Ψυχαγωγία

Απίστευτος! Ο Τρύφωνας Σαμαράς φόρεσε το ίδιο... μαγιό με την Σπυροπούλου (ΦΩΤΟ)

Τον γύρο του διαδικτύου κάνει η τελευταία ανάρτηση του Τρύφωνα Σαμαρά όπου τον βλέπουμε να ποζάρει φορώντας ένα κόκκινο ολόσωμο μαγιό από τη συλλογή της Κωνσταντίνας Σπυροπούλου.

Ο κομμωτής των διασήμων μετά την ατάκα "It's amazing - it's fantastic" που έγινε μέχρι και τραγούδι, κατάφερε με μια ανάρτηση του να γίνει ξανά viral. Ο Τρύφωνας δημοσίευσε ένα κολλάζ με μια φωτογραφία της παρουσιάστριας με μαγιό και δίπλα μια δική του όπου φορά το ίδιο μαγιό και κάλεσε τους followers του να πάρουν μέρος στον διαγωνισμό για να κερδίσουν το μαγιό. Στη λεζάντα έγραψε: 

«Κωνσταντίνα μου, είσαι μια θεά, μια Queen Dina. Τα μαγιό σου έχουν τέλεια εφαρμογή. Αλλά όμως ποιος το φόρεσε καλύτερα; Εσύ ή εγώ; Xιχιχιχι…»

Επόμενο άρθρο

Ξεκίνησαν ήδη τα στοιχήματα για τα βραβεία Όσκαρ!

Μετά τον Λεονάρντο Ντι Κάπριο ποιοι άλλοι ηθοποιοί βρίσκονται στην κορυφή των στοιχημάτων
18/08/2019 - 14:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σπυροπούλου-Ράντου-Μποφίλιου:Ποζάρουν με μαγιό και χωρίς ρετούς και φίλτρα(ΦΩΤΟ)

Δείτε τις επώνυμες κυρίες πιο όμορφες από ποτέ σε καλοκαιρινή εξόρμηση
25/08/2019 - 14:00

H Kωνσταντίνα Σπυροπούλου ποζάρει... topless και αναστατώνει το Instagram(ΦΩΤΟ)

Η μεγάλη αλλαγή στο σώμα της και οι σέξι πόζες στην αμμουδιά...
04/08/2019 - 13:38

To νέο χόμπι της Κωνσταντίνας Σπυροπούλου που δεν ξέραμε (ΦΩΤΟ)

Οι προσπάθειες και όσα κατέγραψε ο φωτογραφικός φακός
20/07/2019 - 10:22

Ο Λούης τρολάρει το video clip "It's amazing-It's fantastic" του Τρύφωνα Σαμαρά!

Ο γνωστός stand up comedian χαρίζει άφθονες στιγμές γέλιου
29/06/2019 - 15:41

Κλάψαμε! Ο Λούης κάνει το "It's amazing... it's fantastic" του Τρύφωνα(ΒΙΝΤΕΟ)

Το βίντεο που δεν περίμενε ο Πατσαλίδης να παίξει on air
01/06/2019 - 13:53

O Τρύφωνας Σαμαράς έκανε το... "It's amazing" τραγούδι! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ατάκα που έγινε viral τώρα και σε... τραγούδι
30/05/2019 - 11:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δήμος Πάφου και συντεχνίες "έδωσαν" τα χέρια για υπογραφή συλλογικής σύμβασης

Έκτακτη γενική συνέλευση των εργαζομένων για να αποφασιστούν τα επόμενα βήματα

Κυριακάτικες μπόρες προβλέπει η Μετεωρολογική Υπηρεσία

Διαβάστε αναλυτικά το δελτίο καιρού μέχρι και την Τρίτη

STOP όχι μόνο στη μαντήλα, αλλά και στην μπούργκα (ΒΙΝΤΕΟ)

Χρίστος Χρίστου: "Δεν θα επιτρέψουμε να γίνει η Κύπρος ισλαμικό χαλιφάτο"
Ελλάδα

Στο φως σπουδαία ευρήματα σε αρχαίους τάφους στη Φλώρινα (ΦΩΤΟ)

Χρυσά προσωπεία, χρυσά δακτυλίδια και χάλκινα κράνη σε 209 τάφους

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς
Διεθνή

Για τον Περσικό Κόλπο αναχωρούν δυνάμεις των ΗΠΑ μετά το χτύπημα στην Aramco

Aμυντικού χαρακτήρα η αποστολή με επίκεντρο την αεροπορία , λέει ο αμερικανός ΥΠΕΞ

Τραμπ προς Ευρωπαίους: Θα αφήσω ελεύθερους τους τζιχαντιστές στα σύνορά σας

"Ζητάμε από τις χώρες από τις οποίες ήλθαν να παραλάβουν αυτούς τους αιχμαλώτους πολέμου"

«Αστακός» το Παρίσι: Μεγάλη πορεία από "κίτρινα γιλέκα"

Η διαδήλωση θα μεγαλώσει από τα άτομα που διαμαρτύρονται για την κλιματική αλλαγή

tv news

Στα άδυτα της άνοιας και του Αλτσχάιμερ σε ένα επεισόδιο που θα συγκλονίσει...

Οι «24 ΩΡΕΣ» στον Σύνδεσμο στήριξης ατόμων με άνοια "Ιθάκη", αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 21/09/2019 - 13:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ