Ψυχαγωγία

Ε. Ευσταθίου: Το νέο επαγγελματικό βήμα και η αποκάλυψη της ηλικίας της (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η Έλενα Ευσταθίου. Η γνωστή ηθοποιός μεταξύ άλλων μίλησε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους το νέο της επαγγελματικό βήμα μακριά από την υποκριτική,την εμφάνιση της, την ηλικία της αλλά και αν έχει κάνει πλαστική επέμβαση. Η Έλενα Ευσταθίου δήλωσε στην Χριστιάνα: 

Μπαίνω σε ένα καινούργιο κλάδο. Έχω αναλάβει την διεύθυνση και διαχείριση του ζαχαροπλαστείου “La Galerie by Galactica Patisserie", που θα έρθει τώρα στη Λευκωσία… Αυτό όμως μου δίνει πολύ χαρά. Βρέθηκα σε μια καινούργια οικογένεια, σε ανθρώπους που με αγκάλιασαν όμως και οι υπόλοιποι συνάδελφοι με αγκάλιασαν. Νιώθω οικεία, είναι ένας χώρος πολύ δημιουργικός.  Μου αρέσει πάρα πολύ, και η επαφή με τον κόσμο.

Ο χώρος μας πια είναι τόσο περιορισμένα τα πράγματα που δεν μπορεί να αποτελέσει βασικό επάγγελμα. Ήμουν έξι μήνες άνεργη. Είμαι ένας άνθρωπος που ποτέ δεν θα πάρω τηλέφωνο και κανέναν, δεν μπορώ να το κάνω. Προβληματίστηκα αρκετά…

Έχω βάλει αρκετό βάρος. Οι θεραπείες που κάνω για τον καρκίνο του μαστού που παρεμπίπτοντος  το πρωί είχα τις εξετάσεις μου στο ογκολογικό και ήταν καθαρές. Δεν είναι κάτι που πρέπει να το φοβόμαστε. Να φοβάσαι αν δεν το ψάχνεις.  Αν εγώ είμαι εδώ και είμαι καλά είναι γιατί τυχαία το βρήκα νωρίς. Όλα καλά!

Θα κάνω κάποια πράγματα αλλά όχι υπερβολές. Δεν έχω κάνει λίφτινκγ, μπότοξ, είναι αυτό που βλέπεται και έχω γίνει αισίως 52 ετών!

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη της Έλενας Ευσταθίου στην Χριστιάνα Αριστοτέλους:

 

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πανίκος Πιλάλης:"Έφυγα μια φορά από το γύρισμα.. Ένιωσα αδικία και εκμετάλλευση"

Όλα όσα δήλωσε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους ο γνωστός ηθοποιός
21/03/2019 - 17:48

Πένυ Φοινίρη: "Με φοβίζει ο γάμος... Θέλω να γίνω μαμά..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την δεύτερη σεζόν της "Φαμίλιας" και η αποκάλυψη της ηλικίας της
19/03/2019 - 18:02

Η Βερόνικα ζούσε για χρόνια τη σωματική βία στην οικογένεια της (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μήνυμα που έστειλε σε όλες τις γυναίκες που βιώνουν την ίδια κατάσταση και φοβούνται
18/03/2019 - 17:37

Χριστόφορος Χριστοφόρου: "Μου έτυχε να παίξω σε θέατρο με οκτώ θεατές" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για την ταινία "Βουράτε Γειτόνοι" λίγες μέρες πριν την πρεμιέρα
17/03/2019 - 16:46

Άλεξ Παναγή: "Η Φουρέιρα έχει μέτρια φωνή. Δεν είναι και η Αλεξίου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στο "Με αγάπη Χριστιάνα" για την πορεία του και τη φετινή μας συμμετοχή
14/03/2019 - 18:17

He is back! Ο Πάμπος Σιαούνας θέλει να βαφτίσει τον γιο της Αριστοτέλους!-ΒΙΝΤΕΟ

Η on air πρόταση, η απάντηση της Χριστιάνας και οι απίστευτες ατάκες του
14/03/2019 - 17:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Συνελήφθη 34χρονος για ναρκωτικά στην Πάφο

Τι εντόπισαν οι αρχές στο σπίτι και στην αυλή του

Αγώνας δρόμου ενάντια στην ενδομητρίωση για να "σπάσει η σιωπή"

Το Endomarch Cyprus συμμετέχει το Σάββατο στον ΟΠΑΠ Μαραθώνιο Λεμεσού

Μπούκαραν σε φούρνο και άδειασαν την ταμειακή μηχανή

Ληστεία σε αρτοποιείο στη Λάρνακα τα ξημερώματα
Ελλάδα

Συναγερμός στη λεωφόρο Βουλιαγμένης μετά από πυροβολισμούς

70χρονος φέρεται να έστρεψε όπλο εναντίον της συντρόφου του

Το πρόγραμμα του Έλληνα Πρωθυπουργού στη Σύνοδο του Ευρωπαϊκού Συμβουλίου

Κυρίαρχο θέμα θα αποτελέσει το ζήτημα της εξόδου του Ηνωμένου Βασιλείου από την ΕΕ

Πίσω στην Ελλάδα το μοντέλο που συνελήφθη με κοκαΐνη στο Χονγκ Κονγκ (ΦΩΤΟ)

Δείτε τι δήλωσε στις κάμερες μετά την αθώωσή της με την επιστροφή της στην πατρίδα της
Διεθνή

"Ακυρώστε το Brexit" υπέγραψαν πέραν των 2 εκατομμυρίων πολιτών

Μαζική η συμμετοχή στο υπόμνημα του ιστότοπο του Κοινοβουλίου για ανάκληση του άρθρου 50

Παγώνει την παράδοση των F-35 στην 'Αγκυρα η Ουάσινγκτον;

Τι δηλώνουν αξιωματούχοι για την πιθανή εξέλιξη και τη Ρωσία

Οι ΗΠΑ αναγνωρίζουν τα Υψώματα Γκόλαν ως ισραηλινό έδαφος

O Τραμπ ανακοίνωσε την αναγνώριση μέσω twitter

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» συναντούν συγγενείς των θυμάτων της ΗΛΙΟΣ και αποκαλύπτουν...

Ποια μηνύματα ζωής στέλνουν και από πού αντλούν πηγή ζωής; Aυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

H Μαρίνα συνεχίζει το επικίνδυνο φλερτ αποφασισμένη να φτάσει στα άκρα...

Η Κάτια ζητάει από τον Αντρέα να παγιδέψει το κινητό της Μαρίνας..Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/03/2019 - 09:30DEAL