Ψυχαγωγία

Άφωνη η Μέγκι Ντρίο: Είδε on air τον...πρώην της στην αγκαλιά της Εύης Ιωαννίδου

Άφωνη έμεινε η Μέγκι Ντρίο στον αέρα της εκπομπής που συμμετέχει, όταν είδε το νέο σύντροφο της πρώην φίλης της Εύης Ιωαννίδου, όπου ήταν και πρώην της.

Πιο συγκεκριμένα, το “Ευτυχείτε” προέβαλε τις εικόνες που απαθανάτισε ο φωτογραφικός φακός του περιοδικού ΟΚ! από νυχτερινή έξοδο του εντυπωσιακού μοντέλου.

Βλέποντας, όμως, η Μέγκι Ντρίο τις φωτογραφίες εξέφρασε τον έντονο προβληματισμό της και έχασε τα λόγια της. Η ΄δια ανέφερε

 “Έχω πάθει ένα σοκ, με συγχωρείτε! Ήταν ένα δικό μου πρώην τράβηγμα και τώρα το έμαθα! Ερωτικό τράβηγμα! Πολύ παλιά, όμως πολύ! Μόλις βγήκα από το παιχνίδι”.“Δεν το ήξερα… Μακάρι να είναι καλά τα παιδιά… Ήταν ένα φλερτ ερωτικό δικό μου που έπαθα σοκ τώρα που τον είδα με την Εύη!” 

“Δεν ασχολείται με τον χώρο της μόδας, αλλά με τις επιχειρήσεις του πατέρα του. Είναι και μικρός 22 χρονών, πολύ μωρό το παιδάκι. Εγώ δεν έβγαινα μαζί με το παιδί έξω να γλωσσοφιλιέμαι, δεν είμαι τέτοια κοπέλα” 

Επόμενο άρθρο

Παύλος Χαϊκάλης:"Είμαι ακόμα ερωτευμένος με την πρώην σύζυγό μου"

Η ερωτική εξομολόγηση και ποιος φταίει στα αλήθεια για το διαζύγιο
05/12/2019 - 11:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χαριτίνη Ηλιάδου: Η τηλεοπτική φάρσα που έκανε οn air ο..."πρώην" της (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το στιγμιότυπο και την συζήτηση που είχαν
29/06/2020 - 17:31

Η Λεκάκη ξανά με τον πρώην άντρα της και η Καβογιάννη ως... σύμμαχος

Οι ηθοποιοί γίνονται... παρουσιαστές για την κρατική τηλεόραση με άρωμα Σουηδίας
17/05/2020 - 13:22

Η μαμά του Φρασκαρέλι

Ένα φοβερό στόρι - ενδεικτικό μητρικής αγάπης, με πρωταγωνιστή πρώην παίκτη της Ομόνοιας
10/05/2020 - 21:24

Πένθος για την Τζένιφερ Λόπεζ: "Έφυγε" από τη ζωή ο...πρώην σύντροφός της (ΦΩΤΟ)

Θλίψη προκάλεσε στον καλλιτεχνικό χώρο η είδηση του θανάτου του
24/03/2020 - 07:09

Μέγκι Ντρίο-Μικαέλλα Φωτιάδη...ξανά μαζί στην αγκαλιά του Τρύφωνα Σαμαρά(ΦΩΤΟ)

Τα νυχτοπερπατήματα των κοριτσιών σε γνωστό στέκι της πόλης
22/02/2020 - 16:06

Ποια ζώδια υποκύπτουν στο σεξ με πρώην εραστές και γιατί;

Εσύ ανήκεις στα "δυνατά" ζώδια ή στα επιρρεπή;
16/02/2020 - 15:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τα οκτώ απαιτούμενα δικαιολογητικά για εγγραφή σε Πανεπιστήμια της Ελλάδας

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζεις για τα έγγραφα και τη διαδικασία

Πυρκαγιά στον Άγιο Τύχωνα: Προστατεύθηκαν παρακείμενες κατοικίες

"Έγιναν ρίψεις νερού από αεροσκάφος του Δασών που βρισκόταν σε περιπολία"

10 μετανάστες θετικοί στον κορωνοϊό, όλοι προερχόμενοι από την Τουρκία (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανησυχία και επαγρύπνηση από το Υπουργείο Εσωτερικών για τη διαχείριση της πανδημίας
Ελλάδα

Έλληνας Υπουργός Τουρισμού: Λανθασμένη η απόφαση της Κύπρου για την Ελλάδα

"Είναι μια απόφαση την οποία δεν κατανοώ...δεν ξέρω σε ποια κριτήρια ακριβώς στηρίχτηκε"

Σε επιφυλακή το Μαξίμου λόγω της ραγδαίας αύξησης κρουσμάτων

Ανοιχτό το ενδεχόμενο για νέα μέτρα - Νέα τηλεδιάσκεψη υπό τον Έλληνα Πρωθυπουργό
Διεθνή

ΠΟΥ: Η χρήση μάσκας να γίνει σύμβολο αλληλεγγύης σε ολόκληρο τον κόσμο

Προειδοποιεί ότι πιθανόν να μην υπάρξει ποτέ πανάκεια για την COVID-19

Με έκπτωση 50% απολαμβάνουν τα γεύματά τους σε χώρους εστίασης οι Βρετανοί

«Φάτε έξω για να βοηθήσετε», λέει η Βρετανική Κυβέρνηση στους πολίτες

Ένα σχολείο για τα παιδιά που δεν είχαν κανένα!

Ο κόσμος μας αλλάζει μέσα από τη γνώση και την εκπαίδευση.

tv news

Η Άννα καταλαβαίνει πως θα χρειαστεί χρόνος να επιστρέψει σε μια κανονικότητα...

Δείτε το τελευταίο συγκλονιστικό επεισόδιο της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 03/08/2020 - 16:30ΜΗ ΜΑΣΑΣ