Ψυχαγωγία

Η Χριστίνα Μπόμπα κάνει bachelorette party μετά τον γάμο!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστίνα Μπόμπα έρχεται να καθιερώσει κάτι διαφορετικό για τις παραδόσεις που έχουμε όλοι λίγο πριν τον γάμο αφού η ίδια δεν κατάφερε να κάνει το  bachelorette party της πριν τον γάμο και το κάνει τώρα,  λίγες μέρες μετά τον γάμο της!

Η Χριστίνα λόγω του φορτωμένου προγράμματος της πριν τον γάμο δεν κατάφερε να πραγματοποιήσει  bachelorette party και έτσι οι φίλες της, ετοίμασαν ένα ταξίδι «έκπληξη»  μόνο για κορίτσια μετά τον γάμο με προορισμό την Ισπανία και πιο συγκεκριμένα στην Ίμπιζα με την ίδια να μοιράζεται αρκετά στιγμιότυπα από το ταξίδι της με τους διαδικτυακούς της φίλους.

Επόμενο άρθρο

Meghan Markle: Θα πρωταγωνιστήσει σε ντοκιμαντέρ... με το νυφικό της!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρώτη επίσημη τηλεοπτική της εμφάνιση της ως μέλος της βασιλικής οικογένειας...
20/09/2018 - 09:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πέννυ Φοινίρη: Η αποκάλυψη για την προσωπική της ζωή που δεν ξέραμε...

Το ενδεχόμενο γάμου, η σχέση και η ευτυχία στη ζωή της
21/07/2019 - 16:09

Γαβριέλα Ζάρτηλα-Γιώργος Μιχαήλ: Παντρεύονται... - Όλες οι λεπτομέρειες(ΦΩΤΟ)

Ο φοιτητικός έρωτας που θα ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας και το...προσκλητήριο γάμου
20/07/2019 - 17:21

Η Χάιντι Κλουμ παντρεύτηκε για τρίτη φορά υπό άκρα μυστικότητα!

Το supermodel και ο μουσικός των Tokio Hotel παντρεύτηκαν τον περασμένο Φεβρουάριο
16/07/2019 - 09:14

Πετρούνιας-Μιλλούση: Το πρώτο βίντεο που δημοσίευσαν από τον γάμο τους (ΒΙΝΤΕΟ)

Το τρυφερό στιγμιότυπο που μοιράστηκαν με τους διαδικτυακούς τους φίλους
14/07/2019 - 09:58

Άννιτα Πάνια: Μάθετε που και πότε θα γίνει ο γάμος της!

Η παρουσιάστρια και ο σύντροφος της ετοιμάζονται να ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας
13/07/2019 - 15:08

Ματωμένος γάμος στο ανατολικό Αφγανιστάν...

Νεκροί και τραυματίες από επίθεση αυτοκτονίας κατά τη διάρκεια γαμήλιας τελετής
13/07/2019 - 07:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Λεμεσός: "Τσάκωσαν" σπείρα που έκανε διαρρήξεις σε ξενοδοχεία

Εντόπισαν μετά από πληροφορία άτομο που καταζητείτο και τους δύο συνεργούς του

Χειροπέδες σε δύο άτομα για υπόθεση απαίτησης περιουσίας με απειλές

Τέθηκαν υπό κράτηση για διευκόλυνση των ανακρίσεων της Αστυνομίας

Καιρός: Στους 40 βαθμούς Κελσίου ανεβαίνει ο υδράργυρος (ΦΩΤΟ)

Κίτρινη προειδοποίηση για υψηλές θερμοκρασίες από τη Μετεωρολογική Υπηρεσία
Ελλάδα

Ψήφο εμπιστοσύνης με πλειοψηφία 158 Βουλευτών πήρε η Ελληνική Κυβέρνηση

Τα πρώτα τρία νομοσχέδια που αφορούν στο επιτελικό κράτος θα κατατεθούν τις επόμενες μέρες

Xειροπέδες σε 64χρονο για την πυρκαγιά στα Μέγαρα

Ύποπτος για την φωτιά που κινητοποίησε την Πυροσβεστική Υπηρεσία

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018
Διεθνή

ΗΒ: Η ανάδειξη της νέας ηγεσίας των Συντηρητικών θα φέρει και νέο Πρωθυπουργό

Φαβορί για την πρωθυπουργική θέση θεωρείται ο Μπόρις Τζόνσον

Ρουκέτες από συριακό έδαφος έπληξαν σπίτι στην Τουρκία

Από τα πυρά τραυματίστηκαν πέντε άτομα

Νοτιοκορεάτικα πυρά κατά στρατιωτικού αεροσκάφους Ρωσίας για παραβίαση

Είναι η πρώτη φορά που ρωσικό αεροσκάφος παραβίασε τον εναέριο χώρο της Νότιας Κορέας

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/07/2019 - 09:30ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ