Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: H αποκάλυψη για τη σχέση του Στέφανου Μιχαήλ... (ΒΙΝΤΕΟ)

Στέφανος Μιχαήλ-Δανάη Παππά...

Ένα αγαπημένο ζευγάρι που στα τηλεοπτικά δρώμενα είναι ερωτευμένο, ενώ υπάρχουν και φήμες ότι είναι και στην πραγματική ζωή μαζί.

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους αποκάλυψε μέσα από την εκπομπή της ένα ηχητικό απόσπασμα από ένα βίντεο εκτός γυρισμάτων, που ακούγεται ο Στέφανος να λέει στην Δανάη "αγάπη μου". Η ομάδα μαζί με την Χριστιάνα σχολίασε το γεγονός και ανέλυσαν το ντοκουμέντο και τι μπορεί να σημαίνει για την σχέση τους.

Οι φήμες ότι είναι τελικά ζευγάρι όλο και φουντώνουν, με μικρά σημάδια επιβεβαίωσης να βγαίνουν στο φως

 

Επόμενο άρθρο

Συγκλονίζει η Αρτεμίου:Η αποκάλυψη για την φίλη της που κατέληξε στην πορνεία!

Η αποκάλυψη για τη φίλη της και ο ρόλος της μητέρας της
08/11/2018 - 13:53

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Αριστοτέλους "απαντά" στην Kylie Jenner και στο πιο...δημοφιλές αυγό(ΦΩΤΟ)

Το...πράσινο αυγό και η υπόσχεση που έδωσε στους τηλεθεατές της
15/01/2019 - 09:42

Δανάη Παππά: Nτύθηκε... νυφούλα και μαγνητίζει τα βλέμματα! (ΦΩΤΟ)

Η πρόβα νυφικού της πρωταγωνίστριας του "Τατουάζ"
13/01/2019 - 12:46

H Δανάη Παππά "ξεκαθαρίζει" αν είναι σε σχέση με τον Στέφανο Μιχαήλ(ΒΙΝΤΕΟ)

Η σειρά, ο χωρισμός της και οι φήμες για το όνομά της...
02/01/2019 - 17:18

Χριστιάνα Αριστοτέλους:"Mε φοβόταν -Tου είπαν ότι είμαι...μέγαιρα" (BINTEO)

"Με έβλεπε και άλλαζε διάδρομο" - Δείτε όλα όσα δήλωσε on air
29/12/2018 - 15:30

Δείτε τα δώρα του "Secret Santa" που αντάλλαξε η εκπομπή της Αριστοτέλους(ΦΩΤΟ)

Τι δώρο δέχθηκε η Χριστιάνα Αριστοτέλους αλλά και τί αντάλλαξε η υπόλοιπη ομάδα;
29/12/2018 - 10:54

Χ.Αριστοτέλους: Το άκομψο σχόλιο που δέχθηκε και η αντίδρασή της!

Η απάντηση αν έχει βιώσει ποτέ σεξουαλική παρενόχληση στον χώρο της και η "ασπίδα' της
18/12/2018 - 11:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Τα βρήκαν" ΟΣΥΠΑ και Υπουργείο Μεταφορών

Συνεχίζει μέχρι τη λήξη της σύμβασής της η εταιρεία

"Στρέφει τα πυρά" προς τον ΠΑΣΙΝ για το ΓεΣΥ ο ΟΑΥ (ΒΙΝΤΕΟ)

Εμμένουν στην πάγια θέση για συλλογική σύμβαση οι κυβερνητικοί ιατροί

Καδής: Διαβεβαίωσε τους πατατοκαλλιεργητές ότι θα αποζημιωθούν (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιτακτική η ριζική μεταρρύθμιση της γεωργικής ασφάλισης διαμηνύουν οι αγρότες
Ελλάδα

Εντοπίστηκε η σορός του πιλότου που αναζητείτο στο Μεσολόγγι

Το αεροσκάφος στο οποίο επέβαινε κατέπεσε την προηγούμενη Τετάρτη

Ιδού η Συμφωνία των Πρεσπών (ΕΓΓΡΑΦΑ)

Κατατέθηκε στη Βουλή των Ελλήνων το πλήρες κείμενο του νομοσχεδίου
Διεθνή

Στους δρόμους ξεχύνονται χιλιάδες γυναίκες εναντίον του Τραμπ

Πραγματοποιούν διαμαρτυρίες σε διάφορες πόλεις των ΗΠΑ και του εξωτερικού

Συνεχίζονται για 10ο Σαββατοκυρίακο οι διαδηλώσεις των "Κίτρινων Γιλέκων" (ΦΩΤΟ)

Διαμαρτύρονται για τις πολιτικές της κυβέρνησης Μακρόν

Μέιτζορ: Καλεί την Μέι να εγκαταλείψει τις κόκκινες γραμμές της για το Brexit

Ο πρώην Πρωθυπουργός ζητά να βρει έναν τρόπο ώστε να αποφευχθεί μια καταστροφική έξοδος

tv news

Ωμή βία και παράνοια στο πιο φρικιαστικό έγκλημα της σειράς «ΚΑΡΜΑ»

Ένα από τα πιο φρικιαστικά φονικά που διεπράχθησαν στο νησί,την Κυριακή στον Alpha (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

«Για Πάντα Εδώ» Αφιέρωμα στον Μάριο Τόκα με την Αιμιλία Κενεβέζου (ΒΙΝΤΕΟ)

Με σπάνιο αρχειακό υλικό από τη ζωή του μεγάλου μουσικοσυνθέτη, την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 20/01/2019 - 06:15DEAL