Ψυχαγωγία

Δούκισσα Νομικού: Η αλλαγή στον χαρακτήρα της μετά τη γέννηση του γιου της

Η Δούκισσα Νομικού σε πρόσφατη συνέντευξη της στο περιοδικό Gala μίλησε για τον νέο της ρόλο ως μανούλα αλλά  και την επιστροφή της στις επαγγελματικές της υποχρεώσεις. Η όμορφη παρουσιάστρια μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και στο αν έχει νιώσει ότι άλλαξε κάτι στον χαρακτήρα της μετά την γέννηση του γιου της όπου ανέφερε:

 «Έγινα πιο τρυφερή ακόμη πιο ευαίσθητη, κατάλαβα και αγάπησα περισσότερο τους γονείς μου, έγινα πρωινός τύπος χωρίς να γκρινιάζω. Ευτυχώς, είμαι από τις τυχερές μανούλες γιατί ο γιος μου είναι ένα πολύ εύκολο μωρό. Κοιμάται από δυο μηνών δώδεκα ώρες το βράδυ, τρώει όλο του το φαγητό και γελάει συνέχεια. Τώρα με τα δόντια του έχει κάποια ανησυχία, αλλά και αυτή την ξεπερνάει με αξιοπρέπεια. Η μόνη μου αγωνία είναι να είναι καλά»

Η Δούκισσα Νομικού πριν λίγες μέρες βρέθηκε στο Παρίσι λόγω μιας μεγάλης επαγγελματικής ευκαιρίας που είχε και αυτή ήταν και η πρώτη φορά που έπρεπε να αποχωριστεί τον γιο της και αυτό τις δημιούργησε τύψεις και ενοχές. Χαρακτηριστικά δήλωσε:

«Μου ήταν τρομερά δύσκολο. Είχα τύψεις και ενοχές. Τον έβλεπα συνέχεια μέσω facetime και ευτυχώς ήταν χαμογελαστός και χαρούμενος και ηρεμούσα. Τον είχα όμως συνέχεια στο μυαλό μου. Εκείνον σκεφτόμουν όταν περπατούσα στην πασαρέλα, σε εκείνον έστελνα τα φιλιά».

 

 

 

Επόμενο άρθρο

Κατερίνα Παπουτσάκη: Αποκάλυψε το φύλο του μωρού που περιμένει(ΒΙΝΤΕΟ)

Η επιβεβαίωση on camera και η αποκάλυψη για το φύλο του δεύτερου παιδιού της...
10/10/2018 - 12:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το συγκινητικό "αντίο" της Δούκισσας Νομικού στον Θέμο Αναστασιάδη (ΦΩΤΟ)

"Ήσουν ο τηλεοπτικός μου πατέρας. Με αγαπούσες..."
23/01/2019 - 12:06

Δούκισσα Νομικού: Ο μεγαλύτερος της στόχος για τη νέα χρονιά! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία με τον γιο της και τα τρυφερά λόγια...
06/01/2019 - 15:42

Δούκισσα Νομικού: Μας δείχνει το... χριστουγεννιάτικο της δέντρο! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία κάτω από το τεράστιο χριστουγεννιάτικο δέντρο και ο ενθουσιασμός του γιου της
17/11/2018 - 14:30

Δούκισσα Νομικού: Η φωτογραφία με τον γιο της στο Λονδίνο και η συμβουλή (ΦΩΤΟ)

Το μοντέλο πραγματοποίησε το πρώτο ταξίδι με τον μικρό Σάββα
21/10/2018 - 17:59

Έτσι είναι άβαφη η Δούκισσα Νομικού...(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει χωρίς ρετούς και μακιγιάζ στον φακό και κάνει το πρώτο της μπάνιο
07/07/2018 - 15:37

Δούκισσα Νομικού: Η εξομολόγηση για τις πρώτες μέρες στο σπίτι με τον γιο της!

Οι πρώτες δυσκολίες, τα κλάματα, οι μεταμεσονύχτιοι θηλασμοί και τα... "κακάκια έκπληξη"
10/06/2018 - 14:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάνω από 500 ζευγάρια επέλεξαν το σύμφωνο συμβίωσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Πόσα υπογράφηκαν από το 2015 και τι σημαίνει για την κοινότητα των ΛΟΑΤΙ

Σε ένα τεράστιο εργοτάξιο έχει μετατραπεί το κέντρο της Λευκωσίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Θέμα επιβίωσης εγείρουν οι καταστηματάρχες της περιοχής

Και οι νεφρολόγοι εκτός ΓεΣΥ (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλούν επίσημα όλους τους εμπλεκόμενους να προσέλθουν σε διάλογο
Ελλάδα

Κρήτη: Κατάδυση με καρχαρίες για καθαρισμό του ενυδρείου (ΒΙΝΤΕΟ)

Νομίζετε πως βαριέστε τη δουλειά σας; Δείτε το βαθμό δυσκολίας να καθαρίσεις...τζάμια

Απονεμήθηκε βραβείο σε Τσίπρα και Ζάεφ για τη Συμφωνία των Πρεσπών (ΒΙΝΤΕΟ)

Για την προσφορά τους στην διεθνή ειρήνη και την ειρηνική επίλυση διαφορών
Διεθνή

Άιγυπτος: Προετοιμάζεται για τη Σύνοδο Κορυφής Ευρωπαϊκής Ένωσης–Αραβικού Κόσμου

Στις 24 και 25 Φεβρουαρίου τα διεθνή βλέμματα θα είναι στραμμένα στο Σαρμ Ελ Σέιχ

Μεγάλος ο κίνδυνος ενός πολέμου με το Ισραήλ λέει ο Ιρανός Υπέξ

"Η Ευρώπη πρέπει να είναι πρόθυμη να βραχεί"

Ένα "κραμπί" στο μέγεθος ενός ανθρώπου (ΦΩΤΟ)

Οι ιδιοκτήτες καλλιεργούσαν το λαχανικό για 9 μήνες

tv news

Η απώλεια της Νάντιας καταρρακώνει τη Μάρθα και έτσι βρίσκει στήριξη στον Φώτη..

Η Κάτια αντιμέτωπη και με την αίτηση διαζυγίου «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η σύλληψη του Ορφέα έχει επηρεάσει δραματικά τις ζωές της οικογένειας Μελά...

Στη χειρότερη θέση βρίσκεται η Ελένη «To Τατουάζ»Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 18/02/2019 - 06:45ALPHA ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ