Ψυχαγωγία

Το απίστευτο σχόλιο που άκουσε η Γερμανού όταν πήγε για ψώνια χωρίς... μακιγιάζ

Μπορεί να την απολαμβάνουμε μέσα από τους τηλεοπτικούς μας δέκτες με μακιγιάζ και πάντα περιποιημένη, ωστόσο η Ναταλία Γερμανού στην καθημερινότητα της όπως αποκάλυψε και παλαιότερα κυκλοφορεί με φόρμες και άβαφτη. 

Η αγαπημένη παρουσιάστρια πριν από λίγες ημέρες μετά την προπόνηση της στο γυμναστήριο πήγε στο σούπερ μάρκετ όπου εκεί άκουσε μια κυρία που μιλούσε για εκείνη  με όχι και τόσο κολακευτικά λόγια. 

Το περιστατικό αποκάλυψε η Ναταλία μέσα από τον λογαριασμό της στο Twitter όπου έγραψε: 

Πήγα σούπερ μάρκετ κατευθείαν από το γυμναστήριο (κάντε εικόνα) και λέει η ξανθιά κυρία πίσω μου στον άντρα της, την ώρα που πλήρωνα “το βλέπεις ότι όλες είναι χάλια από κοντά και τζάμπα ξερογλείφεσαι;

Δείτε το tweet της παρουσιάστριας: 

Επόμενο άρθρο

Η κόντρα συνεχίζεται - Τα νέα "καρφιά" του Ουγγαρέζου στον Βασάλο! (ΒΙΝΤΕΟ)

"Τον Βασάλο τον γνωρίσαμε γιατί είχε δύο γκόμενες μία έξω και μία μέσα στο παιχνίδι..."
14/05/2019 - 14:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Γεωργαντάς αποκαλύπτει την "παρεξήγηση" με την Γερμανού ενώ συνεργάζονταν(VID)

“Με την Ναταλία Γερμανού όταν συνεργαζόμασταν δεν μιλάγαμε ένα μήνα”
08/07/2020 - 10:55

Γερμανού: "Mεγάλωσα με την γιαγιά μου - Δεν ήμουν προτεραιότητα των γονιών μου"

Εκμυστηρεύτηκε για πρώτη φορά ποιος είναι ο αγαπημένος της τραγουδιστής
24/06/2020 - 11:59

Ναταλία Γερμανού: Απαντά στα σχόλια για τις σχέσεις της με... μικρότερους άνδρες

Ποιος γνωστός παρουσιαστής της έκανε αποτυχημένο προξενιό;
25/04/2020 - 18:44

Ο Κώστας Τσουρός αποκάλυψε γιατί άφησε τη Φαίη για χάρη της... Ναταλίας

Θα συνεργαζόταν ξανά με την ξανθιά παρουσιάστρια;
16/01/2020 - 20:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άφησαν 4χρονο κοριτσάκι να κοιμάται μόνο του στο σπίτι

Χειροπέδες σε 67χρονο και 30χρονη πέρασαν οι Αρχές στη Λεμεσό

Στενή επαφή επιβεβαιωμένου κρούσματος το νέο περιστατικό της νόσου Covid-19

Συνολικά διενεργήθηκαν 1,748 εργαστηριακές διαγνώσεις

Καμίνι η Κύπρος με τον υδράργυρο να αγγίζει τους 41 βαθμούς

Για υψηλές θερμοκρασίες και την Κυριακή προειδοποιεί το Τμήμα Μετεωρολογίας
Ελλάδα

Πέτσας: Μεγάλη προσβολή που πρέπει να έχει ανάλογη απάντηση

Ο Κυριάκος Μητσοτάκης αρχίζει νέο κύκλο τηλεφωνικών επαφών

Μητσοτάκης: Η απόφαση Ερντογάν προσβάλλει τον παγκόσμιο πολιτισμό

Η Ελλάδα καταδικάζει με τον πιο έντονο τρόπο την απόφαση της Τουρκίας
Διεθνή

Ο Μπάιντεν καλεί τον Ερντογάν να αναιρέσει την απόφαση για Αγία Σοφία

"Το μουσειακό καθεστώς του μνημείου εξασφαλίζει την ισότιμη πρόσβαση σε όλους"

Που στρέφονται οι έρευνες για την πολύκροτη υπόθεση εξαφάνισης της Μαντλίν

Δεν τα βάζουν κάτω οι αστυνομικές Αρχές τις Πορτογαλίας

Γκέιτς: Έκκληση για φάρμακα κατά της πανδημίας για αυτούς που έχουν ανάγκη

«Χρειαζόμαστε ηγέτες για να λάβουν αυτές τις σκληρές αποφάσεις»

tv news

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

«24 ΩΡΕΣ» Ο ιερέας με τα 10 παιδιά...η βιοπάλη, οι δυσκολίες και η πίστη

Μην χάσετε την τελευταία εκπομπή της σεζόν αυτό το Σάββατο με τον Κωνσταντίνο Κωνσταντίνου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 11/07/2020 - 18:00ALPHA NEWS