Ψυχαγωγία

Αναστασία Παπαδοπούλου: Όσα δήλωσε για τα σενάρια που άκουσε

Η γνωστή δικηγόρος διανύει την πιο όμορφη περίοδο στην ζωή της.

Η κόρη του Τάσου και της Φωτεινής Παπαδοπούλου είναι μια δυναμική γυναίκα, που αγωνίζεται για τα δικαιώματα του παιδιού, ενώ έχει διοριστεί ως Σύμβουλος της Ad Hoc Υπουργικής Επιτροπής για την εκπόνηση Εθνικής Στρατηγικής για την καταπολέμηση της σεξουαλικής κακοποίησης και σεξουαλικής εκμετάλλευσης παιδιών και της παιδικής πορνογραφίας.

Τον Οκτώβριο που μας πέρασε έφερε στον κόσμο το γιό της που πήρε το όνομα του παππού του και του θείου του, δηλαδή Τάσος και Παναγιώτης.

Σήμερα βρέθηκε καλεσμένη στην απογευματινή εκπομπή του Alpha Κύπρου, “Με Αγάπη Χριστιάνα”, όπου μας μιλάει για τον νέο της “ρόλο”, αυτό της μητέρας.

Συγκεκριμένα είπε:

“Είμαι Προληπτική και ήθελα να ήμουν προσεκτική στην εγκυμοσύνη… Τα περισσότερα σχόλια και οι ευχές ευτυχώς ήταν ευχάριστα… Η ανακοίνωση της εγκυμοσύνης μου στην οικογένεια ήταν επεισοδιακή… Είχα άλλες δύο αποβολές μέχρι τον ερχομό του γιού μου… Με αγχώνουν οι ερωτήσεις που θα μου κάνει ο γιος μου στο μέλλον… Δεν θεωρώ ότι είμαι σούπερ μαμά… Αυτή την περίοδο δεν έχω σύντροφο και είναι δύσκολη περίοδος… Χωρίς την στήριξη της μητέρας μου δε θα μπορούσα να ανταπεξέλθω…  Όταν αρρώστησε ο πατέρας μου ήταν η πιο δύσκολη μου στιγμή…”

Δείτε το σχετικό απόσπασμα από την εκπομπή:

Επόμενο άρθρο

Αναστασία Παπαδοπούλου: “Είχα άλλες δύο αποβολές μέχρι τον ερχομό του γιού μου”

Γιατί αποφάσισε να ονομάσει το παιδί της Τάσο – Παναγιώτη;
16/09/2021 - 12:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Συγκλονίζει το δράμα της μητέρας που είδε τον γιο της να καίει το σπίτι τους

Καταγγέλει αδιαφορία των αρμόδιων αρχών και μιλά για το οικογενειακό δράμα που ζει
19/10/2021 - 20:38

Φρικτό τροχαίο στην Ελλάδα: Νεκρή 26χρονη έγκυος μητέρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο νοσοκομείο ο πατέρας και το 5χρονο παιδί τους
15/10/2021 - 11:03

Κατερίνα Στικούδη: Πήρε εξιτήριο από το μαιευτήριο

Αυτός είναι ο λόγος που πήρε εξιτήριο από το μαιευτήριο
15/10/2021 - 10:11

Η Κατερίνα Στικούδη μπήκε στο μαιευτήριο!

Στην τελική ευθεία η Κατερίνα Στικούδη για τον ερχομό του γιου της
14/10/2021 - 15:20

Η Τζένη Μπαλατσινού για... γυμναστική στο σπίτι με τον μικρούλη γιο της (ΦΩΤΟ)

Μια όμορφη στιγμή μοιράστηκε η γνωστή παρουσιάστρια
09/10/2021 - 10:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

ΒΙΝΤΕΟ: Άνοιξε τις πόρτες του το εμπορικό κέντρο Neo Plaza στην Κοκκινοτριμιθιά

Ένα υπερσύγχρονο κτίριο που στεγάζει μία μεγάλη γκάμα καταστημάτων

Γέμισαν κόσμο οι φυλακές, έρχεται και στην Κύπρο το ηλεκτρονικό βραχιολάκι

O υπερπληθυσμός του σωφρονιστικού ιδρύματος βρίσκεται σε οριακά επίπεδα

"Βγάζουν μάτι" τα ανεκτέλεστα εντάλματα, κακοπληρωτές με κότερα και βίλες

Στην αντεπίθεση η Αστυνομία για την αναφορά σε 69 αστυνομικούς με ανεξόφλητα εντάλματα
Ελλάδα

Γιώργος Παπανδρέου: Ανακοίνωσε την υποψηφιότητά του για την προεδρία του ΚΙΝΑΛ

Επίσημα υποψήφιος ο πρώην Έλληνας πρωθυπουργός - Τι αναφέρει αναλυτικά στη δήλωσή του

Ξεψύχησαν ακόμη 38 άνθρωποι εξαιτίας της Covid-19 στην Ελλάδα

Αυξημένα και σήμερα τα κρούσματα - Καταγράφηκαν 3.279 νέα επιβεβαιωμένα περιστατικά

Άγρια δολοφονία 60χρονης στο Αιγάλεω

H 60χρονη βρέθηκε κατακρεουργημένη σε λίμνη αίματος στο διαμέρισμά της
Διεθνή

ΒΙΝΤΕΟ: Μεταμόσχευσαν για πρώτη φορά νεφρό απο χοίρο...σε άνθρωπο

Ένα ιστορικό, ιατρικό άλμα έκαναν επιστήμονες στη Νέα Υορκη

Βρήκαν ανθρώπινα λείψανα σε περιοχή που έψαχναν τον αρραβωνιαστικό της

Θύμα στραγγαλισμού η 22χρονη που εξαφανίστηκε κατά τη διάρκεια ταξιδιού με τον φίλο της

Για "έγκλημα κατά της ανθρωπότητας" κατηγορείται ο Μπολσονάρου

Βαριές κατηγορίες για τις πολιτικές του στη διαχείριση της πανδημίας

tv news

Ο Στέφανος είναι ο βασικός ύποπτος για τους 2 φόνους.Αυτός αρνείται κάθε εμπλοκή

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις περιλήψεις των νέων ανατρεπτικών επεισοδίων
Alpha TV Κύπρου

Η εγκυμοσύνη της Στέλλας αποκαλύπτεται και οι εξελίξεις θα είναι ραγδαίες…

«Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις της νέας ερωτικής δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα