Ψυχαγωγία

Έβελυν Καζαντζόγλου:Τα καυτά φιλιά με τον σύντροφό της στη μέση του δρόμου(ΦΩΤΟ)

Eίναι το νέο hot ζευγάρι της showbiz σε Κύπρο και Ελλάδα...

Ο λόγος για την Έβελυν Καζαντζόγλου και τον γνωστό σεφ Τζωρτζ Παπακώστα, οι οποίοι διανύουν την καλύτερη περίοδο της σχέσης τους. Οι δυο τους πιο ερωτευμένοι από ποτέ βρίσκονται στην Αθήνα και απολαμβάνουν τον έρωτά τους.

Ο φωτογραφικός φακός τους "τσάκωσε" σε γνωστό καφέ της πόλης, με τους δυο τους να μην νοιάζονται για τα αδιάκριτα βλέμματα και να φιλιούνται στη μέση δρόμου.

Δείτε σχετικές φωτογραφίες 

Πηγή
Φωτογραφίες:yupiii
Επόμενο άρθρο

Βάσω Λασκαράκη: Η επιθυμία της για ακόμη ένα παιδί και ο... Λευτέρης Σουλτάτος!

Όλα όσα αποκάλυψε, το αδερφάκι στην κορούλα της και η επιθυμία της
22/03/2019 - 10:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Κόλαση" η Έβελυν Καζαντζόγλου στην αμμουδιά της Μυκόνου(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει και μας δείχνει τα προσόντά της...
23/07/2019 - 15:13

Έβελυν Καζαντζόγλου: Αποκαλύπτει τι την γοήτευσε στον σύντροφο της!

Τα ζόρικα προγράμματα, τα ταξίδια και πως το διαχειρίζονται
19/06/2019 - 09:16

Έβελυν Καζαντζόγλου:"Με έχουν βγάλει έξω από μέρη που φωτογραφιζόμουν.."(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τον σύντροφο της, Τζωρτζ Παπακώστα
04/06/2019 - 17:06

Η Έβελυν Καζαντζόγλου μιλά για τη σχέση με τον Τζωρτζ Παπακώστα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για τον τρόπο που γνωρίστηκαν και πόσο καιρό είναι μαζί
02/05/2019 - 14:04

Έβελυν Καζαντζόγλου: Η πρώτη δημόσια εμφάνιση με τον σύντροφο της! (ΦΩΤΟ)

Δείτε που απαθανάτισε ο φωτογραφικός φακός το ζευγάρι
22/02/2019 - 09:28

Ο σύντροφος της Έβελυν Καζαντζόγλου μίλησε πρώτη φορά για τη σχέση τους!

Όσα δήλωσε για την σύντροφο του - "Η Έβελυν είναι γυναικάρα, δύο μέτρα πόδια..."
05/02/2019 - 13:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τυλίχθηκαν στις φλόγες δυο οχήματα στο Κάβο Γκρέκο

Άγνωστα μέχρι στιγμής τα αίτια της φωτιάς που ξέσπασε τα ξημερώματα

Λεωφορεία "Ηop on - Hop-off" άρχισαν περιοδεία στην Πάφο

Τη νέα υπηρεσία περιηγήσεων καλωσορίζει η Εταιρεία Τουριστικής Ανάπτυξης

"Να αποδοθούν ευθύνες, οι οικογένειες ζητούν δικαίωση" (ΒΙΝΤΕΟ)

Πόνος, θλίψη και οργή έναν χρόνο μετά τη τραγωδία στο Μάτι Αττικής
Ελλάδα

Οδοιπορικό στο Μάτι: 365 μέρες από την μεγάλη τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ)

Η φονική πυρκαγιά άφησε πίσω της 102 θύματα και 58 εγκαυματίες

Υπό έλεγχο η φωτιά που ξέσπασε στη Ραφήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάχη με τις φλόγες έδωσαν επίγεια και εναέρια μέσα

O πύρινος "εφιάλτης" ξύπνησε στη Ραφήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποκλειστικές εικόνες - Διακοπή κυκλοφορίας στη Λεωφόρο Μαραθώνος
Διεθνή

Αυτός είναι ο νέος υπουργός Άμυνας των ΗΠΑ (ΦΩΤΟ)

Τον διορισμό του ενέκρινε η Γερουσία με 90 ψήφους υπέρ

Σε επαφές με την αντιπολίτευση της Βενεζουέλας η Μόσχα

"Δεν σταματήσαμε ποτέ τον διάλογο" δηλώνει ο Σεργκέι Λαβρόφ

Θερμοκρασίες ρεκόρ σε Γερμανία και Βρετανία

"Κοκτέιλ» ζέστης και υγρασίας πλήττει την Ευρώπη

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» μεταβαίνουν στο Μάτι Αττικής, ένα χρόνο μετά την πύρινη τραγωδία

Μαρτυρίες, εικόνες και αποκαλύψεις που θα συγκλονίσουν, εκτάκτως το Σάββατο 27 Ιουλίου
Alpha TV Κύπρου

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 24/07/2019 - 07:3060' ΕΛΛΑΔΑ