Ψυχαγωγία

Η Μίνα Αρναούτη στην πρώτη της τηλεοπτική εμφάνιση ως...πανελίστρια(ΒΙΝΤΕΟ)

H Mίνα Αρναούτη στον τηλεοπτικό αέρα...

Η νεαρή δημοσιογράφος, που έγινε ευρέως γνωστή λόγω του δυστυχήματος που είχε με τον Παντελή Παντελίδη, αλλάζει σελίδα στη ζωή της και ξεκινα την επαγγελματική της πορεία.

Η ίδια θα συμμετάσχει σε μεσημεριανή εκπομπή του καναλιού "Νέο Κανάλι" με παρουσιάστρια τη Νένα Χρονόπουλου. Η εκπομπή "Αποκαλύψεις" έκανε πρεμιέρα με καλοκαιρινή διάθεση σε εξωτερικό χώρο.

Η παρουσιάστρια, Νένα Χρονοπούλου καλωσόρισε την Μίνα Αρναούτη λέγοντας:

«Αλλά επειδή όλοι την ξέρετε. Είναι η Μίνα..που όμως είναι δημοσιογράφος και επειδή δίπλα μου έχω την Ρενέ Σαραντινού, η οποία είναι χρόνια δημοσιογράφος θα ήθελα εκτός από το να αυτο-συστηθείς να σου κάνει μια πολύ ωραία παρουσίαση εδώ η φίλη μας»

mina

Η Μίνα Αρναούτη απάντησε και εξήγησε πως επέλεξε να βρεθεί στα τηλεοπτικά δρώμενα.

«Είχα σπουδάσει δημοσιογραφία- κάποια στιγμή είχα μια ατυχία στην ζωή. Κατά τα άλλα ήθελα πολύ να το κάνω. Μου δόθηκε μια ευκαιρία εδώ από το κανάλι και θέλω να την αξιοποιήσω με όλα τα μέσα και τις δυνατότητες και την αξία μου». Η Μίνα Αρναούτη μεταξύ των άλλων ευχαρίστησε για την τηλεοπτική αγκαλιά- ενώ εξήγησε ότι είναι νέα στον χώρο!

Δείτε το σχετικό βίντεο:

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το μήνυμα της Μίνας Αρναούτη τρία χρόνια μετά τον θάνατο του Παντελίδη (ΦΩΤΟ)

"Σαν σημερα ξεκινησαμε να παμε μια βολτα που το ξημερωμα μας βρηκε..."
18/02/2019 - 08:58

Χάρης Παπαθεοχάρους: Η Χριστιάνα, τα τρολ του Λούη και η μελλοντική επιθυμία του

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε ο γνωστός δημοσιογράφος σε συνέντευξή του
31/01/2019 - 22:12

«Άντε Γεια» στην εκπομπή του Τάκη Τσουκαλά από το ΕΣΡ (ΒΙΝΤΕΟ)

Κόβεται η εκπομπή του γνωστού οπαδού του Ολυμπιακού μετά το ρατσιστικό του σχόλιο
12/12/2018 - 15:04

Η δημόσια εξομολόγηση της Αρναούτη: "Πόσο ακριβά πλήρωσα αυτή τη βόλτα;" (ΦΩΤΟ)

Η κρίση πανικού, το 14ο χειρουργείο και η φωτογραφία μέσα από το νοσοκομείο...
07/12/2018 - 16:03

Υπόθεση Παντελίδη: Η απάντηση της Αρναούτη μετά τις νέες εξελίξεις (ΦΩΤΟ)

Η πρώτη αντίδραση και το σχόλιο όλο νόημα μετά την έκθεση των Κύπριων εμπειρογνωμόνων...
01/11/2018 - 09:57

Μίνα Αρναούτη:"Κάποιος άλλαξε την κατάθεση μου για να φανώ ψεύτρα"

Όσα δήλωσε για το μοιραίο βράδυ του δυστυχήματος και τον "πόλεμο" που δέχτηκε..
24/10/2018 - 15:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φωτιά σε όχημα στη Λεμεσό (ΒΙΝΤΕΟ)

Αστυνομία και Πυροσβεστική στο σημείο

Σωτήρια η παρουσία της Πολιτικής Άμυνας στη παρέλαση για συμπολίτη μας

"Έπεσαν" πάνω στον συμπολίτη μας αξιολογώντας ορθά την κατάσταση του ως ανακοπή καρδίας

Σύλληψη 37χρονης για υπόθεση διάρρηξης στη Πάφο

Φαίνεται να πήρε διάφορα έγγραφα
Ελλάδα

Κρήτη: Πέρασε περιβαλλοντική έγκριση για έρευνες υδρογονανθράκων

Η έγκριση συνοδεύεται από όρους, κατευθύνσεις και περιορισμούς

Έλληνας ΥΠΑΜ: Να κοιτάμε και να διδασκόμαστε από την Ιστορία

Το μήνυμα του Υπουργού Εθνικής Αμύνης για την 25η Μαρτίου

Τουρκικά μαχητικά παρενόχλησαν το ελικόπτερο του Αλέξη Τσίπρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαψεύδει η Άγκυρα λέγοντας ότι απλά έκαναν το καθήκον τους
Διεθνή

Σε δύο εβδομάδες θα έχει αποτελέσματα το γεωτρύπανο Πορθητής

Στα 5 χιλιάδες μέτρα έφτασε η γεώτρηση ανακοίνωσε ο Τούρκος Υπ. Ενέργειας

Μετρούν τις πληγές τους στη Μοζαμβίκη μετά το πέρασμα του κυκλώνα Ιντάι (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξεπέρασαν τους 500 οι νεκροί ενώ εκατοντάδες αγνοούνται

Κατέστρεψε μια Lamborghini αξίας 290.000 λιρών σε δευτερόλεπτα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο οδηγός κατέβηκε από το αυτοκίνητο και έβαλε τα κλάματα

tv news

O Σωκράτης καταφέρνει να ανοίξει το χρηματοκιβώτιο και βρίσκει χιλιάδες ευρώ...

Η στιγμή της απολογίας του Ορφέα έφτασε... «To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια φοβάται ότι κινδυνεύει και πρέπει να εμποδίσει τα σχέδιά της Μαρίνας...

Η Μαρίνα όμως είναι πλέον αποφασισμένη.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 27/03/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ