Ψυχαγωγία

Απίστευτο! Επιβάτης ήθελε να μπει... γυμνός στο αεροπλάνο(ΒΙΝΤΕΟ)

Συναγερμός στο αεροδρόμιο της Μόσχας με έναν 38χρονο άντρα ο οποίος ήθελε να επιβιβαστεί σε πτήση γυμνός.

Ο άντρας ήθελε να επιβιβαστεί στην πτήση για Σεβαστούπολη πιο ανάλαφρα, με αποτέλεσμα να προκαλέσει σύγχυση και να παρέμβει η αστυνομία που τον οδήγησε στο ιατρείο του αεροδρομίου ενώ αργότερα μεταφέρθηκε σε ψυχιατρείο για αξιολόγηση

Δείτε το σχετικό βίντεο

Επόμενο άρθρο

Χριστίνα Δημητρίου:" Μου έκαναν πρόταση να παρουσιάσω... δελτίο ειδήσεων"

Όλα όσα αποκάλυψε η παρουσιάστρια και οι προτάσεις που απέρριψε
24/03/2019 - 11:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Mόσχα: Φωνές διαμαρτυρίας για αποκλεισμό υποψηφίων από τις τοπικές εκλογές

Στην εκδήλωση συμμετείχαν περισσότεροι από 10.000 διαδηλωτές
20/07/2019 - 18:56

Αυτά θα περιλαμβάνει η απαντητική επιστολή ΠτΔ σε Ακιντζί (ΒΙΝΤΕΟ)

Πιθανή επίσκεψη της Λουτ στην Κύπρο στις αρχές Αυγούστου
16/07/2019 - 19:35

Σάκης Ρουβάς:"Κάνω συνεχώς μπάνιο στη θάλασσα...γυμνός"

Όλα όσα αποκάλυψε και πως καταφέρνει να μην τον βλέπει ο κόσμος
09/07/2019 - 18:15

Φτάνουν στην Τουρκία σήμερα οι ρωσικοί πύραυλοι S-400 (ΦΩΤΟ)

Ομάδα Ρώσων εμπειρογνωμόνων θα επιβλέπει την διαδικασία εγκατάστασης
09/07/2019 - 10:23

Μόσχα: Χειροπέδες σε "χορηγούς" του Ισλαμικού Κράτους

Για τρία χρόνια είχαν συγκεντρώσει τουλάχιστον 8 εκατομμύρια ρούβλια
19/06/2019 - 15:35

Ερντογάν: Η Τουρκία έχει ήδη αγοράσει τους S-400 από τη Ρωσία

Για παράδοσή τους τον επόμενη μήνα κάνει λόγο ο Τούρκος Πρόεδρος
12/06/2019 - 22:56

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπό πλήρη έλεγχο η πυρκαγιά που ξέσπασε σε δύσβατη περιοχή στη Βάσα Κελλακίου

Ισχυρές δυνάμεις της Πυροσβεστικής και του Τμήματος Δασών στην επιχείρηση κατάσβεσης

Ουρές χιλιομέτρων στον αυτοκινητόδρομο Αγίας Νάπας – Λάρνακας

Οι οδηγοί καλούνται να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί

Για 6 ημέρες στο κελί 21χρονος και 25χρονος για υπόθεση διάρρηξης και κλοπής

Οδηγήθηκαν ενώπιον του Επαρχιακού Δικαστηρίου Λεμεσού
Ελλάδα

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018

Επίθεση "Ρουβίκωνα" στα γραφεία της Στέγης Βιομηχανίας το Σύνταγμα (ΦΩΤΟ)

Βανδάλισαν με μπογιές την είσοδο του κτιρίου και τράπηκαν σε φυγή

Κυριάκος Μητσοτάκης: Πολύ ανίκανη η κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός είπε πως οι πολίτες ψήφισαν με τη λογική και όχι με το συναίσθημα
Διεθνή

14+1 φωτογραφίες ζώων πριν και μετά την υιοθεσία τους από καταφύγια

Πως μία καλή πράξη δίνει μία δεύτερη ευκαιρία για μία χαρούμενη ζωή

Ο Βρετανός ΥΠΟΙΚ λέει ότι θα παραιτηθεί πριν τον διώξει ο Μπόρις Τζόνσον 

"Είμαι σίγουρος ότι θα με διώξει. Θα παραιτηθώ πριν φτάσουμε σε αυτό το σημείο"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/07/2019 - 21:15ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ