Ψυχαγωγία

Αριστοτέλους: Tι δώρο της έκανε ο...Εφραίμ για τη μέρα των ερωτευμένων; (ΒΙΝΤΕΟ)

Μέρα των ερωτευμένων ήταν η χθεσινή και η Χριστιάνα Αριστοτέλους είχε μια πολύ όμορφη έκπληξη από τον Γιώργο Εφραίμ, ο οποίος ήθελε να χαρίσει κάτι ξεχωριστό στην αγαπημένη του για να της δείξει πόσο πολύ την αγαπάει.

Η γνωστή παρουσιάστρια στον αέρα της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" αποκάλυψε πως ο ποδοσφαιριστής της έδωσε μια ανθοδέσμη γεμάτη με κόκκινα τριαντάφυλλα, πράξη η οποία την κολάκευσε ιδιαιτέρως.

Μάλιστα, η ίδια ήταν τόσο ενθουσιασμένη από τη ρομαντική κίνηση του συζύγου της, που ήρθε στο γραφείο του καναλιού αγκαλιά με το μπουκέτο, το οποίο εντυπωσίασε ακόμη και τους συνεργάτες της.

Δείτε το απόσπασμα στο βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

Ιωάννα Μπέλλα: Το εντυπωσιακό δώρο που έλαβε από τον πάμπλουτο Λεμεσιανό (ΦΩΤΟ)

Μέρα των ερωτευμένων και Κύπριος επιχειρηματίας δεν αρκέστηκε σε τίποτα λιγότερο από...
15/02/2020 - 11:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Ο Γιώργος έτρεμε σαν το ψάρι μέχρι να μου κάνει πρόταση γάμου..."

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μιλάει πρώτη φορά για την πρόταση γάμου
05/04/2020 - 10:34

"Όταν μας είπε ο γιατρός ότι δεν ακουγόταν καρδιά, ο Γιώργος σοκαρίστηκε και..."

"Δώσαμε χρόνο να κλάψουμε..." - Οι δύσκολες στιγμές της αποβολής και όσα αποκάλυψε
04/04/2020 - 18:11

Το νέο χόμπι του Εφραίμ στην "καραντίνα" και οι προπονήσεις μέσω...skype(BINTEO)

Η Αριστοτέλους προέβη σε αποκαλύψεις για τη νέα καθημερινότητα του άντρα της
03/04/2020 - 17:10

X. Αριστοτέλους: To απίστευτο περιστατικό με την...κόρη της και το φίδι (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τη περιπέτεια που είχαν την πρωταπριλιά
02/04/2020 - 16:31

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Θα κάνουμε τα πρώτα γενέθλια του γιου μου σε καραντίνα"

Πώς βιώνει το καθεστώς απομόνωσης μαζί με δυο μικρά παιδιά;
02/04/2020 - 11:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επαναπατρίστηκαν άλλοι 93 πολίτες από το Ηνωμένο Βασίλειο

Προσγειώθηκε λίγο μετά τις 9 στο Αεροδρόμιο Λάρνακας το αεροσκάφος

Προδρόμου: Περί τα τέλη Απριλίου θα ληφθούν τελικές αποφάσεις για τις εξετάσεις

"Κατακρίνουν το σύστημα ως εξετασιοκεντρικό και τώρα όλοι μιλάνε για ύλη και εξετάσεις"

Θετικός στον κορωνοϊό ασθενής της Μονάδας Αιμοκαθάρσης του ΓΝ Πάφου

Μεταφέρθηκε στο ΓΝ Λευκωσίας και η Μονάδα συνεχίζει απρόσκοπτα τη λειτουργία της
Ελλάδα

"Η ζωή μας θα επανέλθει εκεί που ήταν όταν βγει το εμβόλιο" (BINTEO)

Πιθανό ένα δεύτερο κύμα του κορωνοϊού το φθινόπωρο εκτιμούν οι ειδικοί

Αυστηροποίηση περιοριστικών μέτρων ενόψει Πάσχα ανακοίνωσαν οι ελληνικές Αρχές

Τι θα ισχύει για αεροδρόμια, λιμάνια, σιδηροδρομικούς σταθμούς και ΚΤΕΛ

Με ενιαίο ωράριο η λειτουργία των καταστημάτων τροφίμων στην Ελλάδα ενόψει Πάσχα

Τίθεται σε ισχύ από την ερχόμενη Κυριακή - Πώς θα λειτουργήσουν τη Μεγάλη Εβδομάδα
Διεθνή

Βγήκε από την εντατική ο Μπόρις Τζόνσον

"Είναι σε εξαιρετικά καλή διάθεση" λέει η Downing Street

Σε διαρκή βελτίωση η κατάσταση της υγείας του Μπόρις Τζόνσον

Εξακολουθεί να λαμβάνει αγωγή οξυγόνου χωρίς να είναι αναγκαία η μηχανική υποστήριξη

tv news

H Ρενάτα αποκαλύπτει στο σπίτι του Μάρκου φωτογραφία της Σύλβιας & του Δαμιανού

Δείτε κάθε Σάββατο και Κυριακή στα νέα διπλά επεισόδια της σειράς "Έλα στη Θέση μου"
Alpha TV Κύπρου

Μια δραματική εξέλιξη κλιμακώνει το διαζύγιο Αντιγόνης και Λύσανδρου...

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της καθημερινής σειράς «Έρωτας μετά»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 10/04/2020 - 00:45ΕΡΩΤΑΣ ΜΕΤΑ