Ψυχαγωγία

Άφωνη η Μέγκι Ντρίο: Είδε on air τον...πρώην της στην αγκαλιά της Εύης Ιωαννίδου

Άφωνη έμεινε η Μέγκι Ντρίο στον αέρα της εκπομπής που συμμετέχει, όταν είδε το νέο σύντροφο της πρώην φίλης της Εύης Ιωαννίδου, όπου ήταν και πρώην της.

Πιο συγκεκριμένα, το “Ευτυχείτε” προέβαλε τις εικόνες που απαθανάτισε ο φωτογραφικός φακός του περιοδικού ΟΚ! από νυχτερινή έξοδο του εντυπωσιακού μοντέλου.

Βλέποντας, όμως, η Μέγκι Ντρίο τις φωτογραφίες εξέφρασε τον έντονο προβληματισμό της και έχασε τα λόγια της. Η ΄δια ανέφερε

 “Έχω πάθει ένα σοκ, με συγχωρείτε! Ήταν ένα δικό μου πρώην τράβηγμα και τώρα το έμαθα! Ερωτικό τράβηγμα! Πολύ παλιά, όμως πολύ! Μόλις βγήκα από το παιχνίδι”.“Δεν το ήξερα… Μακάρι να είναι καλά τα παιδιά… Ήταν ένα φλερτ ερωτικό δικό μου που έπαθα σοκ τώρα που τον είδα με την Εύη!” 

“Δεν ασχολείται με τον χώρο της μόδας, αλλά με τις επιχειρήσεις του πατέρα του. Είναι και μικρός 22 χρονών, πολύ μωρό το παιδάκι. Εγώ δεν έβγαινα μαζί με το παιδί έξω να γλωσσοφιλιέμαι, δεν είμαι τέτοια κοπέλα” 

Επόμενο άρθρο

Παύλος Χαϊκάλης:"Είμαι ακόμα ερωτευμένος με την πρώην σύζυγό μου"

Η ερωτική εξομολόγηση και ποιος φταίει στα αλήθεια για το διαζύγιο
05/12/2019 - 11:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Μέγκι Ντρίο απαντά δημόσια για το...ξέσπασμα της Κατερίνας Καινούργιου!

Όσα δήλωσε για το "χαστούκι" της παρουσιάστριας - Ο λόγος απουσίας και οι "δικαιολογίες"
14/01/2020 - 11:04

Το "χαστούκι" της Καινούργιου στην Μέγκι:"Δεν είναι σωστή-Έρχεται ότι ώρα θέλει"

"Είμαι πολύ θυμωμένη και θα το πω..." - Οι αποκαλύψεις και τι γίνεται στα παρασκήνια
10/01/2020 - 13:00

Ποια ζώδια υποκύπτουν στο σεξ με πρώην εραστές και γιατί;

Εσύ ανήκεις στα "δυνατά" ζώδια ή στα επιρρεπή;
17/12/2019 - 15:03

Μέγκι Ντρίο: "Έζησα το bullying στο Λύκειο...Σταμάτησα να πηγαίνω στο σχολείο"

Τα σκληρά λόγια του συντρόφου της, η εκπαίδευση εξ αποστάσεως και οι λεπτομέρειες
04/12/2019 - 11:55

Δύσκολες στιγμές για την Μέγκι Ντρίο:"Δεν είμαι καθόλου καλά στην υγεία μου..."

Γιατί ευχαριστεί τον Πρωθυπουργό της Ελλάδας και όλες οι λεπτομέρειες
30/11/2019 - 12:20

Συγκλονίζει η Μέγκι Ντριο: "Αγνοείται η ξαδέρφη μου μετά τον...σεισμό"(ΦΩΤΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες, η εξαφάνιση και το μήνυμα που έστειλε
27/11/2019 - 12:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έντονη λάμψη φώτισε τον ουρανό της Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι αναφέρει ο Κυπριακός Οργανισμός Αστρονομίας

Βουνό ανακριτικού έργου περιμένει τους εξεταστές των κόκκινων φακέλων της ΟΥΕΦΑ

Οι εξετάσεις θα επεκταθούν και στο εξωτερικό σε στοιχηματικούς οίκους

Ζήτησαν άρση τηλεπικοινωνιακών δεδομένων του ύποπτου συζυγοκτόνου οι Αρχές (VID)

Υπό αστυνομική φρούρηση τα πέντε παιδιά της άτυχης 31χρονης και του φερόμενου δράστη
Ελλάδα

ΥΠΕΞ Ελλάδας: «Έλαβα διαβεβαίωση ότι η Ε.Ε. θεωρεί παράνομα τα Μνημόνια»

Ο Ν. Δένδιας εξέφρασε την ενόχληση της ελληνικής πλευράς για μη συμμετοχή στο Βερολίνο

Το "ευχαριστώ" Χαφτάρ σε Μητσοτάκη και Δένδια μετά τη Διάσκεψη του Βερολίνου

"Η διπλωματική παρουσία τους ήταν συντριπτικά ευεργετική για τον λαό της Λιβύης"

Θετικές οι πρώτες αντιδράσεις από την Αθήνα για το αποτέλεσμα της Διάσκεψης

«Είναι επίσης θετική η δέσμευση όλων των συμμετεχόντων για τήρηση του εμπάργκο όπλων»
Διεθνή

Κρούσμα του νέου κοροναίου εντοπίστηκε στο Σιάτλ

Η επιδημία ξεκίνησε από την Ουχάν της κεντρικής Κίνας

Βελτ ο Σαλαμέ: Η κρίση στη Λιβύη έχει επεκταθεί μέχρι το Αιγαίο

Στόχος δεν ήταν Σάρατζ και Χαφτάρ να κάνουν χειραψία αλλά οι συνομιλίες

Ιταλικό ΥΠΕΞ: Φήμες η συνεργασία με Τουρκία για εξορύξεις στη Λιβύη

"Η οριοθέτηση των θαλάσσιων περιοχών θα πραγματοποιηθεί μέσω διαπραγμάτευσης"

tv news

Μάξιμος και Νικηφόρος βρίσκονται σε δεινή θέση, με τους τοκογλύφους να πιέζουν..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Ο Χατζής προχωράει το σχέδιό του να απομακρύνει την Μαρίνα από τον Μιχάλη...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 22/01/2020 - 06:00DIVIDED