Ψυχαγωγία

Άθως Αντωνίου: "Η μικρή κλειστή κοινωνία της Κύπρου με τρομάζει..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένος στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε ο Άθως Αντωνίου και μίλησε για όλα. Ο ηθοποιός ανάμεσα σε άλλα αναφέρθηκε στις επαγγελματικές του επιλογές και για την τηλεόραση στην Κύπρο. Ο ίδιος δήλωσε: 

Φέτος βρήκα ένα πολύ μεγάλο κομμάτι του εαυτού μου στις σειρές εποχής. Μου αρέσει να δοκιμάζω καινούργια πράγματα όταν νιώθω ότι κάτι είναι κοντά μου. Αν δεν δω τον Άθω εκεί δεν θα το δοκιμάσω αλλά μου αρέσει αυτή η πρόκληση. Ζυγίζω τις αποφάσεις που παίρνω. Είμαστε σε έναν χώρο που δεν είναι όλα ονειρικά, και το λέω με παράπονο. Δεν είναι εύκολη δουλειά, ούτε τα ωράρια, ούτε τα προγράμματα.

Η πρώτη ευκαιρία ήρθε και με βρήκε όταν ετοιμαζόμουν να φύγω από Κύπρο επειδή δεν είχα όνειρα ότι θα ζήσω εδώ, είχα άλλα μυαλά. Αν δεν το προσπαθείς και αν δεν το κυνηγάς και αν δεν υπενθυμίζεις την παρουσία σου, δεν θα έρθουν να σε βρουν.  Ο κόσμος έχει την δύναμη να σε ανεβάζει αλλά και να σε κατεβάζει. Η δύναμη της τηλεόρασης είναι ανόητα μεγάλη…

Η μικρή κλειστή κοινωνία της Κύπρου με τρομάζει…

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη:

Επόμενο άρθρο

Κόνι Μεταξά:Η ανήθικη πρόταση που δέχτηκε στο Instagram και η απάντηση της(ΦΩΤΟ)

Η αποστομωτική απάντηση της τραγουδίστριας στα μηνύματα που δέχτηκε
12/06/2019 - 16:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

Άθως Αντωνίου: H αποκάλυψη για την προσωπική του ζωή και ο...έρωτας του(ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρόβλημα υγείας του πατέρα του και η σκέψη να καταφύγει στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο
05/12/2019 - 20:42

Και όμως ο...Άθως Αντωνίου ξύρισε τα μούσια του και είναι αγνώριστος(ΦΩΤΟ)

Η εντυπωσιακή αλλαγή στην εμφάνιση του αγαπημένου ηθοποιού
01/12/2019 - 13:09

Άθως Αντωνίου: Η εξομολόγηση για την κατάθλιψη και τις δύσκολες στιγμές

O γνωστός ηθοποιός μιλά για την δύσκολη περίοδο που βίωσε
09/11/2019 - 11:14

Cup of Joy: Η νέα εκπομπή του Alpha με την Τζώρτζια Παναγή - Όσα θα δούμε

Δείτε πότε κάνει πρεμιέρα, τους συνεργάτες αλλά και το περιεχόμενο της νέας εκπομπής
02/10/2017 - 12:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χάθηκαν τα ίχνη 33χρονου στην Πάφο (ΦΩΤΟ)

Εθεάθη τελευταία φορά την περασμένη Πέμπτη - Η έκκληση των Αρχών
Ελλάδα

"Έφυγε" από τη ζωή η Αμαλία Μεγαπάνου, πρώην σύζυγος του Κωνσταντίνου Καραμανλή

Οι "διαφορετικοί κόσμοι" της ταλαντούχας συγγραφέως και του Έλληνα Πρωθυπουργού

Tραγωδία στη Βούλα: Νεκρή γυναίκα από πυρκαγιά σε διαμέρισμα στην οδό Σερρών

Μεγάλη επιχείρηση της Πυροσβεστικής για απεγκλωβισμό τεσσάρων προσώπων

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 03/06/2020 - 06:45ALPHA ΚΑΛΗΜΕΡΑ