Ψυχαγωγία

Άννα Βίσση: Η συγκινητική ανάρτηση που έκανε για την κόρη της που μας εξέπληξε

Η Άννα Βίσση περνά μια από τις πιο δημιουργικές περιόδους της ζωής της μιας και οι εμφανίσεις της στην Αθήνα είναι κάθε βράδυ sold out. Μπορεί επαγγελματικά να είναι καλά και να μοιράζει... καλοκαιρινά φιλιά ( με το τραγούδι της να γίνεται ραδιοφωνική επιτυχία) αλλά δεν παύει να είναι μητέρα και να της λείπει η κόρη της.

Και αυτή τη φορά φαίνεται ότι της λείπει περισσότερο από ποτέ. Η ίδια ανέβασε φωτογραφία στο Instagram με την ίδια και την Σοφία Καρβέλα σε μικρότερη ηλικία εμφανώς συγκινημένη. Η αγαπημένη τραγουδίστρια φαίνεται ότι θέλει να αποδράσει... στην αγκαλιά της κόρης της. Μια μητέρα που της λείπει το παιδί της και μπορεί να έχει όλα όσα ζηλεύει ο κόσμος αλλά η ίδια φαίνεται να επιζητεί την οικογενειακή γαλήνη. Μια διαφορετική Άννα, που πρώτη φορά μας αφήνει να δούμε δημόσια.

Δείτε την σχετική ανάρτηση

Σαν Το εξώφυλλο του "Εμείς"....μου λείπεις Σοφακι ! Έλα να με πας διακοπές !!!!!

Επόμενο άρθρο

Έβελυν Καζαντζόγλου: Το bullying που έχει δεχθεί και ο όγκος στο σώμα της

Η αγαπημένη παρουσιάστρια άνοιξε την καρδιά της και μίλησε για τις δύσκολες στιγμές της
15/07/2017 - 13:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τέλος στο σενάριο Βίσση για το ψηφοδέλτιο του ΔΗΣΥ (ΒΙΝΤΕΟ)

"Αύριο θα κριθούμε όλοι και το κόμμα και τα ΜΜΕ" δηλώνει ο Αβέρωφ Νεοφύτου
14/02/2019 - 20:38

Τα τρολ για υποψηφιότητα Βίσση δίνουν και παίρνουν στο Κυπριακό Διαδίκτυο (ΦΩΤΟ)

"Σκαλίσαμε" στο διαδίκτυο και ξεχωρίσαμε το τρολάρισμα γύρω από την υποψηφιότητα
14/02/2019 - 10:29

Όταν η Άννα Βίσση σχολίαζε το Σχέδιο Ανάν (ΒΙΝΤΕΟ)

Ήταν ή όχι λύση κατά την άποψη της;
14/02/2019 - 10:20

Υποψηφιότητα Άννας Βίσση: Το φυλάνε για “έκπληξη”;

Ούτε επιβεβαιώνει ούτε διαψεύδει ο ΔΗΣΥ
14/02/2019 - 09:34

Η Άννα Βίσση υποψήφια στις Ευρωεκλογές;Η αντίδραση και η απάντηση της on camera!

Ο Καρβέλας, η Σοφία, οι δηλώσεις για Τάμτα και Φουρέιρα και η πολιτική
13/02/2019 - 19:31

Σοφία Καρβέλα: Τι απαντά στις φήμες χωρισμού αλλά και τρίτης εγκυμοσύνης;

Η απάντηση σε όσα ακούγονται τις τελευταίες μέρες
30/01/2019 - 09:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπουργός Εργασίας: Δεν υπάρχει ούτε ένας άστεγος στην Κύπρο

Εντός Μαϊου η νέα στεγαστική πολιτική της Κυβέρνησης λόγω εκτόξευσης των ενοικίων

Χάθηκαν τα ίχνη 79χρονης από την Πύλα

Η Αστυνομία ζητά τη βοήθεια του κοινού για εντοπισμό της

Στο 121% η βροχόπτωση από 1η μέχρι 22 Απριλίου

Η μεγαλύτερη ποσότητα βροχόπτωσης στο διάστημα 1-22 Απριλίου σημειώθηκε στο Κελλάκι
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Φονικός σεισμός στις Φιλιππίνες άφησε πίσω του πέντε νεκρούς (ΒΙΝΤΕΟ)

Κατέρρευσαν κτίρια λόγω της ισχυρής σεισμικής δόνησης

Νέα έκρηξη κοντά σε εκκλησία στη Σρι Λάνκα

Εκρηκτικός μηχανισμός πυροδοτήθηκε ενώ αξιωματούχοι προσπαθούσαν να τον αποσυναρμολογήσουν

tv news

Ο Ορφέας υλοποιεί το σχέδιο εκδίκησής του και βάφει τα χέρια του με αίμα ξανά...

Ο Σωκράτης προσπαθεί να ξεφύγει από τον άλλο του εαυτό «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 Γράμματα» Η νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων, σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου

Ένας παράφορος έρωτας μεταξύ δύο νεαρών, την Μεγάλη Εβδομάδα στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/04/2019 - 17:40DEAL