Ψυχαγωγία

Η εγκυμονούσα Κατερίνα Τσάβαλου "έχτισε" την κοιλιά της λίγο πριν γεννήσει

Την πιο ευτυχισμένη περίοδο της ζωής τους διανύουν η Κατερίνα Τσάβαλου και ο σύντροφός της, Δημήτρης Στεργίου, καθώς σε λίγους μήνες πρόκειται να κρατήσουν στην αγκαλιά τους το πρώτιο τους παιδάκι.

Η ηθοποιός φαίνεται πως απολαμβάνει απόλυτα τους μήνες της εγκυμοσύνης, ενώ δεν χάνει την ευκαιρία να μοιράζεται στιγμές απο την καθημερινότητά της ως εγκυμονούσα στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.

Χθες μάλιστα, η μέλλουσα μανούλα που βρίσκεται τώρα στους τελευταίους μήνες της εγκυμοσύνης της, αποφάσισε να φτιάξει το καλούπι της φουσκωμένης της κοιλίτσας με γύψο, για να έχει για πάντα ένα ενθύμιο από την πρώτη της εγκυμοσύνη.

Η συγκεκριμένη τεχνική λέγεται "Pregnancy Belly Cast" και είναι πολύ διαδεδομένη στο εξωτερικό, όπου σχεδόν όλες οι μέλλουσες μανούλες το κάνουν σε κάθε τους εγκυμοσύνη και μάλιστα πολλές από αυτές το κάνουν μόνες τους στο σπίτι.

Η Κατερίνα Τσάβαλου λοιπόν με την βοήθεια της φίλης της Καρολίνας Οικονομίδου που είναι ειδικός, έκανε το πρώτο της Pregnancy Belly Cast και το ποτέλεσμα ήταν εξαιρετικό!

Η ίδια, θέλησε  μάλιστα να μοιραστεί με τους διαδικτυακούς της φίλους κι ένα βίντεο από την διάρκεια της προετοιμασίας, γράφοντας στη λεζάντα που το συνόδευε:

 "Η τύπισσα τα σπάει!!!! Τώρα και στην Ελλάδα για να θυμάσαι την πιο όμορφη φάση της ζωής σου! #backstage Μπες και δες αξίζει!!!! Θα ανεβάσω και το τελικό αποτέλεσμα!! Σε ευχαριστώ Καρολίνα"

 

Επόμενο άρθρο

Η θεατρική ομάδα «Σόλο για Τρεις» ανοίγει αυλαία με την παράσταση «ΠΙΝΤΕΡ Χ 8»

Η παράσταση που αποτίει φόρο τιμής στον νομπελίστα συγγραφέα Χάρολντ Πίντερ
13/01/2018 - 08:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Baby boom: Γέννησε η Κατερίνα Τσάβαλου!

Η γλυκιά ηθοποιός έγινε για πρώτη φορά μανούλα και πλέει σε πελάγη ευτυχίας
25/01/2018 - 12:44

Κατερίνα Τσάβαλου : Η αποκάλυψη για τον γάμο της και το φύλου του μώρου

Η αγαπημένη ηθοποιός αποκάλυψε πώς θα παντρευτεί αλλά και πότε θα γεννήσει
20/10/2017 - 20:05

Έγκυος η Κατερίνα Τσάβαλου!Δείτε πως το ανακοίνωσε αλλά και το πρώτο της μήνυμα

Ποιος της πατάει τη φουσκωμένη της κοιλίτσα και τι έκανε μόνη της χθες το βράδυ στη 1:42;
14/09/2017 - 12:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τραγωδία στην Επταγώνια: Ηλικιωμένη ξεψύχησε όταν άρπαξε φωτιά απλώστρα με ρούχα

Έσβησε μπροστά στα μάτια του συζύγου της που κατέβαλε απέλπιδες προσπάθειες να την σώσει

Αναγκαστική προσγείωση αεροσκάφους στο αεροδρόμιο Λάρνακας, λόγω καιρού

Ο πιλότος πραγματοποίησε εκτροπή πτήσης καθ' οδόν για το αεροδρόμιο του Καϊρου

Όχημα παρασύρθηκε από χείμαρρο στη Μόρφου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Έμφραγμα" στο οδικό δίκτυο των κατεχομένων λόγω υπερχείλισης φραγμάτων
Ελλάδα

Οικονομία και Συμφωνία των Πρεσπών στη συνάντηση Τσίπρα – Μοσκοβισί

«Η Ελλάδα και ο λαός της αξίζουν ένα πλήρες successs story» είπε ο Επίτροπος

Παραιτήθηκε η Παπακώστα λόγω απειλών για τη θέση της στη Συμφωνία των Πρεσπών

"Τα μέλη της κυβέρνησης δεν πρέπει να υποκύψουν σε εκβιασμούς" δηλώνει ο Αλέξης Τσίπρας

Πτώση αεροσκάφους στο Μεσολόγγι

Κατέπεσε σε θαλάσσια περιοχή το μεσημέρι της Τετάρτης
Διεθνή

Η ώρα της πρότασης μομφής κατά της κυβέρνησης Μέι

"Ψήφο εμπιστοσύνης" ζητά η Βρετανίδα Πρωθυπουργός μετά τη συντριπτική της ήττα

Ψήφο εμπιστοσύνης ζητά η Μέι, μετά τη συντριπτική της ήττα (ΦΩΤΟ)

Πως λειτουργεί η πρόταση μομφής που τίθεται απόψε προς ψήφιση στη Βουλή των Κοινοτήτων;

Θρίλερ με 2χρονο παιδί που έπεσε σε πηγάδι βάθους 107 μέτρων (ΦΩΤΟ)

Γιγαντιαία επιχείρηση για εντοπισμό του δίχρονου αγοριού που αναζητείται για τρίτη ημέρα

tv news

Η εκπομπή Alpha Ενημέρωση ανοίγει τον φάκελο "ΓεΣΥ και ιδιωτικά νοσηλευτήρια"

O Δρ. Μαρίνος Σωτηρίου εξηγεί τα προβλήματα, τις διαφωνίες και τις ενστάσεις του κλάδου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα μαθαίνει από τον Κωστή ότι ο Μηνάς παίζει διπλό παιχνίδι στην εταιρεία

Ο Αντρέας για την εγκυμοσύνη της Ρένας... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 16/01/2019 - 18:00ALPHA NEWS