Ψυχαγωγία

Απίστευτο!Ο Λούης τον "σατίριζε" και αυτός ήταν στο κοινό και γέλαγε..(ΒΙΝΤΕΟ)

Απίστευτο και όμως αληθινό!

Ερωτηθείς σε γκάλοπ της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" έδωσε απάντηση... για κλάματα με την γκάφα που έκανε σε στρατηγό όταν ήταν στρατιώτης και μετά από λίγες ημέρες πήγε ως θεατής στο κοινό του Σατιρικού και στο "Λούης Night Show". Ποιος να το πίστευε όμως, ότι θα ήταν μια από τις μασκότ της βραδιάς που θα τρόλαρε ο γνωστός stand up comedian.

Ο Λούης έβλεπε το βίντεο με τη δήλωση για την μαγειρίτσα που κατέληξε σε στρατηγό από μια άτυχη στιγμή του στρατιώτη με αποτέλεσμα να φάει φυλακή αλλά παρατήρησε κάτι παράξενο, αφού ο πρωταγωνιστής του βίντεο ήταν στο κοινό και γέλαγε μέχρι δακρύων με τον εαυτό του.

Η συνέχεια και η αντίδραση του Λούη; Στο βίντεο που ακολουθεί...

 

Επόμενο άρθρο

Φήμες τέλος!Αυτή θα είναι η πρώτη αντικατάσταση της Χριστιάνας Αριστoτέλους-ΦΩΤΟ

Το όνομα που θα βρεθεί στο "Με αγάπη Χριστιάνα" όταν γεννήσει η παρουσιάστρια
23/02/2019 - 17:36

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χαμός για τον Λούη στην Αθήνα! Όλες οι λεπτομέρειες...

Sold out η παράσταση στην Ελλάδα και συνεχίζει απτόητος
24/03/2019 - 10:08

Ο Ντάνος στο... "Λούης Night Show"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το trailer του νέου επεισοδίου και όλα όσα θα γίνουν
20/03/2019 - 16:01

Ο Λούης τρολάρει την επίσκεψη του ζεύγους Αναστασιάδη στο Μπάγκιγχαμ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γνωστός stand up comedian σατιρίζει την επίσκεχη τους και χαρίζει στιγμές γέλιου
16/03/2019 - 17:50

Ο Λούης Πατσαλίδης προκαλεί τον... Νίκο Αναστασιάδη να πάει στην εκπομπή του!

Οι "πόρτες" του "Λούης Night Show" είναι ανοικτές για τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας
16/03/2019 - 13:51

Τρόλαρε και τον Υπουργό! To απίστευτο δώρο του Λούη στον...Χριστοδουλίδη(ΒΙΝΤΕΟ)

"Με ανέχονται και η γυναικά μου και οι κόρες μου..."
14/03/2019 - 21:57

Και όμως... τρόλαραν τον Λούη! Η απίστευτη μεταμφίεση στις Απόκριες(ΦΩΤΟ)

Έγινε Λούης Πατσαλίδης για μια ημέρα και κέρδισε τις εντυπώσεις
13/03/2019 - 16:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η Κύπρος τιμά την εθνική επέτειο της 25ης Μαρτίου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Παρελάσεις και εκδηλώσεις σε όλες τις πόλεις, με επίκεντρο τη Λευκωσία

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση ανήλικου στην Πάφο

Απουσίαζε από το σπίτι του από την περασμένη Τρίτη

Στο κελί οδηγός που οδηγούσε τύφλα στο μεθύσι στον αυτοκινητόδρομο

Οδηγούσε αλόγιστα και επικίνδυνα και αρνήθηκε να προβεί σε τελικό έλεγχο αλκοτέστ
Ελλάδα

Πήγαν να τον κλέψουν και πυροβόλησε και σκότωσε τον διαρρήκτη

Πέταξε το πτώμα του σε λατομείο και τον έψαχνε η ομάδα του

Το βίντεο της ντροπής και οι ειρωνείες των αστυνομικών στην 90χρονη (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνέλαβαν 90χρονη επειδή πουλούσε κάλτσες που έπλεκε η ίδια στη λαϊκή αγορά

Στο κλίμα της ημέρας η Νέα Δημοκρατία (ΦΩΤΟ)

Το μήνυμα της Πειραιώς για την εθνική επέτειο της 25ης Μαρτίου
Διεθνή

Η Ρουμανία ανακοίνωσε από τις ΗΠΑ ότι μεταφέρει την πρεσβεία της στην Ιερουσαλήμ

Η χώρα κατέχει αυτή την περίοδο την εκ περιτροπής προεδρία της Ευρωπαϊκής Ένωσης

Έρευνα υψηλού επιπέδου διέταξε η Jacinda Ardern για το χτύπημα στη Νέα Ζηλανδία

"Σηκώνει κάθε πέτρα" για να απαντήσει όλα τα ερωτήματα η Πρωθυπουργός της χώρας

Σειρήνες πολέμου στην καρδιά του Ισραήλ (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Επτά τραυματίες, μεταξύ τους και δύο βρέφη, μετά από επίθεση με ρουκέτα

tv news

Η Πιλάρ επισκέπτεται τον Νικόλα με σκοπό να μιλήσει για όλους και για όλα...

Oι πληροφορίες που του δίνει τον αφήνουν άφωνο... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 25/03/2019 - 11:45CATS & DOGS: THE REVENGE OF KITTY GALORE
Δευ, 25/03/2019 - 13:15ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ