Ψυχαγωγία

Η Χριστίνα Μπόμπα κάνει bachelorette party μετά τον γάμο!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστίνα Μπόμπα έρχεται να καθιερώσει κάτι διαφορετικό για τις παραδόσεις που έχουμε όλοι λίγο πριν τον γάμο αφού η ίδια δεν κατάφερε να κάνει το  bachelorette party της πριν τον γάμο και το κάνει τώρα,  λίγες μέρες μετά τον γάμο της!

Η Χριστίνα λόγω του φορτωμένου προγράμματος της πριν τον γάμο δεν κατάφερε να πραγματοποιήσει  bachelorette party και έτσι οι φίλες της, ετοίμασαν ένα ταξίδι «έκπληξη»  μόνο για κορίτσια μετά τον γάμο με προορισμό την Ισπανία και πιο συγκεκριμένα στην Ίμπιζα με την ίδια να μοιράζεται αρκετά στιγμιότυπα από το ταξίδι της με τους διαδικτυακούς της φίλους.

Επόμενο άρθρο

Meghan Markle: Θα πρωταγωνιστήσει σε ντοκιμαντέρ... με το νυφικό της!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρώτη επίσημη τηλεοπτική της εμφάνιση της ως μέλος της βασιλικής οικογένειας...
20/09/2018 - 09:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μπόμπα - Τανιμανίδης: Καλοκαιρινή απόδραση στη Σίφνο μετά την καραντίνα (ΦΩΤΟ)

Απολαμβάνουν τον ήλιο και τη θάλασσα στο μέρος όπου ενώθηκαν με τα ιερά δεσμά του γάμου
31/05/2020 - 16:17

Χατζίδου – Παύλου: Όρισαν ημερομηνία για τον γάμο και την βάφτιση της κόρης τους

Πιο ερωτευμένοι από ποτέ ανυπομονούν για την πιο ευτυχισμένη μέρα της ζωής τους
28/05/2020 - 09:50

O Λεόντιος Κωστρίκκης μιλά πρώτη φορά για την...γυναίκα της ζωής του (ΦΩΤΟ)

Ο κεραυνοβόλος έρωτας και η απόφαση να αφήσουν τα πάντα και να έρθουν στην Κύπρο
26/05/2020 - 15:10

Ουγγαρέζος για Τανιμανίδη - Μπόμπα:“Θεωρώ ότι έχουν υπερεκτεθεί και τους αρέσει"

Το... challenge που τους προτείνει και ο σχολιασμός για το ζεύγος
11/05/2020 - 10:12

Ο κορωνοϊός ανέτρεψε τα σχέδια για τους κυπριακούς γάμους (ΒΙΝΤΕΟ)

Κάποια ζευγάρια σκέφτονται την online μετάδοση του μυστηρίου
09/05/2020 - 21:43

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μας έδειξε για πρώτη φορά την...βέρα της (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο διάλειμμα από την εκπομπή είχαμε το πρώτο πλάνο με το ολόχρυσο δαχτυλίδι
08/05/2020 - 10:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φυλακτού: Πολιτική απόφαση το άνοιγμα των οδοφραγμάτων

Καθαρά ενημερωτικού χαρακτήρα, με ανταλλαγή απόψεων η τηλεδιάσκεψη

Ρητές οδηγίες Αναστασιάδη για εις βάθος διερεύνηση των βανδαλισμών σε τζαμί

Καταδικάζουν το περιστατικό Κυβέρνηση, Ακιντζί και θρησκευτικοί ηγέτες του τόπου

"Έσβησαν" στην άσφαλτο τα όνειρα του 35χρονου Γιώργου (ΦΩΤΟ)

Όχημα ανέκοψε την πορεία της μοτοσικλέτας του και εκτινάχθηκε στην άσφαλτο
Ελλάδα

Ελληνικό ΥΠΕΞ προς Άγκυρα: Είμαστε έτοιμοι και για αυτή την πρόκληση

Η απάντηση στις νέες προθέσεις για έρευνες εντός της ελληνικής υφαλοκρηπίδας

Le Figaro: Η Ακρόπολη είναι οπλισμένη για έναν τουρισμό συμβατό με τον κορωνοϊό

"Η Ελλάδα κέρδισε το στοίχημα της για καλή διαχείριση της κρίσης του Covid-19"

Τραγωδία στην Ηγουμενίτσα: Δίχρονο κοριτσάκι πνίγηκε στα κάγκελα της κούνιας του

Το μικρό παιδί βρέθηκε το πρωί από τους γονείς του νεκρό

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 01/06/2020 - 20:20ALPHA NEWS