Ψυχαγωγία

Απίστευτο!Ο Λούης τον "σατίριζε" και αυτός ήταν στο κοινό και γέλαγε..(ΒΙΝΤΕΟ)

Απίστευτο και όμως αληθινό!

Ερωτηθείς σε γκάλοπ της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" έδωσε απάντηση... για κλάματα με την γκάφα που έκανε σε στρατηγό όταν ήταν στρατιώτης και μετά από λίγες ημέρες πήγε ως θεατής στο κοινό του Σατιρικού και στο "Λούης Night Show". Ποιος να το πίστευε όμως, ότι θα ήταν μια από τις μασκότ της βραδιάς που θα τρόλαρε ο γνωστός stand up comedian.

Ο Λούης έβλεπε το βίντεο με τη δήλωση για την μαγειρίτσα που κατέληξε σε στρατηγό από μια άτυχη στιγμή του στρατιώτη με αποτέλεσμα να φάει φυλακή αλλά παρατήρησε κάτι παράξενο, αφού ο πρωταγωνιστής του βίντεο ήταν στο κοινό και γέλαγε μέχρι δακρύων με τον εαυτό του.

Η συνέχεια και η αντίδραση του Λούη; Στο βίντεο που ακολουθεί...

 

Επόμενο άρθρο

Φήμες τέλος!Αυτή θα είναι η πρώτη αντικατάσταση της Χριστιάνας Αριστoτέλους-ΦΩΤΟ

Το όνομα που θα βρεθεί στο "Με αγάπη Χριστιάνα" όταν γεννήσει η παρουσιάστρια
23/02/2019 - 17:36

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σαρώνει ο Λούης στην Ελλάδα! Τώρα και στο..."ΦεστιβάΛ Κωμωδίας" της Θεσσαλονίκης

Τρένο δίχως φρένο ο γνωστός stand up comedian στην Ελλάδα
21/05/2019 - 19:57

Κλάψαμε στα γέλια! Ο Λούης τρολάρει την Λίτσα Πατέρα για...πόλεμο στην Κύπρο

"Ήρθε να μας πει ότι στις 2 Ιούλη θα μας πιάσουν οι Τούρκοι;"
18/05/2019 - 13:23

Ο ALPHA Κύπρου ανανέωσε την επιτυχημένη συνεργασία του με τον Λούη Πατσαλίδη!

Ο αγαπημένος stand up comedian υπόσχεται περισσότερη και πιο καυστική σάτιρα
13/05/2019 - 15:52

Η Παπαρίζου μιλά για την πρόταση από την Κύπρο για την Eurovision και την Τάμτα

Όσα δήλωσε στο "Λούης Night Show" για το ενδεχόμενο να πάει ξανά στην Eurovision
11/05/2019 - 19:06

Οι τρυφερές ευχές του Λούη Πατσαλίδη στην Αστέρω για τα γενέθλια της! (ΦΩΤΟ)

Οι ευχές του stand up comedian στην... "κοτζιακαρούα" του
10/05/2019 - 12:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έχασε τον έλεγχο και προσέκρουσε στο διαχωριστικό κιγκλίδωμα (ΦΩΤΟ)

Τροχαίο ατύχημα στον αυτοκινητόδρομο Λευκωσίας-Λεμεσού, παρά την έξοδο για Λάρνακα

Έκαψαν το εξωκλήσι της Αγίας Σολομωνής στην κατεχόμενη Κώμα του Γιαλού (ΦΩΤΟ)

Νεκρά πουλιά, πεταμένες φωλιές και δυσάρρεστη μυρωδιά στο εσωτερικό του ιστορικού ναού

"Έφυγε" από τη ζωή ο πατριάρχης της πολιτικής γελοιογραφίας Γιώργος Μαυρογένης

Ένωση Συντακτών: "Καυστικός δημοσιογράφος, εμπνευσμένος γλυπτής, εκφραστικός ζωγράφος"
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες σε μάνα και γιο για χασισοφυτία

Εντοπίστηκαν στο στάβλο τους 61 δενδρύλια ενώ είχαν σκοπό να φυτέψουν πολύ περισσότερα

Tρίχρονο αγγελούδι ξεψύχησε στο δρόμο για το νοσοκομείο

Αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας και νοσηλευόταν στο Παίδων

Ολλανδός τουρίστας βρέθηκε νεκρός σε δωμάτιο ξενοδοχείου

Μέλη της οικογένειάς του τον εντόπισαν αναίσθητο..
Διεθνή

Ένοπλος άνοιξε πυρ σε μπαρ στο Νιου Τζέρσεϊ

Δέκα άτομα μεταφέρθηκαν εσπευσμένα σε κοντινά νοσοκομεία

Με βουρκωμένα μάτια παραιτήθηκε η Τερέζα Μέι (ΒΙΝΤΕΟ)

Πότε θα ανακοινωθεί ο διάδοχος της για την ηγεσία των Συντηρητικών και την Πρωθυπουργία

tv news

Ο Πούμπουρας έρχεται να αποδείξει ότι οι κυπριακές ρίζες του δεν είναι τυχαίες!

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» Με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Σκόνη θανάτου, γραπτά κείμενα μελλοθάνατων και κραυγές χήρων και ορφανών

Oι«24 Ώρες»αποκαλύπτουν το θανατικό που έπληξε την Πλατανιστάσα αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/05/2019 - 17:50ALPHA NEWS