ομόνοια | 2-2 | Τελικό |
14/02 - 19:00 | Ανόρθωση | Απόλλων | 2-0 | Τελικό |
14/02 - 19:00 | ΑΕΛ | ΑΕΚ | 2-3 | Τελικό |
15/02 - 17:00 | Καρμιώτισσα Πολεμιδιών | Δόξα | 3-1 | Τελικό |
15/02 - 19:00 | Νέα Σαλαμίνα | ΑΕΖ | 1-1 | Τελικό |
15/02 - 20:00 | ΑΠΟΕΛ | Άρης Λεμεσού | 1-0 | Τελικό |
Ελληνικό πρωτάθλημα - 26η Αγωνιστική
Ημ./Ωρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | Κατάσταση |
---|---|---|---|---|
03/03 - 19:30 | Ολυμπιακός | Βόλος | 3-0 | Τελικό |
03/03 - 19:30 | Κηφισιά | Παναιτωλικός | 2-2 | Τελικό |
03/03 - 19:30 | Αρης | ΑΕΚ | 3-3 | Τελικό |
03/03 - 19:30 | ΟΦΗ | Παναθηναϊκός | 2-2 | Τελικό |
03/03 - 19:30 | Λαμία | ΠΑΟΚ | 0-2 | Τελικό |
03/03 - 19:30 | Πανσερραϊκός | Αστέρας Τρ. | 2-1 | Τελικό |
03/03 - 19:30 | ΠΑΣ Γιάννινα | Ατρόμητος | 1-1 | Τελικό |
Ελληνικό πρωτάθλημα - 25η Αγωνιστική
Ημ./Ωρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | Κατάσταση |
---|---|---|---|---|
28/02 - 15:00 | Αστέρας Τρ. | Κηφισιά | 3-3 | Τελικό |
28/02 - 15:00 | Βόλος | ΟΦΗ | 3-1 | Τελικό |
28/02 - 17:00 | Παναιτωλικός | Ολυμπιακός | 1-2 | Τελικό |
28/02 - 17:00 | Ατρόμητος | Λαμία | 3-1 | Τελικό |
28/02 - 19:00 | ΑΕΚ | ΠΑΣ Γιάννινα | 4-2 | Τελικό |
28/02 - 20:00 | Πανσερραϊκός | ΠΑΟΚ | 0-2 | Τελικό |
28/02 - 21:00 | Παναθηναϊκός | Αρης | 2-0 | Τελικό |
Αγγλικό πρωτάθλημα - 29η Αγωνιστική
Ημ./Ωρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | Κατάσταση |
---|---|---|---|---|
16/03 - 14:30 | ARSENAL | CHELSEA | Αναβλ. | |
16/03 - 17:00 | BURNLEY | BRENTFORD | 2-1 | Τελικό |
16/03 - 17:00 | CRYSTAL PALACE | NEWCASTLE | Αναβλ. | |
16/03 - 17:00 | LUTON | NOTTINGHAM FOREST | 1-1 | Τελικό |
16/03 - 17:00 | MANCHESTER UTD | SHEFFIELD UTD | Αναβλ. | |
16/03 - 17:00 | WOLVERHAMPTON | BOURNEMOUTH | Αναβλ. | |
16/03 - 19:30 | FULHAM | TOTTENHAM | 3-0 | Τελικό |
17/03 - 16:00 | EVERTON | LIVERPOOL | Αναβλ. | |
17/03 - 16:00 | WEST HAM | ASTON VILLA | 1-1 | Τελικό |
17/03 - 18:30 | BRIGHTON | MANCHESTER CITY | Αναβλ. |
Αγγλικό πρωτάθλημα - 28η Αγωνιστική
Ημ./Ωρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | Κατάσταση |
---|---|---|---|---|
09/03 - 14:30 | MANCHESTER UTD | EVERTON | 2-0 | Τελικό |
09/03 - 17:00 | WOLVERHAMPTON | FULHAM | 2-1 | Τελικό |
09/03 - 17:00 | BOURNEMOUTH | SHEFFIELD UTD | 2-2 | Τελικό |
09/03 - 17:00 | CRYSTAL PALACE | LUTON | 1-1 | Τελικό |
09/03 - 19:30 | ARSENAL | BRENTFORD | 2-1 | Τελικό |
10/03 - 15:00 | ASTON VILLA | TOTTENHAM | 0-4 | Τελικό |
10/03 - 16:00 | WEST HAM | BURNLEY | 2-2 | Τελικό |
10/03 - 16:00 | BRIGHTON | NOTTINGHAM FOREST | 1-0 | Τελικό |
10/03 - 17:45 | LIVERPOOL | MANCHESTER CITY | 1-1 | Τελικό |
11/03 - 22:00 | CHELSEA | NEWCASTLE | 3-2 | Τελικό |
Ισπανικό πρωτάθλημα - 29η Αγωνιστική
Ημ./Ωρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | Κατάσταση |
---|---|---|---|---|
15/03 - 22:00 | REAL SOCIEDAD | CADIZ | 2-0 | Τελικό |
16/03 - 15:00 | MALLORCA | GRANADA CF | 1-0 | Τελικό |
16/03 - 17:15 | OSASUNA | REAL MADRID | 2-4 | Τελικό |
16/03 - 19:30 | GETAFE | GIRONA | 1-0 | Τελικό |
16/03 - 22:00 | ATHLETIC BILBAO | ALAVES | 2-0 | Τελικό |
17/03 - 15:00 | SEVILLA | CELTA VIGO | 1-2 | Τελικό |
17/03 - 17:15 | LAS PALMAS | ALMERIA | 0-1 | Τελικό |
17/03 - 17:15 | VILLARREAL | VALENCIA | 1-0 | Τελικό |
17/03 - 19:30 | RAYO VALLECANO | BETIS | 2-0 | Τελικό |
17/03 - 22:00 | ATLETICO MADRID | BARCELONA | 0-3 | Τελικό |
Ισπανικό πρωτάθλημα - 28η Αγωνιστική
Ημ./Ωρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | Κατάσταση |
---|---|---|---|---|
08/03 - 22:00 | BARCELONA | MALLORCA | 1-0 | Τελικό |
09/03 - 15:00 | VALENCIA | GETAFE | 1-0 | Τελικό |
09/03 - 17:15 | CADIZ | ATLETICO MADRID | 2-0 | Τελικό |
09/03 - 19:30 | GRANADA CF | REAL SOCIEDAD | 2-3 | Τελικό |
09/03 - 22:00 | GIRONA | OSASUNA | 2-0 | Τελικό |
10/03 - 15:00 | ALAVES | RAYO VALLECANO | 1-0 | Τελικό |
10/03 - 17:15 | LAS PALMAS | ATHLETIC BILBAO | 0-2 | Τελικό |
10/03 - 19:30 | REAL MADRID | CELTA VIGO | 4-0 | Τελικό |
10/03 - 22:00 | BETIS | VILLARREAL | 2-3 | Τελικό |
11/03 - 22:00 | ALMERIA | SEVILLA | 2-2 | Τελικό |
Ιταλικό πρωτάθλημα - 29η Αγωνιστική
Ημ./Ωρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | Κατάσταση |
---|---|---|---|---|
15/03 - 21:45 | EMPOLI | BOLOGNA | 0-1 | Τελικό |
16/03 - 16:00 | UDINESE | TORINO | 0-2 | Τελικό |
16/03 - 16:00 | MONZA | CAGLIARI | 1-0 | Τελικό |
16/03 - 19:00 | SALERNITANA | LECCE | 0-1 | Τελικό |
16/03 - 21:45 | FROSINONE | LAZIO | 2-3 | Τελικό |
17/03 - 13:30 | JUVENTUS | GENOA | 0-0 | Τελικό |
17/03 - 16:00 | VERONA | AC MILAN | 1-3 | Τελικό |
17/03 - 19:00 | ATALANTA | FIORENTINA | Αναβλ. | |
17/03 - 19:00 | ROMA | SASSUOLO | 1-0 | Τελικό |
17/03 - 21:45 | INTER | NAPOLI | 1-1 | Τελικό |
Ιταλικό πρωτάθλημα - 28η Αγωνιστική
Ημ./Ωρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | Κατάσταση |
---|---|---|---|---|
08/03 - 21:45 | NAPOLI | TORINO | 1-1 | Τελικό |
09/03 - 16:00 | SASSUOLO | FROSINONE | 1-0 | Τελικό |
09/03 - 16:00 | CAGLIARI | SALERNITANA | 4-2 | Τελικό |
09/03 - 19:00 | BOLOGNA | INTER | 0-1 | Τελικό |
09/03 - 21:45 | GENOA | MONZA | 2-3 | Τελικό |
10/03 - 13:30 | LECCE | VERONA | 0-1 | Τελικό |
10/03 - 16:00 | AC MILAN | EMPOLI | 1-0 | Τελικό |
10/03 - 19:00 | JUVENTUS | ATALANTA | 2-2 | Τελικό |
10/03 - 21:45 | FIORENTINA | ROMA | 2-2 | Τελικό |
11/03 - 21:45 | LAZIO | UDINESE | 1-2 | Τελικό |
Γερμανικό πρωτάθλημα - 26η Αγωνιστική
Ημ./Ωρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | Κατάσταση |
---|---|---|---|---|
15/03 - 21:30 | FC KOLN | RB LEIPZIG | 1-5 | Τελικό |
16/03 - 16:30 | UNION BERLIN | WERDER BREMEN | 2-1 | Τελικό |
16/03 - 16:30 | SV DARMSTADT 98 | BAYERN MUNICH | 2-5 | Τελικό |
16/03 - 16:30 | FSV MAINZ 05 | VfL BOCHUM | 2-0 | Τελικό |
16/03 - 16:30 | FC HEIDENHEIM | BORUSSIA MONCHENGLADBACH | 1-1 | Τελικό |
16/03 - 16:30 | VfL WOLFSBURG | FC AUGSBURG | 1-3 | Τελικό |
16/03 - 19:30 | 1899 HOFFENHEIM | VfB STUTTGART | 0-3 | Τελικό |
17/03 - 16:30 | SC FREIBURG | BAYER LEVERKUSEN | 2-3 | Τελικό |
17/03 - 18:30 | BORUSSIA DORTMUND | EINTRACHT FRANKFURT | 3-1 | Τελικό |
Γερμανικό πρωτάθλημα - 25η Αγωνιστική
Ημ./Ωρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | Κατάσταση |
---|---|---|---|---|
08/03 - 21:30 | VfB STUTTGART | UNION BERLIN | 2-0 | Τελικό |
09/03 - 16:30 | FC AUGSBURG | FC HEIDENHEIM | 1-0 | Τελικό |
09/03 - 16:30 | RB LEIPZIG | SV DARMSTADT 98 | 2-0 | Τελικό |
09/03 - 16:30 | BAYERN MUNICH | FSV MAINZ 05 | 8-1 | Τελικό |
09/03 - 16:30 | BORUSSIA MONCHENGLADBACH | FC KOLN | 3-3 | Τελικό |
09/03 - 19:30 | WERDER BREMEN | BORUSSIA DORTMUND | 1-2 | Τελικό |
10/03 - 16:30 | VfL BOCHUM | SC FREIBURG | 1-2 | Τελικό |
10/03 - 18:30 | EINTRACHT FRANKFURT | 1899 HOFFENHEIM | 3-1 | Τελικό |
10/03 - 20:30 | BAYER LEVERKUSEN | VfL WOLFSBURG | 2-0 | Τελικό |
Γαλλικό πρωτάθλημα - 26η Αγωνιστική
Ημ./Ωρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | Κατάσταση |
---|---|---|---|---|
15/03 - 22:00 | TOULOUSE | LYON | 2-3 | Τελικό |
16/03 - 18:00 | NANTES | STRASBOURG | 1-3 | Τελικό |
16/03 - 22:00 | LENS | NICE | 1-3 | Τελικό |
17/03 - 14:00 | STADE BRESTOIS 29 | LILLE | 1-1 | Τελικό |
17/03 - 16:00 | MONACO | LORIENT | 2-2 | Τελικό |
17/03 - 16:00 | CLERMONT FOOT 63 | LE HAVRE | 2-1 | Τελικό |
17/03 - 16:00 | REIMS | METZ | 2-1 | Τελικό |
17/03 - 18:05 | RENNES | MARSEILLE | 2-0 | Τελικό |
17/03 - 21:45 | MONTPELLIER | PARIS SAINT GERMAIN | 2-6 | Τελικό |
Γαλλικό πρωτάθλημα - 25η Αγωνιστική
Ημ./Ωρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | Κατάσταση |
---|---|---|---|---|
08/03 - 22:00 | NICE | MONTPELLIER | 1-2 | Τελικό |
09/03 - 18:00 | LORIENT | LYON | 0-2 | Τελικό |
09/03 - 22:00 | LENS | STADE BRESTOIS 29 | 1-0 | Τελικό |
10/03 - 14:00 | PARIS SAINT GERMAIN | REIMS | 2-2 | Τελικό |
10/03 - 16:00 | METZ | CLERMONT FOOT 63 | 1-0 | Τελικό |
10/03 - 16:00 | LE HAVRE | TOULOUSE | 1-0 | Τελικό |
10/03 - 16:00 | STRASBOURG | MONACO | 0-1 | Τελικό |
10/03 - 18:05 | LILLE | RENNES | 2-2 | Τελικό |
10/03 - 21:45 | MARSEILLE | NANTES | 2-0 | Τελικό |
Κύπελλο Ελλάδος
Ημ./Ωρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | Κατάσταση |
---|---|---|---|---|
26/08 - 17:00 | ASTERAS STAVROS | PO ELASSONAS | 1-1 | Τελικό |
26/08 - 17:00 | N. ASTERAS RETHYMNOU | IALYSOS | 0-3 | Τελικό |
27/08 - 17:00 | THYELLA KATSIKAS | PIERIKOS | 0-1 | Τελικό |
27/08 - 17:00 | ASTERAS PETRITI | KASTORIA | 2-0 | Τελικό |
27/08 - 17:00 | PAOK KRISTONIS | BYRON KAVALA | 3-3 | Τελικό |
27/08 - 17:00 | DOXA VOLAKAS | CHANIOTIS | 0-2 | Τελικό |
27/08 - 17:00 | ERMIS AMYNTEOU | ANAGENNISI ARTAS | 0-5 | Τελικό |
27/08 - 17:00 | PANTHRAKIKOS | ALEXANDROS AGIA MARINA | 5-0 | Τελικό |
27/08 - 17:00 | VISTONIDA | APOLLON PARALIMNIOU | 3-4 | Τελικό |
27/08 - 17:00 | PANAGRINIAKOS | PAMISSOS MESSINIS | 1-2 | Τελικό |
27/08 - 17:00 | GRANITIS AGIA MARINA | MIKRASIATIKOS | 1-4 | Τελικό |
27/08 - 17:00 | PAO VARDAS | PATRAI | 3-1 | Τελικό |
27/08 - 17:00 | AO IPATOU | DILINATA | 6-0 | Τελικό |
27/08 - 17:00 | ZAKYNTHOS | APOLLON EFPALIOU | 3-0 | Τελικό |
27/08 - 17:00 | ACHARNAIKOS | AGIOI THEODOROI | 7-0 | Τελικό |
27/08 - 17:00 | PANGYTHEATIKOS | DIMITSANA | 1-0 | Τελικό |
28/08 - 17:00 | AE MYKONOS | AETOS LOUTRON | 3-0 | Τελικό |
30/08 - 17:00 | FC ALEXANDROUPOLI | THIELLA SARAKINON | 1-0 | Τελικό |
30/08 - 17:00 | ETHNIKOS PIRAEUS | PAO KROUSSONA | 5-0 | Τελικό |
30/08 - 17:00 | THISEAS AGRIAS | FIKIS PO | 1-0 | Τελικό |
03/09 - 15:30 | MIKRASIATIKOS | AE MYKONOS | 2-1 | Τελικό |
03/09 - 16:00 | PAMISSOS MESSINIS | ZAKYNTHOS | 0-1 | Τελικό |
03/09 - 17:00 | ASTERAS PETRITI | CHANIOTIS | 2-3 | Τελικό |
03/09 - 17:00 | ANAGENNISI ARTAS | APOLLON PARALIMNIOU | 1-1 | Τελικό |
03/09 - 17:00 | NEA ARTAKI | ACHARNAIKOS | 0-0 | Τελικό |
03/09 - 17:00 | PAO VARDAS | PANGYTHEATIKOS | 3-0 | Τελικό |
03/09 - 17:00 | AO IPATOU | PANARGIAKOS | 1-1 | Τελικό |
03/09 - 17:00 | ASTERAS STAVROS | ATROMITOS PALAMA | 2-1 | Τελικό |
03/09 - 17:00 | IALYSOS | ETHNIKOS PIRAEUS | 0-2 | Τελικό |
03/09 - 17:00 | PANTHRAKIKOS | THISEAS AGRIAS | 6-0 | Τελικό |
03/09 - 17:00 | BYRON KAVALA | PIERIKOS | 0-2 | Τελικό |
13/09 - 14:00 | ASTERAS STAVROS | GIOUCHTAS | 1-3 | Τελικό |
13/09 - 15:00 | PANTHRAKIKOS | ETHNIKOS PIRAEUS | 0-3 | Τελικό |
13/09 - 16:00 | ACHARNAIKOS | PANACHAIKI 1891 | 0-0 | Τελικό |
13/09 - 16:00 | MAKEDONIKOS NEAPOLIS | EGALEO | 0-4 | Τελικό |
13/09 - 16:00 | PANARGIAKOS | PAO VARDAS | 1-1 | Τελικό |
13/09 - 16:00 | IERAPETRA | KAMPANIAKOS | 0-0 | Τελικό |
13/09 - 16:00 | CHANIOTIS | TILIKRATIS | 0-1 | Τελικό |
13/09 - 16:00 | IONIKOS | KALLITHEA | 0-3 | Τελικό |
13/09 - 16:00 | ILIOUPOLIS | LEVADIAKOS | 1-2 | Τελικό |
13/09 - 16:00 | APOLLON PARALIMNIOU | FC ALEXANDROUPOLI | 3-0 | Τελικό |
17/09 - 16:00 | KOZANI | AEP IRAKLIS 1908 PAE | 2-1 | Τελικό |
17/09 - 16:00 | PAE CHANIA | APOLLON PONTOU | 2-1 | Τελικό |
20/09 - 16:00 | ZAKYNTHOS | NIKI VOLOU | 0-1 | Τελικό |
27/09 - 15:00 | KOZANI | PAE CHANIA | 1-2 | Τελικό |
27/09 - 15:00 | EOLIKOS | ANAGENNISI KARDITSAS | 3-0 | Τελικό |
27/09 - 16:00 | PAO VARDAS | NIKI VOLOU | 1-3 | Τελικό |
27/09 - 16:00 | PIERIKOS | ACHARNAIKOS | 0-1 | Τελικό |
27/09 - 16:00 | LARISA | TILIKRATIS | 3-0 | Τελικό |
27/09 - 17:00 | ALMOPOS ARIDEAS | KAMPANIAKOS | 0-0 | Τελικό |
28/09 - 16:00 | KALAMATA | KALLITHEA | 1-1 | Τελικό |
28/09 - 16:00 | MIKRASIATIKOS | APOLLON PARALIMNIOU | 3-1 | Τελικό |
04/10 - 13:30 | EGALEO | DIAGORAS RODOU | 0-2 | Τελικό |
07/10 - 15:00 | ACHARNAIKOS | KIFISIA | 0-2 | Τελικό |
07/10 - 15:00 | MIKRASIATIKOS | PANSERRAIKOS | 0-2 | Τελικό |
07/10 - 15:00 | PAS GIANNINA | VOLOS NPS | 1-2 | Τελικό |
09/10 - 15:00 | KAMPANIAKOS | ASTERAS TRIPOLIS | 1-3 | Τελικό |
09/10 - 17:00 | PAE CHANIA | OFI | 3-5 | Τελικό |
11/10 - 16:00 | DIAGORAS RODOU | PANETOLIKOS | 1-1 | Τελικό |
08/11 - 15:00 | LEVADIAKOS | EOLIKOS | 3-0 | Τελικό |
15/11 - 14:00 | ETHNIKOS PIRAEUS | GIOUCHTAS | 1-2 | Τελικό |
22/11 - 15:00 | LEVADIAKOS | LAMIA | 2-1 | Τελικό |
22/11 - 15:00 | GIOUCHTAS | ATROMITOS ATHINON | 0-1 | Τελικό |
05/12 - 17:00 | ASTERAS TRIPOLIS | PANSERRAIKOS | 0-2 | Τελικό |
05/12 - 19:30 | PANETOLIKOS | KALLITHEA | 3-2 | Τελικό |
06/12 - 15:30 | LARISA | ATROMITOS ATHINON | 1-1 | Τελικό |
06/12 - 17:30 | OFI | KIFISIA | 3-1 | Τελικό |
07/12 - 15:00 | LEVADIAKOS | NIKI VOLOU | 1-1 | Τελικό |
07/12 - 19:00 | PAOK | VOLOS NPS | 1-0 | Τελικό |
10/01 - 15:00 | PANSERRAIKOS | ASTERAS TRIPOLIS | 1-1 | Τελικό |
10/01 - 17:00 | VOLOS NPS | PAOK | 0-2 | Τελικό |
10/01 - 19:30 | AEK ATHENS | ARIS THESSALONIKIS | 0-0 | Τελικό |
10/01 - 21:30 | PANATHINAIKOS | OLYMPIACOS PIRAEUS | 1-1 | Τελικό |
16/01 - 19:00 | ATROMITOS ATHINON | LARISA | 4-0 | Τελικό |
17/01 - 15:00 | KALLITHEA | PANETOLIKOS | 2-2 | Τελικό |
17/01 - 17:00 | KIFISIA | OFI | 1-1 | Τελικό |
17/01 - 17:00 | PANSERRAIKOS | PAOK | 0-4 | Τελικό |
17/01 - 19:00 | ARIS THESSALONIKIS | AEK ATHENS | 1-1 | Τελικό |
17/01 - 21:00 | OLYMPIACOS PIRAEUS | PANATHINAIKOS | 0-0 | Τελικό |
18/01 - 19:00 | NIKI VOLOU | LEVADIAKOS | 1-0 | Τελικό |
23/01 - 18:00 | OFI | PANETOLIKOS | 1-2 | Τελικό |
24/01 - 18:00 | ARIS THESSALONIKIS | NIKI VOLOU | 3-0 | Τελικό |
24/01 - 21:00 | PANATHINAIKOS | ATROMITOS ATHINON | 1-2 | Τελικό |
30/01 - 19:00 | NIKI VOLOU | ARIS THESSALONIKIS | 2-2 | Τελικό |
31/01 - 17:00 | PANETOLIKOS | OFI | 3-1 | Τελικό |
31/01 - 19:00 | ATROMITOS ATHINON | PANATHINAIKOS | 0-2 | Τελικό |
31/01 - 21:00 | PAOK | PANSERRAIKOS | 5-0 | Τελικό |
13/02 - 19:30 | PANETOLIKOS | ARIS THESSALONIKIS | 0-1 | Τελικό |
14/02 - 19:30 | PAOK | PANATHINAIKOS | 0-1 | Τελικό |
21/02 - 19:00 | PANATHINAIKOS | PAOK | 1-2 | Τελικό |
06/03 - 19:00 | ARIS THESSALONIKIS | PANETOLIKOS | 0-0 | Τελικό |
18/05 - 20:30 | PANATHINAIKOS | ARIS THESSALONIKIS | Προγ. |
Champions League
Ημ./Ωρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | Κατάσταση |
---|---|---|---|---|
09/04 - 22:00 | ARSENAL | BAYERN MUNICH | Προγ. | |
09/04 - 22:00 | REAL MADRID | MANCHESTER CITY | Προγ. | |
10/04 - 22:00 | PARIS SAINT GERMAIN | BARCELONA | Προγ. | |
10/04 - 22:00 | ATLETICO MADRID | BORUSSIA DORTMUND | Προγ. | |
16/04 - 22:00 | BORUSSIA DORTMUND | ATLETICO MADRID | Προγ. | |
16/04 - 22:00 | BARCELONA | PARIS SAINT GERMAIN | Προγ. | |
17/04 - 22:00 | MANCHESTER CITY | REAL MADRID | Προγ. | |
17/04 - 22:00 | BAYERN MUNICH | ARSENAL | Προγ. | |
30/04 - 22:00 | ARSENAL-BAYERN MUNICH | REAL MADRID-MANCHESTER CITY | Προγ. | |
30/04 - 22:00 | ATLETICO MADRID-BORUSSIA DORTMUND | PARIS SAINT-GERMAIN-BARCELONA | Προγ. | |
07/05 - 22:00 | REAL MADRID-MANCHESTER CITY | ARSENAL-BAYERN MUNICH | Προγ. | |
07/05 - 22:00 | PARIS SAINT-GERMAIN-BARCELONA | ATLETICO MADRID-BORUSSIA DORTMUND | Προγ. | |
01/06 - 22:00 | WINNER SF 1 | WINNER SF 2 | Προγ. |
Europa League
Ημ./Ωρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | Κατάσταση |
---|---|---|---|---|
15/02 - 19:45 | GALATASARAY | SPARTA PRAHA | 3-2 | Τελικό |
15/02 - 19:45 | SHAKHTAR DONETSK | MARSEILLE | 2-2 | Τελικό |
15/02 - 19:45 | FEYENOORD | ROMA | 1-1 | Τελικό |
15/02 - 19:45 | BSC YOUNG BOYS | SPORTING CP | 1-3 | Τελικό |
15/02 - 22:00 | AC MILAN | RENNES | 3-0 | Τελικό |
15/02 - 22:00 | BENFICA | TOULOUSE | 2-1 | Τελικό |
15/02 - 22:00 | SC BRAGA | QARABAG | 2-4 | Τελικό |
15/02 - 22:00 | LENS | SC FREIBURG | 0-0 | Τελικό |
22/02 - 19:45 | QARABAG | SC BRAGA | 2-3 | Τελικό |
22/02 - 19:45 | SC FREIBURG | LENS | 3-2 | Τελικό |
22/02 - 19:45 | TOULOUSE | BENFICA | 0-0 | Τελικό |
22/02 - 19:45 | RENNES | AC MILAN | 3-2 | Τελικό |
22/02 - 22:00 | SPARTA PRAHA | GALATASARAY | 4-1 | Τελικό |
22/02 - 22:00 | MARSEILLE | SHAKHTAR DONETSK | 3-1 | Τελικό |
22/02 - 22:00 | SPORTING CP | BSC YOUNG BOYS | 1-1 | Τελικό |
22/02 - 22:00 | ROMA | FEYENOORD | 1-1 | Τελικό |
06/03 - 19:45 | SPORTING CP | ATALANTA | 1-1 | Τελικό |
07/03 - 19:45 | ROMA | BRIGHTON | 4-0 | Τελικό |
07/03 - 19:45 | SPARTA PRAHA | LIVERPOOL | 1-5 | Τελικό |
07/03 - 19:45 | QARABAG | BAYER LEVERKUSEN | 2-2 | Τελικό |
07/03 - 22:00 | MARSEILLE | VILLARREAL | 4-0 | Τελικό |
07/03 - 22:00 | BENFICA | RANGERS | 2-2 | Τελικό |
07/03 - 22:00 | SC FREIBURG | WEST HAM | 1-0 | Τελικό |
07/03 - 22:00 | AC MILAN | SLAVIA PRAHA | 4-2 | Τελικό |
14/03 - 19:45 | WEST HAM | SC FREIBURG | 5-0 | Τελικό |
14/03 - 19:45 | VILLARREAL | MARSEILLE | 3-1 | Τελικό |
14/03 - 19:45 | RANGERS | BENFICA | 0-1 | Τελικό |
14/03 - 19:45 | SLAVIA PRAHA | AC MILAN | 1-3 | Τελικό |
14/03 - 22:00 | BRIGHTON | ROMA | 1-0 | Τελικό |
14/03 - 22:00 | ATALANTA | SPORTING CP | 2-1 | Τελικό |
14/03 - 22:00 | BAYER LEVERKUSEN | QARABAG | 3-2 | Τελικό |
14/03 - 22:00 | LIVERPOOL | SPARTA PRAHA | 6-1 | Τελικό |
11/04 - 22:00 | BENFICA | MARSEILLE | Προγ. | |
11/04 - 22:00 | BAYER LEVERKUSEN | WEST HAM | Προγ. | |
11/04 - 22:00 | LIVERPOOL | ATALANTA | Προγ. | |
11/04 - 22:00 | AC MILAN | ROMA | Προγ. | |
18/04 - 22:00 | MARSEILLE | BENFICA | Προγ. | |
18/04 - 22:00 | ATALANTA | LIVERPOOL | Προγ. | |
18/04 - 22:00 | WEST HAM | BAYER LEVERKUSEN | Προγ. | |
18/04 - 22:00 | ROMA | AC MILAN | Προγ. | |
02/05 - 22:00 | AC MILAN-ROMA | BAYER LEVERKUSEN-WEST HAM UNITED | Προγ. | |
02/05 - 22:00 | BENFICA-MARSEILLE | LIVERPOOL-ATALANTA | Προγ. | |
09/05 - 22:00 | BAYER LEVERKUSEN-WEST HAM UNITED | AC MILAN-ROMA | Προγ. | |
09/05 - 22:00 | LIVERPOOL-ATALANTA | BENFICA-MARSEILLE | Προγ. | |
22/05 - 22:00 | WINNER SF 1 | WINNER SF 2 | Προγ. |