Ψυχαγωγία

Ε. Μενεγάκη: Η πρώτη ανάρτηση μετά την αποκάλυψη για την αποχώρηση της (ΦΩΤΟ)

Έκπληξη προκάλεσε η χθεσινή επίσημη τοποθέτηση της Ελένης Μενεγάκη, όταν ζωντανά στην εκπομπή "Ελένη" θέλησε να ανακοινώσει στους τηλεθεατές πως αποφάσισε να αποχωρήσει από την τηλεόραση.

Λίγες ώρες μετά το κλείσιμο της εκπομπής, η παρουσιάστρια ανέβασε την πρώτη ανάρτηση της μετά τα "αποκαλυπτήρια" με μια συγκινητική φράση:

"Πάντα θα είμαστε μαζί ... ❤️#eleni"

Αμέσως μετά, οι διαδικτυακοί της φίλοι έσπευσαν να της ευχηθούν στα σχόλια για την ονομαστική της εορτή, να γράψουν πόσο συγκινήθηκαν με τα λόγια και τις σκέψεις που εκμυστηρεύτηκε, αλλά και να τονίσουν πόσο πολύ θα τους λείψει, με πολλούς να ελπίζουν πως σύντομα θα τους ξανακάνει παρέα. Μερικά απ' αυτά ήταν:

"Να είσαι καλά. Σε ευχαριστούμε για όλα τα χρόνια που μας έδινες χαμόγελα και γέλια. Να είσαι ευτυχισμένη σε ότι κάνεις!!!" 

 

"Ελένη μου τόσα χρόνια μας άφησες το στίγμα σου και θα είναι πολύ δύσκολο που πλέον δε θα σε βλέπουμε.....εμείς Παρ όλα αυτά περάσαμε υπέροχα μαζί σου....αυτή η συνήθεια τόσα χρόνια δύσκολα θα κοπεί.....να είσαι καλά και να περνάς όμορφα όπου κι αν είσαι" 

 

"Ρε Ελένη μάς στεναχώρησες Παρα πολυ, εμείς τι θα κάνουμε τώρα; τι θα βλέπουμε;;Πολύ κρίμα, να το ξανασκεφτείς !!Θα μας λείψεις πολύ!!Χρονια πολλα και καλά με υγεία!!!"

Δείτε την ανάρτηση:

Επόμενο άρθρο

Tο πρώτο τατουάζ μετά την "καραντίνα" είχε αέρα... ελευθερίας! (ΦΩΤΟ)

Στη μάχη μετά την χαλάρωση μέτρων και οι καλλιτέχνες της δερματοστιξίας
21/05/2020 - 17:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Μενεγάκη μας έδειξε για πρώτη φορά την επιβλητική είσοδο της έπαυλης της(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει με casual look και μας παρουσιάζει το στυλ που έχει επιλέξει για τον κήπο της
31/05/2020 - 13:31

Αποχαιρέτησε τη Δόξα και οδεύει προς ΑΕΛ ο Παπαφώτης (ΦΩΤΟ)

Το «αντίο» του Κύπριου ποδοσφαιριστή στην ομάδα της Κατωκοπιάς
30/05/2020 - 19:37

Κι όμως! Η Μενεγάκη έκανε χορογραφία στο TikTok μαζί με τις κόρες της (ΒΙΝΤΕΟ)

Το στιγμιότυπο όπου χορεύει με τρελά κέφια στο σπίτι και η χάρη που ζήτησε από τις μικρές
30/05/2020 - 13:16

Οι ευχές της Ομόνοιας στον Σταύρο Παπασταύρου (ΦΩΤΟ)

Ο πρόεδρος των «πρασίνων» έχει τα γενέθλια του και η Ομόνοια στέλνει τις ευχές της
30/05/2020 - 10:51

Αποχωρεί από τον Παναθηναϊκό ο Δώνης στο τέλος τη σεζόν

Ο Αλαφούζος έστειλε επιστολή στον Ελλαδίτη προπονητή ότι αποχωρεί μετά τα play off
30/05/2020 - 09:09

Το συγκινητικό «αντίο» του Μερκή στον Κρίστη Βέβη (ΦΩΤΟ)

Με ιδιαίτερα λόγια ο ποδοσφαιριστής του ΑΠΟΕΛ αποχαιρετά τον θρύλο του Απόλλωνα
29/05/2020 - 19:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Την έναρξη της ενδονοσοκομειακής φροντίδας υγείας στο ΓεΣΥ ανακοινώνει ο ΟΑΥ

Kαλεί τους δικαιούχους να επιδείξουν υπομονή και κατανόηση

Η ανακοίνωση του Υπουργείου Υγείας για το νέο κρούσμα σε σχολείο

"Έχει απολυμανθεί και θα επαναλειτουργήσει κανονικά"
Ελλάδα

Ένταση και επεισόδια μεταξύ ΜΑΤ και κατοίκων στη Μαλακάσα

Οι αστυνομικές δυνάμεις που βρίσκονται στην περιοχή απάντησαν με χρήση χημικών

7 νέα κρούσματα και κανένας θάνατος στην Ελλάδα το τελευταίο εικοσιτετράωρο

Ο συνολικός αριθμός των περιστατικών ανέρχεται πλέον σε 2.915

Τουρκικό ΥΠΕΞ: «Καλούμε την Ελλάδα να γλιτώσει από τα ιστορικά της κόμπλεξ»

Η δική μας απάντηση είναι η Ελλάδα της δημιουργίας, λέει η Κατερίνα Σακκελαροπούλου
Διεθνή

Οι αστροναύτες του Dragon έφτασαν στον Διεθνή Διαστημικό Σταθμό (BINTEO)

Ρόμπερτ Μπένκεν και Ντάγκλας Χάρλεϊ γράφουν την δική τους ιστορία..

Το σύνθημα «δεν μπορώ να ανασάνω» εξαπλώνεται στις ΗΠΑ (ΦΩΤΟ)

Η απειλή του Τραμπ, η κινητοποίηση της Εθνοφρουράς και η οργή που ξεχειλίζει..

Καταγράφηκε ο πρώτος θάνατος από κορωνοϊό στη Ρουάντα

65χρονος απεβίωσε σε ειδική κλινική για την covid-19 όπου λάμβανε θεραπεία

tv news

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Σώτο Γονιό και…ροκ διάθεση!

Ένα εμπνευσμένο τηλεοπτικό ντουέτο, παρέα με τη Βασιλική Χατζηαδάμου και την ορχήστρα της!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 31/05/2020 - 20:15ALPHA NEWS