Ψυχαγωγία

Άννα Βίσση: Η συγκινητική ανάρτηση που έκανε για την κόρη της που μας εξέπληξε

Η Άννα Βίσση περνά μια από τις πιο δημιουργικές περιόδους της ζωής της μιας και οι εμφανίσεις της στην Αθήνα είναι κάθε βράδυ sold out. Μπορεί επαγγελματικά να είναι καλά και να μοιράζει... καλοκαιρινά φιλιά ( με το τραγούδι της να γίνεται ραδιοφωνική επιτυχία) αλλά δεν παύει να είναι μητέρα και να της λείπει η κόρη της.

Και αυτή τη φορά φαίνεται ότι της λείπει περισσότερο από ποτέ. Η ίδια ανέβασε φωτογραφία στο Instagram με την ίδια και την Σοφία Καρβέλα σε μικρότερη ηλικία εμφανώς συγκινημένη. Η αγαπημένη τραγουδίστρια φαίνεται ότι θέλει να αποδράσει... στην αγκαλιά της κόρης της. Μια μητέρα που της λείπει το παιδί της και μπορεί να έχει όλα όσα ζηλεύει ο κόσμος αλλά η ίδια φαίνεται να επιζητεί την οικογενειακή γαλήνη. Μια διαφορετική Άννα, που πρώτη φορά μας αφήνει να δούμε δημόσια.

Δείτε την σχετική ανάρτηση

Σαν Το εξώφυλλο του "Εμείς"....μου λείπεις Σοφακι ! Έλα να με πας διακοπές !!!!!

Επόμενο άρθρο

Έβελυν Καζαντζόγλου: Το bullying που έχει δεχθεί και ο όγκος στο σώμα της

Η αγαπημένη παρουσιάστρια άνοιξε την καρδιά της και μίλησε για τις δύσκολες στιγμές της
15/07/2017 - 13:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Άννα Βίσση: Αυτός είναι ο νέος της σύντροφος; (ΦΩΤΟ)

Οι φήμες θέλουν την Κύπρια τραγουδίστρια να είναι ξανά ερωτευμένη
04/06/2019 - 09:26

Η εξομολόγηση της Σοφίας Καρβέλα:"Έκανα δύο εκτρώσεις. Όταν ήμουν 20 ετών..."

Όσα αποκάλυψε για τον αλκοολισμό και τις αμβλώσεις...
17/05/2019 - 17:40

Τέλος στο σενάριο Βίσση για το ψηφοδέλτιο του ΔΗΣΥ (ΒΙΝΤΕΟ)

"Αύριο θα κριθούμε όλοι και το κόμμα και τα ΜΜΕ" δηλώνει ο Αβέρωφ Νεοφύτου
14/02/2019 - 20:38

Τα τρολ για υποψηφιότητα Βίσση δίνουν και παίρνουν στο Κυπριακό Διαδίκτυο (ΦΩΤΟ)

"Σκαλίσαμε" στο διαδίκτυο και ξεχωρίσαμε το τρολάρισμα γύρω από την υποψηφιότητα
14/02/2019 - 10:29

Όταν η Άννα Βίσση σχολίαζε το Σχέδιο Ανάν (ΒΙΝΤΕΟ)

Ήταν ή όχι λύση κατά την άποψη της;
14/02/2019 - 10:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δύο μοτοσικλετιστές στο νοσοκομείο μετά από τροχαίες συγκρούσεις στην Λεμεσό

Μέσα σε διάστημα μισής ώρας δύο οδηγοί μοτοσικλέτας οδηγήθηκαν στο Νοσοκομείο Λεμεσού

Οδηγός προσέκρουσε σε πάσσαλο και κατέληξε στο Νοσοκομείο

Οι συνθήκες του τροχαίου διερευνώνται από την Αστυνομία

Συγκινητική η πρώτη παγκύπρια συναυλία στην κυπριακή νοηματική γλώσσα (ΒΙΝΤΕΟ)

70 φωνές και χέρια ενώθηκαν επί σκηνής και μετέφεραν μηνύματα ισότητας και αποδοχής
Ελλάδα

Ελλάδα: Βρέθηκε πτώμα γυναίκας στη μέση του δρόμου

Το πτώμα ήταν τυλιγμένο σε κουβέρτα και δεμένο με σχοινιά

Ελλάδα: Μεγάλη ανεξέλεγκτη πυρκαγιά στα Μέγαρα

Η φωτιά αποτεφρώνει δασική έκταση στην περιοχή Μαυροβούνι

Έκλεψε τάματα από την Παναγία στο Άγιο Όρος

Χειροπέδες στον ιερόσυλο μετά από μεγάλη επιχείρηση των ελληνικών αρχών
Διεθνή

Συρία: Οκτώ τραυματίες από έκρηξη σε αποθήκη πυρομαχικών

Η αποθήκη βρίσκεται στη στρατιωτική ζώνη Ντούμαρ

Η Ναμίμπια πουλάει άγρια ζώα για να τα σώσει από την ξηρασία

Η χώρα μαστίζεται από μια από τις χειρότερες ξηρασίες όλων  των εποχών

Συρία: Μεγάλη έκρηξη στη Δαμασκό (ΦΩΤΟ)

Πιθανώς σε αποθήκη πυρομαχικών από δασική πυρκαγιά που έκαιγε κοντά

tv news

Η Τατιάνα ανακοινώνει στον Τόνυ ότι χωρίζουν γκρεμίζοντας ότι όνειρα είχαν κάνει

Ο Αλέξανδρος αποφασίζει να πουλήσει την εταιρεία... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Βασιλική ετοιμάζεται να τραγουδήσει ακόμη και στα αρμενικά με τον Ηovig!

Οι εκπλήξεις θα διακόπτουν τη ζωντανή ορχήστρα ξαφνιάζοντας και συγκινώντας την Κυριακή...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 16/06/2019 - 06:0060' ΕΛΛΑΔΑ