Ψυχαγωγία

Δύσκολες ώρες για τον Δημήτρη Ουγγαρέζο - Πέθανε ο πατέρας του

Δύσκολες ώρες περνά ο Δημήτρης Ουγγαρέζος μετά τον θάνατο του πατέρα του... 

Ο Δημήτρης όπως είναι λογικό απουσίαζε από τις επαγγελματικές του υποχρεώσεις, τόσο από την εκπομπή "Το Πρωινό" όσο και από τον ραδιοφωνικό σταθμό που εργάζεται.

Στην έναρξη της εκπομπής, "Το Πρωινό" η Φαίη Σκορδά είπε συγκινημένη:

Είναι μία αμήχανη στιγμή για όλους μας να είμαστε εδώ, ζωντανά μαζί σας! Θα προσπαθήσουμε να κάνουμε την εκπομπή, γιατί ο Δημήτρης μας, ένας καλός μα φίλος περνά δύσκολα, περνά αρκετά δύσκολα… Έχασε τον μπαμπά του. Του στέλνουμε μία μεγάλη αγκαλιά, την αγάπη μας και τα θερμά μας συλλυπητήρια και με αυτά τα λόγια από καρδιάς θα πάμε σε διαφημίσεις και θα προσπαθήσουμε να είμαστε μαζί σας στο Πρωινό.

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αποκάλυψη Ουγγαρέζου: Παρουσιάστρια έδωσε τους... κωδικούς της στον σύντροφο της

Τώρα ο σύντροφος της μπορεί να "ελέγχει" τους λογαριασμούς της στα social media!
12/02/2019 - 13:50

Θάνατος 20μηνου αγοριού: Το χρονικό της τραγωδίας στη Λεμεσό (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεταφέρθηκε στο Μακάρειο με τη συνοδεία παιδιάτρου, αναισθησιολόγου και νοσηλευτή
28/01/2019 - 20:37

Πένθος για τον Γιώργο Λάνθιμο

Δύσκολες ώρες για τον γνωστό Έλληνα σκηνοθέτη
25/01/2019 - 11:47

Δημήτρης Ουγγαρέζος: Αποκάλυψε πως «έσπασε» ο πάγος με τον Γιώργο Λιάγκα(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τo block στα κοινωνικά δίκτυα και τη σχέση του με τον παρουσιαστή
14/01/2019 - 16:10

Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος αποκάλυψε την απιστία γνωστού Έλληνα παρουσιαστή!

Η απιστία, το περιστατικό στο γυμναστήριο και το... "ξύλο"
09/01/2019 - 12:28

Πένθος στην κυπριακή ομογένεια για το θάνατο του Νίκου Μουγιάρη (BINTEO)

Η ζωή και το έργο του γνωστού επιχειρηματία που ζούσε στην Αμερική
06/01/2019 - 20:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άνδρας έπεσε από σκάλα και έχασε τη ζωή του

Τον βρήκε ο γιος του αναίσθητο και τηλεφώνησε στην Αστυνομία

«Ήμουν χρήστης για 20 χρόνια, άρχισα στα 13 μου, δοκίμασα τα πάντα» (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονιστική μαρτυρία για τον εφιάλτη των ναρκωτικών και την πορεία προς την απεξάρτηση
Ελλάδα

Πλαστό χαρτονόμισμα των 50 ευρώ είχε για υδατογράφημα ένα...πόκεμον (ΦΩΤΟ)

Αντί το πορτρέτο της Θεάς Ευρώπης σχεδίασαν τον Mew

Βρέθηκε πτώμα τυλιγμένο σε σεντόνι δεμένο χειροπόδαρα στο Χαλάνδρι

Εξαφανισμένη η Γερμανίδα σύζυγος του πτώματος

18 θάνατοι μέσα σε μια εβδομάδα λόγω Γρίπης Α στην Ελλάδα

Στους 74 ο συνολικός αριθμός των ατόμων που έχουν χάσει τη ζωή τους
Διεθνή

Κλείνει τα σύνορα με τη Βραζιλία ο Μαδούρο

Αντικρούει τις απειλές Τραμπ και δρομολογεί να κλείσει τα σύνορα και με τη Κολομβία

Στους 70 οι νεκροί από πυρκαγιά σε πολυκατοικία στο Μπαγκλαντές (ΒΙΝΤΕΟ)

Άλλοι 50 έχουν τραυματιστεί και ο αριθμός των θυμάτων μπορεί να αυξηθεί

Πρώην υπάλληλος πίσω από τις "επιθέσεις" με drone στο Γκάτγουικ

Ανάγκασαν το αεροδρόμιο να καθηλώσει τα αεροπλάνα για μέρες μέσα στα Χριστούγεννα

tv news

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του ALPHA αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης δεν μπορεί να κρύψει τη λύπη του κάθε φορά που συναντά τη Μαρίνα...

Παράλληλα η Έλλη παρακολουθεί τον Κωστή... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 09:30DEAL