Ψυχαγωγία

Η Χριστίνα Μπόμπα κάνει bachelorette party μετά τον γάμο!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστίνα Μπόμπα έρχεται να καθιερώσει κάτι διαφορετικό για τις παραδόσεις που έχουμε όλοι λίγο πριν τον γάμο αφού η ίδια δεν κατάφερε να κάνει το  bachelorette party της πριν τον γάμο και το κάνει τώρα,  λίγες μέρες μετά τον γάμο της!

Η Χριστίνα λόγω του φορτωμένου προγράμματος της πριν τον γάμο δεν κατάφερε να πραγματοποιήσει  bachelorette party και έτσι οι φίλες της, ετοίμασαν ένα ταξίδι «έκπληξη»  μόνο για κορίτσια μετά τον γάμο με προορισμό την Ισπανία και πιο συγκεκριμένα στην Ίμπιζα με την ίδια να μοιράζεται αρκετά στιγμιότυπα από το ταξίδι της με τους διαδικτυακούς της φίλους.

Επόμενο άρθρο

Meghan Markle: Θα πρωταγωνιστήσει σε ντοκιμαντέρ... με το νυφικό της!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρώτη επίσημη τηλεοπτική της εμφάνιση της ως μέλος της βασιλικής οικογένειας...
20/09/2018 - 09:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Drive thru... η χαιρέτιση νεονύμφων σε γάμο στην Πάχνα (BINTEO)

H ξεκαρδιστική έκπληξη που επιφύλαξε ο κουμπάρος του ζευγαριού και έγινε viral
18/09/2019 - 18:06

Ανδριάνα Μπάμπαλη: Ανέβαλε το γάμο της λόγω...προβλημάτων υγείας(ΦΩΤΟ)

Η αιφνίδια αλλαγή στα σχέδια της και όλες οι λεπτομέρειες
18/09/2019 - 12:14

Ο Τσιμιτσέλης απαντά αν θα ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας με την Γερονικολού!

Επιβεβαιώνει ή διαψεύδει τις φήμες ο γνωστός ηθοποιός;
17/09/2019 - 12:45

Ο Βασίλης Καρράς πάντρεψε την κόρη του! (ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από τον παραμυθένιο γάμο του ζευγαριού στη Θεσσαλονίκη
14/09/2019 - 12:45

Ο μυστικός γάμος του Λώρη Λοϊζίδη και το γλέντι στο ύπαιθρο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Διέρρευσαν φωτογραφίες από το μυστήριο και την δεξίωση
12/09/2019 - 09:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δέκα εισηγήσεις για την ασφαλή διακίνηση των ΑμεΑ στους δρόμους

Ανθρώπινο δικαίωμα η ασφαλής διακίνηση πεζών και ΑμεΑ σε δημόσιους χώρους, τονίζει το ΕΤΕΚ

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση ανήλικης στη Λεμεσό

Απουσίαζε από το σπίτι της από το πρωί της Πέμπτης

Αυτός ο κάδος σκουπιδιών έχει να αδειάσει από τις 26 Αυγούστου (ΦΩΤΟ)

Τι καταγγέλλουν κάτοικοι της περιοχής και πως απαντά ο Δήμος στο AlphaNewsLive
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Πέθανε στην εξορία ο πρώην Πρόεδρος της Τυνησίας

Ήταν εξόριστος από το 2011 στη Σαουδική Αραβία, μετά το πραξικόπημα στη χώρα του

Ο Τζάστιν Τριντό απολογήθηκε που ντύθηκε Αλαντίν πριν δύο δεκαετίες

Η φωτογραφία προκάλεσε θύελλα αντιδράσεων περί ρατσιστικής συμπεριφοράς

Ιρανικά ΜΜΕ: Οι ΗΠΑ δεν έβγαλαν βίζα στον Πρόεδρο μας

Ενδέχεται να ακυρωθεί η συμμετοχή Ρουχανί στη Γενική Συνέλευση των Ηνωμένων Εθνών

tv news

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Στείλτε και εσείς τη δική σας ιστορία, για να ετοιμάσουμε μία μοναδική έκπληξη!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 19/09/2019 - 18:40ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ