Ψυχαγωγία

Η Βίκυ Καγιά μας δείχνει πρώτη φορά το πρόσωπο της κορούλας της (ΦΩΤΟ)

Η Βίκυ Καγιά γιόρτασε τα γενέθλια της μικρής της κόρης και μέσα από μια φωτογραφία μοιράστηκε την ευτυχισμένη μέρα με τους ακόλουθούς της.

Η ίδια ανέβασε φωτογραφία στο Instagram με την μικρή να παίζει σε ένα αλογάκι και μας έδειξε για πρώτη φορά το πρόσωπό της. Οι φίλοι και συγγενείς λένε ότι της μοιάζει πολύ και από το λίγο που παρατηρούμε, ισχύει.

Δείτε τη σχετική φωτογραφία. Στην λεζάντα η Βίκυ Καγιά έγραψε:

«Χρόνια Πολλά ηλιαχτίδα μου! Ξεχωριστό, φωτεινό, παιχνιδιάρικο και αστείο μικρό μου κορίτσι! Είμαι η πιο τυχερή μαμά στην Γη! Σε αγαπάμε πάρα πολύ!»

Επόμενο άρθρο

Ο γιος του Πικέ και της Σακίρα αντιγράφει το χορό της τραγουδίστριας(ΒΙΝΤΕΟ)

Το βιντεάκι έγινε viral σε λίγα λεπτά... Τελικά βρήκαμε ποιος κληρονόμησε το ταλέντο
26/05/2018 - 16:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Mενεγάκη μας έδειξε πρώτη φορά το πρόσωπο της κόρης της και είναι...ολόιδιες!

Η ομοιότητα με τη κόρη της, Βαλερία και η φωτογραφία από τις χαλαρές στιγμές τους
13/03/2019 - 11:54

Βίκυ Καγιά:"Hμουν 15 ετών κι έλεγαν ότι έχω σχέση με τον Λευτέρη Πανταζή"

Η "αμαρτωλή" ζωή και οι δύσκολες στιγμές που αντιεμτώπισε στο σχολείο...
28/02/2019 - 12:18

H Eλένη Μενεγάκη μας δείχνει πρώτη φορά το πρόσωπο της μικρής της κόρης(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ομοιότητα με την Μαρίνα και η αυθόρμητη κίνηση on air...
25/10/2018 - 09:30

Bίκυ Καγιά: Είναι 40 χρονών και έχει σώμα καλύτερο από εικοσάρα! (ΦΩΤΟ)

Δείτε την με το σέξι μαγιό της και μετά από δύο παιδιά, πιο σέξι και κούκλα από ποτέ!
22/08/2018 - 11:45

Γιατί πρέπει να δρούμε άμεσα στα τραύματα;

Μια επικίνδυνη κατάσταση για την ζωή μας λόγω ατυχημάτων
11/05/2018 - 18:07

Ξεχάστε το μπικίνι...έρχεται το φατσακίνι!

Το νέο είδος μαγιό που θα κάνει θραύση!(;)
26/03/2018 - 11:19

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Lawrence Fischer: "Με τον αθλητισμό μπορούμε να ξεπεράσουμε τα σύνορα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παγκόσμια πρωταθλήτρια καράτε μιλά στον Alpha Κύπρου για τους βιασμούς γυναικών

Με οδηγό την Παναγία βγήκαν στους δρόμους οι κάτοικοι της Δευτεράς (ΒΙΝΤΕΟ)

Φώναξαν "όχι" στην ανέγερση πρατηρίου καυσίμων κοντά στην ιστορική Μονή Χρυσοσπηλιώτισσας

Στο πλευρό του Τμήματος Δασών οι τοπικές αρχές για την εκρίζωση ακακίων (ΒΙΝΤΕΟ)

Για "περιβαλλοντικό έγκλημα" σε περιοχή Νatura κάνουν λόγο κόμματα και οργανώσεις
Ελλάδα

Κρατούμενοι στον Κορυδαλλό κάνουν πάρτι με ποτά, τηλεοράσεις και Live Video

Διαμένουν σε κελιά-σουίτες με ηχοσυστήματα και πετούν επιδεικτικά χιλιάδες ευρώ

Πολυτεχνείο: Έδιναν μάχη τα ΜΑΤ με άγνωστους που έριχναν μολότοφ

Οι ρίψεις μολότοφ κράτησαν μια ώρα χωρίς να καταφέρουν μια σύλληψη

Ολονύχτια «μάχη» με τις φλόγες δίνουν πυροσβέστες στη Μυτιλήνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξέσπασε σε πευκόφυτο δάσος χωρίς ωστόσο να απειλούνται κατοικημένες περιοχές
Διεθνή

Παρίσι: Σκηνές χάους στη Disneyland λόγω βλάβης σε κυλιόμενη σκάλα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Επιχείρηση εκκένωσης του πάρκου από τη γαλλική αστυνομία υπό το φόβο τρομοκρατίας

Ώρες αγωνίας για τους 1,300 επιβάτες του κρουαζιερόπλοιου Viking Sky (BINTEO)

Ολονύχτια επιχείρηση των νορβηγικών αρχών για εκκένωση του πλοίου με ελικόπτερα

Μεγαλειώδης πορεία στο κέντρο του Λονδίνου κατά του Βrexit (ΒΙΝΤΕO&ΦΩΤΟ)

Οι πολίτες ζήτησαν από την Πρωθυπουργό Τερέζα Μέι τη διεξαγωγή νέου δημοψηφίσματος

tv news

Η Βασιλική υποδέχεται τον Κούλλη Νικολάου σε μια αλλιώτικη τηλεοπτική συνάντηση!

Οι αυθόρμητες ατάκες θα έχουν την τιμητική τους την Κυριακή στην «Παράδοση Κατ'Οίκον»
Alpha TV Κύπρου

«ΚΑΡΜΑ» Τα ναρκωτικά και ένας αιφνίδιος θάνατος μέσα από μία πραγματική ιστορία

O Μιχάλης Σοφοκλέους σε ένα συγκλονιστικό ρόλο την Κυριακή στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/03/2019 - 07:3024 ΩΡΕΣ