Ψυχαγωγία

Cardi B: Αποκάλυψε τον λόγο που συγχώρεσε τον...άπιστο σύζυγό της(ΦΩΤΟ)

Η διάσημη ράπερ Cardi B μετά τις αποκαλύψεις για το ότι ο σύζυγός της, την έχει απατήσει στο παρελθόν, μέσα από την συνέντευξη που παραχώρησε στο περιοδικό Vogue, αποκάλυψε τον λόγο που τον έχει συγχωρέσει και πως το διαχειρίστηκε. Η βαθιά και ειλικρινής αγάπη που νιώθει για εκείνον αποτέλεσε...μονόδρομος για την απόφασή της.

Η ίδια επισήμανε πως:

«Όλοι μας έχουμε προβλήματα. Πιστεύω στην συγχώρεση και προσεύχομαι γι’ αυτό, το ίδιο και ο άντρας μου.

Ήταν ο άνθρωπος που ήταν δίπλα μου σε όλα όπως ήμουν και εγώ και γι’ αυτό όταν απατήσεις αυτό το άτομο είναι λες και έχεις εξαπατήσει το πρόσωπο που σε νοιαζόταν πιο πολύ.»

ΞΚΝΜ

Στην συνέχεια ανάφερε πως πολλοί θαυμαστές της, είχαν απογοητευτεί μαζί της και για την απόφαση που πήρε να τον συγχωρέσει ενώ δεν παρέλειψε να επισημάνει ότι ένιωθε έντονη πίεση από τα social media.

Συγκεκριμένα ανέφερε πως:

«Όταν με τον άντρα μου είχαν ξεκινήσει τα προβλήματα – όταν με απάτησε και όλα – και αποφάσισα να μείνω μαζί του και να το δουλέψουμε μαζί, πολλοί θαυμαστές μου είχαν θυμώσει μαζί μου και πολλές γυναίκες είχαν απογοητευτεί με εμένα.

Όμως η αληθινή ζωή έτσι είναι, όταν αγαπάς κάποιον και το να σταματήσεις να είσαι μαζί του σε πληγώνει και έχεις και τα social media να σου λένε να μην μιλάς σε αυτό το άτομο γιατί σε απάτησε.

Μετά, όταν αποφασίσεις να τα βρεις με αυτό το πρόσωπο, σου επιρρίπτουν ευθύνες και σου λένε πόσο τους έχεις απογοητεύσει»

 

 

Επόμενο άρθρο

Τα Χριστουγεννιάτικα δώρα που ζήτησαν τα βασιλικά μωρά και το "όχι" του Παλατιού

Η πριγκίπισσα Σαρλότ και Γεώργιος δέχθηκαν την πρώτη απόρριψη από τους τους γονείς τους
10/12/2019 - 09:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Aν με απατούσε ο Εφραίμ θα μου το έλεγες;" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ερώτηση "φωτιά" και οι...δηλώσεις περί απιστίας του άντρα της
22/01/2020 - 11:46

Ελένη Φουρέιρα: Για τα μάτια ποιου καλλιτέχνη χώρισε τον Αλμπέρτο Μποτία;

Αποκαλύφθηκε το τρίτο πρόσωπο που έφερε "σύννεφα" στη σχέση του ζευγαριού
20/01/2020 - 14:46

Φουρέιρα - Μποτία: Το οριστικό "τέλος" στη σχέση τους και όλες οι λεπτομέρειες

Ο λόγος χωρισμού, το ταξίδι και ο έρωτας που τέλειωσε...
19/01/2020 - 12:40

H Ριάνα χώρισε τον Σαουδάραβα sexy δισεκατομμυριούχο και αυτός είναι ο λόγος

Λίγες ώρες μετά που έγινε γνωστό τα "πέταξε" όλα στα social media
19/01/2020 - 11:47

Kaia Gerber - Pete Davidson: Xώρισαν λόγω της...Cindy Crawford!

Το μοντέλο ως το τρίτο πρόσωπο στη σχέση τους - Η επίτευξη του στόχου και η δολοπλοκία
16/01/2020 - 12:19

Ξεσπά η Δούκισσα Νομικού: "Μου λείπει η αθωότητα και η αλήθεια…"

Η "σπόντα" για την ψεύτικη πραγματικότητα και το κοινωνικό μήνημα που στέλνει
11/01/2020 - 09:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτά είναι τα μέτρα του Υπουργείου Υγείας για αντιμετώπιση του κοροναϊού

Τι συστήνει στους ταξιδιώτες που προτίθενται να μεταβούν στην Κίνα και την επαρχία Wuhan

Στη φυλακή 12 χρόνια 25χρονος που είχε στη κατοχή του δεκάδες κιλά κάνναβη

Τον ανέκοψαν στον αυτοκινητόδρομο και ακολούθησαν έρευνες σε υποστατικά

Κίτρινη προειδοποίηση λόγω σφοδρών ανέμων από την Μετεωρολογική Υπηρεσία(ΒΙΝΤΕΟ)

Ριπές μέχρι 7-8 μποφόρ αναμένεται να επηρεάσουν κυρίως το εσωτερικό και τα νότια
Ελλάδα

Συναγερμός στο «Ελ. Βενιζέλος» για ύποπτο κρούσμα κορονοϊού

Πρόκειται για παιδί που ταξίδεψε στην Ελλάδα από την Κίνα

Σε τέσσερις φορές ισόβια καταδικάστηκε ο Κώστας Πάσσαρης

Το Μικτό Ορκωτό Εφετείο Αθήνας δεν αναγνώρισε κανένα ελαφρυντικό στον διαβόητο κακοποιό

«Προσβλέπω σε μια κοινωνία που ατενίζει με αισιοδοξία το μέλλον»

Οι πρώτες δηλώσεις της νέας Προέδρου της Ελληνικής Δημοκρατίας
Διεθνή

"Είχαμε δικαίωμα να αφήσουμε τους πρόσφυγες προς την ΕΕ και δεν το κάναμε"

Δεν εφαρμόστηκαν οι υποσχέσεις της Ευρώπης είπε ο Τούρκος ΥΠΕΞ Μεβλούτ Τσαβούσογλου

Η στιγμή που ο Μακρόν διώχνει ισραηλινούς αστυνομικούς από εκκλησία (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν έκρυψε τον εκνευρισμό του με την παρουσία τους και τους είπε "βγείτε έξω"

Σε επιφυλακή το παγκόσμιο υπό τον φόβο εξάπλωσης του κοροναϊού

Στα 571 τα κρούσματα στη Κίνα - Συνεδριάζει ο Παγκόσμιος Οργανισμός Υγείας

tv news

Μάξιμος και Νικηφόρος βρίσκονται σε δεινή θέση, με τους τοκογλύφους να πιέζουν..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Ο Χατζής προχωράει το σχέδιό του να απομακρύνει την Μαρίνα από τον Μιχάλη...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 23/01/2020 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ