Ψυχαγωγία

Αντώνης Ρέμος: Οι οικονομικές δυσκολίες και το αστρονομικό ποσό που χρωστούσε

Το τεράστιο ποσό που χρωστούσε μετά την ενασχόληση του με το ποδόσφαιρο αποκάλυψε ο Αντώνης Ρέμος.

Διαβάστε επίσης: Αντώνης Ρέμος: "Γύρισα από την κόλαση. Θα μπορούσε να διαλυθεί το σπίτι μου..."

Ο τραγουδιστής μίλησε στην εκπομπή "Αυτοψία" και τον Αντώνη Σρόιτερ για τις οικονομικές δυσκολίες που πέρασε μετά την ενασχόληση του με το ποδόσφαιρο και στη συνέχεια αναφέρθηκε στον καλό του φίλο Παντελή Παντελίδη αποκαλύπτοντας ότι το τραγούδι "Τα σχοινιά σου" το είχε γράψει για εκείνον. Ο ίδιος δήλωσε: 

Ανέλαβα 18 εκατομμύρια χρέη. Τα οποία ανέλαβα και δόξα το Θεό μετά από εννέα χρόνια έχουν μέινει κάτι λιγά αλλά είναι κρίμα που όλα αυτά τα χρήματα που έδωσα πήγαν χαμένα. Άκουσα ότι είμαι φοροφυγάς.

Το τραγούδι του Παντελίδη "Τα Σχοινιά σου" είναι από τα αγαπημένα μου τραγούδια και το έγραψε για μένα αλλά αλλά ήταν τόσο ωραίο τραγούδι του είπα "Πες το και θα ρίξεις την Ελλάδα κάτω με αυτό το τραγούδι". Αλλά δυστυχώς δεν πρόλαβε να δει το μεγαλείο του...

Δείτε το σχετικό απόσπασμα που προβλήθηκε στην εκπομπή Happy Day: 

Επόμενο άρθρο

Η Σίσσυ Χρηστίδου απαντά στα σχόλια για photoshop στην φωτογραφία της! (ΦΩΤΟ)

Η αποστομωτική απάντηση της παρουσιάστριας για το ρετούς
14/06/2019 - 11:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Συγκινεί ο Ετεοκλής μιλώντας για το ατύχημα που τον έκανε να χάσει το πόδι του

Η δύσκολη περίοδος που βίωσε, η εμπειρία και το μήνυμα στους συνανθρώπους του
31/05/2020 - 12:01

Ο Αντώνης Ρέμος φωτογραφίζει πρώτη φορά τη μητέρα και την κόρη του μαζί (ΦΩΤΟ)

Ευχήθηκε στα κορίτσια του με αφορμή την ονομαστική τους εορτή
22/05/2020 - 08:04

Ξεσπά η Μίνα Αρναούτη: "4 χρόνια μετά...είμαι άνεργη και χωρίς ασφάλιση"

Όσα αποκάλυψε για τη δύσκολη περίοδο, τις εξετάσεις και τα μηνύματα των haters
28/04/2020 - 09:24

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ενάερια και επίγεια μάχη με τις φλόγες στον Άγιο Ιωάννη Μαλούντας

Σε συναγερμό Πυροσβεστική Υπηρεσία και Τμήμα Δασών για κατάσβεση της πυρκαγιάς

«Αμάν προσέξτε» για τα «εγχώρια» κρούσματα κορωνοϊού στα κατεχόμενα

Κρούσματα στη μαρίνα στην κατεχόμενη Γιαλούσα και στο κατεχόμενο Τρίκωμο

Κίτρινη προειδοποίηση για καύσωνα για πέμπτη συνεχόμενη ημέρα

Παραμένει "κολλημένος" στα 40άρια ο υδράργυρος και την Κυριακή
Ελλάδα

Πυκνοί καπνοί έχουν καλύψει τον ουρανό της Αθήνας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Σε εξέλιξη η πυρκαγιά σε εργοστάσιο ανακύκλωσης πλαστικών

Μητσοτάκης: Δίνουμε με πειθαρχία και σοβαρότητα τη μάχη κατά της πανδημίας

«Μαζί αλλά και ο καθένας ξεχωριστά: Φοράμε τη μάσκα μας. Δεν συνωστιζόμαστε»

BINTEO: Μεγάλη πυρκαγιά σε εργοστάσιο ανακύκλωσης πλαστικών στην Αττική

Μαύροι καπνοί έχουν σκεπάσει την περιοχή - Κλειστή η Εθνική Οδός Αθηνών - Λαμίας
Διεθνή

Νέα Ζηλανδία: Ανακοινώνει ακόμα 7 κρούσματα κορωνοϊού και παρατείνει τα μέτρα

Για 2 ακόμη εβδομάδες θα εφαρμόζονται τα περιοριστικά μέτρα στο Όκλαντ

Συνάντηση Μέρκελ - Μακρόν με το βλέμμα στραμμένο στην Ανατολική Μεσόγειο

Τι θα βρεθεί στην ατζέντα των δύο Ευρωπαίων ηγετών στις 20 Αυγούστου

Η αύξηση κρουσμάτων παγκοσμίως, επαναφέρει τα περιοριστικά μέτρα

Με προστατευτική μάσκα επέστρεψαν οι μαθητές σε γερμανικά σχολεία

tv news

Οι κορυφαίες στιγμές του 1ου κύκλου μέσα από 5 συναρπαστικές τηλεταινίες

«8 Λέξεις» Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 15/08/2020 - 18:00ALPHA NEWS