Ψυχαγωγία

Δέσποινα Βανδή: Φτιάχνει κρέπες στην εξοχή και μας χαρίζει την συνταγή (ΒΙΝΤΕΟ)

H Δέσποινα Βανδή είναι μια από τις καλύτερες μαγείρισσες της showbiz.

Αυτό το καλοκαίρι δεν σταματά να μας χαρίζει γευστικές και γρήγορες συνταγές για μικρούς και μεγάλους που είναι ήδη δοκιμασμένες από την ίδια και την οικογένεια της με μεγάλη επιτυχία.

Αυτή τη φορά προτείνει κρέπες, με μια εύκολη συνταγή που μπορούν να την κάνουν και τα παιδιά στον ελεύθερο χρόνο τους, όπως παροτρύνει και την κόρη της, Μελίνα.

Μπείτε στην κουζίνα με τα παιδιά σας ή και χωρίς αν φοβάστε ότι θα προκαλέσουν ένα μικρό χαμό στα κουζινικά σας και κάντε ένα ευχάριστο και γευστικό διάλειμμα.

Δείτε την συνταγή και την εκτέλεση από την αγαπημένη τραγουδίστρια και βουρ στην κουζίνα!

 

Και η συνέχεια...

Μολις είναι έτοιμος ο χυλός σε ένα τηγάνι που καίει βάζετε λίγο βουτυρακι και ρίχνετε μια κουτάλα της σούπας χυλό!Ψηνετε και από τις δυο πλευρές και μετά εξαρτάται από τον καθένα αν τη θέλει αλμυρή η γλυκιά!Καλη όρεξη!

Θα σας κάνουν την κουζίνα χαλια αλλά αξίζει! Ειναι δημιουργία και θα αισθανθούν χαρά που θα ετοιμάσουν κάτι για όλους!

Επόμενο άρθρο

Despacito: Tώρα και σε heavy metal εκδοχή για τους πιο...απαιτητικούς του είδους

Νορβηγός μουσικός έφερε το Despacito σε άλλη διάσταση
26/07/2017 - 10:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δέσποινα Βανδή: Μας δείχνει για πρώτη φορά το πρόσωπο της κόρης της (ΦΩΤΟ)

Οι συγκινητικές ευχές και η απόφαση να παρατήσει την διεθνή καριέρα για χάρης της
09/02/2019 - 13:40

Δέσποινα Βανδή: Έτσι διατηρεί το καλογυμνασμένο σώμα της! (ΒΙΝΤΕΟ)

"Θέλει κόπο! Διπλάσιο όταν μεγαλώνεις δε.."
02/02/2019 - 12:10

Φοίβος σε Γαρμπή: «Μου αφιερώνεις την Ιεροσυλία επειδή...πήγα με τη Βανδή»

H "Iεροσυλία" που έγινε μήλον της έριδος μιας άγνωστης κόντρας
31/01/2019 - 12:03

Η Βανδή όπως δεν την έχετε ξαναδεί-Δείτε πως ήταν πριν από δεκαοκτώ χρόνια(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε ο Τσαλίκης από το παρελθόν και η μεγάλη αλλαγή στην εμφάνιση
28/01/2019 - 15:47

Κυκλοφόρησε το νέο τραγούδι της Δέσποινας Βανδή - Δείτε το! (ΒΙΝΤΕΟ)

Έφερε το καλοκαίρι...χειμωνιάτικα και ενθουσίασε
15/01/2019 - 21:01

To "όχι" της Τάμτα στην... Βανδή για συνεργασία και ο λόγος της απόρριψης!

Η απόφαση της τραγουδίστριας και η άρνησή της να γίνει κριτής σε show
14/01/2019 - 10:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάνω από 500 ζευγάρια επέλεξαν το σύμφωνο συμβίωσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Πόσα υπογράφηκαν από το 2015 και τι σημαίνει για την κοινότητα των ΛΟΑΤΙ

Σε ένα τεράστιο εργοτάξιο έχει μετατραπεί το κέντρο της Λευκωσίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Θέμα επιβίωσης εγείρουν οι καταστηματάρχες της περιοχής

Και οι νεφρολόγοι εκτός ΓεΣΥ (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλούν επίσημα όλους τους εμπλεκόμενους να προσέλθουν σε διάλογο
Ελλάδα

Κρήτη: Κατάδυση με καρχαρίες για καθαρισμό του ενυδρείου (ΒΙΝΤΕΟ)

Νομίζετε πως βαριέστε τη δουλειά σας; Δείτε το βαθμό δυσκολίας να καθαρίσεις...τζάμια

Απονεμήθηκε βραβείο σε Τσίπρα και Ζάεφ για τη Συμφωνία των Πρεσπών (ΒΙΝΤΕΟ)

Για την προσφορά τους στην διεθνή ειρήνη και την ειρηνική επίλυση διαφορών
Διεθνή

Άιγυπτος: Προετοιμάζεται για τη Σύνοδο Κορυφής Ευρωπαϊκής Ένωσης–Αραβικού Κόσμου

Στις 24 και 25 Φεβρουαρίου τα διεθνή βλέμματα θα είναι στραμμένα στο Σαρμ Ελ Σέιχ

Μεγάλος ο κίνδυνος ενός πολέμου με το Ισραήλ λέει ο Ιρανός Υπέξ

"Η Ευρώπη πρέπει να είναι πρόθυμη να βραχεί"

Ένα "κραμπί" στο μέγεθος ενός ανθρώπου (ΦΩΤΟ)

Οι ιδιοκτήτες καλλιεργούσαν το λαχανικό για 9 μήνες

tv news

Η απώλεια της Νάντιας καταρρακώνει τη Μάρθα και έτσι βρίσκει στήριξη στον Φώτη..

Η Κάτια αντιμέτωπη και με την αίτηση διαζυγίου «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η σύλληψη του Ορφέα έχει επηρεάσει δραματικά τις ζωές της οικογένειας Μελά...

Στη χειρότερη θέση βρίσκεται η Ελένη «To Τατουάζ»Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 18/02/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ