Ψυχαγωγία

Η Τζένιφερ Άνιστον πρώτη ομοφυλόφιλη πρόεδρος των ΗΠΑ

Η Τζένιφερ Άνιστον είναι ομοφυλόφιλη και μάλιστα Πρόεδρος των ΗΠΑ.

Η είδηση έσκασε σαν βόμβα στα καλλιτεχνικά δρώμενα του Hollywood αφού η Ελληνίδα ηθοποιός επιστρέφει στην μικρή οθόνη με μια σειρά που θα καθηλώσει το κοινό.

ξξ

κκ

Όχι δεν άλλαξε γούστα αλλά είναι έτοιμη να κερδίσει τις εντυπώσεις. Η Άνιστον θα πρωταγωνιστήσει στη νέα ταινία που ετοιμάζει το Netflix με τίτλο «Πρώτες Κυρίες» (First Ladies) και θα έχει στο πλευρό της ως σύζυγό της, την Tig Notaro(η οποία υπογράφει και το σενάριο με την σύζυγό της)

 

Επόμενο άρθρο

Ανδρέας Γεωργίου και Ελευθερία Ελευθερίου...ξανά μαζί (ΒΙΝΤΕΟ)

Η τηλεόραση τους ένωσε έστω και για λίγο
26/05/2018 - 17:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Περιπέτεια στον αέρα για την Άνιστον:Αναγκαστική προσγείωση του αεροπλάνου της

Το ταξίδι με την κολλητή της στο Μεξικό, το πρόβλημα στο αεροσκάφος και η ανησυχία της
17/02/2019 - 10:15

Τζ. Άνιστον:Η φωτογραφία που δημοσίευσε ο... πρώην της για τα γενέθλια της(ΦΩΤΟ)

Οι τρυφερές ευχές του Τζάστιν Θέρου για τα γενέθλια της ηθοποιού...
12/02/2019 - 12:37

Ο Μπραντ Πιτ στο πάρτι για τα γενέθλια της Τζένιφερ Άνιστον!

Μάθετε πόσο χρονών έγινε η γνωστή ηθοποιός και οι λαμπεροί καλεσμένοι...
10/02/2019 - 11:17

Νέος έρωτας για την Τζένιφερ Άνιστον!

Δείτε ποιος φημολογείται ότι είναι ο νέος της σύντροφος της γνωστής ηθοποιού
24/12/2018 - 09:35

Η Τζένιφερ Άνιστον αφήνει ανοιχτό το ενδεχόμενο να γίνει μητέρα

Η επιστήμη, τα θαύματα, οι γάμοι της και η κοινωνική πίεση...
08/12/2018 - 13:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φωτιά σε όχημα στη Λεμεσό (ΒΙΝΤΕΟ)

Αστυνομία και Πυροσβεστική στο σημείο

Σωτήρια η παρουσία της Πολιτικής Άμυνας στη παρέλαση για συμπολίτη μας

"Έπεσαν" πάνω στον συμπολίτη μας αξιολογώντας ορθά την κατάσταση του ως ανακοπή καρδίας

Σύλληψη 37χρονης για υπόθεση διάρρηξης στη Πάφο

Φαίνεται να πήρε διάφορα έγγραφα
Ελλάδα

Κρήτη: Πέρασε περιβαλλοντική έγκριση για έρευνες υδρογονανθράκων

Η έγκριση συνοδεύεται από όρους, κατευθύνσεις και περιορισμούς

Έλληνας ΥΠΑΜ: Να κοιτάμε και να διδασκόμαστε από την Ιστορία

Το μήνυμα του Υπουργού Εθνικής Αμύνης για την 25η Μαρτίου

Τουρκικά μαχητικά παρενόχλησαν το ελικόπτερο του Αλέξη Τσίπρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαψεύδει η Άγκυρα λέγοντας ότι απλά έκαναν το καθήκον τους
Διεθνή

Σε δύο εβδομάδες θα έχει αποτελέσματα το γεωτρύπανο Πορθητής

Στα 5 χιλιάδες μέτρα έφτασε η γεώτρηση ανακοίνωσε ο Τούρκος Υπ. Ενέργειας

Μετρούν τις πληγές τους στη Μοζαμβίκη μετά το πέρασμα του κυκλώνα Ιντάι (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξεπέρασαν τους 500 οι νεκροί ενώ εκατοντάδες αγνοούνται

Κατέστρεψε μια Lamborghini αξίας 290.000 λιρών σε δευτερόλεπτα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο οδηγός κατέβηκε από το αυτοκίνητο και έβαλε τα κλάματα

tv news

O Σωκράτης καταφέρνει να ανοίξει το χρηματοκιβώτιο και βρίσκει χιλιάδες ευρώ...

Η στιγμή της απολογίας του Ορφέα έφτασε... «To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια φοβάται ότι κινδυνεύει και πρέπει να εμποδίσει τα σχέδιά της Μαρίνας...

Η Μαρίνα όμως είναι πλέον αποφασισμένη.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 27/03/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ