Ψυχαγωγία

Βαρβάρα Λάρμου: "Είμαι μόνη μου... Θέλω να παντρευτώ"(ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η Βαρβάρα Λάρμου. Η ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για το πήγαινε-έλα σε Κύπρο-Ελλάδα- Αγγλία, τον χώρο της τηλεόρασης και του θεάτρου αλλά και για την προσωπική της ζωή. Συγκεκριμένα ανέφερε:

Στην Αγγλία είναι μεμονωμένα κάποια project, μέσα από κάποιες πλατφόρμες διαδικτυακά. έχω ασχοληθεί με κάποιες ταινίες μικρού μήκους και διαφημιστικά πλέον έχω ατζέντη.  Θα πάω τουλάχιστον 5 φορές τον χρόνο στην Αγγλία.

Η αλήθεια είναι ότι έχει πλεονεκτήματα, δεν βαριέσαι, αλλάζεις παραστάσεις, νιώθω μια εξέλιξη αλλά τώρα άρχισε να με κουράζει, θα ήθελα να αποκτήσω μια σταθερή βάση. Θα ήθελα να μείνω μόνιμα Ελλάδα γιατί είναι οικείο το περιβάλλον.

Δεν θα αφήσω την υποκριτική αλλά θέλω να εξελίξω το κομμάτι της yoga.  Ήμουν σερί 8 χρόνια οπόταν ήθελα να κάνω ένα διάλειμμα  από την υποκριτική για να κοιτάξω και άλλα πράγματα. Ένιωθα ότι θέλω να κάνω διάλειμμα αλλά δεν με φόβιζε. Αυτή η περίοδος αποχή θα με βοηθούσε και θα ήταν μια περίοδος εξέλιξης.

Περιμένω την στιγμή που θα μπω στο αεροπλάνο θα μείνω μόνη μου, να σκεφτώ, να διαβάσω. Την αποζητώ την μοναξιά. Επειδή έχουμε βαρυφορτωμένο πρόγραμμα ο χρόνος με τον εαυτό μου δίνει την ισορροπία μου.

Ο χώρος μας ελκύει ανθρώπους που έχουν πιο διογκωμένα εγώ, πιο τσιμπημένο ναρκισσισμό, ματαιοδοξία. Που αυτό πολλές φορές φέρνει μια αντιζηλία αλλά εγώ είμαι ένας άνθρωπος που είχε πολύ καλές συνεργασίες.  

Είμαι καλά. Είμαι μόνη μου. Θέλω να παντρευτώ μου αρέσει ο θεσμός του γάμου για πολλούς λόγους. Είναι μια πολύ ωραία μέρα. Διασκεδάζω την αγάπη και την ένωση με αυτό τον άνθρωπο. Είμαι και λίγο γελοία στους γάμος, συγκινούμε. Η αλήθεια είναι ότι άρχισα να σκέφτομαι παρόλο που έχω πολλά πράγματα να το κάνω...

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη της Βαρβάρας Λάρμου στο «Με αγάπη Χριστιάνα»

Επόμενο άρθρο

Λευτέρης Σαλωμίδης: Άφησε την Κύπρο και το επάγγελμα του για ένα καλύτερο αύριο

Όσα δήλωσε για τη νέα του ζωή στη Γερμανία και τις δυσκολίες που αντιμετώπισε
25/03/2019 - 16:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Στέλλα Στυλιανού αποκαλύπτει εάν θα επέστρεφε στο ψυχαγωγικό κομμάτι (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τη καραντίνα, τα επαγγελματικά σχέδια και το "άγριο" πρωινό ξύπνημα
24/04/2020 - 07:31

Η Κορτζιά αποκάλυψε γιατί...ξέμειναν με τον Πιέρο σε διαφορετικές χώρες (ΒΙΝΤΕΟ)

Περιέγραψε τη δύσκολη περίοδο που αντιμετωπίζει ο σύζυγός της στην Αστάνα
31/03/2020 - 14:48

"Ξέσπασε" ο Μάριος Αθανασίου για τη λανθασμένη αντιμετώπιση της απιστίας(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τον ρόλο στο "Έρωτας Μετά" και τη δική του φιλοσοφία περί προδοσίας
27/03/2020 - 07:35

H κόρη της Έμιλυς Κολιανδρή "εισέβαλε" στο πλάνο ενώ έκανε συνέντευξη (ΒΙΝΤΕΟ)

Είδαμε για πρώτη φορά τη μικρή Σμαράγδα - Ποια ήταν η αντίδρασή της ηθοποιού;
25/03/2020 - 13:33

H Κολιανδρή αποκαλύπτει τι επιφυλάσσει ο ρόλος της στο "Έρωτας μετά" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τη νέα σειρά του Alpha Κύπρου που θα καθηλώσει
25/03/2020 - 08:50

Αισιόδοξα μηνύματα από την Κίνα στέλνει Ελληνίδα φοιτήτρια (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κατάσταση που επικρατεί στη χώρα όπου ξέσπασε η πανδημία του κορωνοϊού
18/03/2020 - 17:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εντατικοί οι ρυθμοί των ερευνών για τους βανδαλισμούς σε τζαμί της Λεμεσού (VID)

Το περιστατικό εκμεταλλεύτηκαν πολιτικά Άγκυρα και Ψευδοκράτος

9η και 13η Ιουνίου: Τι περιλαμβάνει η τρίτη φάση χαλαρώσεων (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα θα λάβουν την «σφραγίδα» του Υπουργικού για επαναλειτουργία

«Βαρύς ο πέλεκυς» σε 31χρονο για την απόπειρα φόνου στην περιοχή της Επίχωσης

Το Κακουργιοδικείο του επέβαλε ποινή φυλάκισης εννέα ετών - Το χρονικό της υπόθεσης
Ελλάδα

"Έφυγε" από τη ζωή η Αμαλία Μεγαπάνου, πρώην σύζυγος του Κωνσταντίνου Καραμανλή

Οι "διαφορετικοί κόσμοι" της ταλαντούχας συγγραφέως και του Έλληνα Πρωθυπουργού

Tραγωδία στη Βούλα: Νεκρή γυναίκα από πυρκαγιά σε διαμέρισμα στην οδό Σερρών

Μεγάλη επιχείρηση της Πυροσβεστικής για απεγκλωβισμό τεσσάρων προσώπων
Διεθνή

Το «νεαρότερο θύμα» του Covid-19 στην Αυστραλία, δεν είχε ασθενήσει τελικά

Οι Αρχές αναθεώρησαν προς τα κάτω τον αριθμό των νεκρών από την πανδημία

Μια τοιχογραφία για τον George Floyd, εκεί όπου άφησε την τελευταία του πνοή

Τρεις καλλιτέχνες ένωσαν τις δυνάμεις τους και στέλνουν το δικό τους μήνυμα

ΗΠΑ: Η στιγμή που κροτίδα χτυπάει δημοσιογράφο ενώ καλύπτει τα επεισόδια (VID)

Για 7η μέρα συνεχίζονται οι διαδηλώσεις για τη δολοφονία του Αφροαμερικανού Τζορτζ Φλόιντ

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 02/06/2020 - 21:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ