Ψυχαγωγία

Απίστευτος! Ο Τρύφωνας Σαμαράς φόρεσε το ίδιο... μαγιό με την Σπυροπούλου (ΦΩΤΟ)

Τον γύρο του διαδικτύου κάνει η τελευταία ανάρτηση του Τρύφωνα Σαμαρά όπου τον βλέπουμε να ποζάρει φορώντας ένα κόκκινο ολόσωμο μαγιό από τη συλλογή της Κωνσταντίνας Σπυροπούλου.

Ο κομμωτής των διασήμων μετά την ατάκα "It's amazing - it's fantastic" που έγινε μέχρι και τραγούδι, κατάφερε με μια ανάρτηση του να γίνει ξανά viral. Ο Τρύφωνας δημοσίευσε ένα κολλάζ με μια φωτογραφία της παρουσιάστριας με μαγιό και δίπλα μια δική του όπου φορά το ίδιο μαγιό και κάλεσε τους followers του να πάρουν μέρος στον διαγωνισμό για να κερδίσουν το μαγιό. Στη λεζάντα έγραψε: 

«Κωνσταντίνα μου, είσαι μια θεά, μια Queen Dina. Τα μαγιό σου έχουν τέλεια εφαρμογή. Αλλά όμως ποιος το φόρεσε καλύτερα; Εσύ ή εγώ; Xιχιχιχι…»

Επόμενο άρθρο

Ξεκίνησαν ήδη τα στοιχήματα για τα βραβεία Όσκαρ!

Μετά τον Λεονάρντο Ντι Κάπριο ποιοι άλλοι ηθοποιοί βρίσκονται στην κορυφή των στοιχημάτων
18/08/2019 - 14:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η αποκάλυψη του Γιώργου Λιάγκα για την αγωγή που του είχε κάνει η Σπυροπούλου

«Μετά από χρόνια οφείλω να το πω, δεν το είχα πει ποτέ...»
26/09/2019 - 15:19

Σπυροπούλου-Ράντου-Μποφίλιου:Ποζάρουν με μαγιό και χωρίς ρετούς και φίλτρα(ΦΩΤΟ)

Δείτε τις επώνυμες κυρίες πιο όμορφες από ποτέ σε καλοκαιρινή εξόρμηση
25/08/2019 - 14:00

H Kωνσταντίνα Σπυροπούλου ποζάρει... topless και αναστατώνει το Instagram(ΦΩΤΟ)

Η μεγάλη αλλαγή στο σώμα της και οι σέξι πόζες στην αμμουδιά...
04/08/2019 - 13:38

To νέο χόμπι της Κωνσταντίνας Σπυροπούλου που δεν ξέραμε (ΦΩΤΟ)

Οι προσπάθειες και όσα κατέγραψε ο φωτογραφικός φακός
20/07/2019 - 10:22

Ο Λούης τρολάρει το video clip "It's amazing-It's fantastic" του Τρύφωνα Σαμαρά!

Ο γνωστός stand up comedian χαρίζει άφθονες στιγμές γέλιου
29/06/2019 - 15:41

Κλάψαμε! Ο Λούης κάνει το "It's amazing... it's fantastic" του Τρύφωνα(ΒΙΝΤΕΟ)

Το βίντεο που δεν περίμενε ο Πατσαλίδης να παίξει on air
01/06/2019 - 13:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νεκρή η έγκυος γυναίκα που παρασύρθηκε από όχημα στη Λάρνακα

Η νεαρή γυναίκα άφησε την τελευταία της πνοή στο Γενικό Νοσοκομείο Λάρνακας

Σε μερικό έλεγχο η πυρκαγιά σε περιοχή της Λεμεσού

Οι ισχυροί άνεμοι και η δύσβατη περιοχή οι κύριοι «εχθροί» της Πυροσβεστικής

Μοτοποδηλάτης παρασύρθηκε από όχημα που οδηγούσε 82χρονος

Νοσηλεύεται σε σοβαρή κατάσταση στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας
Ελλάδα

Ρουβίκωνας κατά Α. Γεωργιάδη: «Κάθε κυβέρνηση έχει τον τηλεκαρνάβαλο της»

«Δεν τους φοβόμαστε!» απήντησε λίγο αργότερα ο Άδωνις Γεωργιάδης

«Το Πολυτεχνείο δε συμβιβάζεται, δεν υποκλίνεται, δεν συνθηκολογεί»

Με το σύνθημα «Αδέρφια ζείτε εσείς μας οδηγείτε» παρέλασαν την αιματοβαμμένη σημαία
Διεθνή

Βρετανία:Θα δημοσιεύσει έκθεση για Ρώσικη εμπλοκή στην πολιτική μετά τις εκλογές

Το Λονδίνο κατηγορεί τη Ρωσία, μεταξύ άλλων, και για ανάμειξη στο δημοψήφισμα του 2016

Κίνα: Αποκαλύφθηκαν 460 «στρατόπεδα συγκέντρωσης» μουσουλμανικών μειονοτήτων

Έρευνα της «New York Times» έφερε στο φως απόρρητα έγγραφα

Δύο καθηγητές χημείας...έφτιαχναν crystal meth σε πανεπιστήμιο

Η μυρωδιά και η συντήρηση που οδήγησε στα ίχνη των δύο αντρών

tv news

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Soundtrack Of Love» Πέντε νέες ιστορίες που φωνάζουν τα πιο αληθινά "Σ’ΑΓΑΠΏ.."

Κυριακή 10 Νοεμβρίου στον Alpha Κύπρου. Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 17/11/2019 - 20:20ALPHA NEWS