Ψυχαγωγία

Η προσβλητική ατάκα της Μαριάντας Πιερίδη για την Χριστίνα Παππά

Η κόντρα μεταξύ τους ξεκίνησε πριν από μερικούς μήνες, όταν ο σύζυγος της Μαριάντας Πιερίδη,  ένας από τους κορυφαίους σεφ στην Ελλάδα,  Δημήτρης Κατριβέσης, επρόκειτο να συνεργαστεί με την ηθοποιό Χριστίνα Παππά, και τον γιο της Δημήτρη.

Οι δυο τους ασχολούνται εδώ και χρόνια με τον χώρο της εστίασης, και είχαν ζητήσει από τον γνωστό σεφ να επιμεληθεί μενού ενός νέου εστιατορίου μεξικανοαργεντίνικης κουζίνας με μεσογειακές επιρροες. Εκείνος αν και δέχτηκε με χαρά την πρότασή τους, καθυστέρησε να τους παραδώσει τα πιάτα, με συνέπεια να αργήσει έναν ολόκληρο μήνα η έναρξη λειτουργίας του χώρου.  Σύμφωνα με δημοσιεύματα, ακόμα και όταν τελικά το παρέδωσε ήταν έλλιπες, με αποτέλεσμα να έρθουν σε ρίξη.

Από τότε ξεκίνησε μία μεγάλη διαμάχη μεταξύ τους, που συνεχίζεται ακόμα και σήμερα και η οποία έχει ακολουθήσει τη νομική οδό. Χθες το βράδυ, η Μαριάντα Πιερίδη ρωτήθηκε, μεταξύ άλλων, για την εν λόγω  διαφωνία του σύζυγου της με τη Χριστίνα Παππά.

Η τραγουδίστρια δεν θέλησε να δώσει συνέχεια μπροστά στις κάμερες, με την ίδια να αναφέρει με νόημα:

«Όποιος μπλέκει με τα πίτουρα τον τρώνε οι κότες. Εγώ μόνο αυτό έχω να σου πω».

Δείτε όσα είπε η Μαριάντα Πιερίδη, αλλά και όλο το παρασκήνιο της κόντρας του Δημήτρη Κατριβέση και της Χριστίνας Παππά στο βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

Ο ελληνικός στρατός με "αγκαζέ" τα όπλα... γλεντά με Κωνστνατίνο Κουφό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα βίντεο που γίνεται viral αλλά που προκαλεί και αντιδράσεις
20/10/2017 - 09:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Στα άκρα η πολιτική κόντρα για τον αγωγό EastMed (ΒΙΝΤΕΟ)

"Είναι καιρός να σοβαρευτούμε" απάντησε ο Πρόεδρος στη θυελλώδη αντίδραση του ΑΚΕΛ
18/01/2022 - 20:27

Συνεχίζει την κόντρα με... Καινούργιου η Μαγγίρα: "Είναι εγωκεντρική" (ΒΙΝΤΕΟ)

Aπαντά για την κόντρα μεταξύ τους και… για το trailer στο Παρίσι
11/12/2021 - 11:17

Μ. Μαυρικίου για Ο. Παπαδόπουλο: “Δεν θα επιτρέψω στον Ορφέα να με βγάλει τρελό"

“Εγώ το καλοκαίρι έζησα στιγμές απείρου κάλλους..." λέει ο Μαυρίκιος Μαυρικίου
22/11/2021 - 10:01

Εκτός χορηγίας μεγάλα ονόματα του αθλητισμού, εντείνεται η κόντρα με την ΚΟΕ

ΒΙΝΤΕΟ - Πήραν υποσχέσεις και βρίσκονται στο περίμενε οι αθλητές
19/11/2021 - 20:21

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Το παραμύθι του Τριβιζά με τον... εξωγήινο Covid φτάνει στα Δημοτικά (ΦΩΤΟ)

Η εγκύκλιος του ΥΠΠΑΝ για το βιβλίο που θα παραλάβουν δωρεάν οι μαθητές Α' κύκλου

Αυτοί οι δρόμοι θα είναι κλειστοί σε Λευκωσία και Αθηένου λόγω έργων

Όσα πρέπει να γνωρίζει το κοινό - Τι αναφέρουν σχετικές ανακοινώσεις

Ομίχλη και παγετός: Μόνο για συγκεκριμένα οχήματα η πρόσβαση προς το Τρόοδος

Οι δρόμοι που είναι ανοιχτοί για οχήματα με κίνηση στους 4 τροχούς ή με αλυσίδες
Ελλάδα

Δικηγόρος 24χρονης: Συνελήφθη βασικός κατηγορούμενος για κύκλωμα μαστροπείας

Ραγδαίες εξελίξεις σχετικά με την εισαγγελική έρευνα που ξεκίνησε

"Δεν βίασε μόνο το σώμα αλλά και την ψυχή μου... Νόμιζα πως ήμουν καταδικασμένη"

Συγκλονίζει η κατάθεση της ανήλικης για τις στιγμές φρίκης που έζησε στα χέρια του ιερέα

Συναγερμός στη Θεσσαλονίκη: Αγνοείται από τις 14 Ιανουαρίου 39χρονος

"Ενδέχεται να συντρέχουν λόγοι οι οποίοι θέτουν τη ζωή του σε κίνδυνο"
Διεθνή

Αρνήθηκε να φορέσει τη μάσκα του στη διάρκεια πτήσης και επιτέθηκε στο πλήρωμα

Πλέον κινδυνεύει να καταδικαστεί σε έως και 20 χρόνια κάθειρξη

Γκουτέρες διαψεύδει... Μπάιντεν: "Η Ρωσία δεν θα εισβάλει στην Ουκρανία"

Εξέφρασε την ευχή η διπλωματία να μπορέσει να οδηγήσει στην επίλυση της κρίσης

Αναβάλλονται τα καρναβάλια σε Ρίο και Σάο Πάολο λόγω ραγδαίας αύξησης κρουσμάτων

Η Βραζιλία καταγράφει έναν από τους βαρύτερους απολογισμούς θυμάτων της πανδημίας

tv news

Ο Στάθης θολωμένος από το πάθος, κάνει μια προσπάθεια να αποτρέψει την Ιουλία...

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις περιλήψεις των νέων ανατρεπτικών επεισοδίων
Alpha TV Κύπρου

Η Αργυρώ οδηγήται σε μία φρικτή ανακάλυψη... Τίποτα δεν θα είναι το ίδιο πια...

«Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις της νέας ερωτικής δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 22/01/2022 - 13:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ