Ψυχαγωγία

Βαρβάρα Λάρμου: "Είμαι μόνη μου... Θέλω να παντρευτώ"(ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η Βαρβάρα Λάρμου. Η ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για το πήγαινε-έλα σε Κύπρο-Ελλάδα- Αγγλία, τον χώρο της τηλεόρασης και του θεάτρου αλλά και για την προσωπική της ζωή. Συγκεκριμένα ανέφερε:

Στην Αγγλία είναι μεμονωμένα κάποια project, μέσα από κάποιες πλατφόρμες διαδικτυακά. έχω ασχοληθεί με κάποιες ταινίες μικρού μήκους και διαφημιστικά πλέον έχω ατζέντη.  Θα πάω τουλάχιστον 5 φορές τον χρόνο στην Αγγλία.

Η αλήθεια είναι ότι έχει πλεονεκτήματα, δεν βαριέσαι, αλλάζεις παραστάσεις, νιώθω μια εξέλιξη αλλά τώρα άρχισε να με κουράζει, θα ήθελα να αποκτήσω μια σταθερή βάση. Θα ήθελα να μείνω μόνιμα Ελλάδα γιατί είναι οικείο το περιβάλλον.

Δεν θα αφήσω την υποκριτική αλλά θέλω να εξελίξω το κομμάτι της yoga.  Ήμουν σερί 8 χρόνια οπόταν ήθελα να κάνω ένα διάλειμμα  από την υποκριτική για να κοιτάξω και άλλα πράγματα. Ένιωθα ότι θέλω να κάνω διάλειμμα αλλά δεν με φόβιζε. Αυτή η περίοδος αποχή θα με βοηθούσε και θα ήταν μια περίοδος εξέλιξης.

Περιμένω την στιγμή που θα μπω στο αεροπλάνο θα μείνω μόνη μου, να σκεφτώ, να διαβάσω. Την αποζητώ την μοναξιά. Επειδή έχουμε βαρυφορτωμένο πρόγραμμα ο χρόνος με τον εαυτό μου δίνει την ισορροπία μου.

Ο χώρος μας ελκύει ανθρώπους που έχουν πιο διογκωμένα εγώ, πιο τσιμπημένο ναρκισσισμό, ματαιοδοξία. Που αυτό πολλές φορές φέρνει μια αντιζηλία αλλά εγώ είμαι ένας άνθρωπος που είχε πολύ καλές συνεργασίες.  

Είμαι καλά. Είμαι μόνη μου. Θέλω να παντρευτώ μου αρέσει ο θεσμός του γάμου για πολλούς λόγους. Είναι μια πολύ ωραία μέρα. Διασκεδάζω την αγάπη και την ένωση με αυτό τον άνθρωπο. Είμαι και λίγο γελοία στους γάμος, συγκινούμε. Η αλήθεια είναι ότι άρχισα να σκέφτομαι παρόλο που έχω πολλά πράγματα να το κάνω...

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη της Βαρβάρας Λάρμου στο «Με αγάπη Χριστιάνα»

Επόμενο άρθρο

Λευτέρης Σαλωμίδης: Άφησε την Κύπρο και το επάγγελμα του για ένα καλύτερο αύριο

Όσα δήλωσε για τη νέα του ζωή στη Γερμανία και τις δυσκολίες που αντιμετώπισε
25/03/2019 - 16:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Κατερίνα Αγαπητού... αντιμέτωπη με τον μεγαλύτερο φόβο της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η δημοσιογράφος ήταν η δεύτερη καλεσμένη του Χάρη Παπαθεοχάρους στην ενότητα "Scary Μούρη"
14/09/2019 - 16:34

Χαριτίνη Ηλιάδου: Απαντά πρώτη φορά αν είναι σε σχέση με τον Ερμογένη Σκιτίνη

Όσα δήλωσε για τη συνεργασία με τον Ανδρέα Γεωργίου και τη συμμετοχή της στις "8 Λέξεις"
11/09/2019 - 17:34

«Αστέρια στην Άμμο»: Η συγγραφέας έρχεται στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα»!

Την Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου, η Χριστιάνα Αριστοτέλους υποδέχεται τη Ρένα Ρώσση-Ζαΐρη
10/09/2019 - 16:37

Μαρία Ιωάννου: Ο λόγος που σώθηκε ο γάμος της και η συγκίνηση on air (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η γνωστή ηθοποιός στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
06/09/2019 - 17:42

Ανδρέας Γεωργίου:Οι αποκαλύψεις για τις "8 Λέξεις" λίγο πριν την μεγάλη πρεμιέρα

Όσα θα δούμε στο πρώτο διπλό επεισόδιο την Κυριακή 8 Σεπτεμβρίου στον Alpha Κύπρου
06/09/2019 - 16:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τι λέει η Αστυνομία για τη συνδρομή Μαρνερίδη στην υπόθεση θανάτου του 16χρονου

"Με αυτές τις εξετάσεις ίσως καταδειχθούν και ποιά πρόσωπα έχουν διαπράξει αδικήματα"

Παιδεία σε κρίση... (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκπαιδευτικοί, μαθητές, γονείς και Υπουργείο Παιδείας αναζητούν λύσεις στο και 5'

Παιχνίδια "παγίδες" σε νηπιαγωγείο στις Κόκκινες (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Ακούμε υποσχέσεις και όχι πράξεις" λένε οι γονείς - Εικόνες από τον ακατάλληλο παιδότοπο
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Ο Τζάστιν Τριντό απολογήθηκε που ντύθηκε Αλαντίν πριν δύο δεκαετίες

Η φωτογραφία προκάλεσε θύελλα αντιδράσεων περί ρατσιστικής συμπεριφοράς

Ιρανικά ΜΜΕ: Οι ΗΠΑ δεν έβγαλαν βίζα στον Πρόεδρο μας

Ενδέχεται να ακυρωθεί η συμμετοχή Ρουχανί στη Γενική Συνέλευση των Ηνωμένων Εθνών

Φόρεσαν χειροπέδες στον ένοπλο που απειλούσε να ανατινάξει γέφυρα στο Κίεβο

Η αστυνομία είχε χαρακτηρίσει "προετοιμασία τρομοκρατικής επίθεσης" την ενέργειά του

tv news

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Στείλτε και εσείς τη δική σας ιστορία, για να ετοιμάσουμε μία μοναδική έκπληξη!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 19/09/2019 - 13:15ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ