Αθλητικά

Πήρε εξιτήριο ο Κασίγιας

Η περιπέτεια που είχε ο Ισπανός θρύλος με την υγεία του, καθώς είχε υποστεί καρδιακή προσβολή την περασμένη Τετάρτη, ολοκληρώθηκε παίρνοντας εξιτήριο και να πραγματοποιεί δηλώσεις στους εκπροσώπους του Τύπου, εμφανώς ευδιάθετος και ανακουφισμένος που αφήνει αυτό το περιστατικό πίσω του. 

Ο 37χρονος με δηλώσεις του ξεκαθάρισε ότι δεν ξέρει ακόμα το μέλλον του, κάτι που θα το αποφασίσει τις επόμενες εβδομάδες. 

«Πρέπει να είμαι ευγνώμων, γιατί είμαι πολύ τυχερός. Θέλω να ευχαριστήσω πολλούς ανθρώπους που με έκαναν να αισθανθώ αγάπη. Πρέπει να χαμογελάμε τέτοιες στιγμές. Είμαι ενθουσιασμένος, που βλέπω τόσους ανθρώπους, που έχουν έρθει εδώ. Πρέπει να περιμένουμε λίγες εβδομάδες ή μήνες. Δεν ξέρω το μέλλον μου, αλλά το πιο σημαντικό είναι ότι είμαι εδώ και μπορώ να σας μιλήσω», είπε μεταξύ άλλων ο πολύπειρος γκολκίπερ.

Επόμενο άρθρο

O ΑΠΟΕΛ έχει κίνητρο στις δύο αγωνιστικές...

Θέλει να ξεπεράσει τον Απόλλωνα στην σχετική κατηγορία ο πρωταθλητής
06/05/2019 - 18:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έρευνα των Αρχών και στο σπίτι του Κασίγιας για την υπόθεση φοροδιαφυγής

Εκτός από την οικία του Κασίγιας, πραγματοποιήθηκαν συνολικά 76 έφοδοι σε γραφεία ομάδων
05/03/2020 - 12:12

Παντίλιμον: «Απ’ όσα έχω ακούσει το πλάνο πάει καλά» (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δηλώσεις του Ρουμάνου τερματοφύλακα της Ομόνοια ενόψει πλέι οφ
05/03/2020 - 11:24

Δίνει νέο συμβόλαιο στον Τερ Στέγκεν η Μπαρσελόνα

Θέλει να «δέσει» για πολλά χρόνια ακόμα τον Γερμανό στην Καταλονία
05/03/2020 - 11:17

Για πρώτη φορά ομάδα τέταρτης κατηγορίας στη Γερμανία στα ημιτελικά κυπέλλου

Ήρωας ο τερματοφύλακας της Σααρμπρίκεν καθώς έστειλε την ομάδα του στους «4»
04/03/2020 - 13:58

Πρώτη ασίστ από τερματοφύλακα στο Europa League μετά το 2015

O Μινιολέ κατάφερε να γράψει το όνομα του στη λίστα των τερματοφυλάκων που έδωσαν ασίστ
21/02/2020 - 15:05

Ρόι Κόρτσμιτ ο... εκλεκτός για τον Απόλλωνα (BINTEO)

Η ομάδα της Λεμεσού φαίνεται να έχει ήδη βρει τον αντικαταστάτη του Ζόελ Μολ
17/02/2020 - 13:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Απόπειρα φόνου: Πως κατάφερε να ξεφύγει από τα χέρια των δραστών η 79χρονη

Νύχτα τρόμου για ηλικιωμένη - Με χειροπέδες κατέληξαν δυο άνδρες μετά από μαρτυρία

129 καταγγελίες μέσα σε 12 ώρες για παραβίαση διατάγματος κυκλοφορίας

Στη Λευκωσία καταγράφηκαν οι περισσότερες καταγγελίες

Τα Κυπριακά Ταχυδρομεία προχωρούν με κατ’ οίκον παράδοση μικροδεμάτων

Πως θα γίνεται η διανομή των αντικειμένων στις οικίες
Ελλάδα

29 νεκροί στην Ελλάδα: Έχασε τη μάχη για τη ζωή 70χρονος ασθενής

Στα 966 τα επιβεβαιωμένα κρούσματα που έχουν καταγραφεί στη χώρα

28 νεκροί στην Ελλάδα από τον κορωνοϊό, 966 συνολικά τα κρούσματα

65 ασθενείς βρίσκονται διασωληνωμένοι σε Μονάδες Εντατικής Θεραπείας

Μητσοτάκης: "Κατώτερη των περιστάσεων η Σύνοδος Κορυφής της ΕΕ"

"Όλοι δεχόμαστε την ίδια απειλή, βράζουμε στο ίδιο καζάνι"
Διεθνή

Το βίντεο με τους αστυνομικούς που "λύγισε" το διαδίκτυο (ΒΙΝΤΕΟ)

Χόρεψαν στους ρυθμούς παιδικού τραγουδιού για να δώσουν θάρρος στα παιδιά

Πρώτη στον παγκόσμιο κατάλογο σε αριθμό επιβεβαιωμένων κρουσμάτων η Αμερική

Ο Π.Ο.Υ φοβάται ότι θα αποτελέσει το επόμενο επίκεντρο της πανδημίας

Ο Ερντογάν ανακοίνωσε μερικό "lockdown" σε 30 πόλεις της Τουρκίας

Καλεί όλους τους πολίτες να μπουν σε "εθελοντική καραντίνα"

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» Ανοίγουν το φάκελο Εμπορίας Προσώπων στην Κύπρο αυτό το Σάββατο

Θύματα human trafficking, συνταρακτικά στοιχεία και μαρτυρίες που θα σοκάρουν...
Alpha TV Κύπρου

«Έρωτας μετά» Ένα δυνατό ερωτικό θρίλερ έρχεται καθημερινά στον Alpha Κύπρου

Ένα παρελθόν γεμάτο μυστικά και πάθη και ένα παρόν που ψάχνει απαντήσεις...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 28/03/2020 - 14:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ