Ψυχαγωγία

Babyboom! Η Άντρη Καραντώνη ανακοίνωσε πως περιμένει...το δεύτερο παιδί της(VID)

Tο δεύτερο της παιδί περιμένει η Άντρη Καραντώνη!

Τι και αν τα δημοσιεύματα το ανέφεραν πολύ καιρό πριν, η ίδια αποφάσισε να μην βγάλει άχνα και να το ανακοινώσει όταν η ίδια το επιθυμεί. Σήμερα φαίνεται ήταν η μέρα!

Η παρουσιάστρια πριν από λίγο ανακοίνωσε και επίσημα πως είναι έγκυος και πως πρόκειται να αποκτήσει ακόμη ένα κοριτσάκι με τον σύζυγό της, Νεοκλή Σκουρουμούνη. Μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram ανάρτησε ένα στιγμιότυπο από το gender reveal που πραγματοποίησαν προ ημερών στο σπίτι τους.

Ο ενθουσιασμός ήταν ζωγραφισμένος στα πρόσωπά τους όταν “τρύπησαν” τα μπαλόνια για να μάθουν το φύλο του μωρού και όπως φαίνεται η μικρή Αργυρώ πρόκειται να έχει…αδερφούλα!

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε το βίντεο στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

Ιωάννα Μπέλλα: Τα πρώτα λόγια για τον φημολογούμενο χωρισμό με τον Κύπριο Γιάννη

"Σπάει" τη σιωπή της και απαντά στους δημοσιογράφους
07/08/2020 - 14:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Elsa Hosk θα γίνει μαμά - Ιδού η τρυφερή φωτογραφία με τα "αποκαλυπτήρια"

Δείτε τα πρώτα λόγια του διάσημου μοντέλου
30/09/2020 - 12:44

Ευχάριστα νέα για τον Χοακίν Φίνιξ! Έγινε για πρώτη φορά...πατέρας

Το φύλο του μωρού και το όνομα που θα δώσουν – Οι πρώτες πληροφορίες
28/09/2020 - 11:18

Ν. Σκουρουμούνης: Οι τρυφερές ευχές για τα γενέθλια της Άντρης Καραντώνη (ΦΩΤΟ)

Η οικογενειακή φωτογραφία και τα λόγια αγάπης που μοιράστηκε
24/09/2020 - 15:08

Babyboom για Hadid και Malik: Έγιναν γονείς - Οι πρώτες τρυφερές εικόνες (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά ανάρτηση του μοντέλου στο Instagram και τα λόγια αγάπης του ευτυχισμένου μπαμπά
24/09/2020 - 14:54

Babyboom για τον Κοψιάλη! Θα γίνει για πρώτη φορά πατέρας (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία με την σύντροφό του, όπου ανακοινώνουν τα ευχάριστα νέα
23/09/2020 - 14:32

H σύντροφος του Σόμμερ μιλά πρώτη φορά για την αποβολή του παιδιού τους (VID)

“Είναι κάτι που δεν περίμενα όλο αυτό και μέσα από αυτό είδα τον Κώστα διαφορετικά…”
23/09/2020 - 14:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτές είναι οι ποινές που θα προτείνει η Βουλή για ρίψη πυροτεχνημάτων (ΒΙΝΤΕΟ)

Αυστηρότερες ποινές φυλάκισης και πρόστιμα για τους παραβάτες

Προς ισόβια κάθειρξη το ειδεχθές έγκλημα του βιασμού (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποινικοποιούνται όλες οι μορφές του μετά από εκσυγχρονισμό του ορισμού του κακουργήματος

Στους δρόμους οι Αρμένιοι της Κύπρου για τη κατάσταση στο Ναγκόρνο-Καραμπάχ(VID)

Ζήτησαν άμεσο τερματισμό των εχθροπραξιών - Καλούν ΗΠΑ και Ρωσία να ασκήσουν επιρροή
Ελλάδα

Εντυπωσιακές εικόνες από την Ακρόπολη που άλλαξε φωτισμό

Για πρώτη φορά διακρίνονται τα μνημεία του Ιερού Βράχου από τα τείχη και μεταξύ τους

Αυστηροί περιορισμοί σε οικισμούς των Δήμων Θήβας και Χαλκίδας

Ισχυρή σύσταση για πιστή τήρηση των μέτρων αυτοπροστασίας για τον κορωνοϊό

Εντυπωσιακός ο νέος φωτισμός της Ακρόπολης (BINTEO)

Πιο λαμπερή από ποτέ η Ακρόπολη - Σκορπίζει από την ακτινοβολία της σε όλο τον κόσμo
Διεθνή

Σκέψεις για νέο lockdown στην Ιταλία αν δεν μειωθεί ο αριθμός των περιστατικών

Αύξηση κρουσμάτων σε Ιταλία, Γαλλία- Διαμαρτυρία στο Λονδίνο από καλλιτέχνες

Η Ρωσία καταγγέλλει την αποστολή ξένων μισθοφόρων στο Ναγκόρ

"Ανησυχούμε βαθύτατα για τις εξελίξεις αυτές" αναφέρει το ρωσικό ΥΠΕΞ

Προειδοποίηση Τζόνσον για αυστηρότερα μέτρα κατά του κορωνοϊού

Yψηλή συγκέντρωση κρουσμάτων κυρίως στη βόρεια και κεντροδυτική Αγγλία

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 01/10/2020 - 01:45ΣΕ ΕΙΔΑ