Ψυχαγωγία

Διάσημη παρουσιάστρια της Αμερικής ακούει... Φουρέιρα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ελένη Φουρέιρα μετά την περσινή συμμετοχή της στη Eurovision εκπροσωπώντας την Κύπρο με το τραγούδι Fuego είδε την καριέρα της να εκτοξεύεται!

Η αγαπημένη τραγουδίστρια πλέον κάνει διεθνή καριέρα και ανάμεσα στους θαυμαστές της βρίσκεται και ένα από τα πιο γνωστά μοντέλα και παρουσιάστριες της Αμερικής, Tyra Banks! Η Η Tyra δημοσίευσε ένα βίντεο στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram όπου συγκρίνει το δικό της περπάτημα στην πασαρέλα με εκείνο της Miss Universe και επέλεξε να το "συνοδεύσει" ηχητικά με το Fuego!

Δείτε το βίντεο που δημοσίευσε: 

 

 

Επόμενο άρθρο

Η Ναόμι Κάμπελ... φλερτάρει δημόσια με γνωστό τραγουδιστή (ΦΩΤΟ)

Μάθετε ποιος είναι ο 25χρονος και δείτε τα μηνύματα που αντάλλαξαν...
22/01/2019 - 09:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ελένη Φουρέιρα... χορεύει στους ρυθμούς του νέου της τραγουδιού (ΒΙΝΤΕΟ)

Το χιουμοριστικό βίντεο που δημοσίευσε η εκρηκτική τραγουδίστρια μαζί με τον κολλητό της
15/07/2019 - 14:42

Η Shakira "έφαγε τη σκόνη" της...Φουρέιρα με το χορό στο νέο της τραγούδι-ΒΙΝΤΕΟ

Κυκλοφόρησε το "Loquita" και έγινε νούμερο ένα στις τάσεις σε λίγες ώρες
06/07/2019 - 12:43

Ελένη Φουρέιρα-Αλμπέρτο Μποτία: Πιο ερωτευμένοι από ποτέ στην παραλία! (ΦΩΤΟ)

Χαλαρές στιγμές για το ζευγάρι μακριά από τις επαγγελματικές τους υποχρεώσεις
03/07/2019 - 13:51

"Τρελάθηκαν" και αποθέωσαν την Ελένη Φουρέρια στα Mad Awards (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε η εντυπωσιακή αλλαγή στα μαλλιά της για τις ανάγκες του show
28/06/2019 - 11:05

Η Ελένη Φουρέιρα "έβαλε φωτιά" στον Κατακλυσμό του Πρωταρά (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Αποθεώθηκε από χιλιάδες κόσμου και έκλεψε τις εντυπώσεις
17/06/2019 - 12:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προτάσεις για αλλαγές ώστε να ενταχθούν στο ΓεΣΥ απέστειλαν ΠΙΣ, ΠΑΣΙΝ, και ΕΝΙΚ

Τις απέστειλαν σε ΠτΔ, Υπουργό Υγείας, κόμματα και ασθενείς

ΟκΥΠΥ για Τμήματα Αιμοκάθαρσης: Δεν υπάρχει πρόβλημα υποστελέχωσης

Λόγω καλοκαιρινής περιόδου υπάρχουν αυξημένες άδειες

Eurostat: Κυπριακή υπηκοότητα σε 1315 Ρώσους το 2017

Έλαβαν επίσης υπηκοότητα 502 από το ΗΒ και 481 από την Ουκρανία
Ελλάδα

"Μαύρη επέτειος-Υπάρχουν ακόμα καμμένα σπίτια και απανθρακωμένα σκυλιά"(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι "24 ώρες" στο Μάτι - Πού πήγαν τα 10 εκατομμύρια της Κύπρου που δόθηκαν στο Μάτι;

Μπήκαμε σε σπίτι στο Μάτι ένα χρόνο μετά την τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ)

Απανθρακωμένα κατοικίδια κείτονται μέχρι σήμερα στο πάτωμα

Ψήφο εμπιστοσύνης με πλειοψηφία 158 Βουλευτών πήρε η Ελληνική Κυβέρνηση

Τα πρώτα τρία νομοσχέδια που αφορούν στο επιτελικό κράτος θα κατατεθούν τις επόμενες μέρες
Διεθνή

«Πέθαναν» τον Ερντογάν

Διασπορά fake news για το πρόσωπο του Τούρκου Προέδρου

Ιρανός ΥΠΕΞ: Εύκολο να αρχίσεις σύρραξη, αδύνατο να την τελειώσεις

Προειδοποιεί τη Δύση έπειτα από τη σύλληψη του υπό βρετανική σημαία δεξαμενόπλοιου

ΗΒ: Η ανάδειξη της νέας ηγεσίας των Συντηρητικών θα φέρει και νέο Πρωθυπουργό

Φαβορί για την πρωθυπουργική θέση θεωρείται ο Μπόρις Τζόνσον

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/07/2019 - 13:15DEAL