Ψυχαγωγία

Αυτό είναι το...Οσκαρικό μενού που θα απολαύσουν οι stars μετά την απονομή(ΦΩΤΟ)

Τα Όσκαρ σε λίγες ώρες θα είναι γεγονός...

Ο Γιώργος Λάνθιμος μπαίνει στην αρένα των κινηματογραφικών βραβείων με στόχο την κατάκτηση όσων περισσότερων Όσκαρ.

Παρόλαυτα τα Όσκαρ θα έχουν το δικό της "βασιλικό" μενού που θα περιλαμβάνει περισσότερα από 30 πιάτα.

Σοκολατένια αγαλματίδια που είναι καλυμμένα με χρυσό 24 καρατίων, καπνιστός σολομός με χαβιάρι, πάστα με τυρί και τρούφες, είναι οι κλασικές αξίες που θα συνεχίσουν και φέτος.

Τα καινούργια πράγματα που θα βρουν φέτος οι σταρ στο μπουφέ είναι ζεστό τηγανητό κοτόπουλο πανέ, ένα κλασικό πιάτο του αμερικανικού νότου, αλλά και ραβιόλια με ρικότα και πέστο.

Δείτε κάποιες φωτογραφίες από το Οσκαρικό μπουφέ

΄λ,μ

λ,κμ,

΄λ,

΄λ.

λ

λ

λ

λ,μ

Επόμενο άρθρο

H Θέκλα Πετρίδου εξηγεί τον ορισμό της... "milf" και ο Λούης τρολάρει (ΒΙΝΤΕΟ)

Βρέθηκε σε ελλαδική εκπομπή και μίλησε για τις κούγκαρ και τις μιλφ
23/02/2019 - 15:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γιώτης Κατσαμπάς: Ένας Κύπριος ανάμεσα στους νικητές των φετινών βραβείων Όσκαρ!

Μάθετε σε ποια ταινία συμμετείχε και τον "ρόλο" του...
25/02/2019 - 21:32

Οι καλοντυμένες και κακοντυμένες των βραβείων Όσκαρ! (ΦΩΤΟ)

Ποιες έκλεψαν τις εντυπώσεις και ποιες πέρασαν απαρατήρητες στο κόκκινο χαλί;
25/02/2019 - 11:08

Η Ολίβια Κόλμαν χάρισε στην ταινία του Λάνθιμου το πολυπόθητο ...Όσκαρ! (ΦΩΤΟ)

Διαβάστε αναλυτικά όλους τους νικητές των βραβείων της 91ης τελετής απονομής
25/02/2019 - 06:08

Μιχάλης Παλαιοδήμος: Ο Έλληνας που διεκδικεί δεύτερη φορά βραβείο στα Όσκαρ!

Εκτός από τον Γιώργο Λάνθιμο ακόμα ένας Έλληνας στους υποψήφιους των βραβείων
22/02/2019 - 15:46

Τα φετινά δώρα στα Όσκαρ θα είναι σοκολατάκια κάνναβης και διακοπές στην Ελλάδα!

Τα δώρα στους υποψήφιους μπορούν να φτάσουν σε κόστος μέχρι εκατόν χιλιάδες δολάρια
20/02/2019 - 12:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

LIVE: Εν αναμονή της απάντησης από το Ισραήλ οι έρευνες στην Κόκκινη λίμνη

Ψάχνουν την τρίτη βαλίτσα με τη σορό της Μαρικάρ και την 6χρονη Σιέρα στον Ξυλιάτο

Ίδια δεδομένα για το Δημήτρη Χριστόφια

Σε κρίσιμη αλλά σταθερή κατάσταση νοσηλεύεται στο ΓΝ Λευκωσίας

Τους έταζαν δάνεια από τράπεζες του εξωτερικού και "τσέπωναν" τα χρήματα

Νέα υπόθεση απάτης διερευνά η Αστυνομία στη Λεμεσό
Ελλάδα

O λογαριασμός 836 ευρώ σε εστιατόριο στη Μύκονο που έχει γίνει viral (ΦΩΤΟ)

Άναυδοι έμειναν οι πελάτες που δεν γνώριζαν τις τιμές του καταλόγου

Έλληνες κρατούμενοι είχαν καταπιεί 121 σακουλάκια κάνναβης

Οι δυο κρατούμενοι παρέμειναν στο Νοσοκομείο ώσπου να αποβάλλουν τα σφαιρίδια

Η απάντηση του Ελληνικού ΥΠΕΞ στην Τουρκία για τη Γενοκτονία Ποντίων

"Ακόμη μια αδόκιμη προσπάθεια παραποίησης της ιστορίας"
Διεθνή

Άνοιξαν οι κάλπες για τις Ευρωεκλογές σε Βρετανία και Ολλανδία

Φαβορί για την πρώτη θέση το νεοσύστατο κόμμα του Νάιτζελ Φάρατζ

Νέα σαφής προειδοποίηση των ΗΠΑ προς την Τουρκία για τους S-400 

Ερντογάν και Τραμπ ενδέχεται να συναντηθούν σύντομα, δηλώνει Τούρκος αξιωματούχος 

Τοξικό φύκι αποδεκατίζει εκατομμύρια σολομούς εκτροφής στη Νορβηγία

"Η εξάπλωση είναι ταχύτατη γύρω από την ακτή της βόρειας Νορβηγίας και δεν σταματάει"

tv news

Ο Ορφέας αφήνει πίσω του ένα ακόμα θύμα, οδηγώντας τον Σέκερη σε απόγνωση...

Ο Στέφανος απολύει τη Νίκη από το μαγαζί του... «To Τατουάζ» Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα δεν είναι σίγουρη αν θέλει να ανοίξει το φάκελο της Κάτιας...

Η Κάτια χάνει τη γη κάτω απ’τα πόδια της «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 23/05/2019 - 10:15ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ