Ψυχαγωγία

Απίστευτη η Χριστιάνα Aριστοτέλους: Στο κανάλι με τις... πιτζάμες (ΦΩΤΟ)

H Xριστιάνα Αριστοτέλους στον Alpha Κύπρου με την πιο ανατρεπτική εμφάνιση.

Η αγαπημένη παρουσιάστρια της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" , βρέθηκε σήμερα στις εγκαταστάσεις του καναλιού, για την προετοιμασία της εκπομπής και την παρουσίαση στις 15:30, με τις... πιτζάμες της.

Η ίδια ανέφερε:

"Eίπαν ότι είναι το πυτζάμα look στη μόδα και είπα να κυκλοφορώ έτσι!!"

Δείτε την σχετική φωτογραφία. Δεν ξέρουμε αν η μόδα... εννοεί αυτό το πιτζάμα look , αλλά η ίδια κλέβει και πάλι τις εντυπώσεις με την αμεσότητά της και το πόσο ακομπλεξάριστη είναι. Γιατί η δουλειά της από ότι καταλαβαίνουμε είναι... σαν το σπίτι της!

Επόμενο άρθρο

Δημήτρης Σταρόβας: Η κατάθλιψη που πέρασε και ο ρόλος της συντρόφου του

Άνοιξε την καρδιά του και μίλησε ανοιχτά για τις δύσκολες μέρες που βίωσε...
12/02/2019 - 14:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Είναι γεγονός! Η Ναστάζια έτοιμη να μαγέψει και την... Ελλάδα!

Ήρθε η στιγμή οι "καλαμαράδες" να τρέξουν με τους Γειτόνους
06/04/2019 - 11:44

Η "εισβολή των Γειτόνων" στο... Λούης Night Show! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ναστάζια, ο Αρτεμάκης, η Βαθούλα, ο Όμορφος και ο Κάττος μαζί με τον Λούη
30/03/2019 - 15:22

Όλα όσα έγιναν στην λαμπερή πρεμιέρα της ταινίας "Βουράτε Γειτόνοι" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δήλωσαν οι πρωταγωνιστές της πολυαναμενόμενης ταινίας
21/03/2019 - 16:40

Βουράτε Γειτόνοι: H εντυπωσιακή είσοδος των πρωταγωνιστών με...διπλοκάμπινο

Η Πέπα και Ρίκκος μαζί σε μια ανατρεπτική άφιξη στην μεγάλη πρεμιέρα της ταινίας
21/03/2019 - 12:22

Χριστόφορος Χριστοφόρου: "Μου έτυχε να παίξω σε θέατρο με οκτώ θεατές" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για την ταινία "Βουράτε Γειτόνοι" λίγες μέρες πριν την πρεμιέρα
17/03/2019 - 16:46

Στάμος Τσάμης:O σκηνοθέτης της ταινίας "Βουράτε Γειτόνοι" στο AlphaNews.Live!

To story της ταινίας, οι εκπλήξεις, οι δυσκολίες, η συνεργασία και το νεό στοίχημα
24/02/2019 - 17:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Με χώμα από το Δίκωμο που έφερε Τ/κ δημοσιογράφος θάφτηκε ο Δ. Χριστόφιας

"Δεν θα τον ξεχάσω ποτέ. Λυπάμαι πολύ που έφυγε χωρίς να δει την λύση του Κυπριακού"

Πλήθος κόσμου στο λαϊκό προσκύνημα στη σορό του Δημήτρη Χριστόφια (ΒΙΝΤΕΟ)

Ελληνοκύπριοι αλλά και Τουρκοκύπριοι βρέθηκαν στην ΠΕΟ για να απευθύνουν το ύστατο χαίρε
Ελλάδα

Φόβοι για μπλακ άουτ στην Ελλάδα λόγω του καύσωνα

Τα δίκτυα της ΔΕΗ δεν είναι συντηρημένα και ένα τέτοιο σενάριο δεν είναι απομακρυσμένο

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του
Διεθνή

Μαλαισία: Προσωρινό «λουκέτο» σε 400 σχολεία λόγω χημικής ρύπανσης

Ένας όγκος από παράνομα χημικά απόβλητα κατέληξαν σε ένα ποτάμι στην περιοχή

Επιβεβαιώσεις για τα δικαιώματα της αντιπροσωπείας της στην ΚΣΣΕ ζητά η Ρωσία

Εγκρίθηκε ψήφισμα που επιτρέπει στους Ρώσους βουλευτές να συμμετέχουν στη Σύνοδο

Έκκληση Συμβουλίου Ασφαλείας για μείωση της ένταξης μεταξύ ΗΠΑ-Ιράν

Η Ρωσία κάνει πλάτες στην Τεχεράνη για τις επιθέσεις σε δεξαμενόπλοια

tv news

Ο Πρέσβης πλέον σίγουρος, οριστικοποιεί το «χτύπημα» κατά της Μαργκώ...

Δείτε την Τετάρτη τα δύο προτελευταία επεισόδια του «Τατουάζ» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια για μια ακόμη φορά δεν βρίσκει τη δύναμη να ομολογήσει την αλήθεια...

Ένα αυτοκίνητο παρακολουθεί κρυφά την Κάτια.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 26/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ