Ψυχαγωγία

Το απίστευτο σχόλιο που άκουσε η Γερμανού όταν πήγε για ψώνια χωρίς... μακιγιάζ

Μπορεί να την απολαμβάνουμε μέσα από τους τηλεοπτικούς μας δέκτες με μακιγιάζ και πάντα περιποιημένη, ωστόσο η Ναταλία Γερμανού στην καθημερινότητα της όπως αποκάλυψε και παλαιότερα κυκλοφορεί με φόρμες και άβαφτη. 

Η αγαπημένη παρουσιάστρια πριν από λίγες ημέρες μετά την προπόνηση της στο γυμναστήριο πήγε στο σούπερ μάρκετ όπου εκεί άκουσε μια κυρία που μιλούσε για εκείνη  με όχι και τόσο κολακευτικά λόγια. 

Το περιστατικό αποκάλυψε η Ναταλία μέσα από τον λογαριασμό της στο Twitter όπου έγραψε: 

Πήγα σούπερ μάρκετ κατευθείαν από το γυμναστήριο (κάντε εικόνα) και λέει η ξανθιά κυρία πίσω μου στον άντρα της, την ώρα που πλήρωνα “το βλέπεις ότι όλες είναι χάλια από κοντά και τζάμπα ξερογλείφεσαι;

Δείτε το tweet της παρουσιάστριας: 

Επόμενο άρθρο

Η κόντρα συνεχίζεται - Τα νέα "καρφιά" του Ουγγαρέζου στον Βασάλο! (ΒΙΝΤΕΟ)

"Τον Βασάλο τον γνωρίσαμε γιατί είχε δύο γκόμενες μία έξω και μία μέσα στο παιχνίδι..."
14/05/2019 - 14:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ναταλία Γερμανού: Τα αρνητικά σχόλια από πρώην συνεργάτη της στην...εκπομπή της!

Η συνεργασία που έληξε άδοξα και η απάντηση της παρουσιάστριας on air
08/06/2019 - 17:34

Tο παρασκήνιο και οι νέες λεπτομέρειες του μυστικού γάμου της Βάσως Λασκαράκη!

Μάθετε πως ήταν το νυφικό της ηθοποιού και όσα αποκάλυψε η Ναταλία Γερμανού
06/05/2019 - 14:06

Συνάντηση Γερμανού-Μακρυπούλια στην Κύπρο:Όσα "ξεκαθάρισαν" για τον Χατζηγιάννη!

Ελέω φημών περί χωρισμού, η παρουσιάστρια τοποθετήθηκε...
22/04/2019 - 09:06

Η Ναταλία Γέρμανου έδωσε στον Λούη... παντόφλες με την Αστέρω! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα πρωτότυπα δώρα που αντάλλαξαν στο "Λούης Night Show"
20/04/2019 - 14:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προβλήματα στο οδικό δίκτυο λόγω καταρρακτωδών βροχών

Ποιες περιοχές θα επηρεαστούν από τα έντονα καιρικά φαινόμενα

Επικίνδυνος ο δρόμος Γεράσας - Καλού Χωριού λόγω κατολισθήσεων

Οι έντονες βροχοπτώσεις προκάλεσαν προβλήματα στο οδικό δίκτυο

Κατεχόμενα: Λύγισε και παραδέχθηκε το φόνο του τ/κ καλλιτέχνη

Ο Σαλμάν παραδόθηκε την περασμένη βδομάδα μέσω των ΗΕ στην τ/κ πλευρά
Ελλάδα

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο

Κατρούγκαλος: «Ο ελληνικός λαός μπορεί να αισθάνεται ασφαλής»

Η ανάρτηση του Έλληνα ΥΠΕΞ στο twitter λίγο μετά τη συνεδρίαση του ΚΥΣΕΑ

Κρήτη: Οδηγός έκανε "βουτιά θανάτου" με το όχημά του σε ποταμό (ΦΩΤΟ)

Μετά από μεγάλη επιχείρηση, ο άτυχος άνδρας ανασύρθηκε νεκρός
Διεθνή

Γιλντιρίμ και Ιμάλογλου διασταύρωσαν τα ξίφη τους (ΒΙΝΤΕΟ)

Αληλοκατηγορίες και εξαγγελίες στο debate ενόψει των επαναληπτικών εκλογών της Κυριακής

Tον Νοέμβριο η παρουσίαση του ειρηνευτικού σχεδίου των ΗΠΑ για το Μεσανατολικό

"Αναμένουμε να σχηματιστεί νέα ισραηλινή κυβέρνηση" δηλώνει ο σύμβουλος του Τραμπ

Τουλάχιστον δέκα νεκροί από τους φονικούς εμπρησμούς στη βορειοανατολική Συρία

Τα θύματα προσπαθούσαν να σβήσουν τη φωτιά και παγιδεύτηκαν στις φλόγες

tv news

Η Μαρίνα περνάει ώρες αγωνίας με την εξαφάνιση Λίλιαν, Ελπίδας και Μελίτης...

Όλοι ψάχνουν να βρουν πού έχουν πάει... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Τατιάνα ανακοινώνει στον Τόνυ ότι χωρίζουν γκρεμίζοντας ότι όνειρα είχαν κάνει

Ο Αλέξανδρος αποφασίζει να πουλήσει την εταιρεία... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 17/06/2019 - 14:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ