Ψυχαγωγία

Βαλαβάνη-Βασάλος: Στην Αγία Νάπα για τις καλοκαιρινές διακοπές τους! (ΦΩΤΟ)

Στην Αγία Νάπα βρίσκονται από την περασμένη Δευτέρα, ο Κωνσταντίνος Βασάλος και η Ευριδίκη Βαλαβάνη. 

Κωνσταντίνος και Ευριδίκη άφησαν για λίγο τις επαγγελματικές τους υποχρεώσεις στην Αθήνα και ταξίδεψαν στην Κύπρο για να απολαύσουν τις ομορφιές του νησιού μας. Το ζευγάρι επέλεξε την Αγία Νάπα ενώ μοιράστηκαν και αρκετά στιγμιότυπα με τους διαδικτυακούς τους φίλους από τις βόλτες τους.

Δείτε φωτογραφίες που ανάρτησαν: 

Επόμενο άρθρο

Στέλλα Μιζεράκη: Τα συγκλονιστικά λόγια της για τον θάνατο του Πάνου Ζάρλα

Όσα δηλώσε για το μοιραίο βράδυ και πως ενημερώθηκε για τον θάνατο του πρώην συντρόφου της
26/06/2019 - 08:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πιο ερωτευμένοι από ποτέ η Ευρυδίκη Βαλαβάνη και ο Κωνσταντίνος Βασάλος! (ΦΩΤΟ)

Τα φιλιά που αντάλλαξαν και το βίντεο που ανάρτησαν από τις διακοπές τους
30/08/2019 - 12:08

Κωνσταντίνος Βασάλος: Αποκαλύπτει αν έχει απιστήσει σε σχέση του (ΦΩΤΟ)

"Ήταν τρομακτικό! Σε ποιον να πρωτομιλήσω; Ήταν τρέλα!"
23/08/2019 - 13:05

Ο Κωνσταντίνος Βασάλος μιλά για την κόντρα του με τον Ουγγαρέζο και τη Σκορδά

Όσα αποκάλυψε τρεις μήνες μετά την παρεξήγηση τους
21/08/2019 - 10:46

Το οριστικό τέλος στα σενάρια τηλεοπτικής συνάντησης" Σκορδά-Βασάλου"...δόθηκε!

"Ο Βασάλος, αντί να τα βάλει με την Φαίη, τα έβαλε μαζί μου!"
02/06/2019 - 11:13

Η κόντρα συνεχίζεται - Τα νέα "καρφιά" του Ουγγαρέζου στον Βασάλο! (ΒΙΝΤΕΟ)

"Τον Βασάλο τον γνωρίσαμε γιατί είχε δύο γκόμενες μία έξω και μία μέσα στο παιχνίδι..."
14/05/2019 - 14:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τέσσερις συλλήψεις σε σπίτι με το "καλημέρα" για ποσότητες ναρκωτικών

Είχαν εγκαταστήσει κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης που κατέγραφε δημόσιο δρόμο

Σοβαροί κίνδυνοι ελλοχεύουν από τα πυροτεχνήματα από τα κατεχόμενα (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιχειρούν νομοθετικά να πατάξουν την ανεξέλεγκτη χρήση τους οι αρμόδιοι φορείς

56 ανήλικοι τα έπιναν σε club στη Λευκωσία (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκκληση Αστυνομίας προς γονείς να αναλάβουν τις ευθύνες τους
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αλβανία ταρακούνησε ελληνικές περιοχές

Δύο σεισμικές δονήσεις μέσα σε 11 λεπτά αναστάτωσε Αλβανία και Ελλάδα

Συνελήφθη στη Μύκονο μετά από 34 χρόνια αεροπειρατής της TWA (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το χρονικό της αεροπειρατείας της πτήσης 847 της TWA, στην οποία επέβαιναν 15 Έλληνες

Ραγίζει καρδιές η επανένωση ηλικιωμένου με το κατοικίδιο σκυλάκι του (ΒΙΝΤΕΟ)

Τον έχασε για είκοσι ημέρες και τον υποδέχτηκε με δάκρυα και επιφωνήματα χαράς
Διεθνή

"Έσβησε" ο διάσημος ξενοδόχος και φιλάνθρωπος Barron Hilton (ΦΩΤΟ)

Τα τελευταία λόγια που είπε στον παππού και μέντορα της η Paris Hilton, πριν το θάνατο του

Πρωτοφανείς διαδηλώσεις εναντίον της κυβέρνησης Σίσι στην Αίγυπτο (ΒΙΝΤΕΟ)

Κατηγορίες διαφθοράς εναντίον της κυβέρνησης ώθησαν χιλιάδες στους δρόμους

Νεκροί και τραυματίες μετά από πυροβολισμούς σε μπαρ στη Νότια Καρολίνα

Ψάχνει πληροφορίες η Αστυνομία για να βρει τον υπαίτιο για το αιματηρό επεισόδιο

tv news

«Λούης Night Show» Βασιλικό Come Back με XXL- τρολαρίσματα, την Παρασκευή 27/09

Το μεγαλύτερο κωμικό σόου της κυπριακής τηλεόρασης, με τον Λούη Πατσαλίδη επιστρέφει...
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 22/09/2019 - 08:10ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ