Ψυχαγωγία

Δύσκολες ώρες για τον Δημήτρη Ουγγαρέζο - Πέθανε ο πατέρας του

Δύσκολες ώρες περνά ο Δημήτρης Ουγγαρέζος μετά τον θάνατο του πατέρα του... 

Ο Δημήτρης όπως είναι λογικό απουσίαζε από τις επαγγελματικές του υποχρεώσεις, τόσο από την εκπομπή "Το Πρωινό" όσο και από τον ραδιοφωνικό σταθμό που εργάζεται.

Στην έναρξη της εκπομπής, "Το Πρωινό" η Φαίη Σκορδά είπε συγκινημένη:

Είναι μία αμήχανη στιγμή για όλους μας να είμαστε εδώ, ζωντανά μαζί σας! Θα προσπαθήσουμε να κάνουμε την εκπομπή, γιατί ο Δημήτρης μας, ένας καλός μα φίλος περνά δύσκολα, περνά αρκετά δύσκολα… Έχασε τον μπαμπά του. Του στέλνουμε μία μεγάλη αγκαλιά, την αγάπη μας και τα θερμά μας συλλυπητήρια και με αυτά τα λόγια από καρδιάς θα πάμε σε διαφημίσεις και θα προσπαθήσουμε να είμαστε μαζί σας στο Πρωινό.

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

40ήμερο πένθος από τον Δήμο Αμμοχώστου μετά το θάνατο του Αλέξη Γαλανού

Τη Δευτέρα 22 Ιουλίου οδηγείται στην τελευταία του κατοικία ο Δήμαρχος Αμμοχώστου
17/07/2019 - 22:24

Βαρύ πένθος για τον Ζινεντίν Ζιντάν

Ο Ζιζού θρηνεί για τον χαμό του αδελφού του Φαρίντ
14/07/2019 - 09:22

Στο πένθος η κοινότητα που αγάπησε ο Δημήτρης Χριστόφιας (ΒΙΝΤΕΟ)

Για του κατοίκους του Κελλακίου, ήταν ένας άνθρωπος της διπλανής πόρτας..
22/06/2019 - 20:35

Η κόντρα συνεχίζεται - Τα νέα "καρφιά" του Ουγγαρέζου στον Βασάλο! (ΒΙΝΤΕΟ)

"Τον Βασάλο τον γνωρίσαμε γιατί είχε δύο γκόμενες μία έξω και μία μέσα στο παιχνίδι..."
14/05/2019 - 14:05

Ο Βασάλος απαντά στο "εμπάργκο" της Σκορδά! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ενόχληση του και όσα δήλωσε on air για όσα ειπώθηκαν
11/05/2019 - 14:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σύλληψη 22χρονου για κλοπή μοτοσικλέτας στην Πάφο

Η κλοπή της μοτοσικλέτας καταγγέλθηκε τον Απρίλιο του 2018 από τον ιδιοκτήτη της

Με δύο πυροσβεστικά ελικόπτερα στο πρόγραμμα rescEU η ΚΔ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ΕΕ χρηματοδοτεί την αγορά μέσων όπως αεροπλάνων και ελικοπτέρων

Ικανοποιημένοι οι Φαρμακοποιοί με την αλλαγή στο σύστημα πληροφορικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Διοχέτευση φαρμάκων που είναι σε έλλειψη στο δημόσιο τομέα στον ιδιωτικό
Ελλάδα

Ψήφο εμπιστοσύνης με πλειοψηφία 158 Βουλευτών πήρε η Ελληνική Κυβέρνηση

Τα πρώτα τρία νομοσχέδια που αφορούν στο επιτελικό κράτος θα κατατεθούν τις επόμενες μέρες

Xειροπέδες σε 64χρονο για την πυρκαγιά στα Μέγαρα

Ύποπτος για την φωτιά που κινητοποίησε την Πυροσβεστική Υπηρεσία

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018
Διεθνή

Βρέθηκε ναυάγιο ενός γαλλικού υποβρυχίου, μισό αιώνα μετά την εξαφάνισή του

λα αυτά τα χρόνια, το υποβρύχιο βρισκόταν σε βάθος 2.370 μέτρων

Νέο κύμα καύσωνα θα πλήξει την Ευρώπη τις επόμενες ημέρες

Στους 40 βαθμούς Κελσίου Παρίσι, Ρώμη και Βρανδεμβούργο και άλλες ευρωπαϊκές πόλεις

Δυσαρέσκεια Kαϊρου για αναστολή πτήσεων της British Airways

"Η αναστολή αυτή δε σχετίζεται με θέματα ασφαλείας της Αιγύπτου"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ