Ψυχαγωγία

Αντώνης Βλοντάκης: "Με ενοχλούσε πολύ που με χαρακτήριζαν "φωτογενή πολίστα"

Καλεσμένος στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε ο Αντώνης Βλοντάκης.

Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε στην Χριστιάνα  για τη συμμετοχή του στην επιτυχημένη σειρά «Γυναίκα χωρίς όνομα», τον αθλητισμό, την υποκριτική και την οικογένεια του. Ο ίδιος δήλωσε:

Ήταν πολύ τρομαΚτικό το γεγονός ότι δίπλα από έναν καταξιωμένο τραγουδιστή έβγαινα εγώ και τραγουδούσα. Από εκεί έγινα γνωστός στο ευρύ κοινό. Αν με ιντριγκάρει κάτι θα το φτάσω στα άκρα. Αλλά δεν θέλω να εκθέτω άτομα.

Δεν είμαι ηθοποιός και προσπαθώ να το εξελίξω. Με διαφορά ο χώρος του αθλητισμού ήταν πολύ πιο δύσκολος. ήταν μια συνεχής πρόκληση και ανταγωνιζόμουν τον εαυτό μου.

Έκλαψα πολλές φορές. Θεωρώ το αίσθημα της λύπης πιο έντονο από της χαράς. όταν βιώσεις κάτι άσχημο και κλάψεις τότε θα προσπαθήσεις περισσότερο τη επόμενη φορά. Μου αρέσει να βάζω στόχους.

Με ενοχλούσε πολύ που με χαρακτήριζαν "φωτογενή πολίστα", είχα θυμώσει πολύ όμως ταυτόχρονα με ξύπνησε και κατάλαβα πόσο δυνατή είναι η τηλεόραση.  Γίνεσαι αναγνωρίσιμος σε κόσμο που δεν πίστευες. Θεωρώ ότι μπήκα με καλό τρόπο. Η μεγαλύτερη δυσκολία είναι ότι στην αφέλεια μου και στην πλάκα μου, έθιξα κάποιον ο οποίος θεώρησε ότι είμαι πολύ κακός άνθρωπος για να τον πιάσω στο άτομα μου και με πολέμησε.

Ήταν μια γνωριμία η οποία στην αρχή βάλτωσε. Η γυναίκα μου ήταν αλλού, μετά ήμουν εγώ αλλού και την τρίτη φορά βρεθήκαμε. Μεγαλώσαμε μαζί. Μπήκαμε μαζί στα βαθιά.

Εγώ διαβάζοντας τα σενάρια βλέπω ότι ο "Ανδρέας" είναι ένα καλό παιδί. Στην αρχή είχα τρομάξει. Είμαι στη φάση που περιμένουμε ένα παιδί και τώρα αρχίζει ένα μεγάλο δράμα.

 

Επόμενο άρθρο

Η Lady Gaga δημοσίευσε την...ακτινογραφία της μετά την πτώση από τη σκηνή (ΦΩΤΟ)

Η τραγουδίστρια υποβλήθηκε στις απαραίτητες εξετάσεις μετά το ατύχημα on stage
21/10/2019 - 16:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ντόρα Μακρυγιάννη: "Άλλαξα πολύ αυτά τα δυο χρόνια..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για τις εξελίξεις στη σειρά "Γυναίκα χωρίς όνομα"
27/09/2019 - 17:28

"Σκοτώστε την...":Συγκλονίζουν οι εξελίξεις στη "Γυναίκα χωρίς όνομα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Μάρθα δίνει εντολή δολοφονίας στην Κάτια και η συνέχεια συναρπάζει...
18/09/2019 - 12:38

"Γυναίκα χωρίς όνομα": Σήμερα η πρεμιέρα που όλοι περιμένουν (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αγαπημένη σειρά επιστρέφει σήμερα στις 18:40 στον Alpha Κύπρου
16/09/2019 - 11:06

Βροχή οι πρεμιέρες στον Alpha Κύπρου-Τι θα δούμε τον Σεπτέμβριο (BINTEO)

Μυθοπλασία, Ψυχαγωγία και Ενημέρωση έχουν την τιμητική τους στον ALPHA Κύπρου
06/09/2019 - 13:34

Μαριάννα Τουμασάτου: "Κάπου να τελειώσει αυτή η κακοποίηση..."(ΦΩΤΟ)

Η δημοφιλής ηθοποιό "μαρτυρά" τις εξελίξεις στη σειρά "Γυναίκα Χωρίς Όνομα"
26/08/2019 - 09:49

Μαριάννα Τουμασάτου: Η αποκάλυψη της ηλικίας της και οι... ρυτίδες!

Ο λόγος που δεν κρύβει την ηλικία της η αγαπημένη ηθοποιός
06/05/2019 - 10:29

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Έσβησε" στα κύματα γυναίκα σε παραλία της Πάφου

Την εντόπισαν ναυαγοσώστες και την ανέσυραν στη στεριά

Συνεχίζει να ελλείπει από τον χώρο διαμονής του στη Λευκωσία 16χρονος

Κατά την αναχώρησή του φορούσε μοβ φόρμα με γαλάζιο σακάκι και τζιν παντελόνι

Ερχιουρμάν και Τατάρ εκτιμούν διαφορετικά τις εξελίξεις στο Κυπριακό

Στηρίζει την τριμερή συνάντηση στο Βερολίνο ο πρόεδρος του ΡΤΚ
Ελλάδα

Συνεχίζεται μετά από 8 ημέρες η ομηρία του Έλληνα ναυτικού

Μετά από την πειρατεία που δέχθηκε το πετρελαιοφόρο που επέβαινε στο Τόγκο

Ελλάδα: Εγκλωβισμένος για δεύτερη μέρα ο άνδρας στη «νεκρή ζώνη» με τη Τουρκία

Οι ελληνικές Αρχές αρνούνται να τον παραλάβουν και ο ίδιος δεν επιθυμεί να εισέλθει

Ελλάδα: άντρας συνδεόμενος με τον ISIS στη «νεκρή ζώνη» στις Καστανιές

Μετά από απέλασή του από την Τουρκία η Ελλάδα αρνείται να τον δεχτεί
Διεθνή

Άγρια επεισόδια στα Τίρανα με μολότοφ, χημικά και τραυματίες

Αντιδρούν στην κατεδάφιση σπιτιών για να περάσει αυτοκινητόδρομος

Τσαβούσογλου: Οι Τούρκοι αθλητές υφίστανται λιτσάρισμα σε Ελλάδα και την Ευρώπη

Με αφορμή τις φωτογραφίες που δημοσίευσαν με στρατιωτικό χαιρετισμό

Γερμανία: Χειροπέδες σε τρία πρόσωπα που σχεδίαζαν δολοφονίες "απίστων"

Κυριότερος ύποπτος είναι ένας 24χρονος Γερμανός, με καταγωγή από τη Βόρεια Μακεδονία

tv news

Η Αριάδνη ετοιμάζεται για αποκαλύψεις για κάποιο γνωστό πρόσωπο του νησιού...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μια μυστηριώδης γυναίκα μπαίνει στις ζωές των ηρώων μας με έναν κρυφό σκοπό...

Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας, της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα