Αθλητικά

Ο Λαφράνς απάντησε στις φήμες για ΑΠΟΕΛ (ΦΩΤΟ)

ΛΑΦΡΑΝΣ

Είναι γνωστό πως το συμβόλαιο του Λαφράνς με την ΑΕΛ ολοκληρώνεται το καλοκαίρι του 2019 και η ομάδα έχει προσεγγίσει τον ποδοσφαιριστή για ανανέωση του συμβολαίου του όμως κάτι τέτοιο δεν έγινε ακόμα κατορθωτό. 

Έτσι, οι πρώτοι ψίθυροι άρχισαν να κυκλοφορούν εδώ και λίγες μέρες για πιθανή συμφωνία του ποδοσφαιριστή με άλλη Κυπριακή ομάδα και συγκεκριμένα τον ΑΠΟΕΛ. Ο ποδοσφαιριστής αποφάσισε να τοποθετηθεί δημόσια από τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης. 

To μήνυμα του Λαφράνς

«Από χθες βλέπω το όνομά μου παντού στα social media και νομίζω πως όλο αυτό πρέπει να σταματήσει αμέσως. Διατηρώ συμβόλαιο με την ΑΕΛ και όσοι εμπλέκουν το όνομά μου με άλλο σύλλογο δε σέβονται εμένα, τους συμπαίκτες μου και την ομάδα.

Έδωσα, δίνω και θα δίνω τον καλύτερό μου εαυτό μέχρι την τελευταία μου μέρα εδώ. Τέλος!».

Επόμενο άρθρο

Σκόρπισε στους πέντε «ανέμους» τον Κισσαμικό η ΑΕΚ

Έχει πάρει μπρος και δεν... σταματιέται η «Ένωση»
23/01/2019 - 20:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Επίσημο: Ανακοινώθηκε στον Παναθηναϊκό ο Τζόνσον

Άλλη μια μεγάλη μεταγραφή για τους «πράσινους»
22/07/2019 - 14:45

Ο Μπέιλ από τα αζήτητα... έτοιμάζεται να γίνει ο πιο ακριβοπληρωμένος παίκτης

Γράφουν για μυθική πρόταση από την Κίνα στον Ουαλό αριστεροπόδαρο
22/07/2019 - 08:56

Λαφράνς: «Το να παίζεις στον ΑΠΟΕΛ είναι μεγάλο πράγμα στην Κύπρο» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε ο θηριώδης κεντρικός αμυντικός στην κάμερα της Cablenet
19/07/2019 - 18:46

«Πράσινος» ο Ρίον Μπράουν

Ο Παναθηναϊκός ανακοίνωσε την απόκτηση του παίκτη
19/07/2019 - 16:31

Ο ΠΑΟΚ φέρνει τον Κοεντράο στην Θεσσαλονίκη (ΒΙΝΤΕΟ)

Έτοιμος να κλείσει μια μεγάλη μεταγραφή ο «Δικέφαλος» του Βορρά
19/07/2019 - 08:34

Ρεκόρ μεταγραφής για την Πάφο

Μετά την μεταγραφή του Ζάντερ, η Παφιακή ομάδα πώλησε ακόμη πιο ακριβά τον Κουλς
18/07/2019 - 10:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Eurostat: Κυπριακή υπηκοότητα σε 1315 Ρώσους το 2017

Έλαβαν επίσης υπηκοότητα 502 από το ΗΒ και 481 από την Ουκρανία

Σημαντικό κτύπημα της EUROPOL στην παράνομη εμπορία αναβολικών

Σε 14 περιπτώσεις η συνδρομή της Κυπριακής Δημοκρατίας στην εκστρατεία

Σχεδόν 7,000 Κύπριοι έλαβαν 'εισιτήριο' για τον πλανήτη Άρη

Η NASA ανακοίνωσε ότι προσφέρει την ευκαιρία για όσους θέλουν να στείλουν τα ονόματά τους
Ελλάδα

"Μαύρη επέτειος-Υπάρχουν ακόμα καμμένα σπίτια και απανθρακωμένα σκυλιά"(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι "24 ώρες" στο Μάτι - Πού πήγαν τα 10 εκατομμύρια της Κύπρου που δόθηκαν στο Μάτι;

Μπήκαμε σε σπίτι στο Μάτι ένα χρόνο μετά την τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ)

Απανθρακωμένα κατοικίδια κείτονται μέχρι σήμερα στο πάτωμα

Ψήφο εμπιστοσύνης με πλειοψηφία 158 Βουλευτών πήρε η Ελληνική Κυβέρνηση

Τα πρώτα τρία νομοσχέδια που αφορούν στο επιτελικό κράτος θα κατατεθούν τις επόμενες μέρες
Διεθνή

«Πέθαναν» τον Ερντογάν

Διασπορά fake news για το πρόσωπο του Τούρκου Προέδρου

Ιρανός ΥΠΕΞ: Εύκολο να αρχίσεις σύρραξη, αδύνατο να την τελειώσεις

Προειδοποιεί τη Δύση έπειτα από τη σύλληψη του υπό βρετανική σημαία δεξαμενόπλοιου

ΗΒ: Η ανάδειξη της νέας ηγεσίας των Συντηρητικών θα φέρει και νέο Πρωθυπουργό

Φαβορί για την πρωθυπουργική θέση θεωρείται ο Μπόρις Τζόνσον

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/07/2019 - 13:15DEAL