Ψυχαγωγία

Απίστευτη η Χριστιάνα Aριστοτέλους: Στο κανάλι με τις... πιτζάμες (ΦΩΤΟ)

H Xριστιάνα Αριστοτέλους στον Alpha Κύπρου με την πιο ανατρεπτική εμφάνιση.

Η αγαπημένη παρουσιάστρια της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" , βρέθηκε σήμερα στις εγκαταστάσεις του καναλιού, για την προετοιμασία της εκπομπής και την παρουσίαση στις 15:30, με τις... πιτζάμες της.

Η ίδια ανέφερε:

"Eίπαν ότι είναι το πυτζάμα look στη μόδα και είπα να κυκλοφορώ έτσι!!"

Δείτε την σχετική φωτογραφία. Δεν ξέρουμε αν η μόδα... εννοεί αυτό το πιτζάμα look , αλλά η ίδια κλέβει και πάλι τις εντυπώσεις με την αμεσότητά της και το πόσο ακομπλεξάριστη είναι. Γιατί η δουλειά της από ότι καταλαβαίνουμε είναι... σαν το σπίτι της!

Επόμενο άρθρο

Δημήτρης Σταρόβας: Η κατάθλιψη που πέρασε και ο ρόλος της συντρόφου του

Άνοιξε την καρδιά του και μίλησε ανοιχτά για τις δύσκολες μέρες που βίωσε...
12/02/2019 - 14:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Όλα όσα έγιναν στην λαμπερή πρεμιέρα της ταινίας "Βουράτε Γειτόνοι" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δήλωσαν οι πρωταγωνιστές της πολυαναμενόμενης ταινίας
21/03/2019 - 16:40

Βουράτε Γειτόνοι: H εντυπωσιακή είσοδος των πρωταγωνιστών με...διπλοκάμπινο

Η Πέπα και Ρίκκος μαζί σε μια ανατρεπτική άφιξη στην μεγάλη πρεμιέρα της ταινίας
21/03/2019 - 12:22

Χριστόφορος Χριστοφόρου: "Μου έτυχε να παίξω σε θέατρο με οκτώ θεατές" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για την ταινία "Βουράτε Γειτόνοι" λίγες μέρες πριν την πρεμιέρα
17/03/2019 - 16:46

Στάμος Τσάμης:O σκηνοθέτης της ταινίας "Βουράτε Γειτόνοι" στο AlphaNews.Live!

To story της ταινίας, οι εκπλήξεις, οι δυσκολίες, η συνεργασία και το νεό στοίχημα
24/02/2019 - 17:49

Βουράτε Γειτόνοι: Ο Μιχάλης Σοφοκλέους ως τραπεζίτης αντιμέτωπος με τον...Ρίκκο!

Το νέο ξεκαρδιστικό τρέιλερ και η "εισβολή" που θα συζητηθεί
20/02/2019 - 20:34

Βουράτε Γειτόνοι: Η Πέπα Μάππουρου...μες τα νεύρα στο νέο ξεκαρδιστικό τρέιλερ

Δείτε την επανεμφάνισή της και την... συνεννόηση στα αγγλικά
11/02/2019 - 23:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Λεμεσός: Έβγαλε μαχαίρι και απείλησε 32χρονο ότι θα τον σκοτώσει (ΒΙΝΤΕΟ)

Εναντίον του εκδόθηκε ένταλμα σύλληψης και καταζητείται από την Αστυνομία

Η ΠΣΕΜ καλεί τους μαθητές να συμμετάσχουν στη διαμαρτυρία για Συνεργατισμό

Την εκδήλωση συνδιοργανώνουν οι αγροτικές και εκπαιδευτικές οργανώσεις

Άλλη μια σύλληψη στα κατεχόμενα για τη δολοφονία Τ/κ επιχειρηματία

Ο ύποπτος οδηγήθηκε σήμερα σε «δικαστήριο» το οποίο αποφάσισε την τριήμερη κράτηση του
Ελλάδα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Να κοιτάμε και να διδασκόμαστε από την Ιστορία

Το μήνυμα του Υπουργού Εθνικής Αμύνης για την 25η Μαρτίου

Τουρκικά μαχητικά παρενόχλησαν το ελικόπτερο του Αλέξη Τσίπρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαψεύδει η Άγκυρα λέγοντας ότι απλά έκαναν το καθήκον τους

Παυλόπουλος: Η Ελλάδα θα υπερασπιστεί τα σύνορα και την ΑΟΖ της

"Με αποκλειστικό γνώμονα την Ιστορία, το Διεθνές και το Ευρωπαϊκό Δίκαιο"
Διεθνή

Σε συναγερμό η Αστυνομία στη Γερμανία μετά από απειλές για βόμβες σε Δημαρχεία

Εκκενώνονται τα κτίρια - Έρευνες από πυροτεχνουργούς

Tην απόφαση των ΗΠΑ για Υψίπεδα του Γκολάν καταγγέλλει η Σαουδική Αραβία

"Οι απόπειρες επιβολής τετελεσμένων δεν αλλάζουν τα γεγονότα"

ΗΠΑ: Άγνωστο πού βρίσκεται ο ηγέτης του Ισλαμικού Κράτους

Ο εντοπισμός του συνεχίζει να αποτελεί προτεραιότητα για την Ουάσινγκτον

tv news

«To Τατουάζ»Η δίκη του Ορφέα ξεκινά.Η Τατιάνα δίνει μια εμπεριστατωμένη κατάθεση

Η οικογένεια Μελά και η Ελένη καταθέτουν σαν μάρτυρες κατηγορίας... Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 26/03/2019 - 13:00ΕΛΕΝΗ