Ψυχαγωγία

Βάνα Μπάρμπα:«Πού να τον βρω τον σύντροφο;Αν είχα θα με πετούσε από το παράθυρο»

Η Βάνα Μπάρμπα υπήρξε ανέκαθεν μία γυναίκα χείμαρρος, δυναμική και με πολύ έντονη προσωπικότητα.

Απόφασισε να γίνει μητέρα και να αποκτήσει παιδί εκτός γάμου, και σήμερα έχει μία κόρη 16 ετών, έχει αφήσει την υποκριτική και είναι εκλελεγμένη δημοτική σύμβουλος στη Γλυφάδα.

Για την νέα της καθημερινότητα, τις δυκολίες που περνά με την κόρη της στην εφηβεία,τους λόγους που αυτή την περίοδο δεν έχει κάποιον σύντροφο στο πλευρό της αλλά και την απόφασή της να αφήσει την υποκριτική και να αφιερωθεί στην πολιτική αποκάλυψε μεταξύ άλλων η Βάνα Μπάρμπα στην εκπομπή «Ελένη».

«Δεν προλαβαίνω να μαγειρέψω αλλά το μεσημέρι είναι ιερό και τρώμε μαζί με την κόρη μου», δήλωσε.

«Πού να τον βρω εγώ τον σύντροφο; Έχω εγώ χρόνο για σύντροφο; Όταν φτάνεις στις 10, 11 το βράδυ, θες να ξεκουραστείς. Αν είχα κανέναν θα με είχε πετάξει στο παράθυρο. Ήταν επιλογή μου να μην κάνω γάμο, δεν μου άρεσε ο γάμος», ανέφερε η Βάνα Μπάρμπα.

Μάλιστα δήλωσε ότι η υποκριτική έχει τελειώσει οριστικά για εκείνη και την ενδιαφέρει μόνο η πολιτική.

Δείτε όλα όσα ανέφερε η η Βάνα Μπάρμπα στο βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

Nαταλία Γερμανού: "Παντρεύτηκα σε 5 λεπτά. Και πώς χώρισα; Σε άλλα 5 λεπτά πάλι"

Η απίστευτη αποκάλυψη της γνωστής παρουσιάστριας για το... πως παντρεύτηκε και πως χώρισε!
10/02/2018 - 14:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βάνα Μπάρμπα: «Υπήρξα γυναίκα-αράχνη. Έχω καταστρέψει πολλούς αρσενικούς»

Οι αποκαλύψεις, τα λάθη που έκανε και οι προτάσεις που δέχτηκε στο παρελθόν..
11/11/2018 - 12:38

Η Βάνα Μπάρμπα αποθεώνει τον... Απόλλωνα και δηλώνει "Είμαι ερωτευμένη" (ΦΩΤΟ)

Δείτε την ανακοίνωση της ομάδας και τις πόζες με τα κασκόλ για την αδυναμία της στην Κύπρο
22/10/2018 - 17:16

Βάνα Μπάρμπα - Ελένη Φιλίνη: Η μεγάλη κόντρα που θα τελειώσει στα δικαστήρια

Ξεκίνησαν όλα από ένα αστείο βίντεο και τελικά θα τελειώσουν στα δικαστήρια
03/04/2018 - 12:43

Τροχαίο για την Βάνα Μπάρμπα - "Από θαύμα ζω και δεν έμεινε το παιδί μου ορφανό"

Σοβαρό ατύχημα με το αυτοκίνητο - Τα πρώτα της λόγια από το νοσοκομείο και το...λάθος
08/12/2017 - 14:39

Τι κοινό μπορεί να έχουν η Βάνα Μπάρμπα και η Κατερίνα Λάσπα;

Είναι και οι δυο πρόσωπα της ελληνικής τηλεόρασης ωστόσο, τα κοινά τους είναι περισσότερα
24/10/2017 - 08:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε ρυθμούς "Medochemie Nicosia Marathon" τρέχει η Λευκωσία

Δείτε τον χάρτη με τις διαδρομές και μάθετε τους δρόμους που θα είναι κλειστοί για οχήματα

Μικροί πυροσβέστες...εν δράσει (ΦΩΤΟ)

Παιδάκια μετατράπηκαν σε πυροσβέστες και ετοιμάστηκαν για παν ενδεχόμενο

Ένας επίγειος παράδεισος λίγο έξω από το κέντρο της πρωτεύουσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Προσφέρει πολλές επιλογές αναψυχής στους επισκέπτες όλων των ηλικιών
Ελλάδα

Ξεψύχησε αιφνίδια αγγελούδι τεσσάρων μηνών

Τι έδειξε η νεκροτομή που διενεργήθηκε επί της σορού του

Πανελλήνιος Θρήνος-Εύζωνας "έσβησε" μετά από σκοπιά στον Άγνωστο Στρατιώτη(ΦΩΤΟ)

To χρονικό του θανάτου του 24χρονου στρατιώτη με άγνωστα τα ακριβή αίτια θανάτου του

Ξανά στα λευκά ο Λευκός Πύργος (ΦΩΤΟ)

Καθυστερήσεις και ακυρώσεις πτήσεων λόγω της σφοδρής χιονόπτωσης
Διεθνή

Καζάνι που βράζει η Βενεζουέλα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Μπλόκο στην ανθρωπιστική βοήθεια, εντάσεις, οπισθοχωρήσεις και άοπλοι πέφτουν νεκροί

Τηλεφώνησε στην αστυνομία γιατί της πούλησαν...καστανή ζάχαρη αντί για κοκαΐνη

Διαβάστε τον διάλογο με τον αστυνομικό και το...ανοιχτόμυαλο σχόλιο της Αστυνομίας

Έκλεισε το μεγαλύτερο εργοστάσιο Nutella στον κόσμο

Ο λόγος που έκλεισε και το...μέλλον της εταιρείας και των προϊόντων

tv news

Οικογενειακό αμόκ θανάτου στο «ΚΑΡΜΑ» του Αlpha Κύπρου,αυτή την Κυριακή (ΒΙΝΤΕΟ)

Μία αναπάντεχη δολοφονία που δεν θα μπορούσε ποτέ να διανοηθεί ο ανθρώπινος νους...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/02/2019 - 23:45ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ