Αθλητικά

Σάστρε: «Πρόκληση για εμένα η ΑΕΚ»

Παρουσιάστηκε από την διοίκηση της ΑΕΚ το νέο μεταγραφικό απόκτημα της ομάδας Λουίς Σάστρε. Ο Ισπανός κατά την παρουσίαση του δήλωσε πως αποτελεί πρόκληση για αυτόν η ΑΕΚ ενώ ευχαρίστησε την ομάδα της Λάρνακας και τον Μουρίγιο για την ευκαιρία και θα αποδείξει την αξία του στο γήπεδο. 

Αναλυτικά:

«Ευχαριστώ την ΑΕΚ και τον Μουρίγιο που ήρθα στην Κύπρο. Θέλω να ανταποδώσω για την ευκαιρία που μου δόθηκε να αποδείξω την αξία μου. Τα υπόλοιπα μέσα στο γήπεδο», είπε αρχικά.

Για τον λόγο που επέλεξε την ΑΕΚ: «Ο κυριότερος λόγος είναι το έντονο ενδιαφέρον που έδειξαν για το πρόσωπο μου. Μίλησα και με τους άλλους Ισπανούς της ομάδας και μου είπαν για το εξαιρετικό κλίμα. Είναι μια πρόκληση για μένα η μεταγραφή μου στην ΑΕΚ».

Τι να περιμένει ο κόσμος της ΑΕΚ: «Σίγουρα θα υπάρξουν καλές αλλά και κακές στιγμές. Θα δουλεύω 24 ώρες επαγγελματικά».

Επόμενο άρθρο

Αναστασίου: «Ίσως η πιο ποιοτική ομάδα του πρωταθλήματος ο Απόλλωνας» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε ο προπονητής της Ομόνοιας ενόψει του δύσκολα αγώνα με τον Απόλλωνα
11/01/2019 - 13:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

ΑΠΟΕΛ: Ο Χαλένιους επιβεβαίωσε το ενδιαφέρον (ΒΙΝΤΕΟ)

Πλησιάζει στον ΑΠΟΕΛ ο Σουηδός επιθετικός
14/06/2019 - 18:05

Παρουσιάστηκε από τη Ρεάλ Μαδρίτης εν μέσω αποθέωσης Έντεν Αζάρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Περισσότερο από 50 χιλιάδες φίλοι της «Βασίλισσας» βρέθηκε στις εξέδρες του Μπερναμπέου
14/06/2019 - 08:56

Πιέρος για Μάτιτς: «Θα τον παρομοίαζα με τον Πίντο»

Το πρώτο σχόλιο του Πιέρου Σωτηρίου για την τελευταία μεταγραφή του ΑΠΟΕΛ
13/06/2019 - 17:54

To «αντίο» στον Άλεξ και το καλωσόρισμα στον Μαρκόσκι

Τι είπε για τους δύο ποδοσφαιριστές ο Ντούσαν Κέρκεζ στη δημοσιογραφική διάσκεψη
13/06/2019 - 16:19

Αγκρίρε: «Αν ο Απόλλωνας με πουλήσει μέσα σε ένα χρόνο θα είμαι χαρούμενος»

Όλα όσα είπε ο Ισπανός αμυντικός για την μεταγραφή του στον Απόλλωνα
13/06/2019 - 12:27

Αποκαλυπτικός ο Κέρκεζ για Ντα Σίλβα και δανεικούς

Όλα όσα είπε ο προπονητής της ΑΕΛ, στο πλαίσιο της παρουσίασης των εισιτηρίων διαρκείας
13/06/2019 - 12:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δύο μοτοσικλετιστές στο νοσοκομείο μετά από τροχαίες συγκρούσεις στην Λεμεσό

Μέσα σε διάστημα μισής ώρας δύο οδηγοί μοτοσικλέτας οδηγήθηκαν στο Νοσοκομείο Λεμεσού

Οδηγός προσέκρουσε σε πάσσαλο και κατέληξε στο Νοσοκομείο

Οι συνθήκες του τροχαίου διερευνώνται από την Αστυνομία

Συγκινητική η πρώτη παγκύπρια συναυλία στην κυπριακή νοηματική γλώσσα (ΒΙΝΤΕΟ)

70 φωνές και χέρια ενώθηκαν επί σκηνής και μετέφεραν μηνύματα ισότητας και αποδοχής
Ελλάδα

Ελλάδα: Βρέθηκε πτώμα γυναίκας στη μέση του δρόμου

Το πτώμα ήταν τυλιγμένο σε κουβέρτα και δεμένο με σχοινιά

Ελλάδα: Μεγάλη ανεξέλεγκτη πυρκαγιά στα Μέγαρα

Η φωτιά αποτεφρώνει δασική έκταση στην περιοχή Μαυροβούνι

Έκλεψε τάματα από την Παναγία στο Άγιο Όρος

Χειροπέδες στον ιερόσυλο μετά από μεγάλη επιχείρηση των ελληνικών αρχών
Διεθνή

Συρία: Οκτώ τραυματίες από έκρηξη σε αποθήκη πυρομαχικών

Η αποθήκη βρίσκεται στη στρατιωτική ζώνη Ντούμαρ

Η Ναμίμπια πουλάει άγρια ζώα για να τα σώσει από την ξηρασία

Η χώρα μαστίζεται από μια από τις χειρότερες ξηρασίες όλων  των εποχών

Συρία: Μεγάλη έκρηξη στη Δαμασκό (ΦΩΤΟ)

Πιθανώς σε αποθήκη πυρομαχικών από δασική πυρκαγιά που έκαιγε κοντά

tv news

Η Τατιάνα ανακοινώνει στον Τόνυ ότι χωρίζουν γκρεμίζοντας ότι όνειρα είχαν κάνει

Ο Αλέξανδρος αποφασίζει να πουλήσει την εταιρεία... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Βασιλική ετοιμάζεται να τραγουδήσει ακόμη και στα αρμενικά με τον Ηovig!

Οι εκπλήξεις θα διακόπτουν τη ζωντανή ορχήστρα ξαφνιάζοντας και συγκινώντας την Κυριακή...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 16/06/2019 - 06:0060' ΕΛΛΑΔΑ