Ψυχαγωγία

Το χειρουργείο της Αρναούτη και οι αιχμές για Φρόσω -"Δε περάσαμε τα ίδια"(ΦΩΤΟ)

Η Μίνα Αρναούτη συνεχίζει τα χειρουργεία μετά τους σοβαρούς τραυματισμούς που είχε έπειτα από το τροχαίο με τον Παντελή Παντελίδη, που στοίχισε τη ζωή στον αγαπημένο καλλιτέχνη.

Η ίδια ενημέρωσε τους διαδικτυακούς της φίλους μέσα από το Facebook, για τη κατάσταση της πάντα με χιούμορ, έτσι όπως αντιμετωπίζει τη ζωή της τα τελευταία χρόνια.

Αρχικά, η Μίνα Αρναούτη έγραψε ως σχόλιο στην εικόνα που δημοσίευσε : «Τέλος και με το χειρουργείο!!! Μόνο που πεινάω και δεν πρέπει να φάω…», με αποτέλεσμα να λάβει το μήνυμα ενός φίλου της σχετικά με τη συμπεριφορά της σε σύγκριση με την Φρόσω Κυριάκου. Συγκεκριμένα ανέφερε:

"Ευτυχώς η Φρόσω έχει δείξει μεγαλύτερη διακριτικότητα"

Η Μίνα Αρναούτη δε δίστασε να απαντήσει γεμάτη ειλικρίνεια αλλά και αιχμές, σχολιάζοντας από το νοσοκομείο την Φρόσω Κύριάκου

: «Εεε δεν περάσαμε και τα ίδια. Εκείνη 5 μέρες εγώ δυο χρόνια… Μην τρελαίνεσαι κι εγώ στη θέση της συνδεδεμένους με Κάιρο θα σας είχα όλους».

Δείτε τις σχετικές αναρτήσεις στα social media. Ακολούθησαν σχόλια που έκριναν τα όσα ανέφερε και επιβεβαιώνοντας τις άσχημες σχέσεις τους μετά το δυστήχημα όπου από κολλητές έγιναν δυο απλές γνωστές.

 

ΜΙΝΑ

ΣΧΟΛΙΟ

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το μήνυμα της Μίνας Αρναούτη τρία χρόνια μετά τον θάνατο του Παντελίδη (ΦΩΤΟ)

"Σαν σημερα ξεκινησαμε να παμε μια βολτα που το ξημερωμα μας βρηκε..."
18/02/2019 - 08:58

Η δημόσια εξομολόγηση της Αρναούτη: "Πόσο ακριβά πλήρωσα αυτή τη βόλτα;" (ΦΩΤΟ)

Η κρίση πανικού, το 14ο χειρουργείο και η φωτογραφία μέσα από το νοσοκομείο...
07/12/2018 - 16:03

Υπόθεση Παντελίδη: Η απάντηση της Αρναούτη μετά τις νέες εξελίξεις (ΦΩΤΟ)

Η πρώτη αντίδραση και το σχόλιο όλο νόημα μετά την έκθεση των Κύπριων εμπειρογνωμόνων...
01/11/2018 - 09:57

Μίνα Αρναούτη:"Κάποιος άλλαξε την κατάθεση μου για να φανώ ψεύτρα"

Όσα δήλωσε για το μοιραίο βράδυ του δυστυχήματος και τον "πόλεμο" που δέχτηκε..
24/10/2018 - 15:40

Νέο ξέσπασμα από την Μίνα Αρναούτη - Η απάντηση σε όσους την αμφισβητούν! (ΦΩΤΟ)

"Ακούω ότι υπάρχουν διάφορα σχόλια ότι με χρίσανε δημοσιογράφο…"
17/07/2018 - 11:16

Aπαγόρευσαν με εξώδικο στην Μίνα Αρναούτη να ξαναπεί το όνομα..."Παντελίδης"

Η οικογένεια του τραγουδιστή κινήθηκε νομικά για την τηλεοπτική παρουσία της δημοσιογράφου
17/06/2018 - 11:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ματσάκης: Κακός χειρισμός από τους γιατρούς για το πεντάμηνο βρέφος (ΒΙΝΤΕΟ)

"Θεωρώ πως δεν υπάρχει βιασμός σε αυτή τη περίπτωση" / "Πρέπει να γίνει μια επανεξέταση"

Χειροπέδες σε συνάδελφό τους πέρασαν Αστυνομικοί (ΒΙΝΤΕΟ)

Λοχίας της Αστυνομίας και φιλικό του πρόσωπο τελούν υπό κράτηση

Κλείδωσε συνάντηση ΟΑΥ και ΠΙΣ με παρουσία Υπ. Υγείας (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συζήτηση στην Επιτροπή Υγείας της Βουλής δεν προχωρούσε λόγω των μεταξύ τους διαφορών
Ελλάδα

18 θάνατοι μέσα σε μια εβδομάδα λόγω Γρίπης Α στην Ελλάδα

Στους 74 ο συνολικός αριθμός των ατόμων που έχουν χάσει τη ζωή τους

Βρέφος ξεψύχησε στα χέρια της μητέρας του

Φως στα αίτια του θανάτου του, αναμένεται να δώσει η ιατροδικαστική εξέταση

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά
Διεθνή

Κλείνει τα σύνορα με τη Βραζιλία ο Μαδούρο

Αντικρούει τις απειλές Τραμπ και δρομολογεί να κλείσει τα σύνορα και με τη Κολομβία

Στους 70 οι νεκροί από πυρκαγιά σε πολυκατοικία στο Μπαγκλαντές (ΒΙΝΤΕΟ)

Άλλοι 50 έχουν τραυματιστεί και ο αριθμός των θυμάτων μπορεί να αυξηθεί

Πρώην υπάλληλος πίσω από τις "επιθέσεις" με drone στο Γκάτγουικ

Ανάγκασαν το αεροδρόμιο να καθηλώσει τα αεροπλάνα για μέρες μέσα στα Χριστούγεννα

tv news

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του ALPHA αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης δεν μπορεί να κρύψει τη λύπη του κάθε φορά που συναντά τη Μαρίνα...

Παράλληλα η Έλλη παρακολουθεί τον Κωστή... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ