Ψυχαγωγία

Βίκυ Καγιά:Η τελευταία φωτογραφία λίγο πριν μπει στο μαιευτήριο για να γεννήσει

H Bίκυ Καγιά είναι έτοιμη να γεννήσει...

Το γνωστό μοντέλο και παρουσιάστρια ίσως ήταν η πιο δραστήρια Ελαδίτισσα έγκυος, αφού μέχρι και την τελευταία στιγμή βρισκόταν στις επαγγελματικές της υποχρεώσεις.

Σε αυτό βοήθησε φυσικά και το μωράκι της, αφού η εγκυμοσύνη κυλάει φυσιολογικά και ήρεμα. Η Βίκυ Καγιά όμως και επίσημα μπαίνει στα 24ωρα του τοκετού και από μέρα σε μέρα από στιγμή σε στιγμή θα γίνει μανούλα.

Η ίδια ανέβασε δυο τελευταίες φωτογραφίες πρν μπει στο μαιευτήριο, από το επαγγελματικό της περιβάλλον και γεμάτη χαμόγελο αναχωρεί για τη νέα ζωή της γράφοντας "Last day in my atelier before i go into labour!" .

Δείτε τις εν λόγω φωτογραφίες. Εμείς να της ευχηθούμε με ένα πόνο!

 

biki

viki

Επόμενο άρθρο

Η Αθηνά Οικονομάκου ετοιμάζει το παιδικό δωμάτιο - Τα ψώνια και η...yoga (ΦΩΤΟ)

Βγηκε για ψώνια λίγο πριν γεννήσει με τον άντρα της
20/01/2018 - 11:37

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έγκυος η Κατερίνα Στικούδη; Η απάντησή της... (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα αποκάλυψε σε τηλεοπτική εκπομπή και το "πέπλο μυστηρίου"
07/02/2019 - 17:02

Εγκυμονούσα ενεπλάκη σε τροχαίο ατύχημα στο δρόμο Αστρομερίτη-Λευκωσίας

Κλειστή η μια λωρίδα του δρόμου με κατεύθυνση τη Λευκωσία
27/01/2019 - 18:22

Εγκυμονούσα μεταφέρθηκε από το ψυχιατρείο στο Μακάριο και δραπέτευσε (BINTEO)

Διέλαθε της προσοχής των νοσηλευτών, απέδρασε από το νοσοκομείο και αναζητείται
13/11/2018 - 09:53

Αυτός είναι ο πατέρας του παιδιού της Σάσας Μπάστα.... (ΦΩΤΟ)

Τον ψάχνουν όλοι... Τον έχει παντρευτεί ήδη δυο φορές:
07/11/2018 - 11:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Πράσινο φως" για καλλιέργεια, παραγωγή και χρήση ιατρικής κάνναβης (ΒΙΝΤΕΟ)

Στόχος η προσέλκυση οικονομικά εύρωστων εταιρειών με παγκόσμια εμπειρία στον τομέα

Διορία ένα μήνα στον Υπουργό για κατεδάφιση του κτήματος Μακένζι (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα συμμορφωθεί πλήρως με τις αποφάσεις του Δικαστηρίου, δηλώνει ο Κωνσταντίνος Πετρίδης

Ο Alpha στο αντιτορπιλικό Μακφόλ του 6ου Αμερικανικού στόλου (ΒΙΝΤΕΟ)

Το εντυπωσιακό πλοίο έδεσε στο λιμάνι Λεμεσού
Ελλάδα

"Βόρεια Μακεδονία" και στις ελληνικές πινακίδες

Τέλος το "FYROM" στις πινακίδες στα σύνορα Ελλάδας-Βόρειας Μακεδονίας
Διεθνή

Τι θα γίνει με τις πτήσεις προς Αγγλία σε περίπτωση άτακτου Brexit;

Μέχρι πότε διασφαλίζονται προγραμματισμένες πτήσεις βάσει ειδικής διάταξης;

Ένοπλος μπούκαρε σε επιχείρηση και άρχισε να πυροβολεί αδιακρίτως

Τι δήλωσαν αυτόπτες μάρτυρες για τον δράστη που τραυμάτισε αστυνομικούς και πολίτες

Αμερικανική ανθρωπιστική βοήθεια στη Βενεζουέλα

Στέλνουν περισσότερους από 200 τόνους στα σύνορα της Βενεζουέλας με την Κολομβία

tv news

Αγάπη,αγώνας,δύναμη, στοργή δυσκολίες αλλά και ελπίδα το Σάββατο στις «24 Ώρες»

O Γολγοθάς μιας γυναίκας με παιδιά που έχουν ιδιαιτερότητες και ο κοινωνικός αποκλεισμός..
Alpha TV Κύπρου

Η Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή υποδέχεται τον Λούη Πατσαλίδη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μια εκπομπή γεμάτη συγκίνηση, τραγούδι και γέλιο...«Παράδοση Κατ' Οίκον» στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 16/02/2019 - 06:15DEAL