Ψυχαγωγία

“8 λέξεις”: Βackstage στιγμιότυπα από τα...γυρίσματα του νέου trailer (ΒΙΝΤΕΟ)

Μετά το "The Chase", το "Με αγάπη Χριστιάνα", ακόμη μια παραγωγή άρχισε τα γυρίσματα για το νέο trailer της ερχόμενης σεζόν. Ποια είναι αυτή; Μα φυσικά η αγαπημένη σειρά του Alpha Κύπρου "8 λέξεις" που ανυπομονούμε και πάλι να δούμε στις οθόνες μας!

Οι καλλιτέχνες ταξίδεψαν στην Αθήνα και σήμερα το πρωί ξεκίνησαν τα γυρίσματα για τα πρώτα πλάνα. Ο Ανδρέας Γεωργίου, ο Κούλλης Νικολάου, ο Στέφανος Μιχαήλ, ο Γιώργος Παρτσαλάκης, η Πέμη Ζούνη και ο Τζούλιο Φιλίππο Ντ'Ερρίκο ήταν εκεί και μας χάρισαν μερικά backstage στιγμιότυπα πριν αρχίσει το..."action".

Όπως θα δείτε και από τις φωτογραφίες που ανάρτησαν μέσω Instagram, βρίσκονται σε ένα σκοτεινό πλατό με καθρέφτες και κρυφό φωτισμό. Ποιο είναι το concept; Θα το μάθουμε λίαν συντόμως όταν κυκλοφορήσει και επίσημα το τρέιλερ της σειράς. Ως τότε, πάρτε μια μικρή γεύση!

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε τα στιγμιότυπα στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

Αυτός είναι ο πιο σέξυ Έλληνας σύμφωνα με την...Ελένη Φουρέιρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η τραγουδίστρια πέρασε από το γνωστό “εξομολογητήριο” του Θέμη Γεωργαντά
12/07/2020 - 14:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Οι "24 ΩΡΕΣ" επιστρέφουν για 3η σεζόν με το πιο...συγκινητικό trailer (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Κωνσταντίνος Κωνσταντίνου επιστρέφει για να μας ταξιδέψει σε νέους προορισμούς
10/08/2020 - 16:17

Η Βασιλική Παπαμιχαήλ στον Alpha! Τί θα κάνει;

Στο μόνιμο καστ σειράς που κεντρίζει το ενδιαφέρον
01/08/2020 - 14:17

Η. Παπαγεωργίου: Βackstage από τα γυρίσματα του trailer της εκπομπής της (ΦΩΤΟ)

Η εντυπωσιακή εμφάνιση του μοντέλου και ο "άντρας" που βρισκόταν στο πλευρό της
27/07/2020 - 17:03

Οι πρώτες δηλώσεις των συντελεστών του νέου κωμικού show του Alpha "Δώσε Βάση!"

Τα λόγια της οικοδέσποινας Ιωάννας Λαμπροπούλου και των τεσσάρων (αγαπημένων) “παικτών"
26/07/2020 - 17:22

"8 λέξεις": Κυκλοφόρησε το trailer της ερχόμενης σεζόν και είναι καθηλωτικό!

Ανατροπές, εκπλήξεις, μυστικά και άλλα τόσα επιφυλάσσει η αγαπημένη σειρά του Alpha Κύπρου
25/07/2020 - 11:37

“24 ΩΡΕΣ”: Backstage στιγμιότυπα από τα γυρίσματα του νέου trailer (ΦΩΤΟ)

Η ομάδα της εκπομπής προετοιμάζεται πυρετωδώς για την επόμενη σεζόν
20/07/2020 - 15:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε κινητοποίηση η Πυροσβεστική για πυρκαγιά στην Πέγεια (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Μέλη της Υπηρεσίας και δύο βυτιοφόρα μετέβησαν στο σημείο για την κατάσβεση

Εν πλω για Βηρυτό το «Ικαρία» με 70 τόνους ανθρωπιστικής βοήθειας (ΒΙΝΤΕΟ)

Aπλόχερη η συνεισφορά της Κύπρου στον δοκιμαζόμενο λαό του Λιβάνου

Δρ. Καραγιάννης: Δεν είναι το δεύτερο κύμα αυτό, είναι μια έξαρση (ΒΙΝΤΕΟ)

«Αυτός είναι ο τρόπος που πρέπει να ζήσουμε στο εξής μέχρι να έχουμε το εμβόλιο»
Ελλάδα

BINTEO: Έστειλε μήνυμα στα ελληνικά ο Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν μέσω του Anadolu

«Η Τουρκία δεν έχει βλέψεις ούτε στη θάλασσα, ούτε στην γη» αναφέρει ο Τούρκος Πρόεδρος

Προπαγανδιστικό βίντεο δείχνει πολεμικά πλοία να συνοδεύουν το Oruc Reis (VID)

Παράλληλα, το τουρκικό ερευνητικό πλοίο άλλαξε πορεία κινούμενο νοτιοανατολικά

Λεοντάρης: Η πατρίδα μας δεν έχει την πολυτέλεια για καινούργια Ίμια (VID)

Ο Τέως Αρχηγός Εθνικής Φρουράς μιλάει στον Alpha για την κατάσταση στην Ανατολική Μεσόγειο
Διεθνή

Ο Μπάιντεν επέλεξε την Κάμαλα Χάρις ως υποψήφια αντιπρόεδρό του

Είναι η πρώτη Αφροαμερικανή γυναίκα που διεκδικεί την αντιπροεδρία των ΗΠΑ

Ξεπέρασαν τα 1.000 τα νέα κρούσματα κορωνοϊού στο Ηνωμένο Βασίλειο

Διατάχθηκε έρευνα για την ακρίβεια των στοιχείων που αφορούν τον αριθμό των θυμάτων

tv news

Δείτε σε πέντε τηλεταινίες όλα τα επεισόδια της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»

Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, ίντριγκες, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 12/08/2020 - 02:30WORLD PARTY