Ψυχαγωγία

Η Μενεγάκη αποκάλυψε στον αέρα της εκπομπής πόσα κιλά είναι

Προσκεκλημένος στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη βρέθηκε σήμερα ο αγαπημένος της διαιτολόγος Τάσος Παπαλαζάρου, με τον οποίο συνεργάζεται από το 1996 και έχουν περάσει πολλές στιγμές γέλιου αλλά και ενημέρωσης, όσον αφορά στη διατροφή.

Στα πλαίσια της σημερινής συζήτησης που είχαν οι δύο τους ο γνωστός διαιτολόγος μίλησε για τη σημασία της ζυγαριάς και αποκάλυψε μικρά μυστικά, ένα εκ των οποίων, είναι πως το μέρος που τοποθετούμε την ζυγαριά παίζει σημαντικό ρόλο, στον... αριθμό που θα δείξει.

Η ζυγαριά πρέπει να είναι σε σταθερό έδαφος αν για παράδειγμα είναι πάνω σε χαλάκι, σε δείχνει λιγότερα κιλά, όπως εξήγησε ο διαιτολόγος, πράγμα που επιβεβαίωσε η ίδια η παρουσιάστρια ανεβαίνοντας on air στην ζυγαριά. Με τα μικρόφωνα και τα παπούτσια της ζύγιζε 61,1 kgr , ενώ όταν η ζυγαριά μπήκε πάνω από ένα χαλάκι τα κιλά κατέβηκαν σε 57,2 kgr.

Ωστόσο, όταν κάθισαν και συνέχισαν την συζήτηση, πάνω στην κουβέντα η πανέμορφη παρουσιάστρια αποκάλυψε τον πραγματικό αριθμό των κιλών της που είναι 59! Μετά από 4 παιδιά μια χαρά διατηρείται!

Επόμενο άρθρο

Το διαδραστικό εργαστήριο “Let’s draw music! A UPISketch Workshop”

Μια νέα εφαρμογή μουσικής σύνθεσης για κινητές συσκευές, για πρώτη φορά στην Κύπρο
24/04/2018 - 15:47

ΣχετικέςΕιδήσεις

Φώτης Σεργουλόπουλος: Τα τρυφερά λόγια για τον γιο του (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως αντέδρασε ο μικρός όταν τον είδε για πρώτη φορά στην τηλεόραση...
22/01/2019 - 09:24

Ελένη Μενεγάκη: Η σπάνια φωτογραφία από την αρχή της καριέρας της (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως ήταν η αγαπημένη παρουσιάστρια πριν από 25 χρόνια
21/01/2019 - 10:40

Η Ελένη Μενεγάκη παραδέχθηκε ότι πέρασε κρίση ηλικίας! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στο "αέρα" της εκπομπής της και πως το αντιμετώπισε...
16/01/2019 - 09:52

Η Ελένη Μενεγάκη μας δείχνει τον χιονισμένο της κήπο! (ΦΩΤΟ)

Το βίντεο που δημοσίευσε και τα παιχνίδια των παιδιών της στο χιόνι...
08/01/2019 - 09:20

H Eλένη Μενεγάκη μας δείχνει το χιονισμένο σπίτι της...(ΒΙΝΤΕΟ)

Το μήνυμα που της έστειλε η κόρη της on air!
04/01/2019 - 11:00

Ελένη Μενεγάκη:"Έχω έναν άνθρωπο που ξεμυαλίζει τα παιδιά μου" (BINTEO)

Όλα όσα δήλωσε για την ελεύθερη πτώση που έκανε και τα παιδιά της
03/01/2019 - 10:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ένας νεκρός και τρεις τραυματίες από δυστύχημα στη Λάρνακα

Στο Νοσοκομείο μεταφέρθηκαν τρεις επιβαίνοντες των δύο αυτοκινήτων τραυματίες

Αναβίωσαν οι μνήμες του διπλού φονικού στο Στρόβολο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Μπήκαν στο μοιραίο σπίτι και έδειξαν στο Κακουργιοδικείο σκηνές του στυγερού εγκλήματος
Ελλάδα

Στην Ολομέλεια της Ελληνικής Βουλής η Συμφωνία των Πρεσπών

Κομβικής σημασίας η σημερινή ημέρα για την αυριανή ψηφοφορία

Έφυγε από τη ζωή ο γνωστός δημοσιογράφος Θέμος Αναστασιάδης

"Έχασε τη μάχη με τη ζωή μετά από χρόνια ασθένεια"

Πέρασε κατά πλειοψηφία από την Επιτροπή Εξωτερικών η Συμφωνία Πρεσπών

"Είναι αδιανόητο να μην κατατεθεί το ενιαίο κείμενο του Συντάγματος των Σκοπίων"
Διεθνή

ΗΒ: Σκύλος καταζητείται έναντι αμοιβής 25.000 λιρών από εγκληματίες

Μέσα σε ένα χρόνο ξεσκέπασε λαθρεμπόριο τσιγάρων αξίας 6 εκατομμυρίων λιρών

Νιόπαντρο ζευγάρι πνίγηκε ενώ βρισκόταν για μήνα του μέλιτος στις Μαλδίβες

Συστάσεις προς τους τουρίστες από την Αστυνομία της χώρας

Παραιτήθηκε από την αμερικανική κυβέρνηση ο βοηθός ΥΠΕΞ Γουές Μίτσελ

"Αισθάνομαι ότι έχω ολοκληρώσει ό, τι ήθελα να κάνω από αυτή τη θέση" αναφέρει σε επιστολή

tv news

Η Αθηνά, πείθεται επιτέλους ότι δεν ευθύνεται ο Νικόλας για το φιάσκο του γάμου

Η Σάσα έχει φτάσει στο τελικό στάδιο του σχεδίου «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια δέχεται αποκαλύψει στη Μαρίνα που είναι η κόρη της με έναν όρο...

Η ένταση ανάμεσα σε Ρία και Μίλτο μεγαλώνει... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 23/01/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ