Ψυχαγωγία

Βαρβάρα Λάρμου: "Είμαι μόνη μου... Θέλω να παντρευτώ"(ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η Βαρβάρα Λάρμου. Η ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για το πήγαινε-έλα σε Κύπρο-Ελλάδα- Αγγλία, τον χώρο της τηλεόρασης και του θεάτρου αλλά και για την προσωπική της ζωή. Συγκεκριμένα ανέφερε:

Στην Αγγλία είναι μεμονωμένα κάποια project, μέσα από κάποιες πλατφόρμες διαδικτυακά. έχω ασχοληθεί με κάποιες ταινίες μικρού μήκους και διαφημιστικά πλέον έχω ατζέντη.  Θα πάω τουλάχιστον 5 φορές τον χρόνο στην Αγγλία.

Η αλήθεια είναι ότι έχει πλεονεκτήματα, δεν βαριέσαι, αλλάζεις παραστάσεις, νιώθω μια εξέλιξη αλλά τώρα άρχισε να με κουράζει, θα ήθελα να αποκτήσω μια σταθερή βάση. Θα ήθελα να μείνω μόνιμα Ελλάδα γιατί είναι οικείο το περιβάλλον.

Δεν θα αφήσω την υποκριτική αλλά θέλω να εξελίξω το κομμάτι της yoga.  Ήμουν σερί 8 χρόνια οπόταν ήθελα να κάνω ένα διάλειμμα  από την υποκριτική για να κοιτάξω και άλλα πράγματα. Ένιωθα ότι θέλω να κάνω διάλειμμα αλλά δεν με φόβιζε. Αυτή η περίοδος αποχή θα με βοηθούσε και θα ήταν μια περίοδος εξέλιξης.

Περιμένω την στιγμή που θα μπω στο αεροπλάνο θα μείνω μόνη μου, να σκεφτώ, να διαβάσω. Την αποζητώ την μοναξιά. Επειδή έχουμε βαρυφορτωμένο πρόγραμμα ο χρόνος με τον εαυτό μου δίνει την ισορροπία μου.

Ο χώρος μας ελκύει ανθρώπους που έχουν πιο διογκωμένα εγώ, πιο τσιμπημένο ναρκισσισμό, ματαιοδοξία. Που αυτό πολλές φορές φέρνει μια αντιζηλία αλλά εγώ είμαι ένας άνθρωπος που είχε πολύ καλές συνεργασίες.  

Είμαι καλά. Είμαι μόνη μου. Θέλω να παντρευτώ μου αρέσει ο θεσμός του γάμου για πολλούς λόγους. Είναι μια πολύ ωραία μέρα. Διασκεδάζω την αγάπη και την ένωση με αυτό τον άνθρωπο. Είμαι και λίγο γελοία στους γάμος, συγκινούμε. Η αλήθεια είναι ότι άρχισα να σκέφτομαι παρόλο που έχω πολλά πράγματα να το κάνω...

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη της Βαρβάρας Λάρμου στο «Με αγάπη Χριστιάνα»

Επόμενο άρθρο

Λευτέρης Σαλωμίδης: Άφησε την Κύπρο και το επάγγελμα του για ένα καλύτερο αύριο

Όσα δήλωσε για τη νέα του ζωή στη Γερμανία και τις δυσκολίες που αντιμετώπισε
25/03/2019 - 16:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η ομάδα του "Με αγάπη Χριστιάνα" στο μαιευτήριο δίπλα στην Αριστοτέλους (ΦΩΤΟ)

Η επίσκεψη στο Μητέρα και Παιδί και η έκπληξη που τις επιφύλαξαν
24/04/2019 - 22:26

Μαρία Ιωάννου: Ξεκαθαρίζει αν εγκαταλείπει την τηλεόραση (ΒΙΝΤΕΟ)

Η δύσκολη στιγμή που έζησαν με τον σύζυγο της και τα παιδιά της
24/04/2019 - 17:38

Σε ποιον μοιάζει ο γιος της Αριστοτέλους και του Εφραίμ; (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ειπώθηκαν στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" για τον μικρό Αντρέα
24/04/2019 - 15:41

Με αυτό τον ξεκαρδιστικό τρόπο αποχαιρέτησε την Χριστιάνα η ομάδα της(ΦΩΤΟ)

Έτοιμη να γεννήσει όλη η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
23/04/2019 - 17:55

Η τεράστια ανθοδέσμη που δέχθηκε η Αριστοτέλους και η τελευταία εμφάνιση(ΒΙΝΤΕΟ)

Η εμφάνισή της λίγες ώρες πριν γεννήσει και όλα όσα δήλωσε η παρουσιάστρια
23/04/2019 - 16:41

Ηλέκτρα Φωτιάδου:"Ελπίζω στη ζωή μου, να μην έχω ανάγκη το παιδί μου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρόταση στην Αριστοτέλους να γίνει θεατρική παραγωγός και η αναζήτηση χορηγίας
22/04/2019 - 16:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χάθηκαν εδώ και δυο μέρες τα ίχνη 31χρονου (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία ζητά τη βοήθεια των πολιτών για τον εντοπισμό του

Μπαίνουν στο ΓεΣΥ οι τ/κ που εργάζονται στις ελεύθερες περιοχές (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξεπέρασαν τις 60.000 οι εγγραφές των δικαιούχων στο Γενικό Σύστημα Υγείας

Έκανε και διαδικτυακά μαθήματα στο youtube ο "Ορέστης" (ΒΙΝΤΕΟ)

Mοίραζε γνώσεις και δεξιότητες σε εκατοντάδες χρήστες του διαδικτύου
Ελλάδα

Παραιτούνται από το Βουλευτικό αξίωμα Μεϊμεράκης και Ασημακοπούλου

Ποιοι αναμένουν να πάρουν τις έδρες των υποψηφίων ευρωβουλευτών

58 χρόνια κάθειρξη σε "πατέρα" που βίαζε την κόρη του από τα 5 μέχρι τα 8 της

Ένορκοι και δικαστές τον έκριναν ομόφωνα ένοχο και τον έστειλαν στη φυλακή

Στην Κίνα για επίσημη επίσκεψη μεταβαίνει ο Τσίπρας

Συναντά τον Πρόεδρο και των Πρωθυπουργό της χώρας
Διεθνή

Συναγερμός στη Μόσχα μετά από πληροφορία για πυροβολισμούς

Στο σημείο σπεύδουν δυνάμεις ασφαλείας και ιατροδικαστές

SOS εκπέμπουν μετεωρολόγοι για την ξηρασία που απειλεί την Ευρώπη

Δασικές πυρκαγιές, ξερά πηγάδια και καλλιέργειες στο "μάτι του κυκλώνα"

Συναγερμός στο Ισραήλ: Καταγράφηκαν κρούσματα γρίπης των πτηνών

Τι ανακοίνωσε ο Παγκόσμιος Οργανισμός για την Υγεία των Ζώων

tv news

Μία συγκλονιστική εκπομπή που περιγράφει βήμα προς βήμα την πορεία του Χριστού..

Λεπτό προς λεπτό η πορεία του Χριστού από τη ζωή στο θάνατο «24 ΩΡΕΣ» Γ’Μέρος το Μ.Σάββατο
Alpha TV Κύπρου

Σε Α' τηλεοπτική προβολή η συναυλία-αφιέρωμα στον Μεγάλο Κύπριο Μουσικοσυνθέτη

Μάριος Τόκας «Για Πάντα Εδώ» Δευτέρα και Τρίτη του Πάσχα στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 25/04/2019 - 22:55HACHIKO: A DOG'S STORY