Ψυχαγωγία

Είδε την βασίλισσα Ελισάβετ μπροστά του και έφυγε... μπουσουλώντας! (ΒΙΝΤΕΟ)

ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

Η βασίλισσα Ελισάβετ επισκέφθηκε ένα φιλανθρωπικό ίδρυμα αφιερωμένο στα παιδιά, στο Λονδίνο ωστόσο η επίσκεψη της δεν ήταν αυτή που «τράβηξε» τα βλέμματα. Την προσοχή «έκλεψε» ο 9χρονος Νάθαν Γκραντ όπου όταν η βασίλισσα τον πλησίασε για να τον χαιρετήσει ο μικρός τα έχασε και έφυγε από τον χώρο… μπουσουλώντας!

Μετά από αυτή την εξέλιξη όπως ήταν αναμενώμενο όλοι ξέσπασαν σε γέλια με το στιγμιότυπο να γίνεται viral!

Δείτε το βίντεο με την αντίδραση του μικρού:

Επόμενο άρθρο

Η Ηλιάνα άλλαξε τη ζωή της για να ακολουθήσει το όνειρο της και τα κατάφερε!

Η Κύπρια σχεδιάστρια μόδας που έκλεψε τις εντυπώσεις στο "Athens Xclusive Designers Week"
09/12/2018 - 17:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Βασίλισσα Ελισάβετ πήγε σε σούπερ μάρκετ και είχε... απορίες!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η επίσκεψη της βασίλισσας και οι απορίες της...
24/05/2019 - 13:10

Η επίσκεψη της βασίλισσας Ελισάβετ στο καινούργιο σπίτι του Χάρι και της Μέγκαν

Ο λόγος που επισκέφθηκε το ζευγάρι και όσα ανέφερε πηγή από το παλάτι
02/05/2019 - 10:17

Στη Βρετανία για επίσημη επίσκεψη μεταβαίνει τον Ιούνιο ο Τραμπ

Η ατζέντα των συναντήσεων του Αμερικανού Προέδρου
23/04/2019 - 15:38

Όταν δεν θέλει να μπει... δεν μπαίνει (ΒΙΝΤΕΟ)

Τεράστια χαμένη ευκαιρία για γκολ σε χαμηλές κατηγορίες της Αγγλίας
22/04/2019 - 17:40

Η Βασίλισσα Ελισάβετ έχει γενέθλια - Δείτε πως της ευχήθηκαν ο Χάρι και η Μέγκαν

Ο Δούκας και η Δούκισσα του Σάσεξ ευχήθηκαν στην γιαγιά τους με ένα... διαφορετικό τρόπο
21/04/2019 - 10:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τηλεφώνημα-φάρσα για βόμβα στο καζίνο στην Έγκωμη (ΦΩΤΟ)

Πήραν τηλέφωνο από τηλεφωνικό θάλαμο και είπαν ότι σε 10 λεπτά θα εκραγεί βόμβα

"Από την πρώτη ημέρα που πήγε στο σχολείο η κόρη μου δέχεται bullying" (BINTEO)

Συγκλονίζει η μητέρα της μαθήτριας που ξυλοκοπήθηκε σε λεωφορείο από συμμαθήτριες της

Χειροπέδες σε δύο Ελληνοκύπριους για το 1,5 κιλό κοκαϊνης στα Κλαυδιά

Άφησαν το "πακέτο" σε ανοιχτό χώρο για να το παραλάβει τρίτο πρόσωπο
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες σε μάνα και γιο για χασισοφυτία

Εντοπίστηκαν στο στάβλο τους 61 δενδρύλια ενώ είχαν σκοπό να φυτέψουν πολύ περισσότερα

Tρίχρονο αγγελούδι ξεψύχησε στο δρόμο για το νοσοκομείο

Αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας και νοσηλευόταν στο Παίδων

Ολλανδός τουρίστας βρέθηκε νεκρός σε δωμάτιο ξενοδοχείου

Μέλη της οικογένειάς του τον εντόπισαν αναίσθητο..
Διεθνή

Αναζητούν τα ίχνη του βομβιστή στην "καρδιά" της Λυών (ΦΩΤΟ)

Δεκατρείς οι τραυματίες από την έκρηξη σε πολυσύχναστη λεωφόρο της γαλλικής πόλης

Εντοπίστηκε ζωντανή μετά απο 15 ημέρες εξαφάνισης σε δάσος στη Χαβάη

Συγκινητική κινητοποίηση πολιτών στα social media που συγκέντρωσαν χρήματα για τις έρευνες

Ένοπλος άνοιξε πυρ σε μπαρ στο Νιου Τζέρσεϊ

Δέκα άτομα μεταφέρθηκαν εσπευσμένα σε κοντινά νοσοκομεία

tv news

Παιδοκτονία και παραφροσύνη συγκλονίζουν το «ΚΑΡΜΑ»...

Το τελευταίο και πιο ανατριχιαστικό επεισόδιο του Α’ Κύκλου της σειράς αυτή την Κυριακή
Alpha TV Κύπρου

Ο Πούμπουρας έρχεται να αποδείξει ότι οι κυπριακές ρίζες του δεν είναι τυχαίες!

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» Με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 26/05/2019 - 06:0060' ΕΛΛΑΔΑ