Αθλητικά

Ράφαελ Σάντος: «Είμαι πολύ καλά στον ΑΠΟΕΛ»

Ο Ράφαελ Σάντος o οποίος ήλθε στον ΑΠΟΕΛ με τη μορφή δανεισμού από τη Φλαμένγκο για δύο χρόνια, μίλησε σε ΜΜΕ της πατρίδας του, για το νέο σταθμό της καριέρας του και τόνισε ότι προσαρμόζεται σχετικά εύκολα στις νέες συνθήκες.

Μεταξύ άλλων είπε: «Είμαι πολύ χαρούμενος που έχω την ευκαιρία να είμαι στον αγωνιστικό χώρο και να βοηθάω τους συμπαίκτες μου. Σταδιακά προσαρμόζομαι στην νέα χώρα που ήρθα και στον τρόπο παιχνιδιού της ομάδας. Είμαι πολύ καλά από πλευράς φυσικής άποψης, αφού έκανα προπονήσεις και είμαι στην διάθεση του τεχνικού τιμ».

Επόμενο άρθρο

Ταλέντο υπάρχει, θα δοθεί όμως ευκαιρία από την Ένωση;

Αναξιοποίητο προϊόν από τις ακαδημίες της έχει η ομάδα του Παραλιμνίου
04/08/2020 - 18:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μάτζικ: «Δεν μπορεί να μην είναι MVP ο Λεμπρόν»

Ο Μάτζικ Τζόνσον θεωρεί πως ο Λεμπρόν Τζέιμς άξιζε το βραβείο του MVP
27/09/2020 - 10:28

«Να διασφαλίσουμε πως το άθλημα που αγαπάμε δε θα κινδυνεύσει» (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο τεχνικός διευθυντής της ΚΟΠ μίλησε στην εκπομπή «Alpha Ενημέρωση»
25/09/2020 - 13:31

Αρχίζουν προπονήσεις Εθνικός και Σαλαμίνα, πότε θα αναβάλλεται ένα παιχνίδι

Ραδιοφωνικές δηλώσεις από τον εκπρόσωπο τύπου της ΚΟΠ, Κωνσταντίνο Σιαμπουλλή
25/09/2020 - 13:25

Η παραδοχή του Σίλβα, ο στόχος του Νουχίου και η... τρέλα του Ενσούε

Ενσούε, Νουχίου και Σίλβα μίλησαν στην κάμερα της Cablenet μετά τη δύσκολη νίκη
25/09/2020 - 00:26

Ουζουνίδης: «Ήταν ένα καλό μάθημα για εμάς» (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι τοποθετήσεις από τον προπονητή του ΑΠΟΕΛ μετά την... αγχωτική πρόκριση
25/09/2020 - 00:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καλοκαιρινά και...ηλιόλουστα μας αποχαιρετά ο Σεπτέμβριος (ΒΙΝΤΕΟ)

Πολύ υψηλές θερμοκρασίες στο εσωτερικό, περίπου 5 βαθμούς πιο πάνω από το κανονικό

Πως σχολιάζουν οι οδηγοί την αύξηση εξωδίκων για τροχαίες παραβάσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Αναλυτικά οι νέες ποινές και τι αλλάζει από την ερχόμενη Πέμπτη 1η Οκτωβρίου

Όταν εντοπίστηκαν οστά αγνοουμένων στη σπηλιά φώκιας στο Μοναγρούλλι (BINTEO)

Η συγκλονιστική ανθρωπιστική ιστορία που ήρθε στο φως μετά από ανατριχιαστική πληροφορία
Ελλάδα

Υποδέχεται τον Πομπέο στη Θεσσαλονίκη ο Νίκος Δένδιας

Ιδιαίτερη έμφαση στους τομείς της ενέργειας και της άμυνας

Τρεις νεκροί και 218 κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

39 άτομα συνδέονται με αλυσίδες μετάδοσης του ιού στη χώρα

Νέα σεισμική δόνηση ανοιχτά της Χαλκιδικής

Λίγο αργότερα ακολούθησε μετασεισμός μεγέθους 3,1 Ρίχτερ
Διεθνή

Οι ατάκες Τραμπ που έγραψαν ιστορία στο debate με την Χίλαρι Κλίντον (ΒΙΝΤΕΟ)

Διασταυρώνουν τα ξίφη τους Ντόναλντ Τραμπ και Τζο Μπάιντεν

Κηρύσσει εμπάργκο σε όλα τα τουρκικά προϊόντα η Σαουδική Αραβία

Ισχυρό πλήγμα στην ήδη τσακισμένη τουρκική οικονομία

Το χρονικό της σύγκρουσης Αρμενίας-Αζερμπαϊτζάν για την αμφισβητούμενη περιοχή

Οι ρίζες της εδαφικής και εθνικής διαμάχης μεταξύ των δύο γειτόνων χωρών

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 28/09/2020 - 06:45ALPHA ΚΑΛΗΜΕΡΑ