Ψυχαγωγία

Απίστευτος ο Λούης! Το τρολ στο ΡΙΚ για το... photoshop που του έκαναν (ΦΩΤΟ)

Απίστευτος ο Λούης Πατσαλίδης, λίγη ώρα μετά την επίσημη ανακοίνωση του ΡΙΚ ότι θα είναι ο σχολιαστής της Eurovision.

Σύμφωνα με ανακοίνωση ο Λούης Πατσαλίδης αποδέχθηκε την πρόταση του ΡΙΚ να είναι ο σχολιαστής του διαγωνισμού, χωρίς να πάρει χρήματα και να μας μεταφέρει στον κόσμο της μουσικής με πολύ γέλιο.

Γέλιο, που άρχισε από πολύ νωρίς αφού ο γνωστός stand up comedian σχολίασε με χιουμοριστικό τρόπο ότι του έχουν κάνει photoshop στην επίσημη ανακοίνωση του ΡΙΚ, λέγοντας κιόλας ένα μεγάλο "ευχαριστώ", σε όποιον "κρύβεται" από πίσω.

Δείτε την ανάρτησή του και πάρτε μια γεύση από τι μας περιμένει με τον μοναδικό Λούη να μας προϊδεάζει ότι θα δώσει ρέστα στην φετινή Eurovision

Πάτα κλικ και δες το τρολ, και το πριν και μετά του... photoshop στον Λούη για να "ταξιδέψει" στην Ευρώπη, μέσα από το HELLO! 

Επόμενο άρθρο

Χ. Αριστοτέλους: “Δεν έχω πρόβλημα να μην τα παρουσιάσω – Εδώ δεν είχα όταν…”

Η ατάκα που άφησε ερωτηματικά και η αντίδραση των συνεργατών της
14/04/2021 - 17:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Tα highlights του αποψινού “Λούης Night Show” και η... πασαρέλα από τον Τεύκρο

Όλα όσα θα δούμε στο αποψινό ξεκαρδιστικό επεισόδιο
07/05/2021 - 14:04

Λούης Πατσαλίδης: “Θα μπορούσε να ήταν… γιος μου”

Με ένα ξεχωριστό post εύχεται στον sexy αδερφό του
29/04/2021 - 14:13

Κλάψαμε! Ο Λούης λανσάρει... "λαμπάδα Συλλούρης" για το Πάσχα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξεχάστε ό,τι ξέρατε, γιατί ο Λούης βγαίνει και σε Πασχαλινή έκδοση!
29/04/2021 - 09:31

“Λούης Night Show” Kυριακή του Πάσχα στον ALPHA Kύπρου!

Ξεχάστε ό,τι ξέρατε, γιατί ο Λούης βγαίνει και σε Πασχαλινή έκδοση!
28/04/2021 - 10:54

Η αντίδραση της ΑΕΛ για το «νιάου βρε γατούλα»

Με τη λήξη του αγώνα ακούστηκε από τα μεγάφωνα το εν λόγω τραγούδι και έφερε αντιδράσεις