Ψυχαγωγία

Αυτή θα είναι η πρώτη καλεσμένη-έκπληξη στην πρεμιέρα του Λούη(ΦΩΤΟ)

Είναι γεγονός!

Οι Παρασκευές αποκτούν και πάλι νόημα στην τηλεόραση με την μεγάλη επιστροφή για τέταρτη σεζόν του Λούη Πατσαλίδη και του "Λούης Night Show" .

Το μοναδικό show της κυπριακής τηλεόρασης που προσφέρει άφθονο γέλιο, κυπριακή σάτιρα και "πικάντικες" συνεντεύξεις, με την έμπειρη και ανατρεπτική ματιά του Λούη και της συγγραφικής του ομάδα, επιστρέφει με μια λαμπερή πρεμιέρα την Παρασκευή 27 Σεπτεμβρίου στις 21:15

Όσο για τη μεγάλη έκπληξη της βραδιάς;

Η πολυαγαπημένη Ελένη Ράντου, θα βρεθεί ως καλεσμένη του Λούη Πατσαλίδη στην πρώτη εκπομπή της χρονιάς και θα μιλήσει για όλα. Η ηθοποιός που έχει αγαπηθεί όσο λίγες στη διάρκεια του χρόνου και έχοντας στο ενεργητικό της τεράστιες επιτυχίες, έρχεται στην Κύπρο για χάρη του γνωστού stand up comedian και για μια απολαυστική βραδιά για τους τηλεθεατές.

Γιατί το γέλιο θα φορεθεί και αυτή τη χρονιά σε XXL μέγεθος μέσα από την συχνότητα του Alpha Κύπρου.

΄λκλμ

Το γύρισμα της εκπομπής θα γίνει εκτάκτως την Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου στις 18:40 στο Σατιρικό Θέατρο, ενώ τα εισιτήρια θα διατίθενται από αύριο στις 14:00 η ώρα, ακολουθώντας όλες τις πληροφορίες και λεπτομέρειες που θα δοθούν μέσα από την επίσημη σελίδα του show στο Facebook. 

Και η αντίστροφη μέτρηση άρχισε...

13 και σήμερα για την επιστροφή του Λούη Πατσαλίδη!

Επόμενο άρθρο

"Γυναίκα χωρίς όνομα": Σήμερα η πρεμιέρα που όλοι περιμένουν (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αγαπημένη σειρά επιστρέφει σήμερα στις 18:40 στον Alpha Κύπρου
16/09/2019 - 11:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Οι... καραόλοι της Ελπίδας και το τρολ του Λούη (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το ξεκαρδιστικό απόσπασμα από το Λούης Night Show
09/11/2019 - 17:01

Το τρολ του Λούη στον "Κύπριο" κροίσο από την Μαλαισία και η...Σακίρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα θα δούμε στο "Λούης Night Show" απόψε στις 21:15
08/11/2019 - 17:33

Ο Τάκης Ζαχαράτος "υποκλίνεται" στο...Λούης Night Show!(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ήταν η πιο διασκεδαστική και απολαυστική συνέντευξη που έχω δώσει ποτέ...¨"
01/11/2019 - 22:03

Και όμως είναι ο...Λούης! Δείτε τον...πως ήταν στην παιδική του ηλικία(ΦΩΤΟ)

Αγκαλιά με τον αδερφό του, φορούν τα ίδια ρούχα και θυμούνται τα παλιά
01/11/2019 - 12:54

O Τάκης Ζαχαράτος έφερε τα πάνω κάτω στο "Λούης Night Show"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Πάρτε μια μικρή γεύση από όσα θα δούμε την Παρασκευή στις 21:15 στον Alpha Κύπρου
31/10/2019 - 11:07

Γιώργος Καπουτζίδης: "Δεν μπορούσα να κοιμηθώ... Ξύπνησα με πόνους στην πλάτη.."

Όσα αποκάλυψε για το πρώτο θεατρικό του εγχείρημα στο "Λούης Night Show"
26/10/2019 - 17:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αρχιεπίσκοπος: Όταν πάρουν πίσω το διαβατήριο του Low θα επιστρέψω τις €310,000

Εξηγεί γιατί δέχτηκε τις δύο επιταγές από τον καταζητούμενο Μαλασιανό επιχειρηματία

Εξαφανίσθηκε τα ξημερώματα ο 50χρονος Ανδρέας (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη φωτογραφία του και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη του

Αποφασισμένοι να κλιμακώσουν τα μέτρα κατά των τετραμήνων οι μαθητές (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν τους σταματούν ούτε οι απουσίες, ούτε η άρνηση των εκπαιδευτικών για κινητοποιήσεις
Ελλάδα

Ελλάδα: άντρας συνδεόμενος με τον ISIS στη «νεκρή ζώνη» στις Καστανιές

Μετά από απέλασή του από την Τουρκία η Ελλάδα αρνείται να τον δεχτεί

Αθήνα: Επεισόδια και αντιδράσεις έξω από το Οικονομικό Πανεπιστήμιο

Προσαγωγές, συλλήψεις και κλειστοί δρόμοι για την απόφαση «σφράγισης» της σχολής

Κρήτη: κακοκαιρία πλήττει τα Χανιά με πλημμύρες και εγκλωβισμένους κατοίκους

Δεκάδες οι κλήσεις στην πυροσβεστική και αποκλεισμένοι τρεις οικισμοί λόγω κακοκαιρίας
Διεθνή

Αστυνομικός σκότωσε τον επικεφαλής του μετά από πάλη σε δωμάτιο ξενοδοχείου

Τον βρήκαν νεκρό κατά τη διάρκεια μιας εκστρατείας αστυνομικής εκπαίδευσης

Δύο κανναβινοειδή στο σύστημα υγείας της Βρετανίας

Τα δύο φάρμακα χρησιμοποιούνται για τη θεραπεία της επιληψίας και της πολλαπλής σκλήρυνσης

Με επτά θέματα στις αποσκευές του πάει ο Ερντογάν στην Ουάσιγκτον

Τι αναμένεται να συζητήσει με τον Ντόναλτ Τραμπ

tv news

Η Αριάδνη ετοιμάζεται για αποκαλύψεις για κάποιο γνωστό πρόσωπο του νησιού...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μια μυστηριώδης γυναίκα μπαίνει στις ζωές των ηρώων μας με έναν κρυφό σκοπό...

Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας, της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 12/11/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ