Ψυχαγωγία

Αντώνης Ρέμος: Οι οικονομικές δυσκολίες και το αστρονομικό ποσό που χρωστούσε

Το τεράστιο ποσό που χρωστούσε μετά την ενασχόληση του με το ποδόσφαιρο αποκάλυψε ο Αντώνης Ρέμος.

Διαβάστε επίσης: Αντώνης Ρέμος: "Γύρισα από την κόλαση. Θα μπορούσε να διαλυθεί το σπίτι μου..."

Ο τραγουδιστής μίλησε στην εκπομπή "Αυτοψία" και τον Αντώνη Σρόιτερ για τις οικονομικές δυσκολίες που πέρασε μετά την ενασχόληση του με το ποδόσφαιρο και στη συνέχεια αναφέρθηκε στον καλό του φίλο Παντελή Παντελίδη αποκαλύπτοντας ότι το τραγούδι "Τα σχοινιά σου" το είχε γράψει για εκείνον. Ο ίδιος δήλωσε: 

Ανέλαβα 18 εκατομμύρια χρέη. Τα οποία ανέλαβα και δόξα το Θεό μετά από εννέα χρόνια έχουν μέινει κάτι λιγά αλλά είναι κρίμα που όλα αυτά τα χρήματα που έδωσα πήγαν χαμένα. Άκουσα ότι είμαι φοροφυγάς.

Το τραγούδι του Παντελίδη "Τα Σχοινιά σου" είναι από τα αγαπημένα μου τραγούδια και το έγραψε για μένα αλλά αλλά ήταν τόσο ωραίο τραγούδι του είπα "Πες το και θα ρίξεις την Ελλάδα κάτω με αυτό το τραγούδι". Αλλά δυστυχώς δεν πρόλαβε να δει το μεγαλείο του...

Δείτε το σχετικό απόσπασμα που προβλήθηκε στην εκπομπή Happy Day: 

Επόμενο άρθρο

Η Σίσσυ Χρηστίδου απαντά στα σχόλια για photoshop στην φωτογραφία της! (ΦΩΤΟ)

Η αποστομωτική απάντηση της παρουσιάστριας για το ρετούς
14/06/2019 - 11:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πρώτη επέτειος γάμου για Ρέμο-Μπόσνιακ! Η τρυφερή ανάρτηση της Υβόννης (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία από τον γάμο που δεν είχαμε δει και το τρυφερό φιλί
16/09/2019 - 10:14

Kαι όμως το "'Ετσι ξαφνικά" του Ρέμου δόθηκε πρώτα στην...τρανσέξουαλ Ιωάννα

Όλα όσα αποκάλυψε στην εκπομπή "24 Ώρες" και η άρνηση του συνθέτη
15/09/2019 - 12:53

Αντώνης Ρέμος: Η συναυλία στο Μονακό και η απίστευτη τιμή του εισιτηρίου

Μάθετε όλες τις λεπτομέρειες για την εμφάνιση του τραγουδιστή στο Yacht Club Monaco
14/09/2019 - 10:03

Η Μίνα Αρναούτη θα κινηθεί νομικά εναντίον του Sin boy

Οι χαρακτηρισμοί του νεαρού ράπερ και η απόφαση να "συναντηθούν" στα δικαστήρια
13/09/2019 - 09:42

Συγκινεί ο αδερφός του Παντελίδη: Η πλάτη γεμάτη τατουάζ εις μνήμην του Παντελή

Η συγκινητική ανάρτηση και αγάπη για τον αδικοχαμένο τραγουδιστή
07/09/2019 - 18:34

Το ξέσπασμα της Μίνας Αρναούτη για τον...μεθυσμένο οδηγό Παντελή Παντελίδη(ΦΩΤΟ)

"Αφού δεν οδηγούσε ο Παντελίδης, όπως θέλετε να πιστεύετε…"
07/09/2019 - 12:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δήμος Πάφου και συντεχνίες "έδωσαν" τα χέρια για υπογραφή συλλογικής σύμβασης

Έκτακτη γενική συνέλευση των εργαζομένων για να αποφασιστούν τα επόμενα βήματα

Κυριακάτικες μπόρες προβλέπει η Μετεωρολογική Υπηρεσία

Διαβάστε αναλυτικά το δελτίο καιρού μέχρι και την Τρίτη

STOP όχι μόνο στη μαντήλα, αλλά και στην μπούργκα (ΒΙΝΤΕΟ)

Χρίστος Χρίστου: "Δεν θα επιτρέψουμε να γίνει η Κύπρος ισλαμικό χαλιφάτο"
Ελλάδα

Στο φως σπουδαία ευρήματα σε αρχαίους τάφους στη Φλώρινα (ΦΩΤΟ)

Χρυσά προσωπεία, χρυσά δακτυλίδια και χάλκινα κράνη σε 209 τάφους

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς
Διεθνή

Για τον Περσικό Κόλπο αναχωρούν δυνάμεις των ΗΠΑ μετά το χτύπημα στην Aramco

Aμυντικού χαρακτήρα η αποστολή με επίκεντρο την αεροπορία , λέει ο αμερικανός ΥΠΕΞ

Τραμπ προς Ευρωπαίους: Θα αφήσω ελεύθερους τους τζιχαντιστές στα σύνορά σας

"Ζητάμε από τις χώρες από τις οποίες ήλθαν να παραλάβουν αυτούς τους αιχμαλώτους πολέμου"

«Αστακός» το Παρίσι: Μεγάλη πορεία από "κίτρινα γιλέκα"

Η διαδήλωση θα μεγαλώσει από τα άτομα που διαμαρτύρονται για την κλιματική αλλαγή

tv news

Στα άδυτα της άνοιας και του Αλτσχάιμερ σε ένα επεισόδιο που θα συγκλονίσει...

Οι «24 ΩΡΕΣ» στον Σύνδεσμο στήριξης ατόμων με άνοια "Ιθάκη", αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 21/09/2019 - 13:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ