Ψυχαγωγία

Αθηνά Οικονομάκου: Όσα αποκάλυψε για τη μυστική βάφτιση του γιου της

Λεπτομέρειες για τη μυστική βάφτιση του γιου της αποκάλυψε η Αθηνά Οικονομάκου σε συνέντευξη που παραχώρησε στην Ελένη Μενεγάκη. 

Η γνωστή ηθοποιός και ο σύζυγος της, Φίλιππος Μιχόπουλος, βάφτισαν... μυστικά τον γιο τους, Μάξιμο-Σπύρο την περασμένη Κυριακή με νονές την Βάσω Λασκαράκη, την Νικόλ Παναγιώτου και την Εύη Πρεβενά. Η Αθηνά Οικονομάκου, μίλησε στην Ελένη για τη βάφτιση του μικρού, τον λόγο που δεν έγινε στη Σαντορίνη αλλά και την απόφαση που πήραν για το... δεύτερο παιδάκι τους. Η ίδια δήλωσε: 

«Βάφτισα τον γιο. Και πάλι μαθεύτηκε, την προηγούμενη ημέρα μου έστελναν μηνύματα οι φίλοι μου. Λέω πως γίνεται; Βαφτίσαμε τον Μάξιμο εδώ στην Αθήνα σε ένα υπέροχο κτήμα. Βαφτίσαμε το παιδάκι μας επιτέλους. Γιατί είχε φτάσει και ενάμιση έτους και έκλαιγε και πολύ. Καταλάβαινε. Το επόμενο με το καλό πιο μικρό. Σκεφτόμασταν να κάνουμε τη βάφτιση στη Σαντορίνη. Απλώς επειδή κάναμε τον πολιτικό στο Γύθειο, τον θρησκευτικό στη Μύκονο, αποφασίσαμε να μην ταλαιπωρήσουμε πάλι τους καλεσμένους και για αυτό το κάναμε στην Αθήνα» 

Επόμενο άρθρο

Ο Βασίλης Σπανούλης ανακοίνωσε το φύλο του μωρού που περιμένει η σύζυγός του!

Μετά την πρωτότυπη ανακοίνωση της συζύγου του έκανε τις πρώτες του δηλώσεις
11/10/2019 - 14:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αθηνά Οικονομάκου: Tο πρώτο πράγμα που έκανε βγαίνοντας από τη καραντίνα(ΒΙΝΤΕΟ)

Λήξη αυτοπεριορισμού και η γνωστή ηθοποιός "ξεχύθηκε" στους δρόμους της Αθήνας
05/05/2020 - 10:20

Αθηνά Οικονομάκου: "Έχω δει πολύ κόσμο να...λιώνει για τον άντρα μου" (ΦΩΤΟ)

Πώς αντιδρά όταν φλερτάρουν τον Φίλιππο Μιχόπουλο;
15/04/2020 - 09:52

Oικονομάκου - Συνατσάκη: Ιδού το ποσό που θα προσφέρουν κατά του κορωνοϊού(ΦΩΤΟ)

H επίσημη ανακοίνωση και τα χρήματα που θα προσφέρουν
07/04/2020 - 12:28

H Οικονομάκου αποκάλυψε πόσα κιλά ζυγίζει και το "μυστικό" σιλουέτας της (ΦΩΤΟ)

Το καλλίγραμμο σώμα και ο τρόπος να το αποκτήσεις
06/04/2020 - 09:01

Αθηνά Οικονομάκου: Απολαμβάνει τη καραντίνα...χορεύοντας στο μπάνιο της (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ξεκαρδιστικό στιγμιότυπο, η επιτυχημένη χορογραφία και ο...σύμμαχός της
23/03/2020 - 07:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Συνελήφθη κοινοτάρχης χωριού στην επαρχία Πάφου

Φέρεται να απέσπασε από το κοινοτικό ταμείο ποσό ύψους 6 περίπου χιλιάδων ευρώ

Γεννήθηκε εν μέσω πανδημίας και τη λένε...Κορώνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Το δεύτερο νεογνό θα βαφτιστεί από τους επισκέπτες του πάρκου

"Νησί των ανέμων" η Κύπρος για τις επόμενες ώρες (BINTEO)

Σάββατο με πολλά μποφόρ, Κυριακή με αυξημένη σκόνη στην ατμόσφαιρα
Ελλάδα

Ιδού η λίστα με τις 29 χώρες από τις οποίες θα δέχεται επισκέπτες η Ελλάδα

Διαμορφώθηκε μετά από εισήγηση της Eπιτροπής Λοιμωξιολόγων

Ενοχλεί η φιέστα που ετοιμάζει η Άγκυρα στην Αγία Σοφιά, λέει ο Στέλιος Πέτσας

Η αντίδραση της ελληνικής κυβέρνησης για το νέο "σόου" του Τούρκου Προέδρου

Δύο νέοι θάνατοι και τρία κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Δεκαέξι πολίτες νοσηλεύονται διασωληνωμένοι σε Μονάδες Εντατικής Θεραπείας
Διεθνή

Τερματίζει τη σχέση των ΗΠΑ με τον Παγκόσμιο Οργανισμό Υγείας ο Τραμπ

"Ο κόσμος χρειάζεται απαντήσεις από Κίνα σχετικά με τον ιό., ρέπει να έχουμε διαφάνεια"

Για δολοφονία κατηγορείται ο αστυνομικός που γονάτισε στο λαιμό του Φλόιντ

Αναμένονται κατηγορίες εναντίον των άλλων 3 αξιωματικών που εμπλέκονται στο περιστατικό

Νέο επεισόδιο Τραμπ-Τwitter: Απειλεί με ρύθμιση ο Αμερικανός Πρόεδρος

Το Twitter παρενέβη εκ νέου σε ανάρτηση του Αμερικανού Προέδρου

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Σώτο Γονιό και…ροκ διάθεση!

Ένα εμπνευσμένο τηλεοπτικό ντουέτο, παρέα με τη Βασιλική Χατζηαδάμου και την ορχήστρα της!
Alpha TV Κύπρου

Κραυγή απόγνωσης από μία μονογονιό, ηρωίδα-μάνα ενός 21χρονου τετραπληγικού...

Η ρατσιστική αντιμετώπιση και οι κλειστές πόρτες αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 30/05/2020 - 03:30WORLD PARTY