Ψυχαγωγία

Βουράτε Γειτόνοι: Ο Μιχάλης Σοφοκλέους ως τραπεζίτης αντιμέτωπος με τον...Ρίκκο!

Μια από τις πιο αγαπημένες τηλεοπτικές σειρές με τεράστια εμπορική επιτυχία της κυπριακής τηλεόρασης επέστρεψε στην... μεγάλη οθόνη του κινηματογράφου με πρεμιέρα από τα σινεμά της Νέας Υόρκης.

Η ταινία "Βουράτε Γειτόνοι" σε σκηνοθεσία του καταξιωμένου σκηνοθέτη Στάμου Τσάμη και σενάριο του Γιώργου Τσιάκκα προγραμματίστηκε για την πρώτη προβολή στη Κύπρο, στις 21 Μαρτίου.

Οι αγαπημένοι ήρωες της σειράς επιστρέφουν μέσα από τον κινηματογράφο και είναι έτοιμοι να μας χαρίσουν μοναδικές στιγμές γέλιου. Η Ναστάζια, ο Ρίκκος, η Πέπα, η Κικίτσα, ο Ατρεμάκης, ο Γιαννής  και ακόμη περισσότεροι ρόλοι που αγαπήσαμε ετοιμάζονται για νέες περιπέτειες.

Στη δημοσιότητα ακόμα ένα τρέιλερ, με μια μεγάλη έκπληξη με τον τραπεζικό υπάλληλο Μιχάλη Σοφοκλέους να "στριμώχνει" τον Ρίκκο Μάππουρο, με την αγαπημένη ατάκα ...του κούσπου να παίρνει σάρκα και οστά.

Δείτε το τρέιλερ

 

Επόμενο άρθρο

Πρωταγωνιστής του "Τατουάζ" έπεσε θύμα χάκερ - Όλες οι λεπτομέρειες...(ΦΩΤΟ)

Όσα όσα αποκάλυψε και εκμυστηρεύτηκε στα social media
20/02/2019 - 18:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Είναι γεγονός! Η Ναστάζια έτοιμη να μαγέψει και την... Ελλάδα!

Ήρθε η στιγμή οι "καλαμαράδες" να τρέξουν με τους Γειτόνους
06/04/2019 - 11:44

Η "εισβολή των Γειτόνων" στο... Λούης Night Show! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ναστάζια, ο Αρτεμάκης, η Βαθούλα, ο Όμορφος και ο Κάττος μαζί με τον Λούη
30/03/2019 - 15:22

Όλα όσα έγιναν στην λαμπερή πρεμιέρα της ταινίας "Βουράτε Γειτόνοι" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δήλωσαν οι πρωταγωνιστές της πολυαναμενόμενης ταινίας
21/03/2019 - 16:40

Βουράτε Γειτόνοι: H εντυπωσιακή είσοδος των πρωταγωνιστών με...διπλοκάμπινο

Η Πέπα και Ρίκκος μαζί σε μια ανατρεπτική άφιξη στην μεγάλη πρεμιέρα της ταινίας
21/03/2019 - 12:22

Χριστόφορος Χριστοφόρου: "Μου έτυχε να παίξω σε θέατρο με οκτώ θεατές" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για την ταινία "Βουράτε Γειτόνοι" λίγες μέρες πριν την πρεμιέρα
17/03/2019 - 16:46

Βουράτε Γειτόνοι:Κυκλοφόρησε το επίσημο ξεκαρδιστικό τρέιλερ της ταινίας(ΒΙΝΤΕΟ)

Δυο λεπτά που αποκαλύπτουν την ιστορία της ταινίας...
08/03/2019 - 19:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ματωμένο μπάτσελορ πάρτι στην Αγία Νάπα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο αιματηρός καβγάς άρχισε δίχως λόγο και με ασήμαντη αφορμή...

Συγκινητικό αντίο στη μικρή "Αφροδίτη" από παιδιά δημοτικού (ΦΩΤΟ)

Έστειλαν το δικό τους μήνυμα μέσα από την τέχνη
Ελλάδα

Έλληνες κρατούμενοι είχαν καταπιεί 121 σακουλάκια κάνναβης

Οι δυο κρατούμενοι παρέμειναν στο Νοσοκομείο ώσπου να αποβάλλουν τα σφαιρίδια

Η απάντηση του Ελληνικού ΥΠΕΞ στην Τουρκία για τη Γενοκτονία Ποντίων

"Ακόμη μια αδόκιμη προσπάθεια παραποίησης της ιστορίας"

Τουρκικό ΥΠΕΞ: "Έλληνες πολιτικοί διαστρεβλώνουν ιστορικά γεγονότα"

Για τα γεγονότα της 19ης Μαΐου του 1919 και τη γενοκτονία των Ποντίων
Διεθνή

Ζητούν την παραίτηση της Μέι μετά από τη νέα πρόταση για το Brexit

Συγκεντρώνονται επιστολές βουλευτών που ζητούν αλλαγή του καταστατικού του κόμματος

Αμερικανικό τελεσίγραφο στην Τουρκία για τους S-400

Απαράδεκτη παρέμβαση των Ηνωμένων Πολιτειών καταγγέλλει το Κρεμλίνο

Συρία: Οι ΗΠΑ βλέπουν «ενδείξεις» χρήσης χημικών όπλων και απειλούν με αντίποινα

"Οι επιθέσεις πρέπει να τερματιστούν" διαμηνύει εκπρόσωπος του ΥΠΕΞ

tv news

Ο Στέφανος κάνει μια κίνηση απελπισίας προκειμένου να πείσει την Όλγα...

«To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο Εκτάκτως στις 22:30 στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα δεν είναι σίγουρη αν θέλει να ανοίξει το φάκελο της Κάτιας...

Η Κάτια χάνει τη γη κάτω απ’τα πόδια της «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 22/05/2019 - 21:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ