Ψυχαγωγία

Αντώνης Βλοντάκης: "Με ενοχλούσε πολύ που με χαρακτήριζαν "φωτογενή πολίστα"

Καλεσμένος στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε ο Αντώνης Βλοντάκης.

Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε στην Χριστιάνα  για τη συμμετοχή του στην επιτυχημένη σειρά «Γυναίκα χωρίς όνομα», τον αθλητισμό, την υποκριτική και την οικογένεια του. Ο ίδιος δήλωσε:

Ήταν πολύ τρομαΚτικό το γεγονός ότι δίπλα από έναν καταξιωμένο τραγουδιστή έβγαινα εγώ και τραγουδούσα. Από εκεί έγινα γνωστός στο ευρύ κοινό. Αν με ιντριγκάρει κάτι θα το φτάσω στα άκρα. Αλλά δεν θέλω να εκθέτω άτομα.

Δεν είμαι ηθοποιός και προσπαθώ να το εξελίξω. Με διαφορά ο χώρος του αθλητισμού ήταν πολύ πιο δύσκολος. ήταν μια συνεχής πρόκληση και ανταγωνιζόμουν τον εαυτό μου.

Έκλαψα πολλές φορές. Θεωρώ το αίσθημα της λύπης πιο έντονο από της χαράς. όταν βιώσεις κάτι άσχημο και κλάψεις τότε θα προσπαθήσεις περισσότερο τη επόμενη φορά. Μου αρέσει να βάζω στόχους.

Με ενοχλούσε πολύ που με χαρακτήριζαν "φωτογενή πολίστα", είχα θυμώσει πολύ όμως ταυτόχρονα με ξύπνησε και κατάλαβα πόσο δυνατή είναι η τηλεόραση.  Γίνεσαι αναγνωρίσιμος σε κόσμο που δεν πίστευες. Θεωρώ ότι μπήκα με καλό τρόπο. Η μεγαλύτερη δυσκολία είναι ότι στην αφέλεια μου και στην πλάκα μου, έθιξα κάποιον ο οποίος θεώρησε ότι είμαι πολύ κακός άνθρωπος για να τον πιάσω στο άτομα μου και με πολέμησε.

Ήταν μια γνωριμία η οποία στην αρχή βάλτωσε. Η γυναίκα μου ήταν αλλού, μετά ήμουν εγώ αλλού και την τρίτη φορά βρεθήκαμε. Μεγαλώσαμε μαζί. Μπήκαμε μαζί στα βαθιά.

Εγώ διαβάζοντας τα σενάρια βλέπω ότι ο "Ανδρέας" είναι ένα καλό παιδί. Στην αρχή είχα τρομάξει. Είμαι στη φάση που περιμένουμε ένα παιδί και τώρα αρχίζει ένα μεγάλο δράμα.

 

Επόμενο άρθρο

Η Lady Gaga δημοσίευσε την...ακτινογραφία της μετά την πτώση από τη σκηνή (ΦΩΤΟ)

Η τραγουδίστρια υποβλήθηκε στις απαραίτητες εξετάσεις μετά το ατύχημα on stage
21/10/2019 - 16:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η "Γυναίκα χωρίς Όνομα" επιστρέφει με αλλαγές στο σενάριο λόγω... "καραντίνας"

Όλα όσα αποκάλυψε στο Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων του Alpha
17/05/2020 - 17:03

"Είναι δύσκολο να αφήνω την τριών μηνών κορούλα μου και να πηγαίνω για δουλειά"

Ο Θανάσης Πατριαρχέας για τη νέα του ζωή και καθημερινότητα ως μπαμπάς
15/05/2020 - 09:25

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» H αγαπημένη δραματική σειρά επιστρέφει στον ALPHA Κύπρου!

Αποκαλύπτεται η πραγματική ταυτότητα της Μαρίνας, ενώ η γυναίκα-τιμωρός ορκίζεται εκδίκηση
13/05/2020 - 11:25

Η Έλλη από το "Γυναίκα χωρίς Όνομα" έγινε... μανούλα (ΦΩΤΟ)

Δείτε τον σύντροφο της αλλά και την πρώτη φωτογραφία από το μαιευτήριο
10/05/2020 - 13:00

Ν. Μακρυγιάννη: Πόσο χρονών είναι η πρωταγωνίστρια του “Γυναίκα χωρίς όνομα;"

Αποκαλύπτει την ηλικία της και συγκρίνει φωτογραφίες απ΄το παρελθόν
27/12/2019 - 16:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ισχυρή έκρηξη στην Πλατεία Ηρώων, στην «καρδιά» της Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Πληροφορίες θέλουν κουκουλοφόρο να θεάθηκε στην περιοχή

Άνω κάτω οι συγκοινωνίες: Φωνάζουν για μεθόδευση οι εταιρείες λεωφορείων (VID)

Προειδοποιούν πως θα προχωρήσουν σε περαιτέρω μέτρα

Ζωή σε παρακολούθηση: Η εμπειρία ενός κρατούμενου με ηλεκτρονικό βραχιόλι (VID)

Η τοποθέτηση, οι όροι του μέτρου που οδήγησε και σε αποσυμφόρηση των φυλακών
Ελλάδα

Πυρά εναντίον τουρκικής αστυνομίας στον Έβρο 'βλέπει' η νομαρχία Αδριανούπολης

Ισχυρίζεται ότι τα πυρά σταμάτησαν όταν η τουρκική αστυνομία πυροβόλησε στον αέρα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Προετοιμαζόμαστε για όλα τα ενδεχόμενα απέναντι στην Τουρκία

«Μέσα σε όλα τα ενδεχόμενα συμπεριλαμβάνονται ασφαλώς και η στρατιωτική εμπλοκή»

Τουρκικές ακταιωροί συνοδεύουν βάρκες με μετανάστες προς τα ελληνικά ύδατα

Δείτε το βίντεο ντοκουμέντο που έδωσε στη δημοσιότητα η Ελληνική Ακτοφυλακή
Διεθνή

10η μέρα οργής στις ΗΠΑ: Ο Τραμπ πρότεινε σε κυβερνήτες να καλέσουν Εθνοφρουρά

Μαίνονται οι αντιδράσεις για τη δολοφονία του Αφροαμερικανού Τζορτζ Φλόιντ

Υπόθεση Μαντλίν: Και τρίτη εξαφάνιση παιδιού εξετάζουν οι Αρχές

Η Αστυνομία ερευνά τη σύνδεση του υπόπτου με την εξαφάνιση ενός 6χρονου το 1996

tv news

O Μητροπολίτης Μόρφου Νεόφυτος σε μία εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη...

Σχολιάζει τις κατηγορίες για ρητορική μίσους, αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ»
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Κώστα Καζάκα με κέφι και αποκαλύψεις...

Πώς βίωσε τις μέρες της καραντίνας και ποια είναι τα πρόσωπα που του έχουν λείψει πιο πολύ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 06/06/2020 - 08:00ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ