Ψυχαγωγία

Έβελυν Καζαντζόγλου: Αυτός είναι ο άντρας που της "έκλεψε" την καρδιά!

Ερωτευμένη η Έβελυν Καζαντζόγλου;

Όπως αναφέρει δημοσίευμα της Real news, η Έβελυν Καζαντζόγλου εδώ και λίγες μέρες έχει έρθει πολύ κοντά με τον γνωστό σεφ Τζωρτζ Παπακώστα, ο οποίος έγινε γνωστός από τη συμμετοχή του στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη. Στο δημοσίευμα αναφέρεται ότι το ειδύλλιο τους είναι πολύ «φρέσκο» και ακόμα δεν έχει γίνει γνωστό ούτε στους φίλους τους καθώς βρίσκονται σε αρχικό στάδιο και παρόλο που και οι δυο τους έχουν ένα αρκετά πολυάσχολο πρόγραμμα, ανυπομονούν κάθε φορά που θα συναντηθούν.

Και οι δυο τους είναι πολύ γοητευμένοι ο ένας από τον άλλον και βρίσκονται στην φάση που προσπαθούν να καταλάβουν αν ταιριάζουν και αν όλη αυτή η ρομαντική ιστορία θα έχει μέλλον.

 

Επόμενο άρθρο

Η Κύπρια που μάγεψε με την φωνή της στο βρετανικό The Voice! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστίνα Έλληνα έκλεψε τις εντυπώσεις...
21/01/2019 - 14:53

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έβελυν Καζαντζόγλου: Η πρώτη δημόσια εμφάνιση με τον σύντροφο της! (ΦΩΤΟ)

Δείτε που απαθανάτισε ο φωτογραφικός φακός το ζευγάρι
22/02/2019 - 09:28

Ο σύντροφος της Έβελυν Καζαντζόγλου μίλησε πρώτη φορά για τη σχέση τους!

Όσα δήλωσε για την σύντροφο του - "Η Έβελυν είναι γυναικάρα, δύο μέτρα πόδια..."
05/02/2019 - 13:06

Έβελυν Καζαντζόγλου:Η σύγκριση με τη Χριστιάνα και η τηλεοπτική επιστροφή-ΒΙΝΤΕΟ

Όλα όσα δήλωσε για την ζωή της στο εξωτερικό και η αποκάλυψη της ηλικίας της...
15/11/2018 - 16:53

H Aριστοτέλους έκανε πρόταση στην Έβελυν Καζαντζόγλου να...συνεργαστούν(ΦΩΤΟ)

Και όλα αυτά με εκατέρωθεν κολακευτικά σχόλια στα social media(ΦΩΤΟ)
10/09/2018 - 09:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ποιοί είναι οι νέοι ύποπτοι για το φόνο της Μary και την εξαφάνιση της Sierra;

Χειροπέδες σε 35χρονο & 30χρονο από την επαρχία Λευκωσίας που υπηρετούν στην Εθνική Φρουρά

Βουλή: Άναψαν τα αίματα με το Γερμανικό Ογκολογικό της Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Με τον πρόεδρο του κέντρου να λέει θα πάει μέσω δικαιοσύνης για τα δεδουλευμένα τους

Νέες αντιπαραθέσεις μεταξύ Ιατρών και ΟΑΥ για την ιδιωτική ιατρική (ΒΙΝΤΕΟ)

Την γνωμάτευση του Γενικού Εισαγγελέα ζητούν οι Ιδιώτες Ιατροί
Ελλάδα

Συνελήφθη ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη "μαφία των φυλακών"

Του πέρασαν χειροπέδες έξω από ξενοδοχείο στην Πλατεία Συντάγματος

Τουρκικά F-16 παρενόχλησαν το ελικόπτερο που επέβαινε ο Αρχηγός του ΓΕΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Παραβίασαν τον εναέριο χώρο και καταδιώχθηκαν από ελληνικά μαχητικά

Νεκρό σε κάδο σκουπιδιών εντοπίστηκε νεογέννητο βρέφος

30χρονη φέρεται να γέννησε και να πέταξε το μωρό της
Διεθνή

Αγοράκι στην Ιταλία γεννήθηκε δύο μήνες μετά τον δίδυμο αδελφό του

"Είναι η πρώτη φορά που αντιμετωπίζουμε ένα περιστατικό αυτού του είδους"

Μποτσουάνα: Εξορύχθηκε το μεγαλύτερο μπλε διαμάντι της χώρας

Αποτελεί μια εξαιρετική ανακάλυψη σε αυτή τη χώρα της Αφρικής

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η Κάτια προχωράει το σχέδιο της δολοφονίας της Μαρίνας...

Η Σοφία ζητάει από τη Ρία να κρατήσει τον Δημήτρη μακριά τους... Παρασκευή:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/04/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ