Ψυχαγωγία

Αυτό είναι το...Οσκαρικό μενού που θα απολαύσουν οι stars μετά την απονομή(ΦΩΤΟ)

Τα Όσκαρ σε λίγες ώρες θα είναι γεγονός...

Ο Γιώργος Λάνθιμος μπαίνει στην αρένα των κινηματογραφικών βραβείων με στόχο την κατάκτηση όσων περισσότερων Όσκαρ.

Παρόλαυτα τα Όσκαρ θα έχουν το δικό της "βασιλικό" μενού που θα περιλαμβάνει περισσότερα από 30 πιάτα.

Σοκολατένια αγαλματίδια που είναι καλυμμένα με χρυσό 24 καρατίων, καπνιστός σολομός με χαβιάρι, πάστα με τυρί και τρούφες, είναι οι κλασικές αξίες που θα συνεχίσουν και φέτος.

Τα καινούργια πράγματα που θα βρουν φέτος οι σταρ στο μπουφέ είναι ζεστό τηγανητό κοτόπουλο πανέ, ένα κλασικό πιάτο του αμερικανικού νότου, αλλά και ραβιόλια με ρικότα και πέστο.

Δείτε κάποιες φωτογραφίες από το Οσκαρικό μπουφέ

΄λ,μ

λ,κμ,

΄λ,

΄λ.

λ

λ

λ

λ,μ

Επόμενο άρθρο

H Θέκλα Πετρίδου εξηγεί τον ορισμό της... "milf" και ο Λούης τρολάρει (ΒΙΝΤΕΟ)

Βρέθηκε σε ελλαδική εκπομπή και μίλησε για τις κούγκαρ και τις μιλφ
23/02/2019 - 15:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γιώτης Κατσαμπάς: Ένας Κύπριος ανάμεσα στους νικητές των φετινών βραβείων Όσκαρ!

Μάθετε σε ποια ταινία συμμετείχε και τον "ρόλο" του...
25/02/2019 - 21:32

Οι καλοντυμένες και κακοντυμένες των βραβείων Όσκαρ! (ΦΩΤΟ)

Ποιες έκλεψαν τις εντυπώσεις και ποιες πέρασαν απαρατήρητες στο κόκκινο χαλί;
25/02/2019 - 11:08

Η Ολίβια Κόλμαν χάρισε στην ταινία του Λάνθιμου το πολυπόθητο ...Όσκαρ! (ΦΩΤΟ)

Διαβάστε αναλυτικά όλους τους νικητές των βραβείων της 91ης τελετής απονομής
25/02/2019 - 06:08

Μιχάλης Παλαιοδήμος: Ο Έλληνας που διεκδικεί δεύτερη φορά βραβείο στα Όσκαρ!

Εκτός από τον Γιώργο Λάνθιμο ακόμα ένας Έλληνας στους υποψήφιους των βραβείων
22/02/2019 - 15:46

Τα φετινά δώρα στα Όσκαρ θα είναι σοκολατάκια κάνναβης και διακοπές στην Ελλάδα!

Τα δώρα στους υποψήφιους μπορούν να φτάσουν σε κόστος μέχρι εκατόν χιλιάδες δολάρια
20/02/2019 - 12:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Αξίζω και εγώ το χειροκρότημά σας, γιατί μπορούμε" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Επιστρέφουν στην Κύπρο με το χρυσό και στέλνουν μέσω του AlphaNewsLive το δικό τους μήνυμα

Στη δημοσιότητα η Έκθεση του Γενικού Ελεγκτή για το ΡΙΚ

Εξέτασε τον Ημικρατικό Οργανισμό με αφορμή αναφορές για κακοδιαχείριση

Δύο χρόνια πίσω από τα σίδερα άνδρας για κατοχή παιδικής πορνογραφίας

Το Δικαστήριο Λεμεσού καταδίκασε τον άνδρα για κατοχή και διανομή υλικού
Ελλάδα

Συναγερμός στη λεωφόρο Βουλιαγμένης μετά από πυροβολισμούς

70χρονος φέρεται να έστρεψε όπλο εναντίον της συντρόφου του

Το πρόγραμμα του Έλληνα Πρωθυπουργού στη Σύνοδο του Ευρωπαϊκού Συμβουλίου

Κυρίαρχο θέμα θα αποτελέσει το ζήτημα της εξόδου του Ηνωμένου Βασιλείου από την ΕΕ

Πίσω στην Ελλάδα το μοντέλο που συνελήφθη με κοκαΐνη στο Χονγκ Κονγκ (ΦΩΤΟ)

Δείτε τι δήλωσε στις κάμερες μετά την αθώωσή της με την επιστροφή της στην πατρίδα της
Διεθνή

Σε ισχύ από σήμερα η νέος μηχανισμός πολιτικής προστασίας RescEU της ΕΕ

Θεσπίζει ένα νέο απόθεμα ικανοτήτων για πρόληψη καταστροφών και μέτρα ετοιμότητας

Στα σκαριά συνάντηση Τραμπ – Άμπε με φόντο τις εξελίξεις στη Βόρεια Κορέα

Στο επίκεντρο των συνομιλιών στα τέλη Απριλίου και το διμερές εμπόριο

tv news

O Τόνυ ενδίδει στο πάθος του για την Τατιάνα... Θα δώσει το οριστικό τέλος;

O δρόμος όμως με το εμπόριο όπλων δεν έχει γυρισμό... «To Τατουάζ» Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Φώτης αναγκάζεται να παραδεχτεί στην Μάρθα για τη σχέση που είχε με την Κάτια

Η Μάρθα καταλαβαίνει πως η Μαρίνα είναι κόρη του «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 21/03/2019 - 17:40DEAL