Ψυχαγωγία

Η Χριστίνα Μπόμπα κάνει bachelorette party μετά τον γάμο!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστίνα Μπόμπα έρχεται να καθιερώσει κάτι διαφορετικό για τις παραδόσεις που έχουμε όλοι λίγο πριν τον γάμο αφού η ίδια δεν κατάφερε να κάνει το  bachelorette party της πριν τον γάμο και το κάνει τώρα,  λίγες μέρες μετά τον γάμο της!

Η Χριστίνα λόγω του φορτωμένου προγράμματος της πριν τον γάμο δεν κατάφερε να πραγματοποιήσει  bachelorette party και έτσι οι φίλες της, ετοίμασαν ένα ταξίδι «έκπληξη»  μόνο για κορίτσια μετά τον γάμο με προορισμό την Ισπανία και πιο συγκεκριμένα στην Ίμπιζα με την ίδια να μοιράζεται αρκετά στιγμιότυπα από το ταξίδι της με τους διαδικτυακούς της φίλους.

Επόμενο άρθρο

Meghan Markle: Θα πρωταγωνιστήσει σε ντοκιμαντέρ... με το νυφικό της!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρώτη επίσημη τηλεοπτική της εμφάνιση της ως μέλος της βασιλικής οικογένειας...
20/09/2018 - 09:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ήβη Αδάμου - Μιχάλης Κουινέλης: Τα σχέδια γάμου και η βάφτιση της κόρης τους

Ο γάμος που... αναβάλλεται συνεχώς και πότε θα γίνει η βάφτιση της μικρής
17/03/2019 - 12:35

Μαίρη Συνατσάκη: Η αλήθεια για τον... γάμο της!

Ισχύει ή όχι ότι θα ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας με τον σύντροφο της;
04/03/2019 - 09:31

Νατάσα Μποφίλιου: Η γνωριμία με τον σύντροφο της και ο "μυστικός" γάμος!(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τον σύζυγο της και τον γάμο της μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας
26/02/2019 - 09:44

Eλίνα Ακριτίδου:"Παντρεύτηκα επειδή μου το ζήτησε ο...λογιστής μου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η περίεργη πρόταση γάμου, οι δύσκολες περιόδους που ζήτησε και το "Τατουάζ"
12/02/2019 - 20:07

Τζάστιν Μπίμπερ: Ο λόγος που δεν έκανε... σεξ με τη σύντροφο του!

Η πρώτη κοινή φωτογράφιση τους, η αποχή από το σεξ και η πίστη του στον Θεό
08/02/2019 - 14:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κυκλοφοριακό κομφούζιο στη λεωφόρο Σπύρου Κυπριανού στη Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Αυτοκίνητο τυλίχθηκε στις φλόγες ενώ βρισκόταν σε κίνηση "μπλοκάροντας" την περιοχή

Στις Φοινικούδες για να συνομιλήσουν με πολίτες μέλη της Τροχαίας Λάρνακας

Εκδήλωση με αφορμή την Ευρωπαϊκή Ημέρα Ευγένειας στο Δρόμο

Θες να ενταχθείς στο δυναμικό της Αστυνομίας ή της Πυροσβεστικής;

Δες πως να κάνεις αίτηση και να διεκδικήσεις μία από τις 286 θέσεις που άνοιξαν
Ελλάδα

Συναγερμός στη λεωφόρο Βουλιαγμένης μετά από πυροβολισμούς

70χρονος φέρεται να έστρεψε όπλο εναντίον της συντρόφου του

Το πρόγραμμα του Έλληνα Πρωθυπουργού στη Σύνοδο του Ευρωπαϊκού Συμβουλίου

Κυρίαρχο θέμα θα αποτελέσει το ζήτημα της εξόδου του Ηνωμένου Βασιλείου από την ΕΕ
Διεθνή

Μεγάλη έκρηξη σε εργοστάσιο σκόρπισε το θάνατο (ΦΩΤΟ)

Τουλάχιστον 47 άνθρωποι έχασαν τη ζωή τους και 600 τραυματίστηκαν

Σε πολύνεκρη τραγωδία κατέληξε η γιορτή για το Νεβρόζ στον Τίγρη (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονίζει το βίντεο με δεκάδες ανθρώπους να παλεύουν στο νερό να σώσουν τη ζωή τους

"Ακυρώστε το Brexit" υπέγραψαν πέραν των 2 εκατομμυρίων πολιτών

Μαζική η συμμετοχή στο υπόμνημα του ιστότοπο του Κοινοβουλίου για ανάκληση του άρθρου 50

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» συναντούν συγγενείς των θυμάτων της ΗΛΙΟΣ και αποκαλύπτουν...

Ποια μηνύματα ζωής στέλνουν και από πού αντλούν πηγή ζωής; Aυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

H Μαρίνα συνεχίζει το επικίνδυνο φλερτ αποφασισμένη να φτάσει στα άκρα...

Η Κάτια ζητάει από τον Αντρέα να παγιδέψει το κινητό της Μαρίνας..Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/03/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ