Ψυχαγωγία

Διάσημη παρουσιάστρια της Αμερικής ακούει... Φουρέιρα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ελένη Φουρέιρα μετά την περσινή συμμετοχή της στη Eurovision εκπροσωπώντας την Κύπρο με το τραγούδι Fuego είδε την καριέρα της να εκτοξεύεται!

Η αγαπημένη τραγουδίστρια πλέον κάνει διεθνή καριέρα και ανάμεσα στους θαυμαστές της βρίσκεται και ένα από τα πιο γνωστά μοντέλα και παρουσιάστριες της Αμερικής, Tyra Banks! Η Η Tyra δημοσίευσε ένα βίντεο στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram όπου συγκρίνει το δικό της περπάτημα στην πασαρέλα με εκείνο της Miss Universe και επέλεξε να το "συνοδεύσει" ηχητικά με το Fuego!

Δείτε το βίντεο που δημοσίευσε: 

 

 

Επόμενο άρθρο

Η Ναόμι Κάμπελ... φλερτάρει δημόσια με γνωστό τραγουδιστή (ΦΩΤΟ)

Μάθετε ποιος είναι ο 25χρονος και δείτε τα μηνύματα που αντάλλαξαν...
22/01/2019 - 09:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πρόεδρος του Ισραήλ:"Ελπίζω η Κύπρος να κερδίσει στο Τελ Αβίβ..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Με τις ευχές της διοργανώτριας χώρας η Τάμτα στην Eurovision
12/02/2019 - 21:06

H Eλενη Φουρέιρα... ξανθιά (ΦΩΤΟ)

Δείτε την μεταμφίεση που έκανε και έπεισε και τους πιο απαιτητικούς
11/02/2019 - 11:39

Ελένη Φουρέιρα: Σχολίασε την συμμετοχή της Τάμτα και της Ντούσκα στην Eurovision

"Έπαθα σοκ" - Τί δήλωσε η γνωστή τραγουδίστρια για τις συναδέλφους της;
26/01/2019 - 12:34

Ελένη Φουρέιρα - Αλμπέρτο Μποτία: Δεν... παντρεύονται!

Η διάψευση της πρότασης γάμου και η επανασύνδεση που δεν έγινε ποτέ...
21/01/2019 - 12:34

Η Ελένη Φουρέιρα πραγματοποίησε την ευχή της 12χρονης Κατερίνας! (ΦΩΤΟ)

Η κίνηση της τραγουδίστριας που συγκίνησε...
16/01/2019 - 12:13

Ελένη Φουρέιρα: H πρόταση γάμου από τον Μποτία και η...δελεαστική κίνηση!

Ο διεθνής ποδοσφαιριστής της Ισπανίας, θα κάνει τα πάντα για την τραγουδίστρια
13/01/2019 - 19:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Όταν η υπερπανσέληνος "φώτισε" τον ουρανό της πρωτεύουσας (ΦΩΤΟ)

Το μοναδικό φαινόμενο "παγίδευσε" στον φακό της η Κάτια Χριστοδούλου

Τέλος στα τατουάζ για άτομα κάτω των 16 ετών βάζει νομοσχέδιο (ΒΙΝΤΕΟ)

Την ίδια ώρα, το υπουργείο Υγείας κατοχυρώνει νομικά το επάγγελμα

Στόχος εμπρηστών πρώην κατάδικος στο Παραλίμνι (ΒΙΝΤΕΟ)

Από την φωτιά υπέστησαν ζημιές άλλα δύο οχήματα, 42χρονης και 65χρονου
Ελλάδα

Έφυγε από τη ζωή ο "φούρναρης των προσφύγων" (ΒΙΝΤΕΟ)

Έδινε καθημερινά ψωμί στους πρόσφυγες που έφθαναν στο νησί και έγινε σύμβολο της Ευρώπης

Τραγωδία με δύο νεκρά αγγελούδια που έπεσαν σε βόθρο

Διερευνώνται οι ακριβείς συνθήκες κάτω από τις οποίες έκαναν τη βουτιά θανάτου

Κρήτη: Δύτες ανέσυραν τα άψυχα σώματα τετραμελούς οικογένειας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραγικός επίλογος για τους αγνοούμενους που είχαν παρασυρθεί από ποτάμι
Διεθνή

"Έσβησε" το πιο διάσημο φιλί του κόσμου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Τζορτζ Μεντόσα άφησε την τελευταία του πνοή, σε ηλικία 95 χρονών

Χιονοστιβάδα παρέσυρε ανθρώπους στο Κραν Μοντανά

Στο σημείο έχουν σπεύσει ομάδες διάσωσης για τον εντοπισμό τους

Αίγυπτος: Νεκροί τρεις αστυνομικοί μετά από βομβιστική επίθεση

Τα μέλη της δύναμης προσπάθησαν να συλλάβουν τρομοκράτη

tv news

Η Κάτια βρίσκει δουλειά στον Αντρέα και η Ρένα γίνεται έξαλλη μ’αυτή την εξέλιξη

Ο Φώτης σε τεράστιο δίλημα για τον φάκελο... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Βέρα συνειδητοποιεί πως μια νέα γυναίκα ετοιμάζεται να μπει στη ζωή του Τόνυ..

Έτσι σπεύδει με το Θεοχάρη να ειδοποιήσει την Τατιάνα..«To Τατουάζ» Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/02/2019 - 22:00ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ