Ψυχαγωγία

Το είδαμε και αυτό! - Η Κατερίνα Στικούδη σε... φέρετρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Κατερίνα Στικούδη προκαλεί όπως κανένας άλλος τραγουδιστής στην ιστορία του ελληνικού τραγουδιού!

Η δημοφιλής τραγουδίστρια έβγαλε πριν από λίγες ώρες καινούργιο τραγούδι με τίτλο "Ενθάδε Κείται", στο οποίο στο πλαίσιο του βίντεο-κλιπ... κάνει την κηδεία της.

Η ίδια με αυτό τον τρόπο απαντά στους επικριτές της, οι οποίοι δηλώνουν ότι δεν έχει καλή φωνή, αυτοσαρκάζεται και προκαλεί! Ήδη έχει προκαλέσει σωρεία αρνητικών σχολίων αφού μάλιστα και το κοινό της απευθύνεται σε μικρό νεανικό κοινό.

Όσο για τους στίχους του τραγουδιού...

ΕΝΘΑΔΕ ΚΕΙΤΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΑΘΗΝΑ ΠΟΥ ΤΑ ΣΚΛΗΡΑ ΣΑΓΟΝΙΑ ΦΟΡΑΝΕ ΓΛΩΣΣΕΣ ΠΛΑΤΙΝΑ

ΕΝΘΑΔΕ ΚΕΙΤΑΙ ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΕΡΝΟ ΑΝΤΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΙΚΟΥΔΗ

ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΟΥΝ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΟΙ ΓΝΩΜΕΣ ΔΕΝ ΤΡΟΜΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΧΕΙΜΩΝΕΣ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΕΤΡΑ ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΟ ΧΩΜΑ Η ΦΩΝΗ ΜΟΥ Θ' ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΑΚΟΜΑ

Δείτε το νέο της τραγούδι της Κατερίνας Στικούδη. Προχωρημένο ή για να κλέψει τις εντυπώσεις;

 

Ζωή σε εμάς...

Επόμενο άρθρο

Ήβη Αδάμου: «Στην αρχή παθαίνεις ένα σοκ, είναι λογικό"

Η νέα ζωή στην Αλεξανδρούπολη αλλά και τα πρώτα της συναισθήματα όταν έμαθε τα ευχάριστα
26/01/2018 - 09:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κατερίνα Στικούδη: "Εγώ έκανα την πρόταση γάμου"

Όσα αποκάλυψε για τον τρόπο που έγινε η πρόταση και γιατί δεν "πούλησε" τον γάμο της
17/02/2019 - 09:10

Η Κατερίνα Στικούδη απαντά αν είναι έγκυος!

Η φωτογραφία με την κοιλιά της και η επίσημη απάντηση της στις φήμες
16/02/2019 - 10:12

Έγκυος η Κατερίνα Στικούδη; Η απάντησή της... (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα αποκάλυψε σε τηλεοπτική εκπομπή και το "πέπλο μυστηρίου"
07/02/2019 - 17:02

Γιώργος Ζένιος:Από τη μέρα που έχασα τον αδερφό μου δε θέλω να τραγουδήσω-BINTEΟ

H συγκίνηση on air και η προσπάθεια της Ασλανίδου να τον μεταπείσει
01/01/2019 - 12:48

Άφησε για λίγο το ποδόσφαιρο και έπιασε το τραγούδι ο Ντεμπάι (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο RnB τραγούδι του Ολλανδού ποδοσφαιριστή το οποίο κάνει θραύση
28/12/2018 - 18:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πεντάμηνο βρέφος διαπιστώθηκε με ρήξη παρθενικού υμένα

Συγκλονίζει η καταγγελία και η επιβεβαίωση από την ιατροδικαστή

Βάζουν άτομο με ακρωτηριασμό να αποδείξει ότι...έχει κομμένο πόδι

Τον περνούν ξανά από ιατροσυμβούλιο για να αποδείξει ότι είναι ανάπηρος

ΠΙΣ : Εμμένει στις θέσεις του για ΓεΣΥ και είναι έτοιμος για διάλογο

Τι αποφάσισε για Δρ. Παπαδούρη και τι επισημαίνει για συναντήσεις με ΟΑΥ
Ελλάδα

Παρέσυρε ανήλικο πεζό και τον εγκατέλειψε αβοήθητο στην άσφαλτο

Εντόπισαν τον νεαρό οδηγό λίγο αργότερα και του πέρασαν χειροπέδες

Πέταξε σε γκρεμό βάθους 60 μέτρων 18 κουταβάκια (ΒΙΝΤΕΟ)

Σώθηκαν χάρη στην παρέμβαση φιλόζωων και αστυνομικών του τοπικού τμήματος

Τραγικό θάνατο βρήκε 27χρονος στη Σαντορίνη

O άτυχος άνδρας βρέθηκε νεκρός σε δύσβατο σημείο στο Ημεροβίγλι
Διεθνή

Γιατί η Ζιμπάμπουε κινδυνεύει να μείνει χωρίς ψωμί;

Μέσα σε λίγες μέρες τα αποθέματα σιταριού έχουν μειωθεί στους 6 χιλιάδες τόνους

Παγώνει δια νόμου η μεταφορά των F35 στην Τουρκία

Πληρώνει τη βίαιη συμπεριφορά σωματοφυλάκων του ο Ερντογάν σε βάρος Αμερικανών διαδηλωτών

Ανακαλείται η βρετανική υπηκοότητα της «νύφης του ISIS»

Η 19χρονη που ζήτησε να επιστρέψει στη Συρία έχει διχάσει τη βρετανική κοινωνία

tv news

Μια πυρκαγιά ταράζει τις ζωές τριών ηρώων μας.Ποιος ευθύνεται για το λάθος αυτό;

H Αμαλία κάνει κάτι ακόμα που δείχνει πως δεν είναι καλά«To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια βρίσκει δουλειά στον Αντρέα και η Ρένα γίνεται έξαλλη μ’αυτή την εξέλιξη

Ο Φώτης σε τεράστιο δίλημα για τον φάκελο... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/02/2019 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ