Ψυχαγωγία

Βαλάντης: “Το όνειρο μου είναι να φτιάξω δικά μου καλλυντικά”

Δηλώσεις στον Χάρη Παπαθεοχάρους και στην εκπομπή “Με αγάπη Χριστιάνα” παραχώρησε ο τραγουδιστής, Βαλάντης!

Ο Έλληνας τραγουδιστής μίλησε στον δημοσιογράφο, για την θλίψη που πέρασε λόγω της πανδημίας, για τις σπουδές στον τομέα της αισθητικής, το καλλιτεχνικό bullying και για το νέο έρωτα.

Την αγάπη του για το τραγούδι εξέφρασε ο τραγουδιστής αφού δήλωσε:

“Δίνω τον εαυτό μου πάντα όταν τραγουδάω… Όσα λεφτά κι αν πάρει ο καλλιτέχνης δεν αντικαθιστούν το χειροκρότημα…”

Ενώ για τις συνέπειες του covid – 19 σε επαγγελματικό και ψυχολογικό επίπεδο ο ίδιος είπε:

“Οικονομικά ήταν δύσκολα αυτά τα δύο χρόνια… Ευτυχώς ανέπτυξα άλλες δραστηριότητες, μπήκα στον τομέα του εμπορίου…  Είχα περάσει ενάμιση χρόνο θλίψης με τον κορωνοϊό…”

Για τις σπουδές του στην αισθητική ανάφερε:

“Σπουδάζω και πάλι στον τομέα της αισθητικής… Το όνειρο μου είναι να φτιάξω δικά μου καλλυντικά…”

Δεν δίστασε να αναφερθεί και στο bullying που έχει δεχτεί:

“Είχα δεχτεί καλλιτεχνικό bullying για την εμφάνιση μου…”

Όσο αφορά για την πρόταση που του έχουν κάνει για το Survivor είπε:

Υπάρχει το ενδιαφέρον για το Survivor αλλά πρέπει να υπολογίσω ότι έχω τρία παιδιά

Συμπλήρωσε την συνέντευξη λέγοντας:

“Το “Ακροβατώ” το απέρριψε ο Πλούταρχος… Εγώ είχα αποκλείσει το “Κοίτα να μαθαίνεις” του Οικονομόπουλου…”

Ενώ για τον νέο έρωτα είπε:

“Εδώ και ενάμιση χρόνο έχω έναν άνθρωπο που νοιάζεται για μένα και μου προσφέρει ηρεμία…”

Δείτε το σχετικό απόσπασμα:

Επόμενο άρθρο

Ραδιοφωνική παραγωγός την έπεσε στον Σάκη Κατσουλή on air!

Φώναζε “ΣΑΚΗ” και ήταν ξετρελαμένη με την ημίγυμνη φωτογραφία που είδε
16/11/2021 - 15:14

ΣχετικέςΕιδήσεις

Θετικός στον κορωνοϊό ο Γιώργος Σαμπάνης – Ήταν όμως εμβολιασμένος;

Αναβλήθηκε η προγραμματισμένη πρεμιέρα του τραγουδιστή!
16/11/2021 - 08:02

Κωνσταντίνος Αργυρός: Παραδίδει μαθήματα πιάνου ημίγυμνος στο ημίφως

Ο Κωνσταντίνος Αργυρός ρίχνει το Instagram με νέο του βίντεο
14/11/2021 - 10:09

Θρήνος στον καλλιτεχνικό κόσμο: "Έφυγε" από τη ζωή ο Χρήστος Κυριαζής

Ο δημοφιλής Ελλαδίτης τραγουδιστής έχασε τα ξημερώματα τη μάχη με τον καρκίνο
10/11/2021 - 11:35

Τόνι Σφήνος: Παραλίγο ατύχημα για τον τραγουδιστή (VIDEO)

Κατέρρευσε η εξέδρα που τραγουδούσε
08/10/2021 - 08:06

Έλτον Τζον: Αγοράζει ακόμη ένα σπίτι αξίας 8,5 εκατ. δολαρίων

Ο διάσημος τραγουδιστής μίλησε για το μεγάλο χαρτοφυλάκιο ακινήτων του