Ψυχαγωγία

Αποκλειστικό! Μάθετε πότε γεννάει η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΦΩΤΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους...ένα βήμα πριν το μαιευτήριο!

Η μεγάλη ημέρα για την λαμπερή παρουσιάστρια του "Με αγάπη Χριστιάνα" είναι προ των πυλών αφού πλέον βρίσκεται στον 9ο μήνα κύησης, με την κοιλίτσα της να έχει φουσκώσει αρκετά.

Ποια είναι όμως η ημερομηνία που θα γίνει για δεύτερη φορά μανούλα;

Σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του Alphanews.live, η Χριστιάνα Αριστοτέλους και ο Γιώργος Εφραίμ θα γίνουν για δεύτερη φορά γονείς στις.... 24 Απριλίου!

Σε λιγότερο λοιπόν, από δυο εβδομάδες η Χριστιάνα θα έχει στην αγκαλιά της τον μικρό Εφραίμ, καρπός του έρωτα της με τον άσο του ΑΠΟΕΛ, ολοκληρώνοντας έτσι την ευτυχία της οικογένειας τους. Η παρουσιάστρια ως άψογη επαγγελματίας θα βρίσκεται στο τιμόνι της παρουσίασης μέχρι και την Μεγάλη Τρίτη 23 Απριλίου, μια ημέρα πριν γεννήσει το γιο της, αφού μεγάλη της επιθυμία είναι να καλησπερίζει το τηλεοπτικό κοινό όσο μπορεί και κάθε μέρα ... με αγάπη.

νμ

Η ανακοίνωση της εγκυμοσύνης για το δεύτερο παιδί έγινε στις 24 Οκτωβρίου μέσω Instagram, αποκαλύπτοντας ταυτόχρονα και το φύλο του μωρού. Στη λεζάντα της ανακοίνωσης είχε γράψει 

«Και επειδή μοιραζόμαστε πολλά… μας έρχεται παρεούλα! Εύχομαι τη χαρά μας να τη ζουν όλα τα ζευγάρια που επιθυμούν να αποκτήσουν παιδάκια»

 

Να θυμίσουμε ότι η παρουσιάστρια έγινε για πρώτη φορά μανούλα τον Οκτώβριο του 2017, φέρνοντας στον κόσμο,ένα υγιέστατο κοριτσάκι, τη μικρή Μελίνα, η οποία σύντομα θα κρατά από το χεράκι και το νεογέννητο αδερφό της.

Ο μικρός Εφραίμ... έρχεται και έχει "τρελάνει" ήδη μόνο στη σκέψη, μαμά και μπαμπά. Και που ξέρετε, αν πάρει και τα γονίδια του γοητευτικού και ταλαντούχου πατέρα του, σίγουρα θα πρωταγωνιστήσει μελλοντικά και στα ποδοσφαιρικά γήπεδα του νησιού.

λμ

Εμείς να τους ευχηθούμε ό,τι καλύτερο, "με ένα πόνο" και να παραμείνουν πάντα τόσο ερωτευμένοι, ευτυχισμένοι, μεγαλώνοντας και άλλο την οικογένειά τους.

Επόμενο άρθρο

H Eυριδίκη ξεκίνησε τις προετοιμασίες του γάμου της και...αποκαλύπτει(ΦΩΤΟ)

Όσα μοιράστηκε η γνωστή τραγουδίστρια στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης
12/04/2019 - 18:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελλάδα: Έγκυος γυναίκα έχασε τη ζωή της όταν τρένο συγκρούστηκε με αυτοκίνητο

Στο αυτοκίνητο επέβαινε και άνδρας που μεταφέρθηκε τραυματίας στο νοσοκομείο
19/08/2019 - 16:04

Έγκυος η Χριστίνα Μπόμπα; Η φωτογραφία που πυροδότησε τις φήμες (ΦΩΤΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες και οι διακοπές με τον Σάκη Τανιμανίδη
06/08/2019 - 13:23

Αρετή Θεοχαρίδη: Η ανάρτηση για την εγκυμοσύνη και η αποκάλυψη πόσο μηνών είναι

Η σύζυγος του Σάββα Πούμπουρα επιβεβαίωσε το χαρμόσυνο γεγονός
04/08/2019 - 11:01

Πήγε για έλεγχο ντόπινγκ και βρέθηκε... έγκυος

Περίεργο περιστατικό με τον πρώην παίκτη του Παναθηναϊκού και του ΠΑΟΚ
03/08/2019 - 15:53

Baby Boom! Η Ιωάννα Παππά έγινε...μανούλα - Όλες οι λεπτομέρειες(ΦΩΤΟ)

Η πρώτη φωτογραφία από το μαιευτήριο και το φύλο του μωρού
03/08/2019 - 10:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αναστάτωση στο ΤΑΕΠ Πόλης Χρυσοχούς όταν γιατρός δεν παρουσιάστηκε για υπηρεσία

Βρήκε λύση ο Οργανισμός Ασφάλισης Υγείας για τη στελέχωση του Τμήματος, όπως ανακοίνωσε

10.000.000 ευρώ τα επόμενα τρία χρόνια για αναβάθμιση των δημόσιων σχολείων

Ο Υπουργός Παιδείας περιόδευσε στην επαρχία Πάφου και επιθεώρησε τα έργα ασφάλειας

Στιγμές αγωνίας για ζεύγος τουριστών στη θάλασσα του Πισσουρίου (ΦΩΤΟ)

Το jet ski στο οποίο επέβαιναν αναποδογυρίστηκε και σώθηκαν χάρη στους ναυαγοσώστες
Ελλάδα

Ελλάδα: 60 άτομα εγκλωβίστηκαν σε παραλία λόγω μεγάλης φωτιάς στη Λέρο

Στη Λέρο δεν υπάρχει πυροσβεστικό κλιμάκιο παρά μόνο ένας εποχικός πυροσβέστης

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια
Διεθνή

Καθηλώνουν στο έδαφος τα αεροπλάνα της British Airways οι εργαζόμενοι

Χιλιάδες επιβάτες αναμένεται να επηρεαστούν από δυναμικές απεργιακές κινητοποιήσεις

Oύτε σε Ελλάδα, ούτε σε Κύπρο το ιρανικό δεξαμενόπλoιο "Adrian Darya 1" (XAΡΤΗΣ)

Άλλαξε ρότα και κατευθύνεται προς το λιμάνι της Μερσίνας στα τουρκικά παράλια

Οκτακόσια πύρινα μέτωπα καίνε τον Αμαζόνιο (ΦΩΤΟ)

Στέλνει τον στρατό ο Βραζιλιάνος Πρόεδρος, έτομος να βοηθήσει δηλώνει ο Τράμπ

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 24/08/2019 - 17:50ALPHA NEWS